Autor Wątek: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!  (Przeczytany 5921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« dnia: Luty 06, 2012, 19:10:43 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Drodzy gracze niezmiernie miło nam ogłosić iż ruszamy z jedną z największych piłkarskich imprez - Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Przed nami czwarta, czyli ostatnia z Rund Kwalifikacyjnych do Fazy Grupowej LM i LE. W dalszym ciągu obowiązuje "stary" podział na koszyki według rankingu z 15/16 stycznia. Dokładny układ graczy w koszykach możecie obejrzeć na REJESTRACJA lub LOGOWANIE. Przypominam iż jest o co walczyć gdyż poza sięgnięciem po tytuł najlepszego gracza PES 2012 zwycięzca Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy otrzyma pamiątkowy Puchar!!! Zapraszamy więc do śledzenia zmagań, dopingowania oraz wyczekiwania na Wasz udział, prosimy również o zapoznanie się z REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Liga Mistrzów PES 2012:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d48131364bf93410e84aee7cdf71eda4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d48131364bf93410e84aee7cdf71eda4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Liga Europy PES 2012:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d48131364bf93410e84aee7cdf71eda4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d48131364bf93410e84aee7cdf71eda4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Termin zakończenia 4 Rundy Kwalifikacji mija 12 lutego. Proszę pamiętać, że posty o walkower zgłaszamy do 11 lutego (tj. sobota).

W LM i LE obowiązują następuące wykluczenia ligowe:
- FC Barcelona - 3 zawieszenia (max. 2 napastników),
- Real Madryt - 2 zawieszenia,
- AC Milan, Manchester City, Chelsea Londyn, Bayern Monachium - 1 zawieszenie.
*Uwaga - zawieszenia dotyczą tylko zawodników z pola - czyt. nie wolno wybierać bramkarzy!!!

Ustawienia meczu w LM i LE:
* Pora roku - lato
* Pora dnia - noc
* Czas trwania spotkania - 10 minut
* Ilość spotkań - rozgrywamy dwumecz bez dogrywki i karnych (w przypadku remisu bramkowego po dwóch spotkaniach - rozgrywamy trzeci mecz i w nim dogrywka i karne WŁĄCZONE - gospodarzem jest osoba z wyższą pozycją w rankingu)
* Pogoda - dobra
* Kamera - wide
* Kondycja - zielone strzałki
* Kontuzje - włączone
* Bramki nie liczą się podwójnie!!!

Terminarz Ligi Mistrzów i Ligi Europy:
Zapisy: do 15 stycznia
Runda 1: do 22 stycznia
Runda 2: do 29 stycznia
Runda 3: do 5 lutego
Runda 4: do 12 lutego
Faza Grupowa: do 19 lutego
LE 1/16: do 26 lutego
LM i LE 1/8: do 04 marca
Ćwierćfinały: do 11 marca
Półfinały: do 16 marca
Finał: 17-18 marzec
Super Puchar Europy: 25 marzec

Załoga pesleague.pl serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2012, 19:40:29 »
Wszyscy mają już rozlosowane koszyki :) zastanawiamy się właśnie nad kolejnym podziałem na koszyki :) po co?? Aby nie było grupy w LM że jest Martinso i goście z ranku 9,10,11 i grupy Radek i goście 100, 110, i 120 ;] - info czy to dojdzie do skutku pojawi się tutaj jutro.

Z ciekawostek:
*Nikt z najniższego koszyka LE nie awansował dalej :(
* 4 graczy (es_sabbi, maciek_pl, sidney_29 oraz kowal1991) z najniższego koszyka LM awansowało do 4 rundy :)


Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2012, 20:32:31 »
Jak mija ban mi 14 lutego to co znowu dostane wo w lidze europejskiej tym razem ??? może to już byście darowali zagrał bym mecz i wpiszecie wynik ??? bo to już by była lekka przesada

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2012, 21:21:33 »
Wszyscy mają już rozlosowane koszyki :) zastanawiamy się właśnie nad kolejnym podziałem na koszyki :) po co?? Aby nie było grupy w LM że jest Martinso i goście z ranku 9,10,11 i grupy Radek i goście 100, 110, i 120 ;] - info czy to dojdzie do skutku pojawi się tutaj jutro.

Z ciekawostek:
*Nikt z najniższego koszyka LE nie awansował dalej :(
* 4 graczy (es_sabbi, maciek_pl, sidney_29 oraz kowal1991) z najniższego koszyka LM awansowało do 4 rundy :)


Czyli ranking jednak o czymś świadczy :P Chociaż nadal ilość spotkań jest decydująca to umiejętności jako tako wychodzą, mimo wszystko.

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2012, 08:22:27 »
Proszę Adminów o odpowiedz na poprzedni post

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2012, 09:33:39 »
Wszyscy mają już rozlosowane koszyki :) zastanawiamy się właśnie nad kolejnym podziałem na koszyki :) po co?? Aby nie było grupy w LM że jest Martinso i goście z ranku 9,10,11 i grupy Radek i goście 100, 110, i 120 ;] - info czy to dojdzie do skutku pojawi się tutaj jutro.

Z ciekawostek:
*Nikt z najniższego koszyka LE nie awansował dalej :(
* 4 graczy (es_sabbi, maciek_pl, sidney_29 oraz kowal1991) z najniższego koszyka LM awansowało do 4 rundy :)


Czemu by tak miało być, fakt że nie udało mi się dostać do LM i walcze o LE ale jeżeli wypadł by losowo że Martinso byłby w grupie z graczem z 8,9 cz 18 ranku czy to byłoby źle?? Chyba dla Martinso. Losowośc to losowośc i nie pomagajmy temu faktowi. Ci co grali Galatasary ( choćby jak ja) mieli dużo mniejsze szczęście aby dostać się do LM to czemu mocni nie mają grac ze sobą?? Dziwne ale zapewne spotkam się tu z ciętą ripostą.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2012, 10:24:56 »
Dziwne ale zapewne spotkam się tu z ciętą ripostą.
Czemu z ciętą ripostą?? Już tłumacze na przykładzie. W tym sezonie staramy się, aby LM i LE była jak nabliższa orginałowi czyli tej prawdziwej znanej z TV.
Link --> REJESTRACJA lub LOGOWANIEów_UEFA_(2011/2012)/Faza_grupowa
Cytat:
Do startu w fazie grupowej uprawnione są 32 drużyny. Losowanie odbyło się 25 sierpnia 2011 (godz. 17:45). W jego trakcie zespoły zostały rozdzielone na 4 koszyki, następnie rozlosowane i podzielone na 8 grup po 4 drużyny każda. Do jednej grupy nie mogły trafić drużyny z tego samego koszyka i federacji.

Wszystkie zespoły zagrają ze sobą dwukrotnie w systemie mecz-rewanż. Po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, drużyny z 3. miejsc otrzyma prawo gry w 1/16 finału Ligi Europy UEFA.

Oczywiście ze względu na ograniczenia PESowskie nie możemy wprowadzić zasady iż "Do jednej grupy nie mogły trafić drużyny z tego samego koszyka i federacji."

Co do reszty jesteśmy w większości wierni orginałowi. Nawet poszczególne fazy kwalifikacji. Odpadłeś z LM więc w kolejnej rundzie znalazłeś się w koszyku "rozstawionym" w LE. Czyli walczysz z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. W następnej rundzie jednak już jesteś jednak w koszyku "nierozstawionym".

Popatrz na Ligę Mistrzó w TV. Widziałeś, aby była grupa ManU, Barca, Milan i Bayern?? Nie jest tak. Siły są wyrównywane.

Popatrz też na FC Basel :) Wyeliminował z LM ManU :) więc czemu ktoś teoretycznie "słaby" nie może też tego dokonać?? Ja, maciek_pl, kasperczak w ranku jesteśmy bardzo nisko. Ale jednak teoretycznie słabym teamem (4 koszyk) walczymy o LM :)

Kapral sądzę, że to zrozumiesz. Tu nie chodzi o to, aby ułatwiać komuś grupę czy rzucać kłody pod nogi bo jesteśmy obiektywni.

Myślę, że od teraz w większej liczbie T/P będą takie podziały, aby wyeliminować przypadki, że gracze którzy zajęli pierwsze miejsca w grupach od razu grają mecz między sobą. Zwycięzca grupy gra z graczem, który w innej grupie zajął 2 miejsce. Tak jest zawsze w prawdziwym życiu i tak samo powinno być na pesleague.

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2012, 10:48:27 »
Czy możecie odpowiedzieć na moje pytanie ???

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2012, 11:14:38 »
Czy możecie odpowiedzieć na moje pytanie ???
poczekaj na belze - ja w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2012, 11:26:58 »
es sabbi swietnie to wyjasniles LM to elitarne rozgrywki a z obecnym systemem kwalifikacji i podzialu na koszyki w pesleague jest bardzo bliskie tym prawdziwym realnym rozgrywka.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2012, 12:07:55 »
es sabbi swietnie to wyjasniles LM to elitarne rozgrywki a z obecnym systemem kwalifikacji i podzialu na koszyki w pesleague jest bardzo bliskie tym prawdziwym realnym rozgrywka.
zeby tylko ranking byl ciut lepszy :) najbardziej kuleje w nim to ze zjawia sie nowy gracz XXX i na starcie ma wiecej punktow niz ja ;] wiadomo ze ja przegralem 100 meczow a on dopiero 2 no ale.... no nie podoba mi sie to do konca :)

Offline hubert50394

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2009r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2012, 13:48:15 »
dokładnie sabbi, a grając z nim okazuje się, że nie ma chłopak do ciebie podlotu i prezentuje niższy poziom niż ty, trzeba pomyśleć nad tym ;p

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 07, 2012, 15:47:06 »
zeby tylko ranking byl ciut lepszy :) najbardziej kuleje w nim to ze zjawia sie nowy gracz XXX i na starcie ma wiecej punktow niz ja ;] wiadomo ze ja przegralem 100 meczow a on dopiero 2 no ale.... no nie podoba mi sie to do konca :)

dokladnie popieram to jest jeden z kilku mankamentow rankingu o ktorych pisalem nie dawno na forum ale admin zamknal moj temat ;p
minusem jest jeszcze to ze faworyzuje on graczy ktorzy maja wiecej rozegranych spotkan ;/
a jak by zastosowac cos takiego jak jest w rankingach tenisowych ATP i WTA gdzie punktowane sa tylko mecze w oficjalnych turniejach i pucharach a nie zwykle sparingi tak jak u nas sa wyzwania ?? fajnie w tym rankingu jest punktowanie nie za kazdy mecz ale za to jak daleko sie dojdzie w turnieju i tak dla przykladu ktos kto dojdzie do cwiercfinalu dostaje dana liczbe punktow ktora broni w nastepnej edycji tego samego turnieju a zeby zdobyc wiecej punktow musi dojsc dalej niz do cwiercfinalu i nie ma tutaj bledu takiego ze ktos kto odpada w 1 rundzie ma rozegrany jeden mecz a ktos kto dochodzi do finalu LM ma tych meczy rozegranych 20 kazdy dostaje wyznaczona liczbe punktow za to jak daleko zajdzie w turnieju. Mysle ze u nas tez tak powinno byc w ciagu calego roku mamy rozgrywanych tak samo duzo turniejow co w tenisie mozna by zrobic punktacje takie wielkie szlemy jak u nas LM, ME, 1 liga czy PL punktowane najwyzej i mniejsze turnieje typu LE, PD, TD punktowane nizej a punkty rozdzielic za to jak daleko sie zajdzie w danych rozgrykach np 200 za wygrania 150 za final 100 za polfinal 70 za cwiercfinal itd itd. Wtedy nie bedzie bledu takiego ze ten kto ma rozegranych 1000 spotkan znajduje sie w top10 a wcale nie jest jakims wybitnym graczem gra w niskiej lidze w elitarnych pucharach nie odnosi sukcesow.
Albo zrobic dwa takie rankingi ten co jest niech zostanie i drugi taki ktory byl by liczony na zasadzie AT czyli tego jak kto daleko dochodzi w turniejach i on by sie liczyl wtedy przy rozstawianiu w koszykach w najwazniejszych rozgrywkach.
A jesli mecze towarzyskie jak wyzwania maja byc liczone do rankingu to trzeba zrobic cos takiego jak jest w rzeczywistosci ze reprezentacje graja tyle samo meczy towarzyskich ze soba jak jest w rankingu FIFA. Nie wiem jak jest w rankingu UEFA klubowym ale tam chyba  mecze towarzyskie nie sa w ogole brane pod uwage tylko rozgrywki ligowe i pucharowe na pesleague tez tak powinno byc albo ograniczyc wyzwania do minimum zeby bylo za nie gora 10pkt. Co o tym myslicie ??
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 15:49:41 wysłana przez inovation2 »

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 07, 2012, 16:55:03 »
Belzebub nie odpowie albo jak odpowie to będę znał raczej odpowiedz ale jak ta odpowiedz brzmi tak jak myślę to bardzo mi przykro :-\

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 07, 2012, 17:32:53 »
Jak mija ban mi 14 lutego to co znowu dostane wo w lidze europejskiej tym razem ??? może to już byście darowali zagrał bym mecz i wpiszecie wynik ??? bo to już by była lekka przesada

Paczi blokada mija Tobie dokładnie 11.02 więc będziesz miał czas na rozegranie- Termin do 12.02 na LE i LM a te dodatkowe 3 dni dostałeś na Irc co zresztą już dawno minęło
pozdr.

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2012, 17:54:52 »
Aha bo ja zrozumiałem że 3 dni też na stronę no ale już w lm się pogodziłem także dzięki że mogę przynajmniej le rozegrać pozdro ;)
A na irca już moge wbijać ???

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2012, 17:59:40 »
tak 3 dni od dnia kiedy dostałeś, zakładam że mineło

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2012, 18:15:34 »
inovation2: po co komuś stronka na której nie może grać tyle ile chce?? :) To tak jakby był limit np. 3h dziennie na Call of Duty lub Battlefielda ;] taka decyzja to byłoby strzelenie sobie w stopę :) i mniej więcej to samo dotyczy rozgrywania meczy bez dostawania za nich punktów. Jednak prawda jest taka, że nawet jak się gra z kumplem to fajnie za to dostać punkty, odznake itd :)

a co do rankingu FIFY i UEFY to wlasnie opiera sie on na tym ze wszyscy graja dokladnie taka sama liczbe spotkan :) u nas jest to nierealne :) ale dosc offtopa!!!

To temat LM i LE :)

tokario w fazie grupowej LE!!! :)

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2012, 19:25:24 »
Rozumiem es_sabbi, to bardzo zbliżone do realiów. Nie mniej jednak pewnym graczom już i tak pomógł ranking ogólny dzięki któremu czołówka rankingu ktora zgłosiła sie do LM ma zielone światło na LM i omija eliminacje. OKey w nagrodę za czołowe miejsc a w ranku niech wchodzą do LM bo w końcu na czymś trza było bazować by te koszyki stworzyć. Natomiast rozstawienie niech będzie już losowe. Może akurat  stanie się tak że Ty, Maciek i Kasperczak traficie ( załóżmy) do jednej grupy, czyli byście mieli taką a la fuksiarską grupę a kilku z czołowych miejsc trafiło by do grupy śmierci - rozumiesz?? A tak nie dość że przeszliście długą drogę eliminacyjną to i tak ponownie Was będą sądzić na bazie rankingu który  jest nierównym obliczem umiejętności gracza tylko czasu poświęconemu tej grze. ( oczywiście Ci gracze też mają swoje umiejętnośći - bez urazy).


« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 20:05:47 wysłana przez belzebub »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2012, 20:05:28 »
Rozumiem es_sabbi, to bardzo zbliżone do realiów. Nie mniej jednak pewnym graczom już i tak pomógł ranking ogólny dzięki któremu czołówka rankingu ktora zgłosiła sie do LM ma zielone światło na LM i omija eliminacje. OKey w nagrodę za czołowe miejsc a w ranku niech wchodzą do LM bo w końcu na czymś trza było bazować by te koszyki stworzyć. Natomiast rozstawienie niech będzie już losowe. Może akurat  stanie się tak że Ty, Maciek i Kasperczak traficie ( załóżmy) do jednej grupy, czyli byście mieli taką a la fuksiarską grupę a kilku z czołowych miejsc trafiło by do grupy śmierci - rozumiesz?? A tak nie dość że przeszliście długą drogę eliminacyjną to i tak ponownie Was będą sądzić na bazie rankingu który  jest nierównym obliczem umiejętności gracza tylko czasu poświęconemu tej grze. ( oczywiście Ci gracze też mają swoje umiejętnośći - bez urazy).


hmm coś w tym jest ...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LM & LE - Kwalifikacje Runda 4!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2012, 20:05:28 »