Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (10/142) > >>

HandyMan:
PortoFan

Nick: 5/5
Avatar: 4/5
Sygnatura: 3/5
Użyt: Nie znam ale po części głosów widać że jesteś lubiany to daje ci 5/5

Nederland:
Dobra, i ja raz sobie ocenię.

Nick: jeden z gorszych wśród możliwych. Poprawny, ale klimatem nie bije od niego w ogóle. Swoją drogą... z tymi gadkami o klimacie to chyba nie na te forum. 2/10, czy jak tam wolicie 1/5.
Avatar: herb klubu z brzydkim tłem, i to jeszcze w "poziomym" prostokącie. Nie lubię avatarów o tym kształcie. 1,5/5
Sygnatura: typowa informacyjna, wiele osób z braku laku wkleja graficzne odnośniki do swoich karier. 2/5
User: porządny gość, fan dość "niszowego" zespołu, co się ceni - nawet jeśli został nim po tym sezonie, w którym sędzia okradł MU, przepuszczając Porto do 1/4 LM. Gada mądrze, ma ciekawe pomysły, tylko w dziale Sport za mało się udziela. Niby żaden wyznacznik zajebistości, ale lubię tam przebywać, bo można dobrze człowieka poznać. 4/5

Nie chce mi się tego kasować.

Nick: o bobrze, z czym to się kojarzy... Z hydraulikami z hentai najprędzej. 1/5
Avatar: nienawidzę Adidasa, Umbro ftw. 1,5/5
Sygnatura: prymitywny napis czcionką podobną do tej z NWN, w tle jakiś screen. O ile się nie mylę to ten jeden z pierwszych z PESa 2012, jakie opublikowano. 2/5
User: pierwszy raz widzę go na oczy.

HandyMan:
Chłopie, nie wiem jak cie mogą lubić jak ty tak surowo oceniasz :o

Nederland:
Raz: nie przypominam sobie, żebym był ulubieńcem tłumów i podrzucano mną jak Wałęsą.
Dwa: po to jest skala pięcio- lub dziesięciostopniowa, by oddzielać ziarna od plew, a nie za byle co walić najwyższymi notami. Zresztą to tylko internet. Wiem, srs business.

HandyMan:
I dla tego morał jest taki

Nie ważne jak wyglądasz, ważne jaki jesteś ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej