Autor Wątek: CHARKOV UNNAMED?  (Przeczytany 2900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
CHARKOV UNNAMED?
« dnia: Grudzień 23, 2011, 14:45:54 »
Prosze o pomoc mam PES EDIT najnowszy i nie moge znalesc przez program UE Druzyny Metalista Charkov!!
Jaki jest unnamed tego zespolu!! szukalem wszystkimi chyba juz programami i nigdzie nie moge znalesc!! Chce poprostu usunac stroj tego zespolu aby moc edytowac w grze. (folder GDB jest dla mnie nie istotny)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:48:51 »
A użyłeś najlepszego PES Editor ?
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline GrubSon

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location: Barcelona
  • Wiadomości: 837
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2010r.
  • 100% mężczyzn nie zauważa kingkonga na zdjęciu
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2011, 23:51:52 »
6108 - 6109 [dt0c.img] FC METALIST KHARKIV

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2011, 06:36:11 »
A użyłeś najlepszego PES Editor ?

Tak od WILD!! ale nie moge znalesc wlasnie szukam charkowa i nie ma.. ;/ a chce wlasnie przez ten program usunac kitsy.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2011, 06:42:29 wysłana przez bskv10 »

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2011, 06:38:21 »
6108 - 6109 [dt0c.img] FC METALIST KHARKIV

Wlasnie pod tym numerem mam kitsy rosenborg (druzyna ktora gram wlasnie w ML! ) cos jest nie tak chyba.
Niech ktos sprawdzi przez Edytor od Wild! czy takze nie ma druzyny charkowa bede wdzieczy... kazda druzyne sprawdzalem pod wzgledem nazwy a takze pod wzgledem nawet squadu! w Wildzie mi nie wiem chyba nie czyta tej druzyny nie mam pojecia... bede wdzieczny pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2011, 06:41:29 wysłana przez bskv10 »

Offline GrubSon

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location: Barcelona
  • Wiadomości: 837
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2010r.
  • 100% mężczyzn nie zauważa kingkonga na zdjęciu
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2011, 23:41:41 »
Ja jakoś też na pesedit sprawdzałem.

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2011, 23:48:54 »
To nie wiem mam cos nie tak moze jakis blad...  usune patch i zobacze co i jak...

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2011, 18:03:17 »
Usunalem gre zainstalowalem od nowa wgralem juz PESedit 2.5 i mam pod tym "unnamed" juz moja druzyne rosenbrga...  ;) Tylko jest ten sam problem i on nie zmienia mojego problemu!!... jezeli usune Kitsy druzynie przez edytor WILD... Moge edytowac tej druzynie w grze koszulki i EDYTOWALEM!! Tylko ze jak gram mecz w LM albo w  UEFE'ie stroje sa takie jakie byly przed edit !!!!! We wszystko inne co gram koszulki mam takie same ktore sam edytowalem!! Wiec niezaciekawie mi sie gra w ML gdzie wszystkie mecze ligowe + pucharowe gram na swoich strojach a turnieje (LM,UEFA) na innych  :-\   ...Nie wie ktos moze czy jest jakis inny PLIK, FOLDER ktory odpowiada tylko za KITSY w LM,UEFIE wtedy rowniez i tam bym usunal kitsy przez program WILD...  ??? ??? nie wiem co robic~ jezeli ktos ma jakis pomysl bede wdzieczny...

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:48:37 »
Usunalem gre zainstalowalem od nowa wgralem juz PESedit 2.5 i mam pod tym "unnamed" juz moja druzyne rosenbrga...  ;) Tylko jest ten sam problem i on nie zmienia mojego problemu!!... jezeli usune Kitsy druzynie przez edytor WILD... Moge edytowac tej druzynie w grze koszulki i EDYTOWALEM!! Tylko ze jak gram mecz w LM albo w  UEFE'ie stroje sa takie jakie byly przed edit !!!!! We wszystko inne co gram koszulki mam takie same ktore sam edytowalem!! Wiec niezaciekawie mi sie gra w ML gdzie wszystkie mecze ligowe + pucharowe gram na swoich strojach a turnieje (LM,UEFA) na innych  :-\   ...Nie wie ktos moze czy jest jakis inny PLIK, FOLDER ktory odpowiada tylko za KITSY w LM,UEFIE wtedy rowniez i tam bym usunal kitsy przez program WILD...  ??? ??? nie wiem co robic~ jezeli ktos ma jakis pomysl bede wdzieczny...
nie widziałem struktury PESedit Patch 2.5 ale jeśli jest tam folder GDB to nie powinieneś mieć problemu ze strojami. każda drużyna (nawet te na licencji) może mieć stroje wgrywane przez odpowiedni folder w kitserverze.

a więc jeśli posiadasz folder GDB w kitserverze to:
1. w folderze 'uni' znajduje się plik map.txt. [map.txt to mapa strojów które są skatalogowane w folderze 'uni'] folder 'uni' jest podfolderem GDB. ścieżka do niego, u mnie wygląda tak: E:\PES2012\kitserver\GDB\uni
2. w pliku map.txt odnajdujesz szukaną drużynę.
 a) jeśli ją znalazłeś wklejasz stroje do odpowiedniego folderu. dla mnie np ścieżka wygląda tak: E:\PES2012\kitserver\GDB\uni\EPL\Arsenal\ga- dla bramkarz Arsenalu.
 b)  jeśli nie to czytaj dalej
3. jak to czytasz to znaczy że nie masz w pliku map.txt drużyny której stroje chcesz zmienić.
4. do podpisania drużyny do struktury kitservera musisz w jakimkolwiek edytorze sprawdzić jej ID w grze.
5. kolejny krok to stworzenie tej właśnie struktury folderów. przykład: uni-->bundesliga--->bayern-->euro-ga, euro-gb, euro-pa euro-pb, ga,gb,pa,pb- gdzie foldery 'euro-' to foldery odpowiedzialne za stroje w europejskich pucharach. (drużyny występujące w europejskich pucharach które nie są w w żadnej z lig najlepiej wrzucić do folderu o nazwie np: euro 'uni-->euro-->metalist-->itd
6. strukturę folderów wraz z ID dopisujesz do pliku map.txt w następującej postaci: 101, "EPL\Arsenal" gdzie 101 to ID
po dobrze zrobionej robocie i wklejeniu odpowiednich plików do folderów kitowych powinno wszystko działać.

może wydać się to zawiłe ale to jest najprostszy sposób (według mnie) w jaki dało się to napisać
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2011, 19:21:05 »
Okey dzieki za swietne opisanie stworzylem w sumie te foldery dla druzyny ROSENBORG i sa w grze kitsy jakie wkleilem do tych folderow... tylko ze ja chce miec mozliwosc edytowania tych kitsow w grze... Usunalem przez WILD stroje rosenborga... i okey odpalilem PES12.. EDIT-->TEAM-->ROSENBORG-->STRIP i eleganco edytowalem, zrobilem sobie fajne swoje wlasne stroje.. i sa one w meczach ligowych i wszedzie inndziej procz pucharow..... ale jak gram w LM, UEFA to sa takie jakie byly po wgraniu PESEDIT 2.5... mimo ze zrobilem normalnie EDIT w grze i sa takie... wszedzie... To w pucharach w ogole nic sie nie zmienilo tak jak bym w ogole nie usunal tych KItsow w WILDZIE.. i nie EDYTOWAL w grze.. masakra


ps.Nie wiem no chyba ze ktos by mi zrobil te stroje ktore stworzylem w grze zrobil bym screena ktos mi by zrobil te kitsy i wtedy poprostu wkleil bym w folder xDD ale to w sumie glupota bo na bank jak usunalem stroje przez Edytor(wild) i mam stroje swoje wlasne edytowane w grze wszedziee procz pucharow to na bank da sie jakos usunac takze w tych PUCHARACH... i zrobic aby byly takie jak Edytowane te w grze... Desperacja..

ps2. to samo probowalem w innym patchu "Fire Patch Vietnam" po wczesniejszym usunieciu gry zainstalowaniu od nowa patcha wlasnie tego wspomnianego... wiec nie jest to problem wynikajacy z  PESedit 2.5
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 19:31:48 wysłana przez bskv10 »

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:01:54 »
Dobra a wiec pewnie to wina Rosenborku druzyny ktora jest juz w oficialnym pesie zrobiona. Dlatego mam po usunieciu KITSOW (program wild) mam koszulki inne w pucharach... a jezeli w lidze... wiec wpadlem na pomysl aby usunac koszulki W jakiejs druzynie ktora nie jest licencjonowana i w PESIE oficialnym nie ma koszulek itp.. zabralem sie wiec za 2.Bundeslige (w pesie B.2 chba z tego co pamietam )... A wiec zeby wszystko ladnie gralo usunelem PESA wszystkie foldery, Savy itp zainstalowalem go spowrotem sciagnalem PESedit2.5+fix zainstalowalem takze...
Odpalam WILD w celu usuniecia koszulek druzynie (2.bundesliga) i teraz MAM PROBLEM Z TYM ze ustawienia w WILD sa takie same jak przed deinstalacja PESA! a wiec Usunalem PROGRAM WILD zainstalowalem go w calkowicie innym folderu nawet... i jest to samo ;/;/;/    ...6 druzyn niby ma usuniete koszulki ( Rosenborg, Charkov, Aresnal, I reszte 2 bundesliga)  ...ale tylko w programie WILD! Jak uruchamiam gre koszulki sa takie jak przed reinstalacja tak jak bym mial stare ustawienia WILD <-- ! nie wiem moze to przez to ze mam duzo plikow EDIT <-- ale w inncyh folderach calkowicie... chyba tylko FORMAT mi pomoze ktorego w sumie nie mam czasu robic..~

Wie ktos jak usunac USTAWIENIA w edytorze WILD?  ??? ..Chce miec go czystego jak bym 1st raz go zainstalowal!! Wie moze ktos co powinienem usunac jakie pliki foldery aby ustawienia nie byly z poprzedinch edycji !!??  ???
Do czego czlowiek jest zdolny aby zaczac sezon ML...paradoks~  :-X

EDIT: no chyba ze ktos by mi poprostu u siebie usunal koszulki dla druzyny (2.bundesliga-> SG Dynamo Dresden) przez program WILD! i wtedy wyslal swoj plik EDIT poprostu z folderu "save" w pes12 a ja bym sobie podmienil powinno chyba pojsc... bede wdzieczny~
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 16:20:46 wysłana przez bskv10 »

stanek1983

  • Gość
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 29, 2011, 10:41:05 »
edit w pesedit patch widać w ultimate editor od barcy fana, już zgłupiałem co ty dokładnie chcesz.

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:00:05 »
wiem o co ci chodzi ale nie wiem jak ci pomóc. moja wiedza na temat edytowania PESa 12 nie została jeszcze zgłębiona w kierunku tworzenia własnej drużyny (całkiem nowej) w grze a wychodzi na to że to będzie jedyny sposób który rozwiąże twój problem. jeśli uda ci się stworzyć team to zaczynając ML będziesz grał od drugiej ligi i będziesz mógł swobodnie edytować sobie stroje w grze.

innego rozwiązania nie widzie dla twojego problemu
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline MR87

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
  • "...I never strike first, only in defence..."
Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:07:14 »
tak jak stanek napisał. Dodane drużyny widać TYLKO (na 99%) w PES Ultimate Editor od barcafana. Od wild@ widać tylko tyle drużyn ile jest w oryginalnej wersji ;)


Pozdrawiam ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: CHARKOV UNNAMED?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:07:14 »