Autor Wątek: T MOBILE EKSTRAKLASA - moja wersja. (update) SCREENY  (Przeczytany 7247 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
T MOBILE EKSTRAKLASA - moja wersja. (update) SCREENY
« dnia: Luty 10, 2012, 11:41:48 »
Witam,

Skonczylem robienie wersji alfa  ;D   T-MOBILE EKSTRAKLASA

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Tak wiem, ze juz jakas istnieje i pewnie lepsza niz moja - nie wiem nie probowalem.

Na poczatku zaznacze, ze nie uzywam KITSERVERA. (gra dzialala dosc dziwnie i mialem jakies skoki grafy (nie nie kompa mam wysoko ponad wymagania)
Mod jest mieszanka plikow EDIT oraz PLIKOW Z FOLDERU IMG (Dlaczego tak? zaczalem robic zmiany w jakims edytorze (sorry nie pamietam nazwy), a potem zmienilem na inny, bo byl bardziej wygodniejszy i szybszy w obsludze.)

Glowne cechy.

1) 16 druzyn
2) Oryginalne Loga, koszulki, nazwiska, wiek, narodowosc, waga, wzrost.

3) Stadiony (wykonane w edytorze dostepnym w grze) + Stadion Narodowy Warszawa.

4) Niektore twarze polskiej Ligi (cala Legia, Polonia W-wa, Lech, Wisla. Niektore znane twarze polskiej ligi Frankowski, Mieciel, Saganowski, Kosowski, Surma, Marcin Zewlakow oraz wielu innych )
Twarze wykonalem w edytorze, a  niektore na oko :D np. Edgar Cani, Todorowski.  :P

5) Polska Liga zostala wstawiona w miejsce PES LEAGUE . W trakcie sezonu mecze pucharowe. Poprawnie rozstawione druzyny w Pucharach Europejskich.

6) Uaktualniona reprezentacja Polski.

Teraz lista czego nie ma:

- Nie ma uaktualionych wszystkich transferow.
- Nie ma przyspiewek (Nie wiedzialem jak je podmienic, probowalem ale nie dzialaly jesli ktos mi podopowie jak podmienic to w oryginalnych pilkach - ale nie tam zadnym kit serverem )
- Niektore fonty sie nie zgadzaja. Pracuje nad tym wiec moze uda mi sie to naprawic przez wrzuceniem tego na serwer.
- Twarze jak juz wspomnialem robilem w edytorze z uprzednio przygotowanymi zdjeciami. Niektore wyszly powiedzialbym dobrze, niektore srednio.
- bannery standardowe nie zostaly zmienione (nie wiem za bardzo jak ale jak ktos mi podpowie to je naprawie)

Lige testowalem ostatnie 2 tygodnie i naprawde mozna milo w nia pograc.
Staralem sie zastosowac realia Polskiej pilki. Niektorzy pewnie mnie skarca za to ale nie ma sie co oszukiwac.
Zaznaczam ze w Polska Lige gra sie ciezko ze wzgledu na "skille" zawodnikow ale taka jest Polska pilka.

Jesli ktos chce to moze sobie to wszystko zmienic wyedytowac/dopracowac/poprawic i zrobic sobie Barcelone z Lecha albo Polonii albo innej druzyny.

Mod moze dzialac z kazda wersja Patch 1.00, 1.01. 1.02. 1.03 ?  Dosc latwo sie to zapisuje poprzez program do edycji.  PES MOD 2.0 chyba (z glowy nie pamietam).

Ja gram na wersji gry 1.00, bo osobiscie uwazam, ze pozostale Konami updat-y odbiegaja od rzeczywistosci pilki zbyt daleko. .Supermani bramkarze i w ogole. Jesli ktos nie lubi to sobie latwo to zmieni na wersje 1.03 albo inna. Polskiej lidze najblizej jest do wersje 1.00 :D lol

Ok. To chyba na tyle.
Sorry guys!! planowalem dolaczyc do Waszego projektu ale nie moglem na sztywno zwiazac sie terminami realizacji, gdyz praca, szkola, kobita...wiecie sami jak jest)


Chcialem podziekowac tym wszystkim, co zaprojektowali wspaniale koszulki dla Ekstraklasy zamieszczone na tym Forum.
Wykorzystalem bez zgody autorow  ::). Niestety wszystkich imion, nickow nie pamietam ale naprawde w 99% byly "zajewiaszcze".
TAKZE WIELKE DZIEKI PANOWIE ZA TRUD JAKI WLOZYLISCIE W TWORZENIE STROJOW!!!

POZDRO


















































« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 01:33:47 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2012, 12:28:08 »
Pliki do T-MOBILE EKSTRAKALSA juz dostepne.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Gry mozna uzywac jako alternatywy oryginalnego PES-a.
Nie trzeba podpinac kitservera tylko wystarczy wrzucic plik EDIT do katalogu KONAMI oraz 2 pliki do katalogu IMG.
Przed ta czynnoscia prosze zrobic sobie kopie zapasowa plikow EDIT oraz 2 plikow z IMG (dokladny opis w pliku TXT pod patchem)


 dziala z wersja PES2012 1.00 DATA PACK 2.00. Wieczorem dorzuce linki pod 1.01, 1.02, 1.03.


Program byl testowany na 4 kompach (2 tyg testow) nie ma zadnych bledow typu: wywala do pulpitu/zawiesza sie/zwalnia.
Dlatego nie uzywalem KIT SERVERA, gdyz to roznie bywa.  


Jest to alternatywna wersja która, nie oszukujmy sie, nie moze konkurowac z Polished Patch ...przynajmniej narazie  ;) .

T-MOBILE EKSTRAKLASA:

- 16 zespolow

- mecze pucharowe w trakcie sezonu.

- wszystkie stadiony zespolow z Ekstraklasy + Stadion Narodowy (EDIT z gry)

- sporo twarzy (EDIT z gry) (cala Polonia, Legia, Lech, Wisla, znaczna czesc Cracovii, Lechii, Slaska, Widzewa, LKS itd..)

- sklady aktualne z poczatku sezonu 11/12 (waga, wzrost, narodowosc, skille itp.)

- naprawione koszulki sedziow tak aby nie kolidowaly z barwami koszulek zawodnikow.


Jest to pierwsza wersja.
W kolejnych wersjach beda dodane przyspiewski, wiecej twarzy oraz aktualne sklady dla reszty Lig oraz reprezentacji oraz 1 polska Liga, bannery itp.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 01:29:37 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline mp1508

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2011r.
Odp: T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2012, 16:05:10 »
Mam pytanie trudna jest instalacja ??.jakbyś mógł mi napisać.. ; ]
a drugie, daj rade zmienić na inny serwer part... najlepiej nma filsvere.. bo na uploading mi strasznie wolno się ściąga.. i jeszcze ostatnia sprawa... jak w tym patchu kitserver czy coś, do czego będe mógł wrzucać twarze, stadiony itp ?

Offline henio22

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 479
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2011r.
  • Ronaldinho :D
    • Plemiona
Odp: T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 16:14:44 »
Mam pytanie trudna jest instalacja ??.jakbyś mógł mi napisać.. ; ]
a drugie, daj rade zmienić na inny serwer part... najlepiej nma filsvere.. bo na uploading mi strasznie wolno się ściąga.. i jeszcze ostatnia sprawa... jak w tym patchu kitserver czy coś, do czego będe mógł wrzucać twarze, stadiony itp ?

Do własnego kitservera :D

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2012, 16:15:03 »
Instalacja prosta:

plik z opisem jest zalaczony w paczce.
Postaram sie zmienic serwer ale inne maja ograniczenia jakos do 250mb czy cos wiec bedzie wiecej partow.

Przyblize opis instalacji:

1) kiedy instalujesz gre to domyslnie gra tworzy Ci taki folder KONAMI na dysku C: w dokumentach. W tym folderze zajdziesz plik SAVE .Jesli masz tam taki plik to zmien sobie jego nazwe na np. SAVE_zapasowy i wrzuc tam moj z paczki.
2) tak samo z FOLDEREM IMG znajdziesz go tam, gdzie zainstalowana jest gra. (Zrob sobie najlepiej kopie calego IMG). Potem do tego orygnalnego IMG wrzuc 2 pliki, ktore znajdziesz w moim IMG. To sa Dt01 cos takiego i jakis drugi nie pamietam nazwy z glowy ale masz to opisane w txt. I to tyle.

Pamietaj tylko, ze ta wersja jest od gry 1.00 (bez patcha) z data packiem KONAMI 2.00.
Wersje do gry z patchem 1.01, 1.02,1.03 wrzuce dzis wieczorem.

W grze mozesz sobie edytowac to co chcesz i jak chcesz lub mozesz to edytowac PES EDIT (plik EDIT) i zapisac go na inna wersje PES np.1.01,1.02,1.03...

Nie uzywam kit servera, bo robilem to sam. Kit server jest dobry jak pracujesz w teamie, to kazdy dorzuca pliki itd...
poza tym kit server ma tendencje do spowalniania gry, zawieszek i innych rzeczy, dlatego ja modyfikuje pliki oryginalne... Kit server daje inne fajne mozliwosci w zamian ale ja po prostu tego nie uzywam.


Tylko Polonia Warszawa!


Offline mp1508

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2011r.
Odp: T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2012, 18:07:03 »
Powiem Ci że wszystko fajnie to posklejałeś ;) Bardzo dobry Patch, te twarze wyszły nawet dobrze (no chociaż jest tam parę wyjątków), ogólnie Dodatek mi się podoba : ) ... Dobra robota.. Ja już ściągłem przez Uploading, ale spróbuj wgrać jeszcze na inny server, bo wiele osób, ma problem z powolnym ściąganiem, z Uploadingu .. No ale warto było ściągnąć.. Jak dla mnie jedynym minusem jest brak przyśpiewek :(... Ale tak pozatym to wykonałeś, kawał dobrej roboty :)

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: T-MOBILE Ekstraklasa do pobrania (wersja alternatywna)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2012, 19:28:26 »
Dzieki.

Przyspiewki beda dobrze podlinkowane jak wyjdzie kolejna, poprawiona edycja PES EDIT zeby to dobrze podlinkowac, bo sie sloty nie zgadzaja. Teraz w wersji testowej mam tak, ze przynajmniej spiewaja polscy kibice.

W kolejnej wersji:

- poprawie brak wyswietlania polskich liter na koszulkach
- inne male bledy jezykowe.
- kolory numerow( w niektorych druzynach sa slabo widoczne, albo caly czas biale - nie wiedziec czemu)
- doprawie Polska Lige 1.
- uaktualnie zagraniczne transfery 2011/2012
- poprawie reprezentacje i uaktualnie stroje + nowe druzyny.
- dodam bandy i spiewy
- wiecej twarzy
- inne bajery

wszystko w miare czasu oczywiscie.

pozdro
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 19:30:33 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


stanek1983

  • Gość
Odp: T MOBILE EKSTRAKLASA - moja wersja. (update) SCREENY
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2012, 23:20:35 »
wątki scaliłem. Nie rób dwóch postów o tym samym..........

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: T MOBILE EKSTRAKLASA - moja wersja. (update) SCREENY
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 01:32:03 »
wątki scaliłem. Nie rób dwóch postów o tym samym..........

Prosilem ok godz.13 o odblokowanie starego posta i napisales, ze odblokowales ...ale niestety nie byl odblokowany.
Przeprosilem za smietnik.

Dzieki pozdrawiam
Tylko Polonia Warszawa!


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T MOBILE EKSTRAKLASA - moja wersja. (update) SCREENY
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 01:32:03 »