Autor Wątek: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Powrót do opisywania !!  (Przeczytany 23973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Pierwszy i ostatni transfer !!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2012, 17:34:24 »
.:: CRISTIANO RONALDO W FORMIE ::.
Na ostatniej przed sezonowej konferencji prasowej Cristiano Ronaldo gwiazda Realu Madryt przyznaje , że jest w świetnej formie , najlepszym na to dowodem jest ostatni mecz w reprezentacji kiedy Portugalia wygrała z Włochami aż 6-2 w czym 3 bramki strzelił Ronaldo , co prawda nie popisywał się w sparingu z Wisłą Kraków ale jak mówi sam piłkarz chciał dać szansę pokazania się młodszym zawodnikom. Czy Cristiano Ronaldo faktycznie jest w szczytowej formie przekonamy się już jutro w pierwszej kolejce , w meczu tym Real będzie się musiał zmierzyć z Realem Saragossą.   

.:: MOURINHO O SEZONIE ::.
WYWIAD DLA

Dziennikarz: Witam Pana.
Jose Mourinho: Witam.
Dziennikarz: Przygotowałem na nasze dzisiejsze spotkanie parę pytań odnośnie transferów , taktyki i planów na sezon.
Jose Mourinho: Dobrze postaram się na nie odpowiedzieć.
Dziennikarz: No więc zaczynajmy , może na początek - Jakie ma Pan plany na tegoroczny sezon ?
Jose Mourinho: No na pewno będę chciał odebrać Barcelonie puchar Ligi Mistrzów  , ale też będę chciał utrzymać tytuł zwycięscy Copa del Rey , nie znaczy to że odpuszczam ligę ale głównie będę sie skupiał na pucharach.
Dziennikarz: Dobrze rozumiem , teraz pytanie odnośnie taktyki , czy szykuje Pan jakieś zmiany podstawowej "11" lub zmianę formacji ?
Jose Mourinho: Nie chcę zdradzać moich prywatnych planów , jedyne co mogę powiedzieć to to , że trochę poeksperymentuje.
Dziennikarz: W porządku , a jeśli chodzi transfery zobaczymy jeszcze jakąś nową twarz na Santiago Bernabeu ?
Jose Mourinho: W tym sezonie już dokonaliśmy transferu i wydaje mi się , że na tym poprzestaniemy Real ma już zgrany skład w który nie potrzeba nowicjuszy.
Dziennikarz: Okey jeszcze ostatnie pytanko na jaki wynik Pan liczy w pierwszym meczu ligowym z Realem Saragossą ?
Jose Mourinho: Hmm , wydaję mi się , że jak wygramy 3 - 0 wszyscy będą zadowoleni .
Dziennikarz: Dobrze w takim razie dziękuje za rozmowę .
Jose Mourinho: Dziękuje.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Wywiad z trenerem .
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 27, 2012, 17:43:03 »
Oriol Romeu na prezentacji dostał jakąś piłkę do siatkówki albo do piłki nożnej plażowej? :D  Khedira kontuzjowany więc i Romeu zadebiutuje, ale później będzie walczyć z nim o miejsce w składzie. No chyba że tą dwójkę wygryzie Lassana Diarra, bądź Sahin, bo Xabi Alonso raczej będzie stałym bywalcem składu ;)

Offline jarnek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Wywiad z trenerem .
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2012, 19:23:12 »
Plaga kontuzji, czyli to co w FMie wkurza najbardziej, na szczęście są to raczej krótkotrwałe urazy, więc na następną kolejkę większość powinna być już gotowi do gry. Romeu prawdę mówiąc nie znam, ale patrząc na wiem, powinien to być dobrze rozwijający się talent, czego mu życzę. Prawdę mówiąc, to kompletnie nie podoba mi się wywiad z Mourinho, dziennikarz zadaje pytania, jakby pracował dla faktu, a Jose brakuje pazurka (no i same odpowiedzi też jakieś takie... słabe). Czekam na mecz z Saragossą.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Latające Osły pod wodzą Cesare Rivaldiego

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Wywiad z trenerem .
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 29, 2012, 14:27:12 »

1. Kolejka


" Wymarzona inauguracja sezonu "


Real Madrid  3:0  Real Saragossa   REJESTRACJA lub LOGOWANIE

19' Cristiano Ronaldo , 45' Fabio Coentrao , 65' Cristiano Ronaldo

88' Pepe

Inauguracja sezonu to już historia , wczoraj Real Madryt rozegrał swój pierwszy mecz ligowy w który przyszło mu się zmierzyć z Realem Saragossą , klub z Madrytu pewnie pokonał rywala dzięki czemu zdobył 3 punkty , od samego początku Galacticos atakowali już 19 minut po rozpoczęciu bramkę na 1:0 strzelił Cristiano Ronaldo po tym golu Saragossa za wszelką cenę chciała zdobyć wyrównującą bramkę lecz ich próby kończyły się przejęciem piłki lub niecelnym strzałem , w końcówce pierwszej połowy po pięknym kontrataku gola na 2:0 zdobył Fabio Coentrao , to był koniec emocji w pierwszej odsłonie spotkania , początek drugiej połowy należał do zawodników Saragossy lecz ich ataki nie skutkowały , w 65 minucie wspaniałego gola strzelił Cristiano Ronaldo oddał strzał z około 35 metra i ustalił wynik na 3:0 . Po meczu Real Madryt uklasyfikował się na 2 miejscu w tabeli.      

Zawodnik meczu:
Cristiano Ronaldo 8,0 - Był zdobywcą dwóch bramek i napędem wielu akcji .







PROSZĘ O KOMENTARZE  ;) NA PEWNO WAM TO WYNAGRODZE MOIMI KOMENTAMI , DO TEJ PORY NIE KOMENTOWAŁEM BO KOMPLETNIE NIE MIAŁEM CZASU  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2012, 18:32:12 wysłana przez kacp94er »

Offline jarnek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Hmmm... czyżby przed meczem Mourinho dogadał się z Saragossą? (Jeżeli nie, to może pomyśleć o zmianie zawodu na wróżbitę :P).
Sensacji nie było - kontuzje nie pomogły i goście polegli na całej linii frontu - trzy punkty nie były zagrożone nawet przez chwilę. Jedyną niepokojącą rzeczą może być ilość oddanych strzałów przez drużynę z Saragossy. Co prawda były one niecelne, ale z lepszymi przeciwnikami taka liczba uderzeń na bramkę może być niebezpieczna.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Latające Osły pod wodzą Cesare Rivaldiego

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
wygrałeś 3:0, jestem ciekawy tego strzału CR-a z 35 metrów, musiał być niezły :)
tak samo ten kontratak po którym padł gol Contreao
" border="0

Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
No no.. CR& jest w formie i to mnie się podoba :D Oby tak dalej, powodzenia :D

Rasiu18

  • Gość
Bardzo fajnie czyta się twoją karierę, a jescze fajniesze jest to, że prowadzisz Najlepszy Klub na świecie jakim jest REAL( jestem fanem  ;D)
Byłeś zdecydowanym faworytem i wynik meczu nie był zaskoczeniem. :) POWODZENIA

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡

2. KOLEJKA


" Real pokazuje klasę "

  Real Madrid  5:3  Atletico Madrid REJESTRACJA lub LOGOWANIE

47' Cristiano Ronaldo , 56' Cristiano Ronaldo , 67' Benzema , 77' Ozil , 90' Benzema   ----  13' Falcao , 27' Falcao , 39' Diego

79' Arbeloa


Bez wątpienia cały piłkarski Madryt czekał na ten mecz czyli derby miasta , ci którzy mieli nadzieje na emocje w końcu się doczekali , ten mecz to prawdziwy pokaz klasy i stylu w wykonaniu Realu Madryt , wymarzony początek meczu dla Atletico juz w 13 minucie bramkę strzelił Falcao , po tym golu Real próbował się podnieść , ale ataki nie skutkowały za to w 27 minucie wynik na 0:2 podwyższył Falcao widać było , że po tej stracie bramki Real się troszkę pogubił i w konsekwencji stracili 3 bramkę w 39 minucie strzelcem był Diego to było koniec emocji w pierwszej połowie , chyba wszyscy już myśleli , że Atletico ma wygraną w kieszeni , ale geniusz Mourinho ustalił taką taktykę w , której Real miał rzucić się do wyczerpującej gonitwy , 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę kontaktową strzelił Cristiano Ronaldo , 9 minut później swoją drugą bramkę zdobywa Ronaldo i ustala wynik 2:3 , już wtedy zawodnicy Atletico poczuli zagrożenie , ale prawdziwe problemy zaczęły się dopiero w 67 minucie kiedy Benzema zdobył bramkę na remis , Królewscy poszli za ciosem i w 77 minucie po golu Ozila na tablicy widzieliśmy już wynik 4:3 , wszyscy myśleli , że po wyjściu na prowadzenie Real przejdzie do obrony a tu niespodzianka Galacticos nadal grają bardzo ofensywnie , w ostatnich sekundach meczu gola na 5:3 strzelił Benzema i koniec ostatni gwizdek sędziego , kibice Atletico załamani , kibice Realu w niebo wzięci ich klub w przepięknym stylu pokonuje rywala i po raz kolejny wygrywa debry .       

Zawodnik meczu:
Cristiano Ronaldo 8,0 - Dał zespołowi iskrę do walki o zwycięstwo zdobywając 2 gole.   






Dawid_90

  • Gość
bardzo ciekawy mecz - przegrywałeś 0:3 i zdołałeś wygrać 5:3 brawo, Coentrao w ataku? dziwne, wg mnie wybór piłkarza meczu trochę nie sprawiedliwy bo np. Falcao i Benzema też strzelili po dwie bramki

PS: pisz kto asystował przy golach i zamiast "Cristiana Ronaldo" napisz po prostu Ronaldo

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Niesamowite widowisko :o Real wydaje się rozbity trzy ciosy Atletico, a tutaj niesamowite ożywienie, świetna taktyka Jose i kolejno pięć bramek, cudowny mecz w wykonaniu Realu.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡

Wczoraj wieczorem odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów 2011/2012 i rozdanie nagród dla najlepszych zawodników ubiegłego sezonu.








PODOBAJĄ WAM SIĘ TAKIE LOGA  ??

REJESTRACJA lub LOGOWANIE            REJESTRACJA lub LOGOWANIE          REJESTRACJA lub LOGOWANIE

LOGA SĄ MOJEGO AUTORSTWA




Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Tak podobają się .

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Mam pytanko...
Czemu ulepszyłeś Ronaldo lub pogorszyłeś Messiego?
Powinieneś grać z takimi statami jakie ma patch. Chyba że chcesz sobie edytować jednego czy 2 zawodników. To wtedy co innego ;). Tak ogółem fajna karierka ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2012, 19:51:19 wysłana przez marcin1111151 »
" border="0

Offline jarnek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odnośnie Athletico:
Fantastyczny comeback w drugiej połowie. Mało który zespół podniósłby się po stracie trzech bramek, nie mówiąc już o odrobieniu tej straty (w końcu Athletico wcale słabe nie jest - wręcz przeciwnie). No, ale Ronaldo zdobył bramkę tuż po gwizdku kończącym przerwę, a jak raz wpadnie, to i lubi wpadać kolejny raz :P. Tak z ciekawości, to z chęcią bym się dowiedział, ile strzałów na bramkę Realu oddali goście w pierwszej połowie.

Co do Ligi Mistrzów:
Ale grupa ci się trafiła. Olympiakos i Bazylea to dość słabe drużyny w tym PESie, więc o pierwsze miejsce powalczysz z Bayernem. Ogólnie nie ma żadnej grupy śmierci i faworyci powinni przejść przez tę fazę jak po maśle. Pytanie tylko co tu robi Cittadella :o.

To teraz o logach:
Jak dla mnie prezentują się nieźle. Co prawda mają różną wysokość, ale w poszczególnych opisach, nie będzie tego widać.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Latające Osły pod wodzą Cesare Rivaldiego

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
AS Cittadella? :D Pewnie chłopiec do bicia. Grupa w LM ciekawa. Bazylea i Pireus to ekipy nieprzewidywalne. Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, awansujecie wraz z Bayernem do 1/8 ;)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡

3. Kolejka


" Racing na kolanach , Real znów wygrywa "


REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Real Racing  2:5  Real Madrid 

35' Munitis , 65' Munitis  -----  11' Ronaldo , 23' Xabi Alonso ( Higuain ) , 44' Ronaldo ( Coentrao ) , 54' Benzema ( Lass ) , 90' Kaka

51' Sergio Ramos


Opis meczu:
Za nami już trzecia kolejka w tym meczu Real Madrid musiał się zmierzyć z Racingiem Santander , faworytem meczu oczywiście był klub z Madrytu , Królewscy szybko przeszli do ataku już w 11 minucie bramkę strzelił Ronaldo , po tej bramce Real złapał rytm i stopniowo atakował w 23 minucie podwyższyli wynik na 0:2 strzelcem Xabi Alonso , w 35 minucie Racingowi udało się zmniejszyć straty po golu Munitisa było 1:2 , ale nie trwało to długo za niecałe 10 minut gola na 1:3 strzelił ponownie Ronaldo to był koniec bramek w pierwszej odsłonie meczu , ale niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę na 1:4 strzela Benzema , w 65 minucie bramkę , której nikt się nie spodziewał strzela Munitis , ale ostateczny cios w 90 minucie zadał Kaka zdobywając gola na 2:5 , po meczu Real umocnił się na pozycji lidera ligi.


Najciekawsze momenty:
11' - Cristiano Ronaldo biegnie wzdłuż lini bocznej , zbiega w pole karne , uderza  i zdobywa bramkę z niemal zerowego kąta.
23' - Rzut rożny dla Realu , dośrodkowuje Lass , piłkę przyjmuje Higuain i wysuwa do Alonso ten uderza z pierwszej piłki i bramka futbolówka wpada tuż pod poprzeczkę.
51' - Kontratak Racingu , dwóch zawodników z przodu wymieniają podania w końcu brutalny wślizg Ramosa w konsekwencji żółta kartka.
77' - Rzut wolny dla Real , okolice 31 metra obok piłki oczywiście Cristiano Ronaldo , sędzia daje sygnał do rozpoczęcia , Ronaldo się rozpędza i uderza , piłka przelatuje nad murem i trafia w spojenie bramki.


Zawodnik meczu:
Munitis 8,0 - Jako jedyny w klubie nie bał się starcia z Realem Madryt , zdobył 2 bramki i miał wiele okazji z strzałów.







Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Mam pytanko...
Czemu ulepszyłeś Ronaldo lub pogorszyłeś Messiego?
Powinieneś grać z takimi statami jakie ma patch. Chyba że chcesz sobie edytować jednego czy 2 zawodników z PSG. To wtedy co innego ;). Tak ogółem fajna karierka ;D

Hmm rzeczywiscie najlepszym napastnikiem zawsze jest Messi, reszta nagrodzonych sie zgadza.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Cytuj
Mam pytanko...
Czemu ulepszyłeś Ronaldo lub pogorszyłeś Messiego?
Powinieneś grać z takimi statami jakie ma patch. Chyba że chcesz sobie edytować jednego czy 2 zawodników z PSG. To wtedy co innego  ;). Tak ogółem fajna karierka Duży  ;D

Przed rozpoczęciem kariery trochę bawiłem się statystykami graczy i zapomniałem przywrócić save no a teraz to już za późno  ;)

W grze ta różnica statystyk nie robi żadnego zamieszania Ronaldo mam ovrl 99 a Messi 98  :D

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Real'u rozbiliście rywala w pył i to jeszcze na wyjeździe . Ronaldo strzela dwa razy widać ,że cały czas trzyma tą formę . Cieszy mnie gol Kaki :)

Powodzenia !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer