Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (135/142) > >>

kmiron#10:
Nick: trochę przypomina mój. Zapewne pierwsze litery imienia Paweł, nazwiska Włodarczyk i ważny dla Ciebie numer. Podoba mi się. 8/10
Avatar: dobry, nadaje Twojej osobie tajemnicy. 10/10
Sygnatura: trzeba się naprawdę długo przypatrywać, by coś zauważyć na zdjęciu. Za to tekst bardzo mądry. 7/10
Użytkownik: jeden z bardziej ogarniętych na tym forum, inteligentny. Pisze świetne kariery i tak samo panuje nad działem z nimi. Momentami razi mnie strasznie silne przywiązanie do tego forum - aż takie, iż jest niechętny do jakichkolwiek innych o tematyce PESa. 9/10

Nederland:

--- Cytat: kmiron ---Zapewne pierwsze litery imienia Paweł, nazwiska Włodarczyk i ważny dla Ciebie numer.
--- Koniec cytatu ---
To nie takie proste.

Nick: sam "kmiron" bez liczby wyglądałby znacznie lepiej. 8/10
Avatar: nic nie mam do Boruca, ale to ujęcie według mnie średnio pasuje na avatar. 5/10
Sygnatura: ładna, podoba mi się. Szkoda tylko, że nie jest o połowę mniejsza. 8/10
User: w relacjach z nim przeszedłem już chyba wszystkie stadia od niechęci przez ignorowanie do sympatii. Kiedyś atakował mnie bez większego powodu i nawet się na mnie śmiertelnie obraził, ale po powrocie mu przeszło i sytuacja wygląda lepiej - nawet pomimo tej czerwcowej scysji. Wie, co robi, jest jedną z bardziej wyróżniających się na forum osób i pisze świetne kariery. 9/10

MaddiMNagic:
Nick: Dobry z każdego punktu widzenia jak dla mnie, 8/10
Avatar: Pasuje wyjątkowo do tego użytkownika, nierozciągnięta, 8/10
Sygna: Dla mnie za mała, podpis do zamkniętej kariery a obraz coś mi nie podchodzi, 7/10
User: Ogrom wiedzy na temat piłki nożnej, inteligenty i ogarnięty,  9/10

NexaT:
Nick: W końcu powrócił do swojego pierwszego, Nitro i Eripe nie były zbyt ciekawe. Ten kojarzył mi się zawsze z jakimś magikiem i MMORPG. ;D 9/10
Avatar: brak.
Sygnatura: brak.
User: Sympatyczny, chociaż nie dyskutowałem z nim nigdy na PW. Niedawno miał chyba jakieś odpały, ale poszły w niepamięć. 8/10

pasztelan:
Nick: Nareszcie... 9/10
Avatar: Jakoś nie pasuję do nicku "NexaT", do "syngenty" bardziej mi pasowało, aczkolwiek niezły 7/10
Sygnatura: No nic wielkiego, odnośnik do spolszczenie czy coś, nawet fajnie zrobione 6.5/10
User: Przesiaduję głównie w tym dziale, często komentuję jak coś się dzieje, raczej normalny 8/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej