Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (11/142) > >>

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEChłopie, nie wiem jak cie mogą lubić jak ty tak surowo oceniasz :o

--- Koniec cytatu ---
przynajmniej szczery jest, ja jednak nie mógłbym nikogo tak nisko oceniać :D czułbym się jakbym nie miał uczuć, ale Ned jest jedyny taki na forum i to powinniśmy cenić :)

HandyMan:
Fakt, raz miałem okazję w weekend rozejrzeć się po forum i widzę że Ned lubi się rozpisywać, moja klawiatura już by nie wytrzymała, apropo, muszę sobie nową kupić :D. Za bardzo odbiegam od tematu, także wielki szacun że jest szczery, i niczego nie ukrywa.

pawlodar_10:
Koniec spamu. Jako, że ostatni oceniał Nederland:

Nick: Jedyne z czym mi się kojarzy to Twoja ulubiona reprezentacja. 5/10

Avatar: Fajny, mroczny. Nie mogę rozpoznać twarzy, ale może być. 8/10

Sygnatura: Ciekawy obrazek, nie kojarzę go z niczego, ale jest OK. 7/10

User: Jeden z najinteligentniejszych ludzi na forum. Zawsze ma swoje zdanie, ale chociaż potrafi podać argumenty, które za nim przemawiają. 9/10

NexaT:

Nick: 5/10
Avatar: 3/10
Sygnatura: 3/10
Użyt.: 6/10.


--- Cytuj ---Chłopie, nie wiem jak cie mogą lubić jak ty tak surowo oceniasz :o
--- Koniec cytatu ---

A ja go lubię, za to, że zna się na piłce nożnej, i za to, że ocenia obiektywnie. Nie pisze 2 zdań, lecz rozpisuje się jak to tylko możliwe.

PS. Jak chcecie to niech  będzie, skala oceniania od 1 do 10, i jak możecie to napiszcie coś więcej.

cinosław:
Nick: Pewnie od jakiejś ksywki, nic mi to nie mówi. 4\10 
Avatar: Prosty herb klubu, któremu kibicuje. 6\10
Sygnatura: Brak.
Użytkownik: Prawdę mówiąc, rzadko kiedy widuję go w wątkach, które przeglądam, często wyraża swoje opinie czasami nie do końca rozsądne. Ogólnie spoko user. 7\10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej