Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (134/142) > >>

barthez:
Nick: Najpewniej od imienia, prosty, ale ma to coś. Niby nic szczególnego, ale jakoś mi się podoba. 9/10
Avatar: Coś w stylu NBA, całkiem fajny pomysł. 8/10
Sygnatura: Jak widać - fan Realu. Wszystko fajnie, ładnie, ale niepotrzebny ten prztyczek w nos fanów Barcelony. 6/10
User: Widzę chyba pierwszy raz. Jakoś go nie kojarzę, najwyraźniej ostatnio mniej się udziela. Nie ocenię, bo to bez sensu :P

robi99:
Nick: Oczywiście kojarzy się ze słynnym bramkarzem, 7 tez całkiem do tego pasuje. 7/10
Avatar: Perquis, ładnie wykonany w przeciwieństwie do niektórych avków na tym forum. 8/10
Sygnatura: -
User: Kiedyś miałem z nim jakąś (jakieś ?) sprzeczke(i), generalnie wydaje się być w porządku. A i porozmawiać się z nim da. :) 7/10

NexaT:
Nick: to nie będzie pierwszy raz, kiedy napisze, że litery i cyfry w nicku nie są zbyt ciekawym pomysłem. W większości źle to wychodzi, ale tutaj akurat te "9" nie rzucają się tak bardzo w oczy. Samo robi, to pewnie jakieś zdrobnienie od imienia, a 99, to przypadkowe liczby, wpisane na pałę, bo przy rejestracji "robi" było zajęte. ;) 8/10
Avatar: Ciebie to akurat zawsze kojarzyłem bez avatara i myślałem, że będzie tak zawsze, a tutaj proszę. Oceniałem go już chyba, ale dobra. Bardzo fajny, bo pasuje do Ciebie. Taki gość, który nie udziela się zbyt często, ale, jak już, to jest napisane coś ciekawego. (chociaż ostatnio widzę Cię w każdym dziale) Samo wykonanie też jest dobre. Fajny róż jest tam nad głową, pasuje. 8/10
Sygnatura: Tutaj już nie jest tak kolorowo. Sama praca jest za jasna, a góra to już całkiem. Prawa strona i środek, to kompletna pustka. 2/10
User: Kiedyś za nim nie przepadałem, ale ostatnio chyba mieliśmy styczność w kilku tematach, oczywiście bez żadnych kłótni, o ile dobrze pamiętam. Ogarnięty i wie co pisze, chociaż ostatnio, jak kłóciłeś się z Nederlandem, to denerwowało mnie to, że ciągle używałeś zwrotu "muły" i ogólnie chaotycznie pisałeś, ale ostatnio się to bardzo zmieniło. 8/10

MaddiMNagic:
Nick: Wreszcie... 9/10
Avatar: Dobre wykonanie i ciekawa tematyka, tyle. 8/10
Sygna: Fajny odnośnik do fajnej pracy, mam nadzieje że wypali 8/10
User: Coraz bardziej się do niego przekonuję, nie wiem czemu ;D 8/10

pawlodar_10:
Nick: Powrót do korzeni zawsze spoko :] 8/10
Avatar: Jakaś bezimienna pani, taka trochę do Iriny podobna, ale to pewnie nie ona. 8/10
Sygnatura: Przekierowanie do projektu ze spolszczeniem, całkiem przystępny ten obrazek. 8/10
User: Za wiele nie trzeba pisać, zaraz po rejestracji nieciekawie, teraz się wpasował w tłum i jedyne czym się wyróżnia to umiejętność pisania po polsku :) 8/10

No nie, nie wysyłajcie wiadomości, jak ja piszę swoją :( Nie chce mi się usuwać, to o destructionie.

Eripe

Nick: Już trzeci o ile się nie mylę, w sumie to nie mam pojęcia co oznacza 7/10
Avatar: -
Sygnatura: -
User: Najbardziej znany z działu sport, fan Realu, dobrze, że nie hejter, ale przez niego muszę dwa razy oceniać. Foch. 7/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej