Autor Wątek: Niekulturalne zachowanie.  (Przeczytany 3296 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline jedryna78

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2008r.
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2012, 16:10:09 »
Zachowujesz się jak dzieciak, najpierw bluzgasz a później masz pretensje do administracji, że działa prawidłowo.darko11221 po h. sie udzielasz jak cos , pewnie nawet tematuu calego nieznasz bo duzo kolesi mi na gg pisalo ze mam racje a ty tu walisz mi jak anemia na krew, ale spoko ja juz przyjolem i napisalem ze Le i puchar z glowy mam , a ty nawet widze ze nire masz pojecja co znaczy bluzgac:) mpewnie to dla ciebie neutral znaczy:0 tak trzymac
:)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2012, 18:12:49 »
masz cala sobote/niedziele na rozegranie meczow :/ to nie jest jakas tragedia

tak samo dostal Paczi tyle ze on odpadl az z LM - kary sa jednakowe dla wszystkich

Offline jedryna78

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2008r.
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2012, 19:05:32 »
ty czytasz co ja pisze:) bo widze ze nie ogarniacje jak wiekszosc tematów mnie niema w  te dni czyli sobota niedziela pisalem przeciesz takze zadaliscie mi wo odrazu i sie przyznac do tego trzeba ale i tak walek bedziecie krecic na swoje :0 ps. prosze czytaj dokladnie jak odpisac chcesz bo co troche piszecje ,,ogarne temat i odpisze,, a i tak nie wtemat strzelacje:)
zarabaliscie mi rezygnacje z przy,musu i dzieki za to :
ja tez to docenie dla was:)
ostatni raz sie pisze sie na le ,lm i pl::) zajebiscie mnie zniecheciliscie:)ii to za prawde w  którórej zauwazytliscie uchybienia , nara:) pozdro
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 19:14:54 wysłana przez jedryna78 »

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 15, 2012, 10:36:51 »
ja dostałem na 10 dni i miałem chyba ostatni dzień do rozegrania le ostatniej rundy eliminacji:) i się wyrobiłem :D

Offline jarekblasi

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
    • Jarek Blasi - fotografia
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 15, 2012, 11:04:40 »
jendryna napisał: "no to teraz juz wiem ze ta strona mnie zniechecila na maksa mimo ze jestem tu troszke:) dzieki adminowi (...) a ciebie jarecki zapamietalem ,hehehe fotografa który myskli ze jest ksiedzem:) (...) pewnie nawet tematuu calego nieznasz bo duzo kolesi mi na gg pisalo ze mam racje"

Co ty tu za propagandę próbujesz uskuteczniać? Zapamiętasz mnie i co? Będziesz innych buntował przeciwko mnie? Może jeszcze przeciwko adminowi i całemu pesleague? I ty pisałeś, że mnie się powinno "wyjebać".Bana dostałeś za swoje niekulturalne zachowanie wobec mnie a nie za to, że nie masz racji. To co ja zrobiłem nie było niezgodne z regulaminem a niestety twoje zachowanie minęło się z powołaniem na "księdza". Nie mam pojęcia o co masz pretensje do administratora. Postąpił właściwie i zrobił co musiał bo kara za chamskie i wulgarne zachowanie się należy. Dużo kolesi ci pisało na gg, że masz rację?? WOOOW.. Ja ci już mówiłem, że większość wybrała PO.

PS. Jak chcesz być taki dorosły i męski to przyjmij na klatę odpowiedzialność. Jak jesteś nerwowy to licz się, że jak komuś nawrzucasz to będzie ban.

"luz, majonez, kur.a"
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 11:09:02 wysłana przez jarekblasi »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2012, 11:47:09 »
temat zamknięty
bo będzie z tego kolejna telenowela


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Niekulturalne zachowanie.
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2012, 11:47:09 »