Autor Wątek: Windows 7  (Przeczytany 1030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Messi_12

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Piłka jedna, bramki dwie, Barca wygra, to sie wie!
Windows 7
« dnia: Sierpień 25, 2011, 18:36:37 »
Witam wszystkich uzytkonikow, bardzo prosze Administratorow tego forum aby nie kasowali watku chociaz do jutra, poniewaz zalezy mi na pomocy, pytanie brzmi, tylko prosze o odpowiedz obeznanych bardziej. Zamierzam zainstalowac windows 7 mam na dysku c windows xp a na drugim dysku chce zainstalowac win 7 ale na tym drugim dysku mam gry, czy moge zainstalowac ten windows 7 na ten dysk z grami, czy najpierw musze skasowac gry i dopiero zainstalowac na ten dysk z grami tego windowsa ? czy moge od razu jak sa tam gry ?

kokus98

  • Gość
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:45:21 »
Chyba musisz skasować, można się domyśleć, żeby zainstalować coś na dysku( a jest coś na nim) trzeba skasować. Jeszcze mógł by ktoś się wypowiedzieć.  :)

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:56:58 »
możesz instalować na tym dysku z grami spokojnie choć nie będą one działały na windows7 mądrzej było by zrobić format tego dysku i wtedy zainstalować windowsa 7

Offline Messi_12

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Piłka jedna, bramki dwie, Barca wygra, to sie wie!
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 14:51:19 »
możesz instalować na tym dysku z grami spokojnie choć nie będą one działały na windows7 mądrzej było by zrobić format tego dysku i wtedy zainstalować windowsa 7

Aha, rozumie, czyli najpierw musze skasowac gry z tego dysku i najpierw zainstalowac na tym dysku windowsa, a dopiero pozniej gry, aby dzialaly, ok rozumie i dzieki wszystkim, tym co sie tu wypowiedzieli ;] Bo zakupilem sobie dzisiaj windows 7 profesionall i na dysku c mam windows xp bo do szkoly bo chodze do klasy informatycznej i mamy na systemach operacyjnych windows xP , wiec musze miec na czym cwiczyc jakby cos bylo, a na dysku d sobie zainstaluje windows 7 i gry albo do gier oddzielny dysk, partycje zrobie, ok dzieki wszystki. Zamykam watek aby nie robic spamu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 17:04:04 wysłana przez Messi_12 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 14:51:19 »