Autor Wątek: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012  (Przeczytany 12507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 30, 2012, 13:56:37 »
i z tym zdaniem zgodzę się w 100% !!!

Jeżeli zobaczą że gracze cienko oceniają ich produkt to zmusi ich to do sporych zmian. A gdy oceny będą dobre... to w myśl filozofii okresu przednaukowego w starożytności "po co poprawiać coś co dobrze działa"
ocenianie gry jako bardzo złej sprawi, że KONAMI oceni ankiety jako nieprzydatne ponieważ pisane przez fanów FIFY, którzy chcą wyśmiać PESa ;]

Nie można tak pisać jak wy chcecie.

tak sie zastanawiam deimian7 czy w tego samego pesa gramy :D
jesli mowisz ze swietnie bronia to co powiesz na takie bramki jak te ??

takich bramek jest na necie tysiace a ja osobiscie w co drugim meczu widze jak bramkarz wposci jakas szmate ;/
ocenilem prace bramkarzy na 1 bo to co oni wyprawiaja jest karygodne ich interwencje i zachowania sa jednymi z
najgorszych w calej serii pro evo niestety...
Ja większych zastrzeżeń do bramkarzy też nie mam. Ich największą wadą jest gra na przedpolu jedynie bo biegną w idealnej linii prostej do napastnika a powinni lekko zachodzić aby nie dać się bokiem wyprzedzić. Jak ludzie grają offline na poziomie EASY to się dziwicie, że bramkarze bronią jak lamy??

A i jeszcze panowie to jest gra :/ patrzycie kiedyś na mecze w TV?? Widzicie co wyrabia chociażby Szczęsny na przedpolu??? Co wy chcecie aby bramkarze mieli skuteczność 100%???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 14:04:19 wysłana przez es_sabbi »

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 30, 2012, 14:19:07 »
asysty asystami ale gdyby ta opcja byla zabrana a orginalnie ustawiona na 2 czy 3 nikt by nie zwracal na to uwagi. Moze jak juz maja byc to lepiej zamiast 5 stopni zrobic 3.  A co do pada za 70 dyszek to nigdy w zyciu bo ile pad by nie kosztował i tak pierwsze co sie w nim kopie to gumowe podkladki wewnatrz od krzyzaka bądz przyciskow ;D a mam z tym spore doświadczenie wiec jakby po pol roku mial siasc albo krocej to bym chyba sie pocial . a tak owszem siada ale pad za 4 dyszki gora;p

Mysle ze te asysty podania tez sa zle zrobione powinny raczej pomagac w podawaniu a nie tak ze naladuje sie pelna moc podania a to nic nie daje bo komputer poda do najblizszego. to utrudnia dlugie podawanie na dobieg samym iksem.

i niech zrobia fajne murawy niszczace sie z kaluzami od deszczu sniegiem nawet mgla lub dymem z rac ;)


Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:52:08 »
mam to samo zdanie co haker, kdetys KapRal i Lukaszeq. gram na pass suport 0 a wszystkie 4 asysty mam na off. jestem za tym aby gracz z ktorym gram pokazal co tak naprawde potrafi a nie to co odwala za niego automat - nawet nie pomyslicie z jaka sila podac i jak wychylic galke zeby pilka trafila tam gdzie chcecie.. no ale to gadanie o tym ze tak wolicie grac - nie.. tak jest latwiej wiecie o tym... domyslacie sie cobyscie pokazali bez asyst w pinponga Barca by sie juz nie pogralo.. to moje zdanie w nast. tyg wbijam na pesleague i z przyjemnoscia zagram mecza z hakerem kdetysem KapRalem czy Lukaszqiem ;D ;) bo wole zagrac z "prawdziwym zawodnikiem" a nie pol automatem... ::)
Ktoś chce łatwo grać ładne akcje tworzyć, piękne gole strzelać z dużą łatwością już w pierwszym rozegranym w życiu meczu - Grajcie w fifę
Kto chce się potrudzić, pokombinować by coś ugrać i potrzebować treningu by osiągnąć jakiś poziom - PES bez asyst.
tu sie niestety bardzo mylisz. w fifie po wylaczeniu wszystkich wspomagan gwarantuje ze nowicjusz nie wyjdzie z akcja za wlasna polowe.. asysty w fifce sa juz od paru lat i sa bardzo rozbudowane bardziej niz w pesie i gra bez nich jest w chuy trudna
ocenianie gry jako bardzo złej sprawi, że KONAMI oceni ankiety jako nieprzydatne ponieważ pisane przez fanów FIFY, którzy chcą wyśmiać PESa ;]
Nie można tak pisać jak wy chcecie.
mam nadzieje ze to tylko zart... komuna sie juz dawno skonczyla a ludzie ktorzy siedza w pesie juz dlugo, wiedza ze od 6 nie czuja juz tego samego...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 19:06:30 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2012, 19:57:44 »
ty juz artur 7 nie kombinuj ja na 2 stopniach asyst gram bo na gre galka przesiadac sie nie zamierzam i nie wiem czemu sie zalisz teoretycznie powinienes byc lepszy dzieki grom bez asyst nawet od kogos kto ma to powlączane

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:03:57 »
czego wy tak sie tych gałek boicie? :P

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:29:47 »
tu nie chodzi o strach od 10 lat gram na krzyzaku(albo i dluzej nie pamietam kiedy byl pierwszy iss na psx juz:) a z galki kciuk zlatuje;p    galka powinna byc na miejscu krzyzaka a do tego bardzo niska - moj pad marzen ;D

wracajac do tematu jesli konami zmieni te supporty mi tam to przeszkadzac nie bedzie no ale poki co sa.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 20:35:13 wysłana przez longfly »

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:41:05 »
tu nie chodzi o strach od 10 lat gram na krzyzaku(albo i dluzej nie pamietam kiedy byl pierwszy iss na psx juz:) a z galki kciuk zlatuje;p    galka powinna byc na miejscu krzyzaka a do tego bardzo niska - moj pad marzen

Kolejna osoba tworząca sztuczne problemy które można łatwo rozwiązać, trzeba tylko mieć chęć.

Też tak kiedyś twierdziłem. Na początku ból kciuka po dłuższym graniu od innej pozycji niż zwykle ale to, jak wszystko z resztą, kwestia przyzwyczajenia. Teraz nie wyobrażam sobie grania na krzyżaku z tą ograniczonością ruchu.
Spójrz na pada do xboxa - i masz rozwiązanie z gałką w miejsce krzyżaka. ale na gałce niżej też da się przyzwyczaić.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:52:04 »
Kolejna osoba tworząca sztuczne problemy które można łatwo rozwiązać, trzeba tylko mieć chęć.

Też tak kiedyś twierdziłem. Na początku ból kciuka po dłuższym graniu od innej pozycji niż zwykle ale to, jak wszystko z resztą, kwestia przyzwyczajenia. Teraz nie wyobrażam sobie grania na krzyżaku z tą ograniczonością ruchu.
Spójrz na pada do xboxa - i masz rozwiązanie z gałką w miejsce krzyżaka. ale na gałce niżej też da się przyzwyczaić.
etam jakie ja tworze problemy gram jak mi wygodnie i kazdy przeciez moze zrobic to samo

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:11:50 »
Ale na krzyżaku też się da grać bez asyst. Skoro ja jedyny mecz na klawiaturze zagrałem bardzo dobrze bez asyst to na krzyżaku jeszcze łatwiej. Sami chcecie wprowadzania ruchu w 360* stopniach a robicie takie problemy, że klawiatura, krzyżak itd...

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:17:07 »
ostatni raz mowie że  nikt nie robi problemu  kazdy ma preferencje a gra przeciez pozwala na gre na czym kto chce. nie wiem w czym problem

nawet bez asyst gralbym raczej na krzyzaku bo to tylko i wylacznie moje preferencje. a kontrola 360 musi byc bo to kwestia nowoczesnosci

Offline cenk-1948

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2011r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:18:13 »
Bardzo dobra gra myślę, że kolejne części będą coraz lepsze.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:28:50 »
. a kontrola 360 musi byc bo to kwestia nowoczesnosci

Musi, tylko powiedz mi, dla takiego gracza jak Ty, po co ?? skoro z tego nie korzystasz. bo nawet nie biegasz w 360 a co dopiero mówić o podawaniu

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:09:20 »
Musi, tylko powiedz mi, dla takiego gracza jak Ty, po co ?? skoro z tego nie korzystasz. bo nawet nie biegasz w 360 a co dopiero mówić o podawaniu
boze co za czlowiek... musi  bo czesc takich graczy jak ty gra na galkach- szkoda ze troche pomyslec to za trudno czy ja ci palce wykrzywiam i mowie jakie przyciski wciskac? powiedz co cie interesuje jak kto gra i w jaki sposob ja ci nie zagladam ktora galka podajesz i w konfuguracje pada.

Dla mnie nie musi byc 360 owszem tylko jakos nie mam problemu z tym ze ludzie z tego korzystaja - a jaki ty masz problem?

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:35:45 »
o matko ale macie problem ten gra na asystach ten gra na pass suport a gadka hakera to juz sie staje nudna
kazdy gra jak chce nie mozecie komus nakazywac gre bez asyst po to konami dalo wybor zebysmy mogli z niego korzystac
jesli ktos ma ochote grac bez asyst niech gra i skonczy narzekac ze inni graja na wlaczonych
a jesli mu sie nie podoba ze graja niech z nimi nie gra sprawa jest prosta ludzie sa trudni ;]

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:42:45 »
a o co chodzi, bo nie jestemw temacie ?  ;D :D

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:48:51 »
 ;D koncze pisac nie na temat bo tu sie zrobil jakis cy rk  jak kij w mrowisko ;D;D

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:57:21 »
boze co za czlowiek... musi  bo czesc takich graczy jak ty gra na galkach- szkoda ze troche pomyslec to za trudno czy ja ci palce wykrzywiam i mowie jakie przyciski wciskac? powiedz co cie interesuje jak kto gra i w jaki sposob ja ci nie zagladam ktora galka podajesz i w konfuguracje pada.

Dla mnie nie musi byc 360 owszem tylko jakos nie mam problemu z tym ze ludzie z tego korzystaja - a jaki ty masz problem?

nie chcę odpowiadać na Twoje zaczepki bo problem miałeś Ty, który rozwiązałem, a nie chce wywoływać kolejnej wojny post za post coraz bardziej obrażający drugą osobę bo dla mnie to sensu nie ma.



że jest to lekki off topic to zakończmy dyskusję na temat wyższości kierownicy nad playstation move przy grze w pesa :D bo szkoda czasu i pieniędzy. a i zawsze będą osoby grające myszką narzucający swoje zdanie tym grający joystick'iem na zmianę preferencji. Także nawet jak ktoś gra touchpadem to od tej pory nic mi do tego bo zauważyłem że szkoda ścierać klawisze na wypowiadanie się w tym i kilku innych tematach :)))

Życzę radości z gry niezależnie od sposobu gry i rodzaju udogodnień i używanego kontrolera :)))

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 31, 2012, 09:40:23 »
Jeszcze odnosnie tego manuala, zauwazyłem jedna dosc duza wade, ale to juz dawno, pewnie duzo zawodników tez to zauwazyło, mimo gry na pełnym manualu, bez pomocy komputera, w niektórych sytuacjach jednak komputer za nas decyduje, podam przykład:

1. Podajemy piłke jednak ona jest niecelna i wychodzi na aut, podczas tego zdazenia zawodnicy goniacy piłke zwalniają mimo ze chcemy aby biegli na maxa, jest to sztuczne i nie podoba mi sie.
2. Podajemy piłke z wysunieciem do drugiego zawodnika, biegna 2 zawodników walczacy o tą piłke, gdy już sa blisko siebie i dobiegaja do piłki, nie da sie w wiekszosci przypadakch nimi skrecac kontrolowac, jakby trzymali sie lini best line do piłki, dziwne i denerwujace, w tym momencie brak swobody ruchu zawodnika, pad nie działa nagle.
3. Bramkarze robia podobne rzeczy, brak pełnej kontroli w niektorych przypadkach.

Pozdro.


Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:13:53 »
ostatni raz mowie że  nikt nie robi problemu  kazdy ma preferencje a gra przeciez pozwala na gre na czym kto chce. nie wiem w czym problem

nawet bez asyst gralbym raczej na krzyzaku bo to tylko i wylacznie moje preferencje. a kontrola 360 musi byc bo to kwestia nowoczesnosci
Grając na krzyżaku przy pełnym manualu tak naprawdę nie wykorzystujesz potencjału sterowania. Każdy ruch czy podanie przy włączonej załóżmy górnej i prawej bocznej strzałce na krzyżaku podajesz 45 stopni.  Gałką  możesz kierować dowoli o każde własne odchylenie. Polecam pada on Xboxa. Ja na takim gram i uwierzcie,  kciuk się nie smyka gdyż ten gałki w przeciwieństwie to PS czy Logiteha maja specjalne zagłębienie i wypustki. ( moje wypustki już sie wytarły :D )

Tak na marginesie to konflikt asyst przypomina mi konflikt fify i pesa. Zawsze temu towarzyszyły emocje. Ale tak naprawdę  to nie ma o co robić szumu bo i tak każdy uparciuch pozostanie uparciuchem, a ktoś kto całe życie jeździł furmanką nigdy nie poprowadzi bolidu  bo to wyższa szkoła jazdy. Porównań jest ogrom ale niestety nie przekona się tym kogoś kto nie dopuszcza do siebie zmian lub prób zmian. Polecam spróbować i zobaczyć różnice. Wtedy można walnąć sie w pierś i sobie powiedzieć w duchu " o f..k ile jeszcze trzeba potrenować?"
  Gra z pełna manualnością odkrywa umiejętości gracza (skill) oraz ukazuje prawdziwy sens wszystkich umiejętności zawodnika w pes ( czyli wszystkie te pass66  long pass86 itp) . Tu trzeba brac poprawkę że podanie gorszym graczem krosowej piłki wymaga większej dokładności  i nieraz trzeba zadac sobie pytanie czy warto pocisnąc taką piłkę słabszym zawpdnikiem ryzykując ze podanie wogóle nie dojdzie. Przy asystach  krosowe w miare dochodzi do zawodnika, co najwyzej przyjęcie bedzie dłużej trwało. To samo tyczy sie klepy. Asysty korygują nieudane podania. i nawet za plecy jak podasz xavi`m to i tak dojdzie do nogi a na manualu  ..........  heh warto zobaczyć i zdziwić się że i iniesta potrafi grać jak rasiak ( czyli  oznacza to że sami czasami stajemy się Rasialdiniami)  . Wtedy towarzyszy  nam własny komentarz typu "  no co jest czemu nie doszła?? jak ten pajac podaje ?? :D ............................

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 31, 2012, 11:11:05 »
i po Twoim tekście kapral wszyscy uparci nad asystami podań i tym wszystkim zostaną przy tym na pewno, bo większości z nich nie chce się trenować swoich umiejętności i wolą najsłabszą drużyną zupełnie bezmyślnie klepać jak barceloną nie zastanawiając się zupełnie nad tym co robią. Oni chcą idealnie podawać za każdym razem, żeby w trakcie meczy auty nie występowały, żeby piłka szła zawsze jak po sznurku, zawsze tak samo, z każdą akcją coraz nudniej i nudniej przez monotonie i ograniczoność komputerowego wspomagacza.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 31, 2012, 11:11:05 »