Autor Wątek: Los Ches - TRANSFERY - MLODY TALENT W VALENCII! -- kom za kom.  (Przeczytany 37813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Los Ches - TRANSFERY - MLODY TALENT W VALENCII! -- kom za kom.
« dnia: Listopad 29, 2011, 18:50:21 »


"Jak wylądowałem w Valencii..."

Bylem trenerem Malagi przez caly sezon. Wywalczylismy 4 miejsce czyli eliminacje do Ligi Mistrzow. Wszyscy w Maladze byli szczesliwi i chcieli abym przedluzyl kontrakt z klubem. Dostalem kilka ofert z Anglii ( m.in od Fulham, Tottenham ) oraz z Hiszpanii ( Atletico Madryt ) jednak, zadna oferta mnie nie przekonala - zostalem w Maladze. Niespodziewanie po 1 miesiacu zglosilo sie do mnie szefostwo Valencii. Rozmowa odbywala sie telefonicznie. Pytali o moja aktualna umowe z Malaga i takie tam. W koncu umowilismy sie na spotkanie. Mojego agenta poprosilem aby porozmawial z szejkami Malagi o ewentualnym zerwaniu umowy. O dziwo, dostalem zgode z odpowiedzia : "Nie chcemy blokowac Pana kariery trenerskiej, jezeli chce Pan sie rozwijac gdzie indziej nie bedziemy Panu tego uniemozliwiac. Zrobil Pan z zespolu druzyne, i za to jestesmy wdzieczni. Jest tylko jedna sprawa - klauzula zerwania na 1,5mln euro" Rozmowy z klubem z Valencii przebiegly pomyslnie, a ja nie zastanawiajac sie pozegnalem sie na konferencji prasowej z kibicami Malagi i podpisalem umowe z Valencia. Valencia to byla jedna z moich ulubionych druzyn hiszpanskich dlatego postanowilem przyjac ta oferte. Wkrotce pozniej przeprowadzilem pierwsze transfery.


Wzmocnienie prawego skrzydła

Wiedzialem, ze Valencia ma silne boki, aby je wzmocnic postanowilem kupic Juana Zunige z Napoli za swietna kwote 7,5mln euro. Zarzad Valencii postaral sie i zakontraktowal moj transferowy priorytet.



Trener Valencii : "To był mój transferowy priorytet"

"Jestem bardzo szczesliwy z zakontraktowania Juana. To wspanialy pilkarz. Jednak zaden zawodnik z obecnego skladu nie ucierpi na tym. Juan jest po to aby wzmocnic druzyne, abym mial wieksze pole manerwu, jesli chodzi o prawa strone. Amunt Valencia!"

Oficjalny skład na ten sezon




PS. Przepraszam za brak PL znakow
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 12:50:59 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - przyjecie, pierwsze transfery, mecze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2011, 19:15:22 »



Pierwszy mecz



Na ten mecz wyszedlem stremowany jak nigdy. Jakbym pierwszy raz wychodzil na taki stadion. Tutaj jednak kamery wszystkie zwrocone byly na mnie. Mecz nam zupelnie dzisiaj nie wyszedl. Zawodnicy nie wytrzymali i skonczylo sie to jeszcze czerwona kartka dla Tino Costy. Szkoda.

Statystyki z meczu



Konferencja po meczu :



Trener Valencii : "Byliśmy bardzo niedokładni"

"Zagralismy slabo. Mimo ze mielismy pilke przy nodze bylismy strasznie niedokladni. Wszystkie pilki oddawalismy rywalom. Zauwazylem tez, ze bardzo slabo spisujemy sie przy stalych fragmentach. Wlasnie po rzucie wolnym stracilismy bramke... Musimy nad tym popracowac. Nie mam nic wiecej do powiedzenia"



Inauguracja LM - symulacja - ODRODZENIE?

Arsenal - Valencia 2:4

Galeria

--Brak--


« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 18:32:41 wysłana przez mpoesp »

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2011, 19:18:02 »
No nie podoba mi się to za bardzo (Estetyka itp.). Ale jako jedyny wpadłeś na pomysł prowadzenia klubu jako trener w pierwszej osobie (czyli narrator), z czego masz +

Zuniga jest dobry, grałem Napoli i grą przypominał mi samego Alvesa

Co do meczu to debiut niestety nieudany. Ale powodzenia i liczę że odzyskasz formę

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2011, 21:01:33 »
Dobra rada: centruj całą wiadomosc wtedy to lepiej wyglada:) wazniejsze informacje pogrubiaj a nagłowka zmieniaj rozmiar i tez moglbys zmieniac wielkosc obrazkow w paincie przez: CTRL + W i wpisac 50% na 50% :). A tak ogolnie, szkoda przegranej z getafe. wieksze posiadanie pilki ale jednak nie udało sie wygrac.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2011, 22:00:57 »
Fajnie że prowadzisz karierę w pierwszej osobie,opisując siebie jako trenera,ale na pewno,musisz popracować nad estetyką i szerszymi opisami.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2011, 22:08:22 »
Ciekawy pomysł z tym opisywaniem w pierwszej osobie. Dawno nikt tego nie prowadził. Ja sam często tak robiłem.  :) Stres na pewno ci nie pomógł i na inaugurację twoja ekipa poległa. Estetycznie nie jest za ładnie, możesz pościągać ode mnie - jak sam zresztą określiłeś to. :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2011, 21:55:12 »
Poprawiłem trochę estetykę 2 pierwszych postów.

Będzie wyglądać to mniej więcej tak :

logo rozgrywek, opis, statystyki, oceny zawodników, prasa ( konferencje etc ) i na samym dole galeria ( około 5 miniatur z odsyłaczem )

Już niedługo następne mecze. Jak wam się to teraz podoba?

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2011, 22:18:17 »
Już niedługo następne mecze. Jak wam się to teraz podoba?

Nie jest źle.  :) Tylko zamieszczaj dłuższe opisy.  :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2011, 22:21:39 »
Nie jest źle.  :) Tylko zamieszczaj dłuższe opisy.  :)

Opisy będą :)

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2011, 14:07:25 »
No i teraz jest już lepiej. Postaraj sie o opisy i bedzie cacy

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - TRANSFER - slabiutki pierwszy mecz!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2011, 20:39:56 »



Nadchodził mecz z Espanyolem. To bardzo dobra drużyna, z którą miałem problemy już za czasów mojej pracy w Maladze. Jednak teraz byłem nadzwyczaj spokojny o wynik meczu. Moja praca w Valencii nabierała rumieńców. Dogadywaliśmy się doskonale. Dzisiaj przedostatni trening przed meczem z drużyną ze stolicy Katalonii. Na treningach przeważnie było wesoło, ale gdy trzeba było coś zrobić chłopaki byli skupieni. Kilkanaście treningów już z chłopakami przeprowadziłem, o dziwo Miguel, który znany był ze spóźniania się na treningi, jeszcze ani razu się nie spóźnił ;) Tak swoją drogą niezły żartowniś z niego. Na treningu pracowaliśmy nad zachowaniem się we własnym polu karnym podczas stałego fragmentu gry, oraz przećwiczyliśmy grę na 1 kontakt. Na końcu mimo narzekań piłkarzy nie obyło się bez kilkunastu okrążeń wokół boiska. Oczywiście spokojnym truchtem aby nie było przemęczenia. Po treningu odbyłem rozmowę z Roberto Soldado - kapitanem drużyny.
- Trenerze...
- tak?
- Mówię to w imieniu całej drużyny. Chcielibyśmy, żeby trener wiedział, że zawsze może trener zwrócić się z czymkolwiek do nas. Wszyscy jesteśmy głodni sukcesów, i czuję, że z takim trenerem możemy niemało osiągnąć.
- Dzięki - odpowiedziałem z uśmiechem
- Tylko te okrążenia na koniec można czasem darować - powiedział śmiejąc się i wyszedł
Ta rozmowa mnie jeszcze bardziej zmotywowała do jeszcze większego wysiłku. Wiedziałem, że mam oparcie w drużynie. W drużynie, która chce wygrywać...

Konferencja przed meczem




Trener Valencii : Jestem pewny zwycięstwa!

"Espanyol to dobra drużyna, która napsuła już mi sporo nerwów podczas pracy w Maladze. Mają wspaniałego trenera, który pracuje w Barcelonie nie od dziś. Jednak jestem pewny, że zagramy dobrą piłkę i uda się osiągnąć dobry rezultat. Atmosfera w drużynie jest doskonała. Rozmawiałem z każdym zawodnikiem już, także każdy zna mój sposób prowadzenia drużyny, oraz swoje miejsce w zespole. Każdy odgrywa tutaj ważną rolę"



Roberto Soldado : To wspaniały trener!

"Mamy wspaniałego trenera. Poprzedni trener popełnił kilka błędów, zaczynając od 'szatni', mimo wszystko dziękuje Emeryemu za ten czas. Teraz jednak mamy innego trenera z którym możemy osiągnąć dosłownie wszystko. To doskonały trener dla Valencii!"



Pochettino : Mam szacunek, ale nie boje się Valencii

"Mam szacunek do Valencii, ale nie boimy się jej. To dobra drużyna, z młodym trenerem i wielką przyszłością. Jednak my bierzemy pod uwagę tylko 3 punkty"

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 20:45:39 wysłana przez mpoesp »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - Zapowiedź i KONFERENCJA przedmeczowa - Trening i rozmowa z Soldado
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:09:30 »
W 2 Kolejce czeka was pojedynek, z zawsze będącym trudnym rywalem drużyna Espanyolu, atmosfera w klubie jest dobra,piłkarze cię lubią wiec powinno być dobrze powodzenia.

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Valencia CF - Zapowiedź i KONFERENCJA przedmeczowa - Trening i rozmowa z Soldado
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:12:13 »
Kolejna Valencia na forum może być ciekawie...No i jest fajnie opisywane jest. ale mogloby byc wiecej obrazkow z meczu. Pozdro,wbij do mnie
" border="0  " border="0  " border="0

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Zapowiedź i KONFERENCJA przedmeczowa - Trening i rozmowa z Soldado
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2011, 17:33:18 »



Pewna wygrana



O ten mecz bylem spokojny. Czulem, ze wygramy. Nie wiem dlaczego ale tak przeczuwalem. Podeszlismy do meczu jednak bardzo skoncentrowani. Od poczatku meczu staralismy sie narzucic swoj styl gry. Wychodzilo nam to, ale bez skutku bramkowego, az do 30 minuty, kiedy po dobrej akcji lewa strona, Soldado glowa umiescil pilke w siatce. Wtedy wiedzialem, ze moglo byc tylko lepiej. Wynik taki utrzymal sie do polowy. W 2 polowie dopielismy swego nie dajac Espanyolowi szans. Po dobrej kontrze Soldado minal bramkarza i wpakowal pilke do  pustej bramki. 2:0. Takim wynikiem zakonczyl sie mecz. Poszlismy do szatni, pochwalilem chlopakow, ale przestrzegalem tez aby nie popadali w samozadowolenie. Takich meczow w sezonie bedziemy przeciez miec jeszcze kilkanascie...



Statystyki z meczu



Konferencja po meczu :



Trener Valencii : To byl dobry mecz

" Zagralismy dobry mecz. Stworzylismy dobre widowisko, ktore pewnie wygralismy. Musimy z takich meczy wywozic 3 punkty, aby osiagnac sukces "

Getafe gra doskonala pilke

" Getafe, ktore obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli gra doskonala pilke. To nie przypadek, ze nas pokonali. Jednak nie chce szukac tlumaczen, bo to my wtedy ulatwilismy bardzo osiagniecie dobrego dla nich rezultatu. Maja silne ekipe, jednak na dluzsza mete, moga nie dac rady. "

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Copa del Rey - symulacja

Valencia CF 3:0 Cantlesir Spor
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 17:43:37 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - 2 PEWNE ZWYCIESTWO - Espanyol pokonany!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2011, 18:20:55 »



Przyjechac, wygrac, zapomniec



Wiedzialem, ze Rayo gra bardzo ofensywnie. Nawet z takimi potegami jak Real i Barcelona. Jednak ja wyszlem ze standardowym ustawieniem, z Cannalesem na ofensywnej pomocy. To co zobaczylem, przez pierwsze 30 minut bylo dla mnie szokiem. Rayo gralo doskonala pilke... Oddali okolo 5 strzalow przez ten czas, kiedy my ani jednego. Dopiero w 30 minucie sygnal do ataku dal Benega, ktory strzalem z dystansu chcial pokonac bramkarza, ale ten dobrze interweniowal. W przerwie musialem chlopakami niezle wstrzasnac. Objawialo sie to o co sie balem. Ze Valencia po wygranych zacznie lekcewazyc rywala. Jednak druga polowa to juz zupelnie lepsza w naszym wykonaniu. Brakowalo jednak ostatniego podania... Ktore jednak nastapilo w okolicach 70 minuty po ktorym Soldado wpakowal pilke do siatki



Statystyki z meczu



Konferencja po meczu :



Trener Valencii : Takie mecze tez wazne

" Nie zagralismy dobrze, ale takie mecze tez sa wazne, grajac przecietnie zgarnac cala pule. Gratuluje druzynie przeciwnej, pokazali kawal dobrego futbolu. Takie mecze beda sie zdarzac. Dzisiaj pokazalismy charakter... "

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Napoli 0:2 Valencia

PS. Jesli chodzi o LM, zaczne grac mecze rewanzowe w grupie. Na razie symulacja ;)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 18:33:35 wysłana przez mpoesp »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2011, 21:31:03 »
Mecz z Rayo był słaby w waszym wykonaniu ale mimo tego że gospodarze grali w tym meczu o wiele lepiej,wy jednak byliście skuteczniejsi i w 70 minucie za sprawą Soldado odnieśliście zwycięstwo.

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2011, 22:50:09 »
Ciężki mecz ale ważne że wygrany. Powodzenia dalej.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2011, 23:08:36 »
Rayo nie poddało się i dzielnie stawiało Ci opór. Spotkanie było bezbarwne, ale najważniejsze, że wywiozłeś 3 punkty.

Może jednak zamiast symulacji będziesz grał? ;P

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:08:39 »
Podtrzymujecie dobrą passę, chociaż Rayo zagroziło Wam kilka razy w tym spotkaniu. W przerwie dobrze zmotywowałeś piłkarzy, a ci wzięli się do roboty i strzelili bramkę dającą trzy punkty.
P.S. Dlaczego zawsze posługujesz się wpisem "trener Valencii", a nie nazwiskiem tego trenera?

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2011, 19:12:35 »


CO za mecz!



To byl wlasciwie pierwszy mecz z rywalem z czolowki ligi. Sevilla. Zawodnicy byli zmotywowani jak nigdy i w pierwszej polowie prowadzilismy 3:0, po bramkach Mathieu i 2 razy Soldado. Czulem, ze moze byc pogrom. Jednak przed przerwa Sevilla ostudzila troche nasze emocje i strzelila na 3:1. Mozna powiedziec, ze 1 polowa ustalila wynik meczu. W 2 polowie mecz bardzo wyrownany. Jednak w 88 minucie z rzutu wolnego strzelila Sevilla. Jednak dotrwalismy do 90 minuty i wywiezlismy moim zdanie pewne i zasluzone 3 punkty



Statystyki z meczu





Konferencja po meczu :



"Rywal gral slabo!"

" Zagralismy bardzo dobry mecz. Duzo lepiej od rywala, ktory mimo, ze gral slabo strzeli 2 bramki i napsul nam sporo krwi. To jednak my zasluzylismy na 3 punkty i je zdobylismy "
Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 19:49:42 wysłana przez mpoesp »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Valencia CF - Meczarnia z Rayo. Zakonczylo sie...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2011, 19:12:35 »