Autor Wątek: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.  (Przeczytany 42539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Wiecie co jak nie Milan to chyba nikt . Manchester United to klub ,który kocham i tutaj mogę zapewnić ,że będę grał nim baardzo długo . Milan ewentualnie ,ale nie !

Kontynuuje karierę United ! Sprzedałem te trzy gwiazdy więc będzie ciekawie . Dziś dodam opis sparingów i jakie zrobiłem transfery :)

GG MU!!!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Powodzenia w nowym sezonie. Mam nadzieję, że będzie ciekawiej bo ja na razie kariera zbyt wielu emocji nie dostarczała.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Oficjalne oświadczenie :
Kontynuuje karierę MU . Ponieważ jest to mój ukochany klub i kariera kimś innym jest dla mnie bez sensu bo to mnie po prostu ciągnie ! Więc gram United jednak myślę ,że po tych transferach będzie mi trudniej i oczywiście będzie ciekawiej . To mój drugi sezon i na pewno będzie
lepiej !




Sparingi za nami ! Sezon przygotowywaczy za nami !



0-1

Gdzie ? Old Trafford

Strzelcy : [Park Ji-Sung 37 minuta / asysta brak]



0-1

Gdzie ? Old Trafford

Strzelcy : [Samaras 55 minuta / asysta Forrest]




0-0

Strzelcy : [brak!]

Gdzie ? Old Trafford



3-0

Strzelcy : [Rooney 8 minuta / asysta Evra] , [Evra 52 minuta / asysta Nani] , [Chicharito 69 minuta / asysta brak]

Gdzie ? Old Trafford


Tak więc okres przygotowywaczy za nami . Manchester United zagrał 4 spotkania dwukrotnie wygrywając , raz remisując oraz raz przegrywając . United zagrali kolejno z Dynamem Kijów , Celcitem Glasgow , Otelulem Galati i Basiktasem Stambuł . We wszystkich spotkaniach United zagrali bardzo ciekawie lecz nie zawsze jak wiemy dawało to efekty . Jednak to dopiero były mecze przygotowywacze ,a dopiero ten zacznie się sezon ! Zapraszam !



Dokonałem transferów i zmian w składzie .

Kupiłem : Arshavin , Kolarov (wypożyczenie) , Beckham , Wilson Palacios

Sprzedałem : Vidićia (Chelsea) , Ronaldo (Arsenal) i Park (Lyon)

Sorry ,że to wszystko opisane w taki sposób ,ale . Było zamieszanie z tym czy kontynuować karierę i to zamieszanie z dodawaniem komentarzy . Teraz też nie wszystko wporzo ,ale już jest lepie :)

Pozdrawiam ! :)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 19:45:34 wysłana przez United Forever »

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Ronaldo w arsenalu - JA PIERnicze ...

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Niektore wyniki zaskakujace np. 0-0 z otelulem galati. Jednak z Beskitasem pokazales ze jestescie o niebo lepsi.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Hah, ale transfer Ronaldo. Napisz chociaż za ile go sprzedałeś. Na okresie takie przeciętne te wyniki, ale sądzę, że piłkarze podeszli do tego na luzie. Mam nadzieję, że w sezonie będziesz grał lepiej

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Transfery niesamowicie ciekawe :) Fajnie, że Beckham wraca ;)
Ronaldo w Arsenalu, a to niespodzianka. Powodzenia, szkoda, że mecze nie opisane bo nie ma co komentować za bardzo.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Jednak wątek wstrzymuję ! Zaczynam nową karierę na forum ! Może do tej jeszcze wrócę !

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:19:04 »
Na razie przerywam Borussię, ale wrócę na 100% ponieważ bardzo mnie ta kariera ciekawi jednak przez te problemy straciłem trochę do niej chęci. Chociaż może tam będę teraz co jakiś czas uzupełniał ;). Usunąłem zupełnie z forum karierę Arsenalem oraz BaL Hansem bo robię nie potrzebny burdel. Zostały dwie kariery ta MU i BvB ;) No to wielki come-back tutaj po dwóch miesiącach przerwy. Pierwsza i najdłuższa kariera do, której mam sentyment ;). Jak widać sparingi mam już za sobą, a przed start ligi jednak teraz wywiad z Fergusonem :D. W 234 odpowiedzi na 16 stronie podsumowanie zeszłego sezonu ;).


Ferguson i Giggs na konferencji prasowej.



Dziennikarz: Witam wszystkich zgromadzonych na konferencji prasowej przed sezonem 2012/2013. Odpowiedzi na pytania będą udzielać dwie legendy Manchesteru United czyli trener Alex Ferguson oraz piłkarz Ryan Giggs. Dobrze teraz pytanie do trenera, co powie nam Pan o zeszłym sezonie?

Alex Ferguson: Również witam. Zeszły sezon w naszym wykonaniu był świetny ponieważ zdobyliśmy potrójną koronę. Doskonale spisywał się Wayne Rooney, który ma szanse na zwycięstwo w plebiscycie na najlepszego piłkarza FIFA. Liczymy na powtórzenie sukcesów z zeszłego sezonu.

Dziennikarz: Dobrze. Ryan proszę Ciebie o odpowiedź na moje pytanie. Czy zamierzasz po tym sezonie zakończyć karierę piłkarską czy też masz zamiar kontynuować ją jeszcze kilka sezonów?

Ryan Giggs: Na razie jeszcze nie rozmawiałem ani nie myślałem o zakończeniu kariery więc raczej po tym sezonie będę kontynuował grę jako piłkarz. Liczę na to, że pozostanę tutaj jednak muszę się starać bo jeśli zacznę słabo grać to mogę zostać stąd wyrzucony przecież każdy jest równy.

Dziennikarz: Panie trenerze wiemy już co sądzi Pan o zeszłym sezonie . Teraz proszę o odpowiedź na pytanie dotyczące nadchodzącego sezonu. Jakie są cele i czy dokonaliście jakiś transferów ?

Alex Ferguson: W tym sezonie poprawić wyniki z zeszłego będzie na prawdę bardzo ciężko jednak dokonamy wielkich starań by ucieszyć kibiców. Co do transferów to tak dokonaliśmy kilka. Z naszej drużyny odszedł niestety Vidić,Ronaldo i Park. Do naszej drużyny dołączyli Scholes, Hulk, Beckham, Palacios i Aimar.

Dziennikarz: Dobrze to już wszystkie moje pytania i powodzenia w nadchodzącym sezonie. Do widzenia.

Ryan Giggs: Do widzenia. Bardzo dziękuje w imieniu drużyny za miłe słowa <śmiech>.

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 15:12:22 wysłana przez United Forever »

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:10:46 »
Fajnie że wracasz do United  ;) Sentyment do tej kariery jednak wygrał  ;D Ciekawe jak sobie poradzisz w nowym sezonie. Powodzenia ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:18:51 »
Nie wiedziałem że i tu masz karierę trochę szumu robisz wokół swoich karier  ;D. Powinieneś zdecydować się na jedną i wydaję mi się MU. Ładne podsumowanie zrobiłeś tyle że do początku sezonu nie bardzo się przyłożyłeś nie wiem kto i za ile przyszedł na ile itd itd. To powinna być podstawa w karierze ale może powtórzysz sukces z poprzedniego sezonu. Bexx na old trafford  ::)
Warriors by undertaknen

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:24:08 »
Zdecydowanie powinieneś prowadzić karierę swoim ulubionym klubem a nie Legią, BvB ani niczym innym. Tutaj prowadziłeś już karierę, znasz ten klub i tu powinieneś zostać

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:24:39 »
Nie wiedziałem że i tu masz karierę trochę szumu robisz wokół swoich karier  ;D.
No właśnie robię trochę szumu, ale teraz już postaram się go nie robić zostały dwie kariery ta i ta Borussią wróciłem do tej bo ma to być odskocznia, a w dodatku bardzo mi brakuje kariery United ;).

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:43:14 »
Fajnie, że wracasz do United, szkoda jednak, że nie jesteś tak ustatkowany i skaczesz z jednej kariery na drugą. Jednak dobrze, że ta sprawia Ci najwięcej przyjemności, wtedy chce się pisać i wychodzi to dobrze. Powodzenia :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:43:14 »