Autor Wątek: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.  (Przeczytany 2642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« dnia: Styczeń 02, 2012, 19:18:13 »
Jest ktoś na forum kto gra w Skyrim? Ja dostałem na święta i na razie 18 lvl i Redgardem jako Mag, wiem że para jest nieodpowiednia, ale no cóż, myślałem że będę wojownikiem, ale magia bardziej mi przypadła.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Redboy1993

  • Gość
Odp: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 16:44:12 »
Grałem trochę Nordem wojownikiem, ale mi się znudziło. Nawet nie wiem czy 1/10 wątku głównego przeszedłem, bo całe dziennik miałem zawalony questami i dochodziły nowe. Po tym queście z wejściem na przyjęcie dla szych, gdzie trzeba było się urwać i wykraść jakieś dokumenty dotyczące inwazji F-16 na Skyrim. Wróciłem z tymi papierami do tej babki która mi to zleciła i odechciało mi się grać.

Właśnie odinstalowałem (ale sejwy sobie zostawiłem) i wracam do Obliviona. Jakoś Skyrim mnie nie "oczarował", choć ma taki... Gothicowy klimat.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:31:45 »
Dla mnie gra roku 2011, buduje skill postaci robiąc wątki poboczne, gra mi się świetnie, Nord 15 level, rozwijam walkę bronią i magie. Jedyne co w tej grze wkurza mnie dość ostro to koń, a właściwie brak możliwości przywoływania dziadygi
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:03:58 »
też gram
jeżeli chodzi o konia to jak masz kupionego własnego i nie został zabity to jak dajesz szybkie przemieszczanie się tzn za pomocą mapy to koń się pojawia:)
postać lvl 22 staram się robić pokolei tzn według mapy tak aby nie skakać za bardzo

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:06:00 »
Jest ktoś na forum kto gra w Skyrim? Ja dostałem na święta i na razie 18 lvl i Redgardem jako Mag, wiem że para jest nieodpowiednia, ale no cóż, myślałem że będę wojownikiem, ale magia bardziej mi przypadła.
W Skyrimie nie ma czegoś takiego jak źle dobrana klasa/rasa. Nawet ork mag były dobrym rozwiązaniem, zdolność Szał bojowy zmniejszy otrzymywane obrażenie, przez co można by uciec, gdy zrobi się gorąco. Ja sam już grę przeszedłem, parę razy grałem innymi kombinacjami i jest to dla mnie najlepsza gra 2011 roku.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Skyrim - ogólnia dyskusja, pytania, porady.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:06:00 »