Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (133/142) > >>

Blues Fan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEAvatar: Cole jest w słabej jakości, ale fajnie się komponuje. Praca rozciągnięta, ale dam 6/10

--- Koniec cytatu ---
prze koń to jest terry

chmielu2108:
Nick: NexaT najbardziej mi się podobał, ale ten też nie jest zły. 7/10.
Avatar: Nie wiem kim jest ta pani, ale musisz ją wyjątkowo lubić. To ta sama co w poprzeniej sygnie, nie? Wygląda spoko. 8/10.
Sygnatura: Dobrze wykonany przenośnik. 7/10.
User: O jego burzliwym początku chyba już wszyscy na dobre zapomnieli. Nie ma co tego przypominać.. Ma pojęcie o tym co pisze, chociaż czasami za bardzo stara się dowieść swego, nie mając racji. Można z nim popsiać na wiele tematów. 9/10.

NexaT:

--- Cytuj ---To ta sama co w poprzeniej sygnie, nie?
--- Koniec cytatu ---
Nie, to akurat są dwie zupełnie inne kobiety. ;)

Co do nicku, to ciągle staram się wskrzesić NexaT'a, ale nie mogę się doprosić administracji o zmianę.

Mathi:
Nick: Chyba od jakiegoś nazwiska. Chmielecki, Chmielnicki? Bez numerków na końcu prezentowałoby się lepiej, ale nic na to się nie poradzi, że ktoś zajął już ten nick. 7/10
Awatar: Jakiś hip-hopowiec, bądź ktoś w podobnym stylu (nie znam się specjalnie na tym). Ramka dodaje lepszego efektu, więc idzie dodatkowy plus. 7/10
Sygnatura: Nie ma co oceniać, skoro to tylko dwa userbary.
User: Całkiem w porządku. Często go widuję w dziale ze sportem, gdzie w dyskusji z innymi pisze całkiem sensownie. Nigdy nie wpadłem w kłótnie z tym użytkownikiem, co także lekko polepsza moją opinię. 9/10

Grzegorz1321:
Nick: Wydaje mi się że od imienia Mateusz. Podoba mi się bo nie jest taki banalny typu Mati i jest w jakiś sposób urozmaicony 7/10
Avatar: Piłka w siatce w dodatku z Nike, ładnie się prezentuje 7/10
Sygnatura: Wesley Sneijder bardzo lubiłem tego piłkarza za czasów szczytowej formy kiedy to Inter zdobył LM 8/10
User: Nie popadłem nigdy z nim w żaden konflikt może dlatego że aż tak bardzo nie udzielam się na forum w porównaniu do tego co było rok temu może troszkę dalej sięgając pamięcią. 7/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej