Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (12/24) > >>

Mejor:
Jeżeli ma ktoś jeszcze konto na filmwebie to podawać nicki. :)

Palacio:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOglądał ktoś może nowego Batmana ?

--- Koniec cytatu ---

Film trzyma poziom tak jak poprzednie 2 części. Nie nudzi się i są emocje. Polecam

robi99:
w ten piątek premiera "Drogówki". Zapowiada się dobrze. Ktoś się wybiera ?

Mejor:
Ja planuję się wybrać, ale nie na premierę o godzinie 00:01, ale jakoś 20:00 kino Helios. Zastanawiałem się nad Django, ale jakoś tak bardziej mnie ciągnie na tą "Drogówkę". Jeśli już rozmawiamy o kinie to w ostatnią sobotę byłem na Niemożliwe i muszę powiedzieć, że film nie najgorszy, fajnie efekty + obsada.

sempre_barca:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEFilm trzyma poziom tak jak poprzednie 2 części. Nie nudzi się i są emocje. Polecam

--- Koniec cytatu ---
Efekty i w ogóle cała otoczka filmu bardzo dobre ale fabuła... Wychowałem się na komiksach dc i marvela i po obejrzeniu ostatniej części batmana jestem rozczarowany. Sam film był niezły ale przez fabułę, która niestety nie zgadzała się z tą z komiksów czy nawet z animowanej wersji batmana jestem niezadowolony. Zgodzę się z Palacio, że film trzyma napięcie jednak w moim przypadku problem tkwi w tym, że oczekiwałem czegoś innego, bardziej zgadzającego się z tym co było w czytanych przeze mnie komiksach dawno, dawno temu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej