Autor Wątek: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► Powrót do opisywania !!  (Przeczytany 23976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► " Nietoperze odlatują "
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 07, 2012, 17:15:07 »
Idziesz ramię w ramię z Barceloną, ale pewnie tylko do najbliższych GD. Ronaldo strzelił więcej goli niż 3/4 ligi, ale wiadomo, taki urok La Liga...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► " Nietoperze odlatują "
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 08, 2012, 16:23:09 »


2. Mecz fazy grupowej


" Real wraca do gry "


Real Madrid  3:2  Olympiakos REJESTRACJA lub LOGOWANIE

29' Ronaldo ( Pepe ) , 39' Ronaldo ( Ozil ) , 77' Benzema  -----  11' Yeste , 55' Mirallas

31' Sergio Ramos


Opis meczu:
W pamiętnym pierwszym meczu kiedy Real przegrał z Bayernem 5:4 , to w drugim meczu zobaczyliśmy już prawdziwych Królewskich , Hiszpanie wygrali z Olympiacosem 3:2 choć mecz zaczął się inaczej w 11 minucie bramkę na 0:1 zdobył Yeste , nie udało się długo utrzymać tego prowadzenia w 29 minucie na 1:1 strzelił Ronaldo , 10 minut później było już 2:1 po kolejnej bramce Portugalczyka to koniec bramek w pierwszej połowie , ale już w 55 minucie wyrównującą bramkę strzelił Mirallas , Real wiedział , że musisz wygrać ten mecz dlatego też rzucił się do ataku i udało się w 77 minucie zwycięską bramkę strzelił Benzema , po tym spotkaniu Real Madryt awansował na 2 miejsce w grupie i traci 3 punkty do Bayernu Monachium.


Najciekawsze momenty:
11'- Spokojna gra w środku pola nagle długie podanie które otwiera Yestowi drogę do bramki , ten się nie myli i pokonuje Casillasa.
31'- Atak Olympiacosu przy piłce Djebbour , wślizg Ramosa i sędzia uznaje faul a na dodatek pokazuje żółty kartonik.
39'- Kontratak Realu rozpędza się Ozil podaje do Ronaldo ten uderza z pierwszej piłki i GOOL.


Zawodnik meczu:
Cristiano Ronaldo 8,0 - Tak jest znów on jak na razie z CR7 nikt nie może się równa w meczu z Grekami zdobył swoje kolejne 2 bramki.








Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► " Real wraca do gry "
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 08, 2012, 17:36:49 »
No, dosyć ciężko wywalczone zwycięstwo ale 3 pkt są :D Mam nadzieję, że Real wygra LM po raz 10. Powodzenia

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► " Real wraca do gry "
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 08, 2012, 18:18:47 »
Można by się spodziewać, że Olympiakos nie sprawi ci problemów, a jednak nic bardziej mylnego ;)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: ♦ Real Madrid C.F ♦ by Kacp94er ► " Real wraca do gry "
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 08, 2012, 18:31:36 »
.:: Przed nami Gran Derbi ::.
Już niebawem a dokładnie w 7 kolejce La Ligi , będziemy świadkami wielkiego meczu czyli Gran Derbi , Barca kontra Real , Blaugrana kontra Galacticos , Derby Hiszpanii ten mecz to chyba największe widowisko na świecie zawsze pełen emocji i piękna futbolu , jak będzie tym razem kto okażę się lepszy , kto wygra , kto się będzie musiał pogodzić z porażką dowiemy się już niedługo.

.:: Hamit na nowej pozycji ::.
Na ostatnich treningach i podczas ostatnich spotkań trener Realu Jose Mourinho zauważył , że reprezentant Turcji Hamit Altintop świetnie się spisuje na pozycji bocznego obrońcy , Mourinho rozważa nad postawieniem na Hamita podczas najbliższego meczu czyli Gran Derbi , czy Hamit dostanie szansę gry w meczu z Barceloną a jeżeli tak to czy się sprawdzi.

.:: Benzema chce zaszaleć ::.
Karim Benzema napastnik Realu Madryt na ostatniej konferencji prasowej powiedział " Przed nami wielkie wyzwanie , czyli Gran Derbi , Barcelona to najtrudniejszy rywal na świecie , mam nadzieję na zwycięstwo mojego klubu , ale chciałbym tez zaliczyć osobiste zwycięstwo , zagram w tym meczu jak najlepiej potrafię  i mam nadzieję , że pomogę mojemu zespołowi wygrać a kibice zapamiętają mój występ "


.:: Di Maria wylatuje przed GD ::.
Angel Di Maria skrzydłowy Realu Madryt podczas ostatniego meczu z Olympiacosem doznał kontuzji , co prawda to nic poważnego ale lepiej dmuchać na zimne trener Jose Mourinho podczas wywiadu powiedział " Na tą chwilę Di Maria jest gotowy do gry , ale nie będziemy ryzykować zdrowia zawodnika dla jednego meczu , gdy Angel w pełni zdrowy wróci na boisko " to dobra decyzja trenera bo jeżeli uraz by się nasilił Angel mógłby się pożegnać z wieloma meczami w lidze.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
I wyobraź sobie, że w całym tym opisie nie postawiłeś ani jednej kropki.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Bardzo ciężki mecz z Pireusem, była nerwówka ale jednak udało się wygrać. Teraz czeka nas wielki mecz z Barcą, szkoda że wypadł z niego Di Maria. Trzymam za słowo Benzeme, mam nadzieję że ustrzeli też bramkę lub dwie ;)

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
No proszę niepozorni Grecy a tu jednak . Również liczę ,że Benzema pokaże ,że nie rzuca słów na wiatr .

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Dobry mecz i wygrana w drugiej kolejce Ligi Mistrzów po porażce w pierwszym meczu wróciliście na miejsce premiowane awansem do dalszej fazy ,ale do tego jeszcze dużo czasu . Prowadzi Bayern i trzeba ich w następnym meczu pokonać . Dobry mecz zagrał Ronaldo i strzelił dwie bramki co nowością nie jest ;)

Powodzenia !

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡


7. Kolejka  " Gran Derbi "


" Real niszczy Camp Nou "


REJESTRACJA lub LOGOWANIEBarcelona  2:4  Real Madrid

24' Villa ( Xavi ) , 66' Messi  -----  47s' Ronaldo ( Ozil ) , 39' Benzema ( Ronaldo ) , 76' Ronaldo ( Ozil ) , 92' Ronaldo


Opis meczu:
Za nami 7 kolejka La Ligi , Madryt wreszcie świętuje zwycięstwo nad Barceloną , Galacticos pokonali aż 2:4 Dumę Katalonii , Real wszedł w ten mecz idealnie już w 47 sekundzie prowadzili 0:1 po bramce Ronaldo , Barcelonie po 24 minutach udało się doprowadzić do remisu gola na 1:1 strzelił David Villa  , ale jeszcze w pierwszej połowie Królewskim udało się wyjść na prowadzenie w 39 minucie bramkę zdobył Benzema , początek drugiej odsłony meczu zdecydowanie należał do Barcelony oddali dużo strzałów a w 66 minucie zdobyli bramkę na 2:2 strzelcem Messi , ale już 10 minut później Real znów prowadzi po drugiej bramce Ronaldo , Barcelona do ostatnich minut chciała wyrównać wynik , ale w konsekwencji ofensywnej taktyki w 92 minucie Ronaldo zdobył hat-tricka i ustalił wynik na 2:4 , po tym meczu Madryt umocnił się na pozycji lidera ligi.


Najciekawsze momenty:
47s'- Atak Barcelony , przejęcie Realu i szybka kontra Ramos podaje do Ozila ten wysuwa do Ronaldo przed , którym jest tylko bramkarz , Cristiano lobuje bramkarza i GOOL.
12'- Fabregas podaje do Xaviego ten robi parę kroków i uderzenie na bramkę , Casillas  wyciąga się jak struna i broni ten strzał.
24'- Xavi na środku boiska nagle podanie nad linią obrony do wbiegającego Villi , ten przyjmuje piłkę i uderza po ziemi GOOL 1:1.
39'- Rzut rożny dośrodkowuje Ronaldo , piłka zmierza w sam środek pola karnego , wyskakuje Benzema i uderza futbolówkę głową , GOOL piłka wpada tuż pod poprzeczkę.
85'- Ronaldo biegnie wzdłuż linii bocznej nagle zbiega do środka pola i uderzenie piłka trafia prosto w spojenie.


Zawodnik meczu:
Cristiano Ronaldo 8,0 - To był wspaniały mecz dla Realu nie dość , że Królewscy pokonali Barcelonę to jeszcze Ronaldo okazał się lepszy od Messiego , zdobył hat-tricka i asystował przy bramce Benzemy , zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego zawodnika meczu.









MietQ

  • Gość
W końcu Real przełamał się w meczach z Barceloną i wygrał aż 2:4 :o.Dobry mecz, Benzema nie zawiódł ,Ronaldo lepszy od Messiego :).Powodzenia dalej.

Dawid_90

  • Gość
no brawo, bardzo dobry mecz ze strony Galacticos, znakomity mecz rozegrał Ronaldo, który strzelił hat-tricka i popisał się asystą, ten chłopak naprawdę szaleje, bo przecież to dopiero siedem kolejek a on ma już 15 trafień - pozazdrościć
widzę że Altintop znakomicie spisuje się na pozycji prawego obrońcy, oby tak dalej
niby wygrałeś wysoko, bo aż 4-2, ale w statystykach mecz był bardzo wyrównany, ale to tylko statystyki  ;)
 

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
.:: Roberto Carlos wróci na Santiago Bernabéu ::.
Roberto Carlos ma już 39 lat w 2007 roku opuścił szeregi Realu Madryt a teraz po 5 latach nieobecności chciałby wrócić na Santiago Bernabéu . Jak pisze oficjalna strona klubu , trener Jose Mourinho osobiście spotkał się z byłą gwiazdą klubu i rozmawiali odnośnie transferu , jak już wcześniej pisaliśmy Carlos nie jest już młodzieniaszkiem i niedługo będzie kończył karierę zawodowego piłkarza jak sam powiedział " Jestem już staruszkiem nie to zdrowie , nie ta kondycja , przyszedł najwyższy czas na zakończenie historii z futbolem , ale chciałbym zakończyć swoją karierę w klubie w , którym przeżyłem najpiękniejsze chwile w swoim życiu klubem tym jest oczywiście Real Madryt " po tych słowach wszyscy już wiedzieli jakim wspaniałym zawodnikiem jest Roberto. Wczoraj Mou i Carlos doszli do porozumienia w sprawie transferu a dziś oficjalnie podpisali krótkoterminowy kontrakt po jego zakończeniu Brazylijczyk ma się na zawsze pożegnać z karierą piłkarza. 

Roberto Carlosa w barwach Realu będziemy mogli zobaczyć w drugiej połowie sezonu tuż po zimowym okienku transferowym , Carlos zagra z 33 numerem na koszulce , miejmy nadzieję , że jeszcze przed zakończeniem kariery zobaczymy zagrania i strzały jak za dawnych lat. 

MietQ

  • Gość
Bardzo fajny transfer.Carlos jest jednym z ulubionych prze zemnie piłkarzy.Bedziesz miał 2 wykonawce rzutów wolnych obok Ronaldo.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Hoho ; D to dopiero się dzieje ! Powaliłeś na kolana Barce na ich własnym terenie a teraz ściągasz Carlosa - dla mnie bomba ! Oby tak dalej

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Brawo za zwycięstwo z Barcą, dobry mecz musiał być. Świetny pomysł ze sprowadzeniem Carlosa, szkoda, że wczoraj zakończył karierę.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
.:: Khedira wrócił do zdrowia ::.
Sami Khedira tuż po rozpoczęciu sezonu doznał poważnej kontuzji , który wykluczyła go z gry na 2 miesiące. Na wczorajszej konferencji prasowej Mou zdradził nam , że Khedira wrócił do zdrowia i już od jutra zaczyna regularne treningi , gdy Sami wychodził z kliniki jeden z reporterów kanału RealMadridTV zapytał go o samopoczucie , piłkarz odpowiedział " Witam . Czuję się bardzo dobrze , trochę wypocząłem i jestem w pełni sił , szkoda mi jedynie tych zmarnowanych meczy , ale już od jutra zaczynam na nowo treningi i w przyszłych meczach dam z siebie wszystko " jak widzimy Sami jest w dobrym humorze , wszyscy mamy nadzieję na jak najszybszy powrót zawodnika na boisko.


.:: Wywiad z Coentrão ::.


RMT - Real Madrid TV
FC - Fábio Coentrão

RMT - Witam Fábio.
FC - Witam.
RMT - Mam na dziś parę pytań więc troszkę sobie pogadamy.
FC - Oczywiście.
RMT - No niema na co czekać , zaczynamy. W ostatnich meczach nie dostawałeś zbyt dużo szans do gry , dlaczego ?
FC - To wina lekkiego urazu , którego doznałem podczas towarzyskiego meczu z reprezentacją Polski , Mou nie chciał ryzykować nasilenia kontuzji dlatego dał mi odpocząć.
RMT - Rozumiem to dobra decyzja trenera , a kiedy wrócisz do gry ?
FC - Już od 3 dni intensywnie trenuje i myślę , że trener da mi szanse gry w najbliższym meczu .
RMT - To świetnie , a teraz troszkę z innej półki jak tam walka o pozycje ?
FC - Walka ( śmiech )  Marcelo to mój serdeczny przyjaciel , którego bardzo szanuje i nie ma sensu rywalizować mamy zupełnie inny styl gry i to trener wybiera kiedy będę potrzebny ja a kiedy będzie potrzebny Marcelo.
RMT - A co z twoimi eksperymentalnymi pozycjami na boisku  ?
FC - Mou testował mnie na różnych pozycjach , co prawda nieźle spisywałem się na miejscu bocznego napastnika , ale z Angelem i Cristiano niema się co przyrównywać .
RMT - Jak myślisz jakie trofea zdobędziecie w tym roku ?
FC - W tym sezonie jesteśmy w świetnej formie , to widać nie tylko po statystykach ale i po samej grze , myślę , że gdy utrzymamy taki poziom to uda nam się zdobyci potrójną koronę.
RMT - Dobrze , dziękuje Ci za ten wywiad i mam nadzieję , że to nie jest nasza ostatnia rozmowa , jeszcze jedno pytanko - jaki wynik obstawiasz w meczu z Real Sporting ?
FC - Jaki wynik oczywiście jak najwyższy ( śmiech ) wydaję mi się , że 2:0 wszystkich zadowoli .
RMT - Dobrze , dziękuje serdecznie.
FC - Również dziękuję.   

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Fajny wywiad z Fabio no i co tu dużo mówić .
Bardzo fajnie ,że Sami wraca do składu po nie za ciekawej kontuzji jaką odniósł na sam początek sezonu . Liczę na jego dobrą grę :)

Powodzenia !

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡


2. Mecz Copa del Rey


" Gładko i przyjemnie "


Real Sporting  0:2  Real Madrid

12' Marcelo , 54' Benzema ( Ozil )

45' Coentrão za Marcelo ,   51' Kaka za Ozil

Opis meczu:
Po wczorajszym meczu wszystko stało się jasne , to Real Madrid awansuje do dalszej części rozgrywek Copa del Rey , w pierwszym meczu byliśmy świadkami prawdziwie sportowej walki za to w tym meczu boisko kompletnie zdominował Real na prowadzenie Madryt wyszedł już w 12 minucie po bramce Marcelo , potem Sporting próbował się podnieść po tej straconej bramce , ale nie udało im się to aż w końcu w 54 Benzema podwyższył wynik na 0:2 , teraz Real będzie się musiał zmierzyć z kolejnym rywalem jakim jest Racing Santander . Warto zauważyć , że po 2 meczach Karim Benzema ma już 5 trafień to bardzo imponujący wynik .

Najciekawsze momenty:
33'- Rzut wolny dla Sportingu okolice 31 metra przy piłce stoi Barral , rozpędza się , uderza i Casillas rzuca się i broni to uderzenie.


Zawodnik meczu:
Marcelo 7,5 - Co prawda mogliśmy go oglądać tylko przez 45 minut , to już po tym czasie zasłużył sobie na to wyróżnienie zdobył bramkę i bł bardzo aktywny w ofensywie jak i w defensywie.







Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Jakoś nigdy nie lubię karier Realem. Wszystkie wydają mi się takie same... Mam nadzieję, że z czasem jednak wprowadzisz jakąś innowacje i karierka nabierze prawdziwych rumieńców ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer