Autor Wątek: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!  (Przeczytany 103258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:48:57 »
Prawda jest taka, że zagranie z trójkątem działa bardzo koślawo, np. po takich czynnościach jak: seria trików, zwodów, po kontrolowaniu drugim analogiem innego zawodnika, wtedy zagranie na dobieg górą nie wychodzi za dobrze.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 21, 2011, 00:16:52 »
Prawda jest taka, że zagranie z trójkątem działa bardzo koślawo, np. po takich czynnościach jak: seria trików, zwodów, po kontrolowaniu drugim analogiem innego zawodnika, wtedy zagranie na dobieg górą nie wychodzi za dobrze.
Nie tak koślawo, trzeba po prostu wyczuć niezły moment, odpowiednią siłę. Po serii zwodów, kręciołków wokół własnej osi na pełnym sprincie podania w realiach wyglądają całkiem podobnie, są często niecelne i niedokładne. Za to plus dla Konami.
Co do Twojego problemu RVN - to Pass Assistance (te kreski) - decydują o tym jak komp nam pomaga przy zwykłym podaniu. Zupełnie jak w fifie. Wszystko jest do wyuczenia, czasem fakt że piłka nie wędruje tam gdzie byśmy chcieli ale w tym Pesie przynajmniej przeciwnik jakoś reaguje na piłkę z trójkąta, nie tak jak w poprzednim gdzie można było takim podaniem oszukać całą obronę.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 21, 2011, 00:43:10 »
Nie tak koślawo, trzeba po prostu wyczuć niezły moment, odpowiednią siłę. Po serii zwodów, kręciołków wokół własnej osi na pełnym sprincie podania w realiach wyglądają całkiem podobnie, są często niecelne i niedokładne. Za to plus dla Konami.
Co do Twojego problemu RVN - to Pass Assistance (te kreski) - decydują o tym jak komp nam pomaga przy zwykłym podaniu. Zupełnie jak w fifie. Wszystko jest do wyuczenia, czasem fakt że piłka nie wędruje tam gdzie byśmy chcieli ale w tym Pesie przynajmniej przeciwnik jakoś reaguje na piłkę z trójkąta, nie tak jak w poprzednim gdzie można było takim podaniem oszukać całą obronę.

dokładnie.
w PES11 gra za plecy była bardzo prostym sposobem gry... w tej edycji jest to trochę trudniejsze bo obrońcy nie stoją jak słupy i nie czekają na to jak spadnie piłka ;) bardzo mi się to podoba :P
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:22:42 »
Tylko wiesz, te ustawienia manualne nie są dla mnie najlepszym rozwiązaniem, i nie chodzi mi o trudność rozgrywania piłki, a o jej automatyczne posłanie do zawodnika. Nie zawsze to wychodzi, bo nawet proste podanie trudno jest posłać do adresata np. na skrzydłowego. Szkoda bo wydaje mi się, że te zagrania z trójkątem trochę spieprzy** za przeproszeniem i wygląda mi na rzecz nie dokończoną, tak jak to było z markowaniem strzałów w pesie 2010...
Mam pomysł kolego, a może jeśli lepiej Tobie sie gra na "pomocach konami" to przy podaniu włączaj R1 żeby dany zawodnik przepuszczał piłkę. Wtedy nie będzie dochodzić do najbliższego tyle że będziesz rawdopodobnie mocniej musiał to podanie generować. Taka sugestia tylko. Tylko nie wiem jak to ma się do  górnych piłek bo  ja gram bez "pomocy" i spokojnie sobie z tym podaniem radzę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 09:27:40 wysłana przez KapRal »

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:01:35 »
Mam pomysł kolego, a może jeśli lepiej Tobie sie gra na "pomocach konami" to przy podaniu włączaj R1 żeby dany zawodnik przepuszczał piłkę. Wtedy nie będzie dochodzić do najbliższego tyle że będziesz rawdopodobnie mocniej musiał to podanie generować. Taka sugestia tylko. Tylko nie wiem jak to ma się do  górnych piłek bo  ja gram bez "pomocy" i spokojnie sobie z tym podaniem radzę.

Wlasnie probuje opanowac jako-tako sytacje na boisku przy uzyciu nowych specyfikow typu R2+X, Teamate Control, itp... i powiem ze ciezko z tym troszke. Mysle ze trzeba mocno przestawic sie z "mysleniem" podczas gry. Strasznie trudno z podaniami kiedy kreski sa na zero. Z kolei na wspomaganiu podan gra wyglada pingpongowo.

Ciekawa sugestia z R1 KapRal. Tez pocwicze moze pingpong zmaleje.

Czy ktos wie jak biegac z pila wysuwajac ja przed siebie? w 11 bylo to bodajze R1 + R2 + kursor 45 stopni (od kierunku biegu). Tutaj w 12 za cholere nie moge wyposcic pilki przed siebie. To z 11 nie dziala albo cos zle robie nie wiem.

Czy byloby mozliwe zalozenie osobnego tematu na temat sterowania w PES2012 gdzie bysmy mogli wymieniac doswiadczenia? Mysle ze bardzo przydatne by to bylo dla nas.

Pozdro!

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:44:59 »
Czy ktos wie jak biegac z pila wysuwajac ja przed siebie? w 11 bylo to bodajze R1 + R2 + kursor 45 stopni (od kierunku biegu). Tutaj w 12 za cholere nie moge wyposcic pilki przed siebie. To z 11 nie dziala albo cos zle robie nie wiem.
Hmmm... ale to działa w PES 2012

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:08:53 »
Hmmm... ale to działa w PES 2012

No nie wiem... Zauwazylem ze jak komputer wypuszcza czasami pilke to wypuszcza ja przed siebie na pare metrow (bardziej niz w 11) w 12 kiedy uzywam R1+R2+45 to owszem biegnie i wypuszcza ale slabiutko. Jak wypuscic ja "konkretnie" na czyste pole przed soba? wie ktos? Byc moze sluzy do tego wspomniane R1+R2+45 a ja robie to w zlym momencie?

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:01:21 »
No nie wiem... Zauwazylem ze jak komputer wypuszcza czasami pilke to wypuszcza ja przed siebie na pare metrow (bardziej niz w 11) w 12 kiedy uzywam R1+R2+45 to owszem biegnie i wypuszcza ale slabiutko. Jak wypuscic ja "konkretnie" na czyste pole przed soba? wie ktos? Byc moze sluzy do tego wspomniane R1+R2+45 a ja robie to w zlym momencie?
Nie chce się tu przemądrzać ale  przy wyłączonych asystach w 11 udawało mi się bujnąć trójkątem piłke na tzw dobieg przed siebie i ja gonić. Zasada działała tylko przy pełnym urwaniu sie od obrońcy. Nie wiem jak to jest teraz w 12 bo obecnie siedze przed kompem w pracy a demo  w chacie czeka takze nie sprawdze tego teraz.

A może ma teraz ktos dostęp do pes 12 i troche czasu to niech rzuci screeny na forum z klawiszologii. Jest zawarta w grze tylko że po ang no ale cos się by ogarnęło z tego na bieżąco. Są tu przecież kumiaci z angielskiego to może co nie co przetłumacza innym kolegom. Sam się znam na angielskim jak  Tupolew na lądowaniu :/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 12:18:51 wysłana przez KapRal »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:34:45 »
No nie wiem... Zauwazylem ze jak komputer wypuszcza czasami pilke to wypuszcza ja przed siebie na pare metrow (bardziej niz w 11) w 12 kiedy uzywam R1+R2+45 to owszem biegnie i wypuszcza ale slabiutko. Jak wypuscic ja "konkretnie" na czyste pole przed soba? wie ktos? Byc moze sluzy do tego wspomniane R1+R2+45 a ja robie to w zlym momencie?

szybciutko 2x przycisk biegu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:31:01 »
szybciutko 2x przycisk biegu
To chyba szybki bieg z piłką bo generalnie ( nie wiem jak jest w 12) trzymając R1  wciskało się R2+gałka kierunku po wybranym skosie i wtedy taki mały pesowski dzikus szarżował na lewo skos czy prawo skos.

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:34:08 »
Czy ma ktos problem z obrazem?u mnie wystepuje cos takiego jak przycinki,sa dosc male ale sa i mi ciezko grac bo przeszkadzaja mi te skoki,nie jest to duze ale cos sie dzieje nie tak,komp jest dobry...ogarnia ktos cos takiego?

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #611 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:38:35 »
Czy ma ktos problem z obrazem?u mnie wystepuje cos takiego jak przycinki,sa dosc male ale sa i mi ciezko grac bo przeszkadzaja mi te skoki,nie jest to duze ale cos sie dzieje nie tak,komp jest dobry...ogarnia ktos cos takiego?

Wyłącz niepotrzebne procesy systemowe (ctrl + shift + esc) i powinno chodzić płynie...Oczywiście zamknij te, które zamulają kompa i najlepiej będzie jeśli jeszcze wyczyścisz rejestr.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 13:43:36 wysłana przez RVN »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #612 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:51:25 »
Czy ma ktos problem z obrazem?u mnie wystepuje cos takiego jak przycinki,sa dosc male ale sa i mi ciezko grac bo przeszkadzaja mi te skoki,nie jest to duze ale cos sie dzieje nie tak,komp jest dobry...ogarnia ktos cos takiego?

Już wcześniej pisałem, mam podobny chyba problem na lapku, mianowicie są przycinki na około 2 sek po czym po chwili komp próbuje ten zatrzymany obraz przyspieszyć do czasu rzeczywistego czyli trwa to około 1 sek. Nie znalazłem na to odpowiedzi. Silnik PES jest taki sam jak w 11 więc nie wiem w czym problem bo 11 śmiga płynnie. Jak to się przełoży na gre on line i zacznie to  trapić większość graczy to znowu zaczniemy niestety lamentować. :/

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #613 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:11:19 »
Są tu przecież kumiaci z angielskiego to może co nie co przetłumacza innym kolegom. Sam się znam na angielskim jak  Tupolew na lądowaniu :/

Mowisz i masz :)



nie jestem pewny tylko tego "Zrywanego biegu" jak ktos ma lepsza propozycje to poprawie.

To chyba szybki bieg z piłką bo generalnie ( nie wiem jak jest w 12) trzymając R1  wciskało się R2+gałka kierunku po wybranym skosie i wtedy taki mały pesowski dzikus szarżował na lewo skos czy prawo skos.

Dokladnie tak to hulalo w 11. W 12 nie moge obudzic w nich dzikusa... Jeszcze pocwicze z "szybko 2x przycisk biegu"

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #614 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:23:33 »
Mowisz i masz :)



nie jestem pewny tylko tego "Zrywanego biegu" jak ktos ma lepsza propozycje to poprawie.

Dokladnie tak to hulalo w 11. W 12 nie moge obudzic w nich dzikusa... Jeszcze pocwicze z "szybko 2x przycisk biegu"

Bardzo dobra pomoc dydaktyczna, żebym znał jakiegoś porządnego sponsora poprosiłbym go żeby za coś tak klarownego zasponsorował Tobie klasyczne oper do le nie wafla przez wybrana przez Ciebie laskę. :)
THX

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:28:40 »
Dziendobry możesz wrzucić jeszcze więcej takich stron, najlepiej coś o obronie.

Offline akuz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:37:45 »
Jesli chcecie wiedziec jak zrobic wypuszczenie pilki na wieksza odleglosc od pilkarza to ukonczcie w treningu dribbling. Tam m.in. trzeba pomiedzy takimi kulkami szarzowac i jest wytlumaczone jak zrobic dluzszy wypad. Konkretnie trzeba 2 lub 3 razy klinac RB podczas biegu kiedy pilka dotyka nogi pilkarza i zmieniac kierunek.

Offline Mrkuba

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.09.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #617 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:38:55 »
Czy ma ktos problem z obrazem?u mnie wystepuje cos takiego jak przycinki,sa dosc male ale sa i mi ciezko grac bo przeszkadzaja mi te skoki,nie jest to duze ale cos sie dzieje nie tak,komp jest dobry...ogarnia ktos cos takiego?
Sprawdź w ustawieniach czy masz włączony Vsync

leomessifan

  • Gość
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #618 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:44:48 »
Sprawdź w ustawieniach czy masz włączony Vsync
podaj specyfikację kompa

leomessifan

  • Gość
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #619 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:47:16 »
Mowisz i masz :)



nie jestem pewny tylko tego "Zrywanego biegu" jak ktos ma lepsza propozycje to poprawie.

Dokladnie tak to hulalo w 11. W 12 nie moge obudzic w nich dzikusa... Jeszcze pocwicze z "szybko 2x przycisk biegu"
thx dzięki bardzo się przyda

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #619 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:47:16 »