Autor Wątek: Los Ches - TRANSFERY - MLODY TALENT W VALENCII! -- kom za kom.  (Przeczytany 37885 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Valencia CF -LM- KTO AWANSOWAŁ? "Czujemy się jakbyśmy wygrali już LM!" - wywiad
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 30, 2011, 00:01:43 »
Zadziwiająca sprawa, wychodzicie z grupy kosztem Liverpoolu i PSG. Wydawać by się mogło, że to właśnie Anglicy i Francuzi byli faworytami przez rozpoczeciem rozgrywek, a ostatecznie to Ty i Napoli gracie dalej. Mimo słabej skuteczności zajmujesz pierwsze miejsce. Wielkie gratulacje i szczęścia w losowaniu życzę :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Valencia CF -LM- KTO AWANSOWAŁ? "Czujemy się jakbyśmy wygrali już LM!" - wywiad
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 30, 2011, 02:15:18 »
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego układu zespołów w grupie. Sądziłem, że dalej przejdzie Liverpool, a Ty powalczysz o drugie miejsce. Stało się zupełnie inaczej.  :) Życzę powodzenia w dalszej fazie rozgrywek.  :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF -LM- KTO AWANSOWAŁ? "Czujemy się jakbyśmy wygrali już LM!" - wywiad
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:28:41 »
Dosyć niespodziewanie kończy się rywalizacja w waszej grupie LM,awansujecie razem z Napoli z grupy a Liverpool czy PSG żegnają się z LM,ale wasza grupa była bardzo wyrównana co pokazują zdobyte punkty przez poszczególne drużyny.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF -LM- KTO AWANSOWAŁ? "Czujemy się jakbyśmy wygrali już LM!" - wywiad
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 30, 2011, 14:21:22 »
Mam chec skonczyc juz ten sezon.. :P Dlatego rozegram wszystkie mecze i pucharowe i ligowe i dam tylko podsumowanie sezonu. Bo nie mam sily juz opisywac :P Wole pograc ;)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.


Podsumowanie sezonu

Liga Mistrzow


Valencia swoj udzial zakonczyla w polfinale, gdzie zostala rozgromiona przez Real Madryt. W 1/16 pokonala slabo spisujacy sie w tym sezonie Manchester United, a w cwiercfinale Olimpique Marsylie. Niespodziewanie do finalu doszlo PSV.

Oto wynik meczu finalowego





Liga

Valencia rozdziela wielka dwojke!



Bramek na mecz : 2,1

Z ligi spadlo 2 beniaminkow. Real Murcia, Elche oraz Levante.



Awans do Primera Division



Wielka niespodzianka! Druzyna, ktora jeszcze w sezonie 2008/2009 grala w Seguna Division B awansuje do Primera Division! Druzyna AD Alcorcon po raz pierwszy w historii klubu bedzie gralo w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Awans tej druzyny wiaze sie z rozbudowa stadionu, gdyz aktualny posiada 3000 miejsc.



Druzyna ta grala przed rokiem w Primera Division. Szybko po spadku wrocila do ekstraklasy hiszpanskiej.



Druzyna chylaca sie ku upadlosci finansowej odzyskala miejsce w Primera Division.





Wyniki z innych lig











Puchar Krola dla Valencii!

W polfinale Valencia pokonala Espanyol, ktory wczesniej wyeliminowal Real Madryt. W finale Valencia zagrala z Barcelona

Barcelona rozbita w finale!



Valencia 4:1 Barcelona

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Po swietnym sezonie Valencia awansowala w klubowym rankingu! Wysoka pozycja!



Podsumowanie gry zawodnikow





Podsumowanie sezonu



Procent wygranych 63%

Najlepsza jedenastka Valencii



Najwiekszy zawod sezonu :

Bernat, Giovani dos Santos

Odkrycie sezonu

Canales, Voichulerd, Shimizu

W nastepnym odcinku okienko i hit transferowy w Valencii.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2012, 19:51:19 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:47:53 »
uff

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:50:47 »
nie źle Ci poszło. Sezon można uznać za udany jednak za dużo zdjęć a za mało tekstu w tym podsumowaniu. Czekam na ten wielki hit transferowy ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:51:19 »
Sezon moim zdaniem można zaliczyć do udanych. Gra w półfinale LM jest niezwykłym osiągnięciem. Śmie twierdzić, że gdybyście nie trafili na Real w 1/2 mógłby być nawet finał, ale... gdybania. Wejście między Barce a Real w lidze też jest sporym osiągnięciem. Już nie można twierdzić, że w La Liga dominuje jedynie wielka dwójka: Barca i Real. Teraz już jest trójka... właściwie zawsze była, ale od jakiegoś czasu się urwała.
Sam jestem ciekaw kogo udało się sprowadzić do Valencii. ; )

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 01, 2012, 17:11:04 »
No, no nieźle skopałeś dupę Barcelonie, szkoda,że nie ma skrótu tego meczu, chętnie bym go obejrzał, bo wynik wysoki, naprawdę gratuluję zwycięstwa :).
Gratuluje również drugiego miejsca w lidze, bo był to naprawdę trudny sezon dla Twoich nietoperzy, a półfinał LM potwierdza siłę Twojej ekipy ;).
Miejmy nadzieję,że nie kończysz, bo w przyszłym sezonie mógłbyś przy odrobinie szczęścia wygrać BBVA i dopiero by było :D.
 
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:00:52 »
Bardzo udany sezon. Świetnie zaprezentowałeś się w LM gdzie byłeś w półfinale niestety przegrałeś z Realem. W CDR zagrałeś w finale gdzie rozbiłeś mistrza Hiszpanii- Barcelonę aż 4:1. W lidze także rewelacyjnie pokonałeś wielki klub jakim jest Real i drugie miejsce w lidze. W następnym sezonie masz już pokonać dwa wielkie kluby ;)

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:11:35 »
Bardzo udany sezon :D
Oczywiście można wymagać więcej, ale i tak Valencia pokazała wielką klasę. Przed sezonem nikt się nie spodziewał wygranej w CdR i drugiego miejsca w lidze.
Szkoda trochę LM, ale pojedynki nie były łatwe.
Życzę powodzenia w kolejnym sezonie :D
" border="0

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - KONIEC SEZONU - 2 MIEJSCE! - VCF Z PUCHAREM! Barca rozbita!
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:31:58 »




Trener Valencii został wybrany najlepszym trenerem sezonu, pokonując m. in  Guardiolę, Villasa-Boasa, czy też  Antonio Conte oraz Jose Mourinho! Polak zebrał 86 punktów, Guardiola 82, Villas-Boas oraz Jose Mourinho równo po 81, Antonio Conte 71.

Dosyć niedawno prasa spekulowała, nad zainteresowaniem Manchesteru City osobą trenera Valencii. Oto co na to powiedział sam "winowajca" tych plotek.

"Nie odejdę z Valencii. Chyba, że mnie wyleją. [śmiech] Jest jeszcze dużo pracy. Moim celem jest wygranie w ciągu jednego roku wszystkiego co się da. Być może kiedyś, gdy już osiągnę w drużynie Nietoperzy wszystko, odejdę. Póki co jestem tu, i wiąże z Valencią kilka najbliższych lat. I nigdzie się stąd nie ruszam.

WIELKI TRANSFER NA MESTALLA



Drużynę Valencii w tym okienku transferowym zasilił teraz już były zawodnik Realu Madryt. Karim Benzema. Francuz z powodu świetnej formy Higuaina przez większość sezonu wchodził z ławki. W drużynie Nietoperzy, ma grać pierwsze skrzypce wraz z Roberto Soldado. Karim wyraził chęć odejścia z Realu i obie strony dopięły transfer.

Kwota transferu : 36+6 mln euro
Zarobki : 8mln euro ( najwięcej z całej drużyny Valencii. Drugi pod tym względem jest Ever Banega, bo aż 5,6mln euro )
Długość kontraktu : 3 lata

Konferencja prasowa

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

"Nie zdziwiłem się, gdy ujrzałem pełny stadion. W Valencii dawno nie było tak wielkiego transferu. Tegoroczne sukcesy pozwoliły takiego transferu dokonać. Benzema i Soldado to będzie atak marzeń. Postrach każdej defensywy. - trener

Benzema: "To wspaniałe być tutaj. Ja w przeciwieństwie do trenera, nie spodziewałem się takiego przywitania. [śmiech] To było coś wspaniałego. Valencia to drużyna, która od kilku lat próbuje zdetronizować wielką dwójkę. W minionym już sezonie po części się to udało. Jednak teraz liczymy, że możemy wygrać wszystko. Razem nam się może udać. Amunt Valencia!

Prezentacja zawodnika :



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Fani w internecie o transferze ( spodobało mi się w innych karierach takie coś, hehe )

amuntvcf: świetnie, że go sprowadziliśmy, tylko troche za dużo jak na niego, 42 mln. Ale i tak super, bo obok Soldado będzie karcił wszystkich! Amunt VCF

REALista: Benzema jest słaby, nie wierze, że Valencia dała go sobie wcisnąć. Dla nas to dobrze, bo 42 mln euro w kieszeni i jeszcze Higuaina mamy

jatutylkosprzatam: REALista wyjdź i płacz nad Waszym 3 miejscem w lidze. Świetny transfer! Amunt Valencia

1996karol: Super! Moje sny się spełniły!

vcfmistrze No to teraz idziemy po mistrza! Dalej Benzema! Amunt Valencia!

wojtek08: Kogoś tu boli, że zajęliśmy ich miejsce w lidze i zabraliśmy im napastnika. Benzema to klasa. Świetny ruch!

Przyszli także...

Toni - prawy obrońca. Awans z drużyny rezerw
Ivić - ofensywny pomocnik. Awans z drużyny rezerw
Palmieri - środkowy obrońca. Awans z drużyny rezerw
De Kaam - młody, 17 letni obrońca. Sprowadzony z jakichś ogórków za 3mln euro.
Piatti - powrót z wypożyczenia.

Odeszli...

Mehmet Topal - wygaśnięcie kontraktu
Dealbert - sprzedany
Barragan - sprzedany
Rami - wygaśnięcie kontraktu. Strony nie doszły do porozumienia
Feghouli - chęć odejścia - sprzedany.

Kadra na sezon 2013/14




« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 11:29:15 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:55:50 »
update

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:59:44 »
No powiem Ci, że ten transfer to zaskoczenie, rzeczywiście razem z Soldado, Benzema może zmiażdżyć każdego rywala.Pozostałych zawodników z wyjątkiem Palmieriego w ogóle nie kojarzę :D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

leomessifan

  • Gość
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 02, 2012, 14:51:40 »
swietny transfer!!! benzema to wielkie wzmocnienie... w wolnej chwili wpadnij do mnie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
PS. Aha super opisy ::)

Offline Krashu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.03.2011r.
  • Glory glory Man United!!!
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 02, 2012, 14:56:31 »
No no... Benzema to dobry transfer. Soladado i Benzema będą kosić ;) Mam nadzieję że Karim będzie grał tak jak kiedyś David Villa.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 05, 2012, 13:13:09 »
reff

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:13:57 »
Bardzo ciekawy transfer,Benzema na pewno przyda się na Mestalla,z Soldado ma szanse stworzyć zabójczy duet,trochę dużo za niego dałeś ale mam nadzieję że się spłaci dobrymi występami.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:21:31 »
Valencia w twoim wykonaniu zrobiła prawdziwy hit transferowy, chyba rekord w historii.

Jak zobaczyłem nazwisko Toni, to skojarzyło mi się z tym Luca z Juventusu, transfery podsumowując bardzo dobre.
" border="0

leomessifan

  • Gość
Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:40:44 »
WOW Nieźle Valencia w realu chyba nigdy nie miała takiego transferu. Gratuluję kariery.


Wpadnij do mnie w wolnej chwili ::)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Valencia CF - !!! HIT TRANSFEROWY !!! HIT! 42mln euro
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:40:44 »