Autor Wątek: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012  (Przeczytany 14269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczy1982

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2011r.
Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« dnia: Październik 14, 2011, 08:17:48 »
Witam,

chcialem stworzyc ten topik szczegolnie pod osoby grajace online aby wiedzili jakie + i - maja druzyny - reprezentacje i jaka druzyne wybrac do swojego stylu gry.Mam nadzieje ze przyda sie on i nie bedzie zamkniety w mgnieniu oka :D

Moje spostrzezenia na dzien dzisiejszy :

AC Milan - jak dla mnie to troche chyba przegieli z sila tej druzyny :O

Barca - wedlug mnie zdecydowanie slabsz niz w PES 2011 mimo iz do druzyny dolaczyl Sanchez

Argentyna - osobscie najlepiej gra mi sie ta druzyna , bardzo mocny atak - 5 bardzo dobrych napastnikow - bardzo dobry srodek pomocy i mocna obrina , jedyny mankament to bramkarz

Innych druzyn na ta chwile nie testowalem. Ogolnie gram minimum 3 napastnikami , w przypadku argentyny 4. Taktyka to szybki kontratak.
Ustawienia w Milanie i Barcie sa podobne ale w Milanie gram jednym bardziej cofnietym pomocnikiem.

Prosze wpisywac swoje uwagi i spostrzezenia.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
!!!TOLERANCJA JEST OZNAKĄ SŁABOŚCI!!!

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2011, 08:32:10 »
Bezsensowny wątek, takie tematy powinny być poruszane jak już coś w wątku ogólnym.

Offline kaczy1982

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2011r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 08:34:17 »
Bezsensowny wątek, takie tematy powinny być poruszane jak już coś w wątku ogólnym.

Dlaczego bezsensowny?Wydaje mi sie raczej dosc ciekawy (moze moja opinia).W Watku ogolnym to zginie jak igla w stogu siana...
!!!TOLERANCJA JEST OZNAKĄ SŁABOŚCI!!!

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2011, 17:50:01 »
Kaczy moim zdaniem Barca ma lepszy sklad niz w poprzednim sezonie:) Fabregas + Sanchez robi swoje. Pomoc Barcelona ma najlepsza na swiecie. W dodatku to co na rezerwie jest to mozna druga 11stke zrobic tez w klasie swiatowej :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline milanista23

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2011r.
    • Porady i wskazówki windows
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2011, 23:11:28 »
Co do AC Milanu to tak żartem "Gailani maczał w tym palce i dlatego same A" :D Osobiście hmmm co do klubów to ciężko na razie wskazać faworyta, co do krajów dobrze mi się Niemcami gra ;)

Offline |2udy

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: SHITlandia 666
  • Wiadomości: 113
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.01.2007r.
  • Ping pong najlepszy!
    • Status GG
    • judgementcrematorium
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2011, 08:37:52 »
Milan oraz Barca dopalone i GITownia!
"Kopali tę piłkę pół życia swego biegając niczym w transie po trawie zielonej. . . gonili jak głupcy i nic nie ugrali! Kości gruchały, a karetki na syglane sunęły do nich oplacone z podatków naszych! A można przecież było w komara ciąć!.

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2011, 19:39:43 »
Wg mnie za słaby skład ma Manchester United . De Gea - 79 Kuszczak 80 , co to jest ? . De Gea co najmniej 83 a Kuszczak 75 .

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2011, 19:45:17 »
Wg mnie za słaby skład ma Manchester United . De Gea - 79 Kuszczak 80 , co to jest ? . De Gea co najmniej 83 a Kuszczak 75 .

Machester ma niezly sklad ... , ale z bramkarzami sie zgodze, Kuszczak ma dobrze 80 , a De Gea tez ma dobrze , bo jest to bramkarz mlody, niedoswiadczony i nie jest tak pewnym punktem zespolu jakim byl Edwin Van der Sar.

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2011, 20:35:57 »
Machester ma niezly sklad ... , ale z bramkarzami sie zgodze, Kuszczak ma dobrze 80 , a De Gea tez ma dobrze , bo jest to bramkarz mlody, niedoswiadczony i nie jest tak pewnym punktem zespolu jakim byl Edwin Van der Sar.

Uhh, to tutaj sie mylisz. De Gea jest o wiele lepszym bramkarzem niz Kuszczak i powinnien miec wiekszy overall niz on. Jak narazie w lidze, ma najwiecej obron i jest najbardziej skuteczy. Nawet bardziej niz J. Hart. Wiec powinnien on byc lepszy w Pesie.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2011, 21:38:59 »
Machester ma niezly sklad ... ,
Jeżeli jest taki jak w demie (w pełniaka nie grałem), to jest co najmniej śmieszny. Praktycznie każdy zawodnik pierwszego składu (poza np. Kuszczakiem) ma o co najmniej kilka punktów za mało. Nie oszukujmy się, to powinna być zaraz po Barcelonie najlepsza drużyna w grze, a mam dziwne przeczucie, że stoi za Chelsea, Milanem, Realem, Interem i jeszcze kimś...

Cytat: Rubby
Uhh, to tutaj sie mylisz. De Gea jest o wiele lepszym bramkarzem niz Kuszczak
Z tym "o wiele" to bym się nie porywał, i to nawet odstawiając sportowy patriotyzm. Ma o wiele większy potencjał, z tym się nie można nie zgodzić.

Cytuj
Jak narazie w lidze, ma najwiecej obron i jest najbardziej skuteczy.
No i zasłynął z tego, że przez pięć kolejek przepie_dolił więcej goli niż Kuszczak przez pięć lat. Całe szczęście, że teraz broni o wiele pewniej i efektywniej.

Cytat: damianq87
W dodatku to co na rezerwie jest to mozna druga 11stke zrobic tez w klasie swiatowej
Przegiąłeś. Każdy wie, że Barcelona ma krótką ławkę (nawet pomimo ostatnich wzmocnień) i to jest obok często dziurawej obrony (jedynie Puyol i czasami Pique trzymają poziom, na szczęście dla cules defensywa Blaugrany rzadko bywa testowana) największa wada tej drużyny. Inna sprawa, że tych wad jest mało.

Cytat: Bakus
De Gea co najmniej 83 a Kuszczak 75 .
Zgodziłbym się na 83-84 dla de Gei i 78-79 dla Kuszczaka.
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 21, 2011, 22:45:08 »
Zgodziłbym się na 83-84 dla de Gei i 78-79 dla Kuszczaka.
Ja nie za bardzo, ponieważ po jednym sezonie w ML będzie miał już ponad 90.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2011, 23:53:58 »
Jak ktoś będzie grał na Dynamic, to pewnie tak. W każdym razie 79 to trochę za mało.
" border="0

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2011, 15:31:58 »
No i zasłynął z tego, że przez pięć kolejek przepie_dolił więcej goli niż Kuszczak przez pięć lat. Całe szczęście, że teraz broni o wiele pewniej i efektywniej.

A to dlatego, ze Kuszczak prawie wgl nie jest wystawiany. I De Gea puszczal te bramki, bo byl nowy w klubie, jeszcze sie oswajal. A teraz mamy na to czysty dowod, ze sie oswoil i idzie mu b. dobrze. Kuszczak w tamtym sezonie jakos pod koniec byl wystawiony na mecz, i to co tam sie dzialo to byl smiech na sali. Jak mu podali obroncy pilke to panikowal i nie wiedzial nawet jak ja dobrze wybic i kilka razy prawie ja stracil. Kuszczak jest kiepskim bramkarze, i jak chce grac to powinnien odejsc z Manchesteru. No chyba, ze woli tam siedziec caly czas na lawce. Pewnie i tak zaniedlugo Lindeegard go zastapi na tej lawce.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2011, 18:43:42 »
Cytuj
A to dlatego, ze Kuszczak prawie wgl nie jest wystawiany.
Zagrał 61 oficjalnych meczów w barwach United. To chyba dość dużo jak na rezerwowego bramkarza.

Cytuj
I De Gea puszczal te bramki, bo byl nowy w klubie, jeszcze sie oswajal.
Jasne, ale i tak wyszedłeś na kompletnego kretyna, bo napisałeś to:

Cytuj
Kuszczak w tamtym sezonie jakos pod koniec byl wystawiony na mecz, i to co tam sie dzialo to byl smiech na sali. Jak mu podali obroncy pilke to panikowal i nie wiedzial nawet jak ja dobrze wybic i kilka razy prawie ja stracil.
Ok, miejmy w dupie półroczną przerwę w grze, przecież ogranie i wejście w rytm meczowy nie jest potrzebne.

Cytuj
Pewnie i tak zaniedlugo Lindeegard go zastapi na tej lawce.
Widzę, jak jesteś zorientowany. Już go zastąpił, bo Kuszczak jest przygotowany do definitywnego wylotu i odejdzie, gdy mu wygaśnie kontrakt - albo szybciej (w zimie). Nie ma więc sensu trzymać go na ławce, lepiej trenować Lindegaarda.

Cytuj
Kuszczak jest kiepskim bramkarze
Jasne. Interwencje kiepskich bramkarzy są dwa razy z rzędu wybierane paradami sezonu, kiepscy bramkarze przez 61 meczów w klubie zawalają tylko dwie bramki, kiepscy bramkarze są już jako dorośli zawodnicy kupowani przez kluby pokroju Manchesteru United, kiepscy bramkarze są idealnymi zmiennikami dla pierwszych golkiperów.

Ubolewam, że nie oglądałeś meczów United, gdy żona van der Sara miała problemy ze zdrowiem. Ba, przykro mi się robi również z tego powodu, że najwidoczniej jedyne mecze z udziałem Kuszczaka, które oglądałeś, to były te z Kolumbią i opcjonalnie z Blackburn. Bo jeżeli kilkadziesiąt dobrych i pewnych występów nie świadczy o klasie zawodnika, to co w końcu? Wyglądasz mi na kolejnego żałosnego hejtera, który uczepił się polskiego piłkarza tylko dlatego, że nie ma ambicji, jego wadą jest gra nogami i puścił szmatę w meczu towarzyskim pięć lat temu.
" border="0

Offline HandyMan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2011r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2011, 18:55:50 »
Jedynym czego musimy się martwić to wystawianie ovreallów wg. Konami ale jeżeli PESEdit wypuści porządną wersję to i tak wszystko będzie cacy bo na pewno zrobią inne statystyki piłkarzom.


Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2011, 23:58:48 »
Zagrał 61 oficjalnych meczów w barwach United. To chyba dość dużo jak na rezerwowego bramkarza.
Jasne, ale i tak wyszedłeś na kompletnego kretyna, bo napisałeś to:
Ok, miejmy w dupie półroczną przerwę w grze, przecież ogranie i wejście w rytm meczowy nie jest potrzebne.
Widzę, jak jesteś zorientowany. Już go zastąpił, bo Kuszczak jest przygotowany do definitywnego wylotu i odejdzie, gdy mu wygaśnie kontrakt - albo szybciej (w zimie). Nie ma więc sensu trzymać go na ławce, lepiej trenować Lindegaarda.
Jasne. Interwencje kiepskich bramkarzy są dwa razy z rzędu wybierane paradami sezonu, kiepscy bramkarze przez 61 meczów w klubie zawalają tylko dwie bramki, kiepscy bramkarze są już jako dorośli zawodnicy kupowani przez kluby pokroju Manchesteru United, kiepscy bramkarze są idealnymi zmiennikami dla pierwszych golkiperów.

Ubolewam, że nie oglądałeś meczów United, gdy żona van der Sara miała problemy ze zdrowiem. Ba, przykro mi się robi również z tego powodu, że najwidoczniej jedyne mecze z udziałem Kuszczaka, które oglądałeś, to były te z Kolumbią i opcjonalnie z Blackburn. Bo jeżeli kilkadziesiąt dobrych i pewnych występów nie świadczy o klasie zawodnika, to co w końcu? Wyglądasz mi na kolejnego żałosnego hejtera, który uczepił się polskiego piłkarza tylko dlatego, że nie ma ambicji, jego wadą jest gra nogami i puścił szmatę w meczu towarzyskim pięć lat temu.

Zadne 61 meczy. Bo zagral tylko 32 mecze. 6 na wyporzyczeniu w sezonie 2006/2007 A 26 od sezonu 2007 kiedy zostal juz kupiony przez United.

Jest on dobrym bramkarzem, ale nie na standardy United, ktore w przeciagu 5 lat zdobylo 4 razy mistrzostwo kraju. Kuszczak moglby by byc podstawowym bramkarzem kazdego klubu ze srodka tabeli ale na pierwszego goalkeeper'a Man United sie nie nadaje. Natomiast De Gea doskonale udowodnil, to ze nadaje sie na pierwszego bramkarza swoimi statystykami. To, ze Kuszczak wystapil w kilku meczach ze slabymi zespolami i dobrze sobie poradzil to nie znaczy to, ze jest pokroju De Gea'i, ktory broni przeciwko takim zespolom jak Chelsea, Liverpool i City.

 I wyglada mi na to, ze ktos za szybko wyrabia sobie zdanie o drugiej osobie, poniewaz nie jestem " kolejnym zalosnym haterem, ktory uczepil sie polskiego bramkarza tylko dlatego, ze nie ma ambicji ", sadze tylko, ze nie powinno sie porownywac Kuszczaka do De Gea'i poniewaz sa to dwie rozne klasy bramkarzy. Polska ma wspanialych bramkarzy a najlepszymi przykladami tego sa Szczesny, Boruc, Fabianski oraz Kuszczak takze sie do nich zalicza. Ale powtarzam, ze porownywanie ich dwoch to gruba przesada.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2011, 17:09:55 »
Zadne 61 meczy. Bo zagral tylko 32 mecze. 6 na wyporzyczeniu w sezonie 2006/2007 A 26 od sezonu 2007 kiedy zostal juz kupiony przez United.
61. 32 w lidze, 11 w LM, 10 w Carling Cup, 8 w FA Cup. Dolicz sobie jeszcze oficjalne sparingi.

Cytuj
ze jest pokroju De Gea'i, ktory broni przeciwko takim zespolom jak (...) City.
I puszcza sześć bramek.
Kuszczak debiutował meczem z Arsenalem, a uwagę Fergusona zwrócił występem przeciwko United - ale to tak na marginesie.

" border="0

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2011, 17:15:02 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
No to dzisiaj De Gea może doliczyć 6 wpuszczonych brameczek na swoje konto :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 24, 2011, 20:03:38 »
61. 32 w lidze, 11 w LM, 10 w Carling Cup, 8 w FA Cup. Dolicz sobie jeszcze oficjalne sparingi.

Według angielskiej wikipedii Rubby ma rację. Ale to pewnie bujda, biorąc pod uwagę fakt, że według tej samej strony Kuszczak urodził się w Londynie, a karierę zaczynał w... Realu :O

" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2011, 20:30:40 »
Rubby zajrzał do Wikipedii, gdzie w ramce po prawej stronie zobaczył jedynie 32 występy (ligowe), ale na dół, by zobaczyć przejrzystą tabelkę ze wszystkimi meczami Kuszczaka już nie zjechał.

Zresztą na angielskiej Wikipedii również jest ta tabelka. ::)
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Najmocniejsza druzyna - reprezentacja w PES 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2011, 20:30:40 »