Autor Wątek: PES 6 - Reprezentacja Polski - Jest nowy selekcjoner!  (Przeczytany 21661 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: PES 6 - Rperezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:03:43 »
Gratuluję zwycięstwa z silnym Urugwajem i cieszę się że to Lewy zdobył bramkę, bowiem to mój ulubiony zawodnik z Polski :) Kadrę masz spoko choć różni się nieco od mojej... xD
Co do filmików. Wcale nie muszą tyle ważyć. Wystarczy że ściągniesz jakiś konwerter. Polecam ci np. Total Converter. Zresztą jest też wiele innych, wystarczy poszukać. Taki film 4 minutowy będzie ważył ok 30 mb. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej karierze :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Rperezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:11:15 »
różni się nawet bardzo :) to cenna rada z tym konwertowaniem, nie pomyślałem o tym, dzięki ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: PES 6 - Rperezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2012, 11:18:21 »
Urugwaj pokonałeś skromnie, ale liczy się to że pokonałeś;).Bardzo ładnie zaczęliście drugą połowę ponieważ w niej pojawił się zwycięski gol R.Lewandowskiego.Ale ten mecz na prawdę należał do cb i inaczej nie mógł się zakończyć.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Rperezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:05:42 »
Kadra trenowała we Wrocławiu


Reprezentacja Polski trenowała we Wrocławiu na stadionie przy ul. Oporowskiej. Trening był otwarty dla mediów, przebiegał w spokojnym tempie. Kadrowicze, zaraz po krótkiej rozgrzewce rozpoczęli trenować stałe fragmenty gry. Na szczególną uwagę zasługuje krótki sposób wybijania rzutów rożnych, który przyniósł wiele zamętu w obronie. To może być silna broń naszej ekipy w najbliższych meczach. Następnym etapem treningu była gierka. Mecz był miły dla oka, oglądaliśmy wiele kombinacyjnych akcji po których padło kilka bramek. Wszyscy dziennikarze byli zgodni co do atmosfery panującej w drużynie - według nich w reprezentacji dawno nie było tak spokojnej i wesołej aury, zawodnicy pod wodzą Beniteza są bardzo skoncentrowani i zdyscyplinowani.

Najbliższy mecz towarzyski:

Polska - Francja
Gdańsk, PGE Arena, 05.09.12

Powołania na Francję


Bramkarze:

1.Wojciech Szczęsny
2.Artur Boruc

Obrońcy:

3.Łukasz Piszczek
4.Jakub Wawrzyniak
5.Damien Perquis
6.Arkadiusz Głowacki
7.Marcin Wasilewski
8.Piotr Celeban

Pomocnicy:

9.Rafał Murawski
10.Adam Matuszczyk
11.Eugen Polański
12.Dariusz Dudka
13.Sławomir Peszko
14.Jakub Błaszczykowski
15.Ludovic Obraniak
16.Adrian Mierzejewski
17. Waldemar Sobota

Napastnicy:

18.Robert Lewandowski
19.Paweł Brożek
20.Ireneusz Jeleń

W porównaniu z ostatnimi powołaniami do kadry dołączyło 2 zawodników Śląska Wrocław - Waldemar Sobota oraz Piotr Celeban, natomiast "Rafa" zrezygnował z Grzegorza Wojtkowiaka.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:18:20 »
No ładnie ładnie. Mam nadzieję że w następnym meczu Lewandowski znowu trafi. Lubię gościa i tyle, ba nawet miałem okazję z nim porozmawiać :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:19:45 »
No ładnie ładnie. Mam nadzieję że w następnym meczu Lewandowski znowu trafi. Lubię gościa i tyle, ba nawet miałem okazję z nim porozmawiać :)
Wow! Też bym z nim chętnie zamienił 2 słowa ;)

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:23:19 »
Wow! Też bym z nim chętnie zamienił 2 słowa ;)
 
 To musisz się zatrudnić jako sprzedawca na stacji benzynowej :p ja tak właśnie pracuje i kiedyś sobie stoję na kasie a tu wchodzi... Prawie się spuściłem xD

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:39:20 »
Trochę szkoda, że to właśnie Benitez został selekcjonerem reprezentacji Polski. Normalnie pewnie nie zgodziłby się na takie rozwiązanie, na dodatek - nie przepadam za gościem. Jak już pisałem lepiej wziąć jakiegoś Polaka, jednak Twój wybór.
Wygrana z Urugwajem, patrząc na oba zespoły wydaje się to nierealne, a jednak. Wydaje mi się, że w przekroju całego meczu byliście nieco lepszym zespołem, i ta wygrana się należała. Na początku drugiej połowy Lewy strzelił bramkę, dającą zwycięstwo. Szkoda, że Peszko nie trafił. Należało mu się.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2012, 15:45:46 »
Więc tak... Czemu kadra trenowała we Wroclawiu, skoro nie gra tam żadnego meczu? Reprezentacja raczej nie trenuje w miejscach, gdzie nie rozgrywa spotkań :) Dobrze, że jest dobra atmosfera w zespole, to ważne. Powodzenia z Francją :)

PS. Widać na zdjęciu Sandomierskiego, który nie jest powołany :D



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - zwycięstwo z Urugwajem!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2012, 16:06:24 »
Więc tak... Czemu kadra trenowała we Wroclawiu, skoro nie gra tam żadnego meczu? Reprezentacja raczej nie trenuje w miejscach, gdzie nie rozgrywa spotkań :) Dobrze, że jest dobra atmosfera w zespole, to ważne. Powodzenia z Francją :)

PS. Widać na zdjęciu Sandomierskiego, który nie jest powołany :D
Aj diabeł tkwi w szczegółach. A Wrocław tak przyszedł mi na myśl, nieraz kadra trenuje w Grodzisku a gra w Warszawie :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 18, 2012, 17:23:19 »
Z Francją na remis!



Polska po dobrym meczu remisuje z Francją! Po raz kolejnym bohaterem polskiej ekipy został Robert Lewandowski, który w 16 minucie zdobył piękną bramkę po uderzeniu z dystansu. Do boju z Francją, Polacy przystąpili w nieco odmienionym składzie niż w meczu z Urugwajem. Przede wszystkim zmieniła się linia obrona - tutaj do gry trener desygnował czwórkę Piszczek, Głowacki, Celeban, Wasilewski. W tym meczu formacja defensywna wyglądała przyzwoicie, zdarzyło się jej mniej błędów niż zwykle. W pomocy również doszło do paru zmian - od pierwszej minuty oglądaliśmy Darka Dudkę oraz Adriana Mierzejewskiego. Groźnie rozpoczęli to spotkanie Francuzi, po niefrasobliwym zachowaniu "Wasyla" i Piotrka Celebana kąśliwy strzał oddał Benzema, ale na szczęście nie znalazł on drogi do siatki. Potem do głosu doszli nasi piłkarze, najpierw po składnej akcji w poprzeczkę trafił Mierzejewski, a kilka minut później bramkę zdobył wcześniej już wspomniany Robert Lewandowski. Po golu "Lewego" znów postraszyli nas Francuzi - faul Piszczka w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienia Gourcuff. Boruc w tej sytuacji bezradny. Dalej mecz toczył się w spokojnym tempie, czasem padały strzały, ale spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem.


1:1
16' Lewandowski
33' Gourcuff (k)



SKRÓT

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Żółte kartki :
32' Piszczek
45+' Dudka
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 17:26:12 wysłana przez barthez7 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2012, 17:31:21 »
Gratuluję remisu z Francją. ;) Dla naszej kadry to wyczyn. ;) Bardzo ładny gol Lewego.

PS. Dwa pytania. Jak wgrać stroję polski ? Mam takie coś: i jak to wrzucić żeby było w grze ? Kiedyś potrafiłem ale już zapomniałem. ;/ I drugie, nie uważasz że Polska powinna grać piłką Nike ? :D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 18, 2012, 17:36:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - tutaj masz link i jest od razu GDB - tylko kopiujesz i wklejasz w odpowiednim folderze w kitserverze (to raczej wiesz) ;) Gram tango 12 ponieważ bardzo przypadła mi do gustu, ale trafna uwaga - Polacy w sparingach grają oczywiście "najeczką" ;D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2012, 19:53:11 »
Losowanie Eliminacji do Mistrzostw Świata!


Nadszedł ten dzień! Dziś dowiemy się z kim w grupie stoczymy batalię o awans na Mistrzostwa Świata w 2014 roku! Tym razem w grupach zobaczymy po 4 drużyny. Mecze będą rozgrywane w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Zwycięzca grupy uzyskuje bezpośredni awans na Mundial, natomiast drużyny z drugich miejsc stworzą dwie, cztero zespołowe grupy barażowe, z których na mistrzostwa pojadą 3 najlepsze zespoły.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:32:25 »
Dobry mecz z Francją, ładna bramka Lewego. Tylko czemu Boruc gra z nr 20? :D Ta trzecia zmiana mało estetycznie wygląda.

Trzymam kciuki za losowanie ;)



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:34:24 »
mało estetycznie, bo DZIADOSTWO nie pokazało animacji i był tylko taki a nie inny format... Szczęsny ma 1, Borucowi dam 12, 20 została po Tytoniu ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - gramy z Francją!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:40:12 »
Znamy grupy eliminacyjne!


Jak już pewnie zauważyliście, Polska trafiła do grupy F w której zagramy z niesamowicie mocną drużną Niemiec, nieobliczalną Bośnią i Hercegowiną oraz słabiutką, jednak potrafiącą sprawić sensację (baraże Euro 2012) Estonią. Czy jest to grupa trudna? Oceńcie sami. Jednak z całej stawki, najciekawiej zapowiada się walka o 1. miejsce w grupie B, między Anglią a Hiszpanią, i jest to chyba najmocniejsza grupa. W "polskiej" grupie najwięcej emocji dostarczy kibicom spotkanie biało-czerwonych z reprezentacją Niemiec. Eksperci są jednak zgodni co do tego, że o 2. miejsce powalczą bezpośrednio Polacy z Bośniakami.

Terminarz eliminacji MŚ dla Reprezentacji Polski:
26.09.2012, Poznań, Stadion Miejski : Polska - Bośnia i Hercegowina
11.11.2012, Warszawa, Stadion Narodowy : Polska - Niemcy
16.11.2012, Tallin, Le Coq Arena: Estonia - Polska
22.02.2013, Sarajewo, Stadion Asim Ferhotovic Hase-Kosovo: Bośnia i Hercegowina - Polska
29.02.2013, Berlin, Olimpiastadium: Niemcy - Polska
12.03.2013, Gdańsk, PGE Arena: Polska - Estonia

Powołania na mecz z BiH:

Bramkarze:

1.Wojciech Szczęsny
2.Artur Boruc

Obrońcy:

3.Łukasz Piszczek
4.Jakub Wawrzyniak
5.Damien Perquis
6.Arkadiusz Głowacki
7.Marcin Wasilewski
8.Piotr Celeban

Pomocnicy:

9.Rafał Murawski
10.Eugen Polański
11.Dariusz Dudka
12.Sławomir Peszko
13.Jakub Błaszczykowski
14.Ludovic Obraniak
15.Adrian Mierzejewski
16. Waldemar Sobota

Napastnicy:

17.Robert Lewandowski
18.Ireneusz Jeleń

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - znamy grupy el. MŚ 2014!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:46:08 »
Hahaha, jak zawsze Niemcy. xD Poza tym jak najbardziej do wyjścia, najlepsza grupa to B. Dwie wielkie marki i Słowacja która może tam namieszać. ;)
Jeżeli chcesz to mogę podesłać ci stadiony na WC 2014. :D Zapraszam do mnie. ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - znamy grupy el. MŚ 2014!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:55:15 »
Hahaha, jak zawsze Niemcy. xD Poza tym jak najbardziej do wyjścia, najlepsza grupa to B. Dwie wielkie marki i Słowacja która może tam namieszać. ;)
Jeżeli chcesz to mogę podesłać ci stadiony na WC 2014. :D Zapraszam do mnie. ;)
kmiron#10 podesłał mi już jakieś, ale jak możesz to bardzo proszę ;) ale jeszcze nie wiadomo czy awansujemy ;D

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - znamy grupy el. MŚ 2014!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:36:57 »
Jest to grupa z której można awansować. Wystarczy dwukrotnie wygrać jak najwyżej z Estonią, zremisować i wygrać z Bośnią i Hercegowiną, oraz stracić jak najmniej bramek z Niemcami - to wszystko powinno wystarczyć na 2gą lokatę. 
Myślę, że powinieneś poszukać lewego obrońcy bo Wasyl albo Wawrzyniak to niezbyt dobre rozwiązanie.
" border="0  " border="0  " border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 6 - Reprezentacja Polski - koment za koment... - znamy grupy el. MŚ 2014!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:36:57 »