Autor Wątek: Newcastle United by, mojsesh - |Świetny mecz Newcastle. Jest pierwsze zwycięstwo  (Przeczytany 11552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!

Newcastle United by, mojsesh
Patch: PESedit 2.4
Czas: 10min.
Poziom: Top Player/Super Star
______________________________________________________________________________________________________________

Alan Pardew: Optymistycznie patrzymy w przyszłość.

Ostatnio trener Newcastle został zapytany przez stację Sky Sport o sytuacje w klubie oraz czego wymaga od drużyny w nadchodzącym sezonie. Anglik jednoznacznie powiedział, że będzie wałczył ze swoimi podopiecznymi na każdym froncie. Jego celem na sezon 2011/12 jest zajęcie miejsca premiowanego Europejskie Puchary, także " Sroki " mogą być bardzo groźną ekipą w zbliżającym się sezonie. Poniżej przedstawiamy państwu cała wypowiedź odnoszącą się do dwóch pytań zadanych przez redaktora stacji Sky Sport.

- Jak na razie sytuacja kadrowa w klubie ma się dobrze. Mamy wielu bardzo dobrych graczy oraz w swoich szeregach posiadamy młodych piłkarzy, których stopniowo będziemy włączać do gry na najwyższym poziomie. Zawodnicy z czego mi wiadomo dogadują się między sobą, także nie ma żadnych sporów w szatni czy też na treningach. Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Za faworytów do zdobycia mistrzostwa Anglii uznać można obie ekipy z Manchesteru. Naszym celem jest dobra gra na każdym froncie rozgrywek. Po cichu liczymy także na pozycję premiowaną nas grą w Europejskich Pucharach w sezonie 2012/13. Jednym słowem mówiąc optymistycznie patrzymy na to co jest przed nami. Co do transferów to takowe będą i kibicie na pewno będą z nich zadowoleni.

Leon Best: Ben Arfa to świetny piłkarz.

Leon Best zapytany ostatnio co sądzi o swoim klubowym koledze Ben Arfie bez większego namysłu stwierdził, że jest to świetny gracz, jeden z najlepszych w lidze angielskiej. Best jest także pewien, że Francuz regularnie będzie zachwycał publiczność na stadionach, bowiem Hatem nabiera co raz większej pewności siebie. A co dokładnie powiedział klubowy kolega Francuza?

- Jestem bardzo bliskim przyjacielem Ben Arfy. Na treningach świetnie się dogadujemy, ale także po za klubem miło spędzamy czas. Hatem jest bardzo zabawną osoba i to właśnie dzięki niemu panuję tak dobra atmosfera w szatni. Jego obecna forma może nie jest doskonała, ale wierze, że będzie on najlepszym graczem ligi w nadchodzącym sezonie. Ma sporo pewność siebie, także to pomoże mu w dalszym rozwoju i pozwoli oglądać jego talent jeszcze nie raz w zbliżającym się sezonie.

Wielki powrót na St. James' Park!

Dziś kibice Newcastle mają wielki powód do radości, bowiem do klubu z St. James' Park dołączył Michael Owen. Anglik grywał już w ów ekipie z której odszedł do Manchesteru. W drużynie " Czerwonych Diabłów " nie grał już tak jak się tego spodziewano. W 31 występach trafił zaledwie pięć goli. Owen w zespole " Srok " grał w sezonach 2005-09, gdzie wystąpił w 71 oficjalnych meczach. 31 grudnia 2005 roku Michael złamał palec u nogi przez co musiał pauzować przez trzy miesiące. Po rehabilitacji Owen powrócił na boisko i wraz z reprezentacją Anglii brał udział w Mistrzostwach Świata, które w 2006 roku odbyły się w Niemczech. Niestety tam piłkarz ponownie nabawił się kontuzji i został odcięty od gry na prawie dziesięć miesięcy. Po kolejnym powrocie Michael nie był już tym samym piłkarzem, jednak w ekipie Newcastle grał aż do 2009 roku. Po krótkim pobycie w Manchesterze znów powrócił, aby prowadzić " Sroki " do zwycięstwa. My mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie, a sam piłkarz odzyska dawny blask.

- Bardzo się cieszę, że ponownie tu trafiłem. Bardzo mile wspominam spędzone cztery lata na tym stadionie, jednak wiem, że nie dałem z siebie wszystkiego. Teraz dostaję kolejną szansę, którą mam nadzieję wykorzystam w stu procentach, a kibicie będą mieli wielkie powody do radości.
______________________________________________________________________________________________________________

Tak jak widzicie długo nie wytrzymałem bez pisania tu na forum. Wybrałem Newcastle, bowiem chciałem zagrać jakimś średniakiem, którym będę walczył o dogodne pozycję. Gdy grałem Realem byłem skazany tylko na sukces także taka gra powoli mi się nudziła przez co straciłem chęci do pisania. Myślę, że kariera przypadnie wam do gustu i będzie cieszyła się takim powodzeniem jak nie dawno zakończone losy Realu Madryt :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 15:50:19 wysłana przez mojsesh »

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:54:24 »
Mojsesh fajnie że wracasz :D. Grasz klubem który darze dużą sympatią ( sam nie wiem czemu). Masz wielu fantastycznych piłkarzy : Cabaye czy Tiote , no i powrót Owena który choć ma swoje lata na pewno będzie wzmocnieniem.Zgadzam się z Alanem Pardew'em masz olbrzymie szanse na Europejskie Puchary.Powodzenia , jak będziesz miał czas do zajrzyj do mnie ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:56:58 »
Fajnie, że Newcastle. Lubie ich a w tym sezonie miło mnie zaskakują ;). Masz mocną kadrę i powalczysz o europejskie puchary. Zgadzam się z Bestem, że Ben Arfa to fantastyczny gracz, kontuzja podcięła mu skrzydła ale mam nadzieję, że nie na długo. No i na deser, świetna wieść. Kibice z St. James Park znów będą oglądali na nim Owena. Liczę na Ciebie Michael ! :D

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:58:24 »
Wo ho ho ! Mojsesh wraca xD. Powodzenia w nowej karierze, dobrze że wziąłeś słaby klub bo podejrzewam że gra Realem mogła być nudna. ;) Powodzenia ! ;D

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:10:28 »
Witaj z powrotem! Mam nadzieję, że ta kariera będzie równie dobra, jak losy Realu :) Fajny sobie klub wybrałeś, masz w grze St. James' Park? Może tu też zagrasz trzy sezony i wygrasz np. BPL i LM? Powodzenia :D



Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:55:20 »
Jak przeczytałem zakończenie kariery Realem to pomyślałem, że to definitywny koniec twoich karier, a tu taka miła niespodzianka. Powodzenia Newcasltem!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2012, 01:12:35 »
No Newcastle to bardzo ciekawa ekipa, mam nadzieję, że wytrzymasz z nimi co najmniej tyle, ile z Realem. Powodzenia!

Na pewno wzmocnienie Owena jest ciekawym ruchem z Waszej strony, jednak w '12' ten piłkarz niczym specjalnym mnie nie zachwycił,  nieco martwię się, że może to być niewypał. Jednak mam nadzieję, że pod Twoją wodzą będzie się dobrze spisywał.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:08:11 »
Koniec jednej kariery to początek drugiej :) Szkoda bo liczyłem na dalsze losy Realem jednak Newcastle to także bardzo fajny klub .. Liczę ,że kiedyś jeszcze powrócisz do tej kariery Realem jednak w tej życzę Tobie powodzenia ! :)

Na pewno będę tu zaglądał :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:09:56 »
no i wrociles, naprawde fajnie, ja tobie zawsze moge komentowac bo twoje kariery sa z reguly dlugie i ciekawe, mam nadzieje ze tez taka bedzie. powodzenia z newcastle, po mistrzostwo anglii!

7thBacH

  • Gość
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:33:43 »
Newcastle United bardzo ciekawy klub . Lubie nimi grać . Ściągnięcie Owena , mhm ciekawe posunięcie . Według mnie trochę bezsensowne ponieważ Owen ma już swoje lata a z dawnej formy nic nie zostało . Leon Best jest lepszym napastnikiem od Owena ale cóż , może się mylę . Powodzenia w lidze , takim składem Top 4 bardzo realne..

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:01:56 »
1. Fajnie, że nowa karierka. Mam nadzieje, że tak długa jak ta Realem i tak ciekawa, albo jeszcze ciekawsza.
2. Newcastle? Nie lubie... ale jeśli ma wrócić Owen to trzymam kciuki. :D

Offline miśczu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2012r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:24:40 »
Mojsesh dobrze że wracasz. Bez ciebie dział MKPES nie był taki fajny trzymam kciuki za Newcastle ale najbardziej trzymam że byś zakwalifikował do LM a jeśli nie to wygrajLE.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:26:50 »
Jestem zadowolony że powrócił mistrz pisania karier. Widzę że Real zamieniłeś na Newcastle, wybór bardzo dobry gdyż Sroki to jeden z moich ulubionych klubów w Anglii. Życzę powodzenia :).
" border="0

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:28:47 »
Welcome back! ;) Newcastle dobry klub, a w tym sezonie to udowadniają w Premiership.  Powrót Owena myślę, że dobry ruch tranferowy. Obciąży nieco Besta i Ameobiego, bo liczę, że to Demba Ba będzie nr 1 w Twojej drużynie jeśli chodzi o atak. :)
" border="0  " border="0  " border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:18:11 »
Owen w Newcastle?
No, no.. lubiłem twoje kariery, ta też wydaje się być fajna.
Wybrałeś na prawdę dobry klub, jeden z lepszych w lidze angielskiej.
Masz dobrych napastników, więc z bramkami nie powinno być problemów. :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - Sroki ruszają na podbój Europy!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2012, 14:58:28 »

Morrison nowym graczem Newcastle!

Dziś przed południem nowym graczem Newcastle United został Ravel Morrison. Piłkarz ten do ekipy " Srok " trafił z Manchesteru United. Ravela ma 18 lat i występuję na pozycji bocznego pomocnika. Piłkarz ten swojego pierwszego gola zdobył w meczu przeciwko Chelsea na ramach rozgrywek FA Youth Cup. W ekipie Newcastle o miejsce w pierwszym składzie będzie walczył z Ben Arfą. " Sroki " za 18-latka zapłacili ponad jeden milion funtów. Sir Alex chciał sprzedać zawodnika, bowiem nie był on w jego planach na sezon 2011/12.

- Cieszę się, że trafiłem do Newcastle. W Manchesterze uczyłem się jak zostać profesjonalnym piłkarzem i po dwóch latach nauki stwierdziliśmy, że czas na jakieś zmiany. W ekipie Sir Alexa nie miał bym szans na przebicie się do pierwszego składu, dlatego szukałem zespołu w którym będę miał większe szanse na grę. Na razie podpisuję tylko roczną umowę, ale gdy klub będzie chciał mnie zachować na dłuższy okres czasu, a ja będę się dobrze tu czuł to nieuniknione jest to, że pozostanę tu na dłuższy okres.

Do Hiszpanii na mecze przed sezonowe.

Ekipa Newcastle na mecze przed sezonowe wybierze się do Hiszpanii, a dokładnie do Madrytu, gdzie rozegrają trzy spotkania. Przeciwnikami " Srok ", będą takie ekipy jak Rayo Vallecano, Getafe oraz sam Real Madryt, z którym ekipa z Anglii zagra na samym końcu. Miejmy nadzieję, że Newcastle dobrze przygotuję się do sezonu i rozgrywki w Barclays Premier League zaczną z wysokiego C.

- Cieszę się, że udało nam się załatwić sobie obóz w Hiszpanii. Jest to liga w której występują same dobre ekipy, także myślę, że będzie to dobre doświadczenie dla moich piłkarzy. Cieszę się także z tego, że udało nam się załatwić mecz z Realem Madryt, bowiem jest to drużyna z czołówki światowej i potyczka z nimi będzie dla nas czymś wyjątkowym. Do Madrytu bierzemy swoich wszystkich graczy po aby przetestować różne warianty gry. - zakończył trener Newcastle United.

______________________________________________________________________________________________

PS. Na razie panowie będziecie musieli zadowolić się sparingami, bowiem nie rozpocznę rozgrywek ligowych do póki nie dostanę nowych stroi. Rozmawiałem już z wykonawcą i powinienem dostać je do czwartku, jednak nieuniknione jest, że dostanę je dopiero w sobotę. Mam nadzieję, że nie nabierzecie nie chęci i będziecie śledzić jak na razie sytuacje " Srok " w meczach sparingowych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 18:09:17 wysłana przez mojsesh »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - | Transfer. Z kim w sparingach ? |
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2012, 15:01:37 »
Morrison to świetne wzmocnienie w ekipie srok, ponadto ulepszy wizerunek kadry w młodym wieku. Przed tobą trudne zadanie, liczę na zwycięstwo z Rayo oraz Getafe, no i przynajmniej remis z Realem :).
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - | Transfer. Z kim w sparingach ? |
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2012, 15:11:08 »
No ciekawy transfer. Tak młody zawodnik na pewno przyda się Waszej ekipie. Grał w United, a tam dostają się tylko nieliczni. Na swój sposób znaczy to, że słabiakiem nie jest... Milion funtów to nie jest duża kwota, także jeśli się nie sprawdzi to chyba nie będzie czego żałować...
Bardzo ciekawe sparingi zagracie. Na pewno największym sprawdzianem będzie dla Was mecz z Realem, jednak ja najbardziej chciałbym zobaczyć jak poradzicie sobie z Getafe. ;)

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - | Transfer. Z kim w sparingach ? |
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2012, 15:48:44 »
Transfer Morrisona na prawdę dobry. Młody i zdolny grajek, w przyszłości może być głównym motorem napędowym "Srok". Cena za niego także nie była wygórowana. ;) Hiszpania może okazać sie dobrym miejscem na przygotowanie drużyny do sezonu. Mecze z Rayo oraz Getafe powinieneś wygrać, lecz z Realem będzie cięzko ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - | Transfer. Z kim w sparingach ? |
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2012, 16:22:30 »
no fajnie ze sciagnales tego mlodego pilkarza, pozostaje pytanie czy sie on sprawdzi, ale miejmy taka nadzieje, jest mlody i jak bedzie cierpliwy doczeka sie swojego debiutu w lidze w barwach newcastle, co do sparingow to nie dziwi mnie twoj wybor ani troche :D real madryt? nie za wysokie progi na twoje nogi? :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Newcastle United F.C. by, mojsesh - | Transfer. Z kim w sparingach ? |
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2012, 16:22:30 »