Autor Wątek: Derby County by Lewy23. | Emocjonujący pojedynek z Millwall! |  (Przeczytany 10048 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:37:00 »
No nie spodziewałem się tego że wygracie z Wisłą.
Zadanie na pewno uprościł wam Kirm, który strzelił samobója.
Twój bramkarz też się spisywał znakomicie. Ale największe brawa należą się
rezerwowemu, który wszedł w po 45' min i strzelił 2 gole.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2012, 15:26:08 »
Wynik sparingu z Białą Gwiazdą mimo wszystko jest dla mnie sporym zaskoczeniem, po raz kolejny świetną formą błysnął Kirm który tym razem strzelił samobója, brawo dla trenera, który wykazał się nie lada nosem wpuszczając na boisko Balla, który strzelił po wejściu na boisko dwie bramki.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 29, 2012, 15:43:51 »
Ja osobiście(oprócz Cywki) nie znam żadnego piłkarza z Derby County, więc trochę nie rozumiem Twojego wyboru, ale widać, że dobrze Ci się nimi gra, choć na początku dobrą okazję miał ,,Śmietana" Genkov,ale na Twoje szczęście twój bramkarz obronił, a Ball po przerwie sprawił w nerwicę kibiców Wisły swoimi dwoma golami.
Ciekawe jak Ci pójdzie na początek w Championship, obyś włączył się do gry o awans :).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie ;D
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2012, 19:56:13 »
Sparing jak najbardziej udany. Spotkanie to pokazało w którym miejscu znajduje się aktualnie poziom polskiej ligi. Dno, i kilogram mułu, nic więcej. Mam nadzieję, że w lidze będzie Wam szło równie udanie, chociaż tam zespoły będą chyba nieco lepsze niż Wisła (niestety...), na dodatek grające inną piłkę, także trzeba będzie uważać.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:14:10 »
No sparing trzeba uznać za udany, jak kolega wyżej pokazaliście, że nawet średniak Championship jest w stanie ograć Mistrza Polski i to dość znacznie. Smutne, ale prawdziwe. Trzeba będzie teraz zaczekać na start ligi, bo tam już rywale będą dobrze przygotowani i będą grać zupełnie inaczej niż nasza kochana eksa....

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Derby County by Lewy23. | Transferowy zawrót głowy! |
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 31, 2012, 18:58:07 »
25 - 29 lipca 2011 r.

Transferowy zawrót głowy!

             

Theo Robinson podpisał 3-letni kontrakt z Doncaster Rovers. Na 22-latku klub zarobił 400.000 £. Napastnik od dawna nosił się z zamiarem odejścia. Wychowanek Stoke City kilka miesięcy temu wyznał, że źle czuje się w ekipie "Baranów". W ostatnim sezonie Robinson nie spisywał się najlepiej. Zazwyczaj spotkania rozpoczynał na ławce, a gdy już wbiegał na plac gry, nie wnosił nic do gry Derby.

             

Márcio Ivanildo da Silva, czyli Marcinho przybył do nas z APOELU Nikozja. 30-letni Brazylijczyk najlepiej czuje się w roli ofensywnego pomocnika. Jego znakiem firmowym są prostopadłe podania w kierunku skrzydłowych. Za transfer Derby zapłaciło 570.000 £. Przez 4 lata, bowiem na tyle zakontraktowano wychowanka São Paulo, zawodnik zarobi 850.000 £. Marcinho przywdzieje koszulkę z numerem 8.

             

Nathan Tyson za kwotę 720.000 £ przeniósł się do Coventry City. Z nowym klubem podpisał 2-letni kontrakt. Ofensywnie usposobiony gracz poprzedniej rundy nie zaliczy do udanych. Kontuzja kolana skutecznie wyłączyła go z gry. Do pełni zdrowia wrócił przed miesiącem, ale na zgrupowaniu w Turcji pokazał, że formę nie prędko odbuduje.

             

Poprzednim pracodawcą Kevina Thomsona było Middlesbrough. Szkot występuje na pozycji środkowego pomocnika. Ma 27 lat i mierzy 188 cm. Świetne warunki fizyczne wydatnie pomagają mu w walce powietrznej. Sprowadzenie tego gracza kosztowało 3.100.000 £. Wychowanek Hibernaniu w ciągu 3 lat gry zainkasuje 670.000 £. Przywdzieje trykot "Baranów" z 15-ką na plecach.

             

Ryan Taylor poprzednio występował w Newcastle United. Strony zawierające transakcję nie ujawniły kwoty transferu. Wiemy tylko, że prawy obrońca związał się z naszym klubem 3-letnią umową. 27-letni Anglik mierzy zaledwie 173 cm, ale pojedynki główkowe z tym zawodnikiem do przyjemnych nie należą. Były defensor "Srok" znany jest ze świetnej pracy łokciami, za co często karany jest kartkami. Zagra z numerem 27.

Kadra na sezon 2011/2012

Bramkarze: 1. Frank Fielding, 13. Adam Legzdins

Obrońcy: 2. John Brayford, 3. Gareth Roberts, 5. Shaun Barker, 6. Jason Shackel, 17. Jake Buxton, 24. Mark O'Brien, 26. Kevin Kilbane, 27. Ryan Taylor

Pomocnicy: 4. Craig Bryson, 8. Marcinho, 10. Jamie Ward, 15. Kevin Thomson, 16. James Bailey, 18. Ben Davies, 23. Jeff Hendrick

Napastnicy: 7. Steve Davies, 11. Chris Maguire, 14. Conor Doyle, 19. Tomasz Cywka, 22. Lee Croft, 25. Callum Ball
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:57:01 wysłana przez Lewy23 »

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:03:23 »
Od razu inny skład.
Robinson i Tyson opuścili klub a w ich miejsce przyszli lepsi gracze Marcinho, Thomson i Taylor
na pewno pomogą Derby awansować do Premier League. :)
PS:
To znaczy że Jędrzejczyk nie zostaje, szkoda ale i tak masz dobrą obronę. ;)

Wiem, że szybko czytam, a w dodatku wyraźnie (i wszystko rozumiem) dzięki czemu czytam najlepiej w klasie ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 19:07:56 wysłana przez Sklado »
widzew.png" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:27:55 »
pozbyłeś się niepotrzebnych zawodników, sprowadziłeś miejmy nadzieje pożytecznych :D ciekawy mnie Ryan Taylor, który jak napisałeś znany jest ze świetnej pracy łokciami :D zobaczymy jak on zagra w ekipie Derby :D

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:32:00 »
Eh, dużo kasy na tych transferach nie zarobiłeś, a wręcz bardzo mało!
Ściągnąłeś moim zdaniem "staruchów". W końcu 30 latek to NIE NAJMŁODSZY PIŁKARZ.
Patrząc na dwa ostatnie opisy, wnioskuje, że będzie więcej bramek ze stałych fragmentów. (czyt. rożne)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:45:18 »
Wisła na kolanach ;D Trochę się zmieniło po tych transferach oby na lepsze ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Redboy1993

  • Gość
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 31, 2012, 22:00:01 »
Nie znam się na tych transferach, bo jedynie kojarzę Tysona (z Nottingham Forest) i tego Taylora z Newcastle. Ale przynajmniej są realne transfery, a nie jakieś kosmiczne :)

Też miałem w swoich karierach robić transfery za pomocą tych strzałek (nawet domyślam się z których stron ściągnąłeś, bo chyba mam takie same :D). Ale nie chciałbym żebyś mnie oskarżył o plagiat, czy naśladownictwo :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 31, 2012, 22:14:13 »
Też miałem w swoich karierach robić transfery za pomocą tych strzałek (nawet domyślam się z których stron ściągnąłeś, bo chyba mam takie same :D). Ale nie chciałbym żebyś mnie oskarżył o plagiat, czy naśladownictwo :)

Nie będę Cię oskarżał o plagiat, więc rób spokojnie. ;)

Te strzałeczki mam już z rok. ;P Używałem ich już w karierze Wisłą, którą prowadziłem (chyba) od lipca ubiegłego roku.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 14:51:51 wysłana przez Lewy23 »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 31, 2012, 22:16:27 »
Ładnie przedstawiłeś te transfery. Tylko szkoda że żadnego z tych piłkarzy nie znam (Taylora z Newcastle tylko kojarzę).
" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 01, 2012, 12:55:54 »
Nie będę Cię oskarżał o plagiat, więc rób spokojnie. ;)

Te strzałeczki to ja mam już z rok. ;P Używałem ich już w karierze Wisłą, którą prowadziłem (chyba) od lipca ubiegłego roku.

no pamiętam :D te strzałki wysłałeś mi na PW i też miałem ich użyć :D :P

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 01, 2012, 13:02:53 »
Ależ rozbiłeś Wisłę! Gratulacje, bardzo dobry wynik.
Zdecydowanie najlepszym transferem jest pozyskanie Ryana Taylora. Świetny gracz, będzie filarem obrony "Baranów".

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: Derby County by Lewy23. | Łatwa przeprawa z mistrzem Polski. |
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 01, 2012, 13:36:50 »
Spojrzałem na pryzmat tych zawodników w kwestii prawdziwych występów.  Największa stratą byłoby sprzedanie Robinsona gdyby tylko ten w PESie był zrobiony tak jak być powinien. Theo w tym sezonie gra dosyć dobrze występuje w każdym spotkaniu, ma bodajże 7 trafień na 22 spotkania i chyba 3 asysty, niestety w pesie nim byłoby to trudne do osiągnięcia. 400 tyś, dobra kwota.
N. Tyson - dobry ruch, zawodnik mógłby długo dochodzić do wysokiej formy, a prawie 1 mln to niezła sumka.

Marcinho - znakomity ruch transferowy! Może i zawodnik nie najwyższej półki, ale jest bardzo doświadczony, i z pewnością przyda się przez najbliższe 4 lata.

Ryan Taylor- To najlepszy transfer jaki kibic Baranków mógłby sobie wyobrazić. W tym sezonie Taylor znakomicie powstrzymywał najlepszych napastników/skrzydłowych w Premier League. Taki zawodnik w ekipie z Championship jest diamentem!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Derby County by Lewy23. | Towarzysko z Austrią Wiedeń, znamy terminarz. |
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 01, 2012, 15:13:46 »
31 lipca 2011 r.

Towarzysko z Austrią Wiedeń, znamy terminarz na rundę jesienną.

vs.

2 sierpnia nasza ukochana drużyna podejmie Austrię Wiedeń. Mecz odbędzie się na Pride Park Stadium, więc zachęcamy do przybycia i gorącego dopingowania "Baranów". Zyski ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na jeden z domów dziecka. Sparing z "Fiołkami" będzie ostatnim sprawdzianem przed ligą. Rozgrywki NPower Championship ruszają 20 sierpnia. Pierwszym ligowym rywalem Derby będzie ekipa Millwall. Poniżej terminarz na rundę jesienną.

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:57:05 wysłana przez Lewy23 »

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Bardzo fajny terminarz.
Mecz z Austrią Wiedeń, mam nadzieje że uda wam się wygrać z nimi bo dwie wygrane już odnieśliście.
widzew.png" border="0

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
No nareszcie się zaczyna sezon. Mecz z Austrią Wiedeń będzie ostatnim krokiem do jakichkolwiek poprawek i zgrania zespołu przed zmaganiami o punkty.
Terminarz jak terminarz, w Championship nie ma jakiś zdecydowanych faworytów i każde spotkanie powinno być wyrównane.
Powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Bardzo ciekawe transfery. Mnie bardzo cieszy transfer Taylor oraz Marcinho. Ten pierwszy zapewni wam potrzebne doświadczenie w formacji defensywnej, do tego ma silne kopyto i jest dość szybki. Marcinho będzie kręcił rywali jak Polską Unia Europejska. Grałem dla siebie Apoelem i wiem, że jest to piłkarz szalenie niebezpieczny dla rywala. Jeszcze tylko sparing z Austrią i możemy zaczynać sezon.  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer