Autor Wątek: •Nowa Era Chelsea by jaro9 •|Sezon 2013/14. Dobra passa "Lwów" Villasa Boasa  (Przeczytany 37587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Platforma: PES 2012
Patch: PesEdit
Poziom: Professional



Na początek zaświadczam że nie porzucam kariery MŚ w Mali i Gwinei i ona będzie kontynuowana, przecież już tam niedługo zaczyna się faza pucharowa. Jednak chciałem odskoczyć trochę od tych reprezentacji, a taka przerwa wyjdzie mi na dobrze. Karierę Chelsea prowadziłem już kiedyś dawno tutaj, a wiem że teraz , owszem, wysypało się dość dużo karier Chelsea, ale już od kilku dobrych dni planowałem ją rozpocząć. Jak komuś to przeszkadza to proszę o wybaczenie.


SEZON 2011/2012



Chelsea zajmuje 4 miejsce w lidze na koniec sezonu 2011/2012. To bez wątpienia słabe miejsce. Ale patrząc na przebieg sezonu, Chelsea walczyła o tej miejsce do samego końca sezonu. Roman Abramowicz nie zwolnił jednak Andre Villasa Boasa. Mimo że ten Ligi Mistrzów też nie wygrał. Abramowicz z kolei dał wolną rękę portugalczykowi co do transferów. Rosjanin w prost powiedział: " Ufam mu że zbuduję równie silną drużynę która kiedyś wygrywała ligę oraz walczyła o trofeum w Lidze Mistrzów"...








AVB: Ten sezon będzie inny, przełomowy

Trener Andre Villas Boas już zapowiedział że w jego drużynie teraz nikt nie ma pewnego miejsca w składzie. Po dość cichym trenerze w zeszłym sezonie, nikt nie spodziewał się tak mocnych słów. Czy to dotyczy też takich graczy jak Lampard i Terry?

AVB: " Powiedziałem że każdego to dotyczy. Ci gracze byli filarami zespołu za czasów Mourinho czy Ancelottiego. Ale ci piłkarze się też starzeją. Nie można już na nich opierać całej gry. W ten sposób niczego nie osiągniemy. Potrzebujemy znaleźć nowych liderów. Potrzebujemy wprowadzić do składu już teraz młodych graczy którzy zostaną tymi liderami, wodzami, dzięki którym zespół będzie wygrywać mecze."

Kogo na myśli miał Villas Boas? Chodziło mu o jakichś nowych graczy? A może graczy obecnych w kadrze?


Kadra na sezon 2012/13

Bramkarze:


Petr Cech
Ross Turnbull
Thibaut Courtois


Obrońcy:



David Luiz
Gary Cahill
John Terry
Jose Bosingwa
Ashley Cole
Branislav Ivanović
Ryan Bertrand
Paulo Ferreira



Pomocnicy:


Raul Meireles
Ramires
Frank Lampard
John Obi Mikel
Josh McEachran
Michael Essien
Florent Malouda
Oriol Romeu
Lucas Piazon
Kevin De Bruyne
Juan Mata
Ulises Davila



Napastnicy:


Daniel Sturridge
Fernando Torres
Salomon Kalou
Didier Drogba
Romelu Lukaku



Plany Boasa



Andre Villas Boas ściągnął z wypożyczeń swoje młode gwiazdy, teraz musi coś zrobić z graczami starszymi. Jak już zapowiedział odmłodzi skład, i to bardzo. Starsi gracze będą musieli pogodzić się z ławką rezerw...a gdy to nie będzie im odpowiadało - prawdopodobnie odejdą...


Nowe stroje na sezon 12/13:

Dziś Adidas zaprezentował nowy strój domowy Chelsea. W roli "modela" wystąpił David Luiz.



« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2012, 15:05:37 wysłana przez Jaro9 »

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Pamiętam twoją poprzednią karierę Chelsea. Bardzo podobał mi się wtedy opis meczów. Mam nadzieję, że będzie podobny albo nawet jeszcze lepszy. Powodzenia. ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Początek ładny i estetyczny lecz trochę mało informacji się w nim znajduje ale to nic. Liczy się to jak do tej kariery podejdziesz ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Bardzo fajny wstęp do tej kariery . Widzę ,że skład w tym zeszłym sezonie się nie zmienił i właśnie tutaj leży główny punkt tej sprawy . Jednak widać ,że Boas już pokazał się z lepszej strony mówiąc ,że nikt nie taryfy ulgowej i bardzo dobrze !

Powodzenia !

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Ładny początek. Mam nadzieję, że długo pograsz tą karierą. Liczę, że uda ci się przebudować zespół, z zaufanie Abramowicza do Boasa poskutkuje. Bardzo ładny strój, ale Miki to przecież artysta :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Już się bałem że porzucasz mistrzostwa na szczęscie będziesz prowadził dwie kariery równocześnie, podoba mi się pomysł z odmłodzeniem składu, ale liczę że takie legendy klubu jak Lampard czy Terry, nadal będą mieli miejsce w 1 składzie.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Ładny początek kariery. Dużo potrzebnych informacji. Mam nadzieję, że Drogba będzie grał bo dla mnie nadal jest fenomenalnym snajperem.
Stroje są brzydkie. Za bardzo przekombinowane.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.


Mecz towarzyski


Stamford Bridge - widzów: 31,954

CHELSEA    4 : 0     DYNAMO KIJÓW

17' Lucas Piazon
47' Lucas Piazon (Frank Lampard)
55' Kevin De Bruyne (Frank Lampard)
80' Ryan Bertrand (Ulises Davila)



Koncertowy sparing, popis młodzieży




Villas Boas już dziś postawił na młodość. W sparingu z Dynamem Kijów średnia wieku graczy z wyjściowego składu to 21,6 ! Już w ósmej minucie gola mógł zdobyć Kevin De Bruyne. Strzał Belga odbił się od słupka a później od pleców bramkarza Dynama, lecz piłka do bramki nie wpadła. W 17 minucie bardzo dobre włącznie się w akcję ofensywną lewego obrońcy Ryana Bertranda, piłka dociera do Lucasa Piazona, ten strzela, broni Showkowskyi, ale dobitka Brazylijczyka była już udana. Piłka obiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce. Do przerwy 1-0. Gracze z Kijowa nie chętnie atakowali bramkę Petra Cecha. W 47 minucie dośrodkowanie najstarszego na boisku Lamparda, główka najmłodszego na murawie Piazona i mamy 2-0! Drugi gol Brazylijczyka! W 55 minucie kopia akcji, tym razem główką do bramki trafia 20 letni De Bruyne. W 70 minucie na boisku pojawili się Kalou, Meireles oraz Ulises Davila. Młody Meksykańczyk w 80 minucie zanotował kapitalną asystę przy bramce Ryana Bertranda, który zaliczył fantastyczny mecz. Udany sparing podopiecznych Villasa Boasa. Ale czy młodzi dadzą radę w meczach o stawkę?





Zawodnik meczu:



Brazylijski pomocnik zaliczył doskonały występ w którym strzelił dwie bramki. Był bardzo szybki i graczom rywala ciężko było go zatrzymać.

Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a7269654a22f1818d4c20e4627d9c89b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a7269654a22f1818d4c20e4627d9c89b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>





Villas Boas rzuca sieci na Williana



Kolonia Brazylijska w Chelsea może się lada dzień powiększyć. Bliski przenosin do klubu jest pomocnik Szachtara Donieck - Willian. Ponoć Andre Villas Boas jest zachwycony tym zawodnikiem i chcę go mieć w kadrze na nadchodzący sezon. Coraz więcej źródeł podaje że gracz już jutro może przejść testy medyczne w Cobham a potem podpisze kontrakt. Nie wiadomo jednak ile Chelsea miałaby zapłacić za tego piłkarza. Nieoficjalnie mówi się o 23 milionach euro. Więcej informacji już niedługo!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo dobre spotkanie. Twój skład w tym meczu bardzo mi się podoba ale w lidze wolał bym widzieć Drogbę i spółkę bo to jednak Premier League nie inna, słabsza liga.
Piazon zaliczył bardzo dobre zawody. Z tego co mi wiadomo to ma malutki overall ale jak się okazuje to mu nie przeszkadza w grze na wysokim poziomie. Dał byś zdjęcie z jego overallemi ?:)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Piazon zaliczył bardzo dobre zawody. Z tego co mi wiadomo to ma malutki overall ale jak się okazuje to mu nie przeszkadza w grze na wysokim poziomie. Dał byś zdjęcie z jego overallemi ?:)

Właśnie nie wiem czy w ogóle zrobiono dla niego staty, jak tworzyłem tego zawodnika posłużyłem się statami z PES6 :D Ale fakt, ma dość średni overall - 70. Jak ci zależy na screenie to zrobię go ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Właśnie nie wiem czy w ogóle zrobiono dla niego staty, jak tworzyłem tego zawodnika posłużyłem się statami z PES6 :D Ale fakt, ma dość średni overall - 70. Jak ci zależy na screenie to zrobię go ;)
W takim wypadku mi nie zależy ;) Chciałem tylko widzieć jaki ma ;)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.





Willian zagra w Chelsea. AVB: Nikogo więcej nie potrzebuje

Trener Andre Villas Boas potwierdził na konferencji prasowej że Chelsea oficjalnie pozyskała brazylijskiego pomocnika z Szachtara Donieck -  Williana.

AVB: " Jestem bardzo zadowolony że pozyskaliśmy tego gracza. Cieszę się że mamy go w składzie. Od dawna mu się przypatrywaliśmy. On ma wielki talent, jest młody co najważniejsze. Jestem pewien że dobrze zaadoptuje się w tym klubie i będzie grać tak świetnie jak w Doniecku."

"Nikogo więcej nie potrzebuje. To będzie raczej nasz jedyny transfer jaki dokonamy. Mam w kadrze takich zawodników jakich potrzebuje i kupowanie nowych teraz jest zbędne."





Start ligi: Hit na Stamford Bridge w 1 kolejce

W pierwszej kolejce nowego sezonu Chelsea przyjdzie się mierzyć z Arsenalem na Stamford Bridge. Wielki hit na początek ligi czeka Andre Villasa Boasa i spółkę. Możliwe że debiut zaliczy Willian. Z niecierpliwością czekamy na to spotkanie!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 18:04:36 wysłana przez Jaro9 »

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Będzie się działo, hit z Arsenalem.
Dobry transfer Willian pomoże Chelsea :)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Ciekawy transfer Williana, z pewnością się przyda. Dobrze że jest uniwersalnym zawodnikiem, a taki u AVB jest niezwykle ważnym zawodnikiem.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Dobrze, że nie będzie więcej transferów. W końcu po co skoro Chelsea ma tak silną kadrę, że może walczyć na wszystkich frontach.
Powodzenia z Arsenalem, liczę na zacne widowisko.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Jestem ciekaw jak ten brazylijski pomocnik spisze się w barwach Chelsea. On chyba jest dość filigramowy, więc łatwo mu nie będzie. Już w 1. kolejce czeka Cię hit. Pojedynki Chelsea z Arsenalem zawsze rozgrzewają publiczność do czerwoności. :)

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Na jakim poziomie trudności grasz??

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.


1 kolejka


Stamford Bridge - widzów: 41,799



90+' Willian (Juan Mata)



Niesamowity debiut! Dramatyczna końcówka meczu!




W pierwszej kolejce Chelsea podejmowała Arsenal na Stamford Bridge. W tym meczu nie mógł wystąpić Romelu Lukaku, Belg doznał kontuzji na treningu i nie zagra przez co najmniej trzy tygodnie. Lukaku w składzie zastąpił Sturridge, którego Boas wystawił jako środkowego napastnika. Pierwsza połowa meczu to połowa pod znakiem niecelnych strzałów. W 19 minucie kocioł przy bramce Cecha, znakomita sytuacja której Kanonierzy jednak nie wykorzystali. A konkretnie był to Tomas Rosicky. Na drugą połowę wyszedł już Frank Lampard, który zmienił De Bryune'a. W 50 minucie Frank popisał się świetnym strzałem z przed pola, Szczęsny sparował jednak uderzenie na rzut rożny. W 60 minucie dobra akcja Arsenalu, strzał Arshavina minimalnie poleciał obok słupka bramki Petra Cecha. W 70 minucie spotkania na murawę wszedł Willian. Nowy nabytek Chelsea zmienił Lucasa Piazona. Brazylijczyk nie był znacząco widoczny. Do 90 minuty spotkania. Kiedy wydawało się że bramki nie padną, piłkarze podkręcili tępo w doliczonym czasie gry. W 91 minucie dośrodkowanie Maty, William skacze w polu karnym , uderza głową i 1-0!!! Szał na trybunach, zmiennik i zarazem nowy piłkarz daje prawdopodobnie trzy punkty  w derbach z Arsenalem! W 93 minucie, Arsenal mógł wyrównać, ale strzał Walcotta w wielkim stylu obronił Cech ! Ależ emocje w końcowych minutach, Chelsea zgarnia pełną pulę w pierwszej kolejce Premier League.





Zmiany:

-> Lampard, Willian, Torres
<- De Bruyne, Piazon, Sturridge


Zawodnik meczu:



Willian - 8,0

Zanotował fantastyczny debiut strzelając bramkę która dała jego nowej drużynie 3 punkty.

Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a7269654a22f1818d4c20e4627d9c89b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a7269654a22f1818d4c20e4627d9c89b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Tabela po 1 kolejce:





Next: 2 kolejka

Chelsea - Swansea
Stamford Bridge

Czy po udanych derbach z Arsenalem podopieczni Andre Villasa Boasa uporają się z ekipą "Łabędzi" ?

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo dobre spotkanie przeciwko Kanonierom. Nie ma co, dużo się działo. Skuteczność obu zespołów pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem dlaczego ale grasz strasznie rezerwowym składem. Jedynie linia obrony w optymalnym ustawieniu. Willian ambitnie po witał nowy klub dając zwycięstwo w derbowym pojedynku. Zasłużyliście na zwycięstwo  z przebiegu całego spotkania.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No mimo iż wynik skromny to spotkanie było bardzo ciekawe. Wiele akcji po obu stronach na pewno emocjonowało kibiców na stadionie :D. Widzę, że Master poruszył temat twojego składu. Mi się wydaję Master, że zagrał tak bo zawsze przed rozpoczęciem ligi są mecze reprezentacyjne :D. William zanotował świetny debiut, mam nadzieję, że teraz będzie jednym z filarów twojego składu :D.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer