Autor Wątek: FANTASY (>>LIGA BBVA BIG FANTASY KITPACK<<) wydany !  (Przeczytany 246516 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 28, 2012, 19:21:27 »
ale tez bardzo małe prawdopodobienstwo ;) a poza tym maja 2 komplety a ten rozowy moze byc do LM a tam raczej predko malaga z herculesem nie zagra w 1/4 / 1/2 albo finale ;]

a co do CDR to ja gram kolejna kariere realem i ani razu nie było takiej syt. zebym był w tym samym drzewku co FCB :OO zawsze spotykamy sie w finale, tez to macie ???

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 28, 2012, 20:09:09 »
Prawda jest taka, ze cały czas edytujesz te same stroje i to już staje się nudne. Zacznij robić coś swojego...

Offline ExTRemE

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.05.2011r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 28, 2012, 20:58:13 »
Prawda jest taka, ze cały czas edytujesz te same stroje i to już staje się nudne. Zacznij robić coś swojego...
Przeszkadza ci to ??

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 28, 2012, 20:59:18 »
wybacz ale bardzo przestrzegam tego zeby stroje edytowane nie powtarzały sie ... poza tymi nike chyba liverpoolu i fcb bo ja je robiłem to nike dało tylko kilka modeli na lata 12/13 a reszta sie nie powtarza !!!

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 28, 2012, 21:15:26 »
okej ale nie rozumiesz ze nie mam juz siały do goscia nie dosc ze zrobiłem mu ten EDIT o ktory tak sie dopraszał na kazdym watku to jeszcze mnie jezdzi ze edit to nie nie warty kit itp to dziwie sie ze sam nie mogł sobie go zrobic .... .Moze i to słabe prace ale zawsze cos bo nie kady to umie. Jak chcecie to moge nie robic mi to wisi tylko myslałem ze robie przysługe komus kto zamawia u mnie kit, a takich osob było/jest kilka :) CZEMU TWORCY WATKOW NIE MOGA DAWAC BANOW ?? to ułatwiłoby sprawe w 100% ;]
ty naprawde masz kisiel w tej glowie !
w jakim kazdym watku pisalem to w odpowiednich watkach ! i mzoe z 4-5 razy dodalem posta zeby ktos zrobil stroj warty ! od tego chyba jest ten dzial. Po za tym widze ze znizasz sie do poziomu kibicow (sezonowcow) ktorzy cisnal na inne druzyny!
i cala klotnie ty zaczales! i mam nadzieje ze ktos na tym forum sie toba zajmie pseodo kitsmakerze bo edytacja kogos pracy nie jest fair

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 28, 2012, 21:17:43 »
Prawda jest taka, ze cały czas edytujesz te same stroje i to już staje się nudne. Zacznij robić coś swojego...
masz racje, ale kolega najwyrazniej uwaza sie za swietnego kitsmakera takze nie wolno Ci narzekac!

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 28, 2012, 22:42:30 »
noz kur*a mac jak to sa pieprzone edity ktory kazdy debil moze zrobic to po chu*a pisałes o tych kitach warty jak jakis down zamiest samemu przeniesc herb, logo sponsora itp na jakis rozowy gotowiec .... jesli Ci sie cos nie potoba to nie wchodz tu !!!! a druga sprawa ze gdyby kazdy miał takie zdanie jak ty ze edity sa nikomu nie potrzebne to ciekawe kto napisałby w tym watku 22 stronu i głosował w ankiecie (dzieki hejterzy za głosy na 1 ;] ) i kto zamawiał .... tak tak napisałes o ROZOWYM KICIE WARTY na 3 watkach moze 4 ewentualnie 7 ;) Sam sławny MIKI13SZYCE badz BLYEBOY przyznał ze powienienes dostac bana a mi napisał tylko ze robie edity i ze on za tym nie przepada ale so ludzie ktorzy kozystaja z moich editow  i nie marudza jak takie cipy jak Ty. Mowiłem juz 100 razy ze to byłpby nie fair gdzybym dawał swoje pseudo artystyczne w kitcha tam gdzie jest na to miejsce a ja tylko pozostawiam puste czyli nie mowie ze ten kit jest moj ale tez nie jest pierwszego wykonawcy bo ja cos w nim zmieniłem tak !!!!!!!!! ale ty jestes taki powalony ze i tak tego nie zrozumiesz i dalej bedziesz pisał WFT?!?!?! TO SA EDITY DAC MU BANA , TO NIE FAIR .... powiem tak, PIERD*L SIE I NIE PISZ NA TYM WATKU BO TAKIM LUDZI JUZ DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 28, 2012, 23:31:37 »
noz kur*a mac jak to sa pieprzone edity ktory kazdy debil moze zrobic to po chu*a pisałes o tych kitach warty jak jakis down zamiest samemu przeniesc herb, logo sponsora itp na jakis rozowy gotowiec .... jesli Ci sie cos nie potoba to nie wchodz tu !!!! a druga sprawa ze gdyby kazdy miał takie zdanie jak ty ze edity sa nikomu nie potrzebne to ciekawe kto napisałby w tym watku 22 stronu i głosował w ankiecie (dzieki hejterzy za głosy na 1 ;] ) i kto zamawiał .... tak tak napisałes o ROZOWYM KICIE WARTY na 3 watkach moze 4 ewentualnie 7 ;) Sam sławny MIKI13SZYCE badz BLYEBOY przyznał ze powienienes dostac bana a mi napisał tylko ze robie edity i ze on za tym nie przepada ale so ludzie ktorzy kozystaja z moich editow  i nie marudza jak takie cipy jak Ty. Mowiłem juz 100 razy ze to byłpby nie fair gdzybym dawał swoje pseudo artystyczne w kitcha tam gdzie jest na to miejsce a ja tylko pozostawiam puste czyli nie mowie ze ten kit jest moj ale tez nie jest pierwszego wykonawcy bo ja cos w nim zmieniłem tak !!!!!!!!! ale ty jestes taki powalony ze i tak tego nie zrozumiesz i dalej bedziesz pisał WFT?!?!?! TO SA EDITY DAC MU BANA , TO NIE FAIR .... powiem tak, PIERD*L SIE I NIE PISZ NA TYM WATKU BO TAKIM LUDZI JUZ DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!
po pierwsze to jakbym chcial zrobic tak jak ty edita to bym tez sam mogl zrobic ale tu nie chodzilo o biednego edita z malagi
po drugie dlaczego tylk oobrazasz w sposob wulgarny z tego co wiem nie mozna tak sie wypowiadac (a te gwiazdki ,,*,, to mozesz sobie za przeproszeniem w dupe wlozyc)
Oraz bardzo irytujaca rzecz dlaczego napisales ze jestem jak jakis down ? myslisz ze ta choroba jest smieszna ? sprawia Ci to radosc? nie zycze Ci tego ale ciekawe jaki bys mial stosunek do tego gdybys w przyszlosci mial syna lub corke z ta choroba

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 28, 2012, 23:36:41 »
dobra spokncz bo teraz zgrywasz debila a wczesniej NIE FAIR EDIT, DAWAC MU BANA, GIOWNIANY EDIT NIEDZIAŁA :O to miłego proszenie kogos zeby zrobił ci od zera tak prosty kit jak tyen wartyt :) dłuuuugo bedziesz czekał, chyba ze wezmiesz sprawe w swoje rece i edziesz regularnie puisal na kazdym watku to moze ktos sie zlitje ....

a skoro taki cwaniaczek poznaniaczek jestes to dawaj , rob swoj banalnie prosty edit na IS i na strone moze odkryje nowy talent kitmajkera, albo kazdy troche sie posmieje ;) chyba ze wymiekasz i zmikasz na 3 dni  z forum ??? ja nie ide spac bo ciekaw jestem co wymotasz w tym paincie, dawaj czekamu !!!!!

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 28, 2012, 23:41:21 »
dobra spokncz bo teraz zgrywasz debila a wczesniej NIE FAIR EDIT, DAWAC MU BANA, GIOWNIANY EDIT NIEDZIAŁA :O to miłego proszenie kogos zeby zrobił ci od zera tak prosty kit jak tyen wartyt :) dłuuuugo bedziesz czekał, chyba ze wezmiesz sprawe w swoje rece i edziesz regularnie puisal na kazdym watku to moze ktos sie zlitje ....

a skoro taki cwaniaczek poznaniaczek jestes to dawaj , rob swoj banalnie prosty edit na IS i na strone moze odkryje nowy talent kitmajkera, albo kazdy troche sie posmieje ;) chyba ze wymiekasz i zmikasz na 3 dni  z forum ??? ja nie ide spac bo ciekaw jestem co wymotasz w tym paincie, dawaj czekamu !!!!!
oj dzieciaku nie pisalem takich rzeczy zalosne ....
tak po za tym juz nie potrzebuje tych strojow wyobraz sobie ze ktos mi zrobil i nawet nie masz co pisac ze mam wrzucic bo nie mam zamiaru takiemu dzieciakowi jak ty czegokolwiek udowadniac
PS juz nie wspomne o tej zalosnej prowokacji wyslanej na priv
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 23:47:22 wysłana przez mefioo »

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 29, 2012, 00:08:34 »
no tak jak myslałem kazda wymowka jest dobra a moze dodasz te kity ktore ktos Ci zrobił zeby kazdy sobie wgrał :) wiesz, to dziwne łatwy edit a sam nie mozesz tego zrobia teraz nie mozesz sie przyznac ze frajerem jestes i nawet podmienic herbu nie umiesz albo wychodzi ci to jak kupa z dupy ;/

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

a teraz tym miłym akcentem koncze dzisiajeszy piekny dzien ;]

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 29, 2012, 00:31:57 »
przepraszam bardzo ale jaka wymowka... widze ze lezy u cb czytanie ze zrozumieniem ale no coz pewnie jeszcze w gimnazjach tego nie ucza
po co mam wstawiac skoto twoje stroje przepraszam edity sa takkie wspaniale

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 29, 2012, 01:19:24 »
Mefioo. daj d*pie siana. masz kity? skończ rozmowe. nie podoba ci się że ktoś poświęcił swój czas żeby zrobić 'edit' to sam zrób różowe Warty. pokaż na co cię stać. podziel się z gawiedzią niechaj cie też obrzucą błotem :). (podpowiem ci. to ten sam model co  poprzednie stroje reprezentacji Polski... ale ćććććć... jakby co to nie ja pisałem). jeśli masz obiekcje do editu strojów to nie zaglądaj do wątków ludzi którzy to robią, bo może to być ich sposób na nauczenie się jak się robi kity od podstaw. a cyniczną krytykę zachowaj dla siebie boś zagwazdrańcem jak na razie jest.

tyle odemnie
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 29, 2012, 10:48:39 »
Mefioo. daj d*pie siana. masz kity? skończ rozmowe. nie podoba ci się że ktoś poświęcił swój czas żeby zrobić 'edit' to sam zrób różowe Warty. pokaż na co cię stać. podziel się z gawiedzią niechaj cie też obrzucą błotem :). (podpowiem ci. to ten sam model co  poprzednie stroje reprezentacji Polski... ale ćććććć... jakby co to nie ja pisałem). jeśli masz obiekcje do editu strojów to nie zaglądaj do wątków ludzi którzy to robią, bo może to być ich sposób na nauczenie się jak się robi kity od podstaw. a cyniczną krytykę zachowaj dla siebie boś zagwazdrańcem jak na razie jest.

tyle odemnie
widziesz Mefioo , jestes sam przeicwko wszystkim ;) a to ze nie masz juz argumentow jak sie wywyinac zeby zrobic cos samamu to mowisz ze nic nie musisz udowadniac, bo powiedziec komus ze robi cos do dupy to łatwo ale sam zrobiłbys pewnie takie GOWNO w tym paincie czy wordzie ze kazdy smiałby sie tak długo ile ty dopraszasz sie o kity warty. A POWIEM CI JESZCZE JEDNO CHAMIE ZE NA JAKIMS WATKU NAPISAŁES ZE PROSISZ O PRZEROBIENIE BIAŁEGO KITU WIEC NIE WIEM O CO CI CHODZI ZE JA PRZEROBIŁEM MALAGE... a po tym mozna poznac ze sam cos mieszałes ale pewnie wyszło to co wyszło :> nie nie jestem z gimnazjum chodze do 2 L.O we wrocławiu.

Offline lukus62

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2011r.
    • http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=94ed7e2b4d91af973824513f9cbd3eda&/topic,112415.0.html
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 29, 2012, 11:21:37 »
Ja poproszę Liverpool, ze sponsorem Bwin

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:07:51 »
Ja poproszę Liverpool, ze sponsorem Bwin
nike, adidas, ..... ?

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:34:54 »
panowie nie róbmy kabaretu, przestańcie się kłócić, niech któryś będzie mądrzejszy :)

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:46:17 »
panowie nie róbmy kabaretu, przestańcie się kłócić, niech któryś będzie mądrzejszy :)

ja juz koncze tylko szkoda ze jako tworca watku nie moge usuwac kom ktore "nie podobaja mi sie" ....

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:07:21 »
ja juz koncze tylko szkoda ze jako tworca watku nie moge usuwac kom ktore "nie podobaja mi sie" ....
Ja nie krytykowalem w zaden chamski sposob twoich editow !
Czyli mowisz ze zebym wrzucil stroj zebys ty mogl sie posmiac. To ładnie z toba
tak prosilem tylko o przerobienie koloru z stroju WARTY
po za tym widze ze gubisz sie w tym co pisze oraz o mnie obchodzi gdzie ty chodzisz do szkoly !
Jak cos jeszcze chcesz napisac to napisz mi na priv bo widze ze ten spam jest tu zbedny

Offline L.Donovan

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 997
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 23.07.2011r.
  • znam wszystkie zwody ronaldo
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZEWuG6lpGTU
  • Gram w: PES 2013
Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:51:53 »
Ja nie krytykowalem w zaden chamski sposob twoich editow !
Czyli mowisz ze zebym wrzucil stroj zebys ty mogl sie posmiac. To ładnie z toba
tak prosilem tylko o przerobienie koloru z stroju WARTY
po za tym widze ze gubisz sie w tym co pisze oraz o mnie obchodzi gdzie ty chodzisz do szkoly !
Jak cos jeszcze chcesz napisac to napisz mi na priv bo widze ze ten spam jest tu zbedny

no to zoribłem edit po swojemu i cos ci nie pasowal. Mowie gdzie chodze do szkołu bo wyzywasz minie od gimbusow ;/
nie piernicz ze nie krytykowałs tylko cofnij sie kilka stron do tyłui poczytaj ....

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: zamowienia na fantasy (nowy kit: Lech kitpack nike, Levante adidas, Malaga nike)
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:51:53 »