Autor Wątek: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!  (Przeczytany 11674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« dnia: Marzec 20, 2012, 20:20:39 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=08fc6bb6bcbf07baf77560978c3ee35b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=08fc6bb6bcbf07baf77560978c3ee35b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Drodzy gracze to nie pomyłka!!!  Tylko na pesleague.pl już za kilkanaście tygodni możecie wygrać grę PES2013, a dokładnie bon na zakup tej gry (wysyłka po premierze). Kto ją dostanie zadecydują sami uczestnicy tej ligi przyznając tytuł GRACZA FAIR-PLAY. Zwycięzca Ligi otrzyma pamiątkowy Puchar, a dodatkowe wpisy do profilu otrzyma również KRÓL STRZELCÓW, czyli osoba która zdobędzie najwięcej goli – a także NAJLEPSZY BRAMKARZ, czyli gracz który straci najmniej goli. Proszę pamiętać iż w Lidze Fair-Play wpisywanie kartek po każdym meczu jest OBOWIĄZKOWE i w razie nieuczciwości do konsekwencji będą podciągnięte obie strony – liczba otrzymanych kartek ma nam pomóc w wyborze gracza FAIR PLAY.

Takie niespodzianek czekają tylko na uczestników LIGI FAIR PLAY. Ligi, w której nie ma ani opiekunów, ani walkowerów a każdy z zawodników otrzyma prezent jaki sam sobie wybierze – nagrodę gwarantowaną (zawodnik może stracić prawo do nagrody jeśli złamie poniższe zasady).

W lidze Fair Play gramy losowymi klubami z koszyka 4*. Przy czym zgodnie z tradycją każdy z graczy może wymienić swój wylosowany team na dowolny klub z koszyków 1-3* (o przyznaniu drużyny będzie decydować kolejność zgłoszenia).

Wpisowe + nagrody:
Tak jak poprzednio wpisowe będzie kosztować:
* 50 złotych - koszulka ligowa pesleague
* 35 złotych - kubek z logiem pesleague.pl

Osoba, która złamie poniższe punkty regulaminu będzie usunięta z rozgrywek, a co za tym idzie wpisowe w całości przejdzie na konto pesleague.pl:
* Obrażanie przeciwników
* Przyznanie 5 walkowerów
* Lagowanie
* Prowokowanie
* Niewpisywanie kartek otrzymanych w meczu

Kary są surowe jednak jak pokazuje historia tej ligi (dwie edycje w PES2009, jedna w PES2010 i jedna w PES2011) żaden z zawodników nie chce stracić nagrody więc trzyma się regulaminu. Jak widzicie liga nastawiona jest na przyjemność płynącą z grania (gramy średnimi zespołami) dlatego staramy się zniechęcić sezonowych i problematycznych graczy.

Aby zapisać się do ligi należy REJESTRACJA lub LOGOWANIE a następnie w nowym oknie wpisać kwotę wpisowego 35 lub 50 PLN i w tytule przelewu OBOWIĄZKOWO wpisać swój nick.
W kolejnym oknie proszę wybrać sposób zapłaty przelew, karta kredytowa lub przekaz (taki przekaz możecie sobie wydrukować i zapłacić w Żabce lub na poczcie) - następnie wpisujecie swoje dane osobowe oraz e-mail na który przyjdzie Wam numer potwierdzający wpłatę.
Po zaksięgowaniu wpłaty gracze zostaną umieszczeni w Lidze. Ostatni dzień zapisów to niedziela 01 kwietnia, więc na wpłaty czekamy do poniedziałku (jakby komuś długo szedł przelew).

Dla graczy, którzy nie mogą doczekać się poprowadzenia do zwycięzca Realu (i innych silnych ekip) informujemy, że trwają jeszcze zapisy do 3 sezonu Ligi granej ulubionymi zespołami (brak w niej wpisowego).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!!
Zespół peslegue.pl

Lista osób zapisanych:
01. Chuca
02. wisniaww
03. Kowal1991
04. Gargamel
05. Paczi
06. es_sabbi
07. maciek_pl
08. bamb_o
09. Mavano
10. sidney_29
11. szefo2800
12. kajman
13. belzebub_
14. maciuss1028
15. Marco1993
16.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2012, 20:54:20 »
hmm czarna koszulke już mam :) granatową też :) teraz chciałbym jakąś pomarańczową :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2012, 21:33:12 »
panowie zgłaszajcie też propozycje :) może grać np. kluby 4* (możliwość zamiany na klub z 3*) :)

może też będziecie chcieli to sami między soba ustalimy, że gramy ligę z wyłączonymi Asystami i wspomaganiem podań na 0 :)

to Wasza liga :)

tzn. wypowiadać się mają tylko Ci co biorą udział

Offline Chuca

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.11.2011r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2012, 21:59:38 »
Poszło zgłoszenie, gra bez asyst-było by to jakieś urozmaicenie.

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2012, 22:14:20 »
myśle że gra bez asyst czy z asystami to kto co lubi bo np ja gram na pass suport 2 a reszta off ale i tak ciężko mi jest bo gram na klawiaturze :P

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2012, 22:27:54 »
panowie zgłaszajcie też propozycje :) może grać np. kluby 4* (możliwość zamiany na klub z 3*)

ja jestem za tym zeby grac klubami zamiast reprezentacji jest wieksze pole do popisu wieksza roznorodnosc chetnie bym pogral w tej lidze Ajax'em Amsterdam a pomysl z zamiana wylosowanej druzyny na dowolna z nizszego koszyka jest genialny.

Co do asyst to temat rzeka do puki przeciwnik nie ma wgladu do tego co mamy ustawione nie mozemy tak grac za duzo jest na pesleague cwaniaczkow i kretaczy ktorzy bede upierac sie za tym ze maja na pass suport na zero a beda mieli np na 2 ;]

Offline Chuca

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.11.2011r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2012, 22:50:22 »

Co do asyst to temat rzeka do puki przeciwnik nie ma wgladu do tego co mamy ustawione nie mozemy tak grac za duzo jest na pesleague cwaniaczkow i kretaczy ktorzy bede upierac sie za tym ze maja na pass suport na zero a beda mieli np na 2 ;]

O tym nie pomyślałem innowacja ma rację, nie ma sensu grac z przymusowymi asystami off, bo to nie bedzie liga fair play tylko liga oszczerstw i pomówień

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2012, 07:08:46 »
myśle że gra bez asyst czy z asystami to kto co lubi bo np ja gram na pass suport 2 a reszta off ale i tak ciężko mi jest bo gram na klawiaturze :P

Paczi wreszcie sie przyznales ze jestes cienki na klawie :D. Mowiłem ci zmien na PADA wylacz pass support i jedziem. TO jest liga FAIR PLAY, a nie wygrac za kazda cenę, pomysl, ma byc dobra zabawa. Haker ci dobrze radzi, wiesz o tym :). Ty ciagle biegasz z tym CapsLockiem  :D :D.

Jezeli gramy slabszymi zespołami to da sie wychwycic, czy ktos ma  0 czy 2 kreski, ale to tylko bedzie swiadczyc o nim, ze nie gra fair i jest cwaniaczkiem. Dalej w regulaminie mozemy dodac taki punkt:
- Nie właczamy Pauzy w trakcie meczu - wtedy bedzie pewnosci ze zawodnik nie zmieni pass support w czasie meczu jak np bedzie przegrywal. WIem zaraz beda komenty typu, ale jak to przegrywam, chcę zmienic taktyke itd.
Wyjasniam, taktyke ustawiasz  w gameplanie, masz ich 4. W czasie meczu mozesz zmieniac taktyki bez wychodzenie do PAUZY, tak samo z przesuwaniem druzyny do rpzodu czy do tyłu, to tez robisz dynamicznie  w czasie meczu. KAzdy bedzie mial takie same szanse wtedy. Zamiana zawodnika robimy tylko w czasie normalnej przerwy po 1 połowie, jesli chcemy oczywiscie.

W czasie przerwie meczu tej opcji nie da sie zmienic, bo nie ma jej w menu, tylko i wylacznie jak wciskamy PAUZE w trakcje rozgrywki.




Mam pytanie z innej beczki, co chodzi o wplate, bo w systemie nie ma mozliwosci wplaty przez system PAYPAL, ja mieszkam w Czechach, czy moze ktos za mnie wplacic te 35 zł, osoba ktora by wpłacała musi miec konto PAyPAl, a ja tej osobie wysle tą kwote na PayPala.

Z góry dzieki i czekam na PW od dobrego kolegi :D

Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2012, 07:20:11 wysłana przez haker1983 »

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2012, 14:29:41 »
O tym nie pomyślałem innowacja ma rację, nie ma sensu grac z przymusowymi asystami off, bo to nie bedzie liga fair play tylko liga oszczerstw i pomówień

dokladnie zgadzam sie w 100 % dobrze to ujales bedzie to liga oszczerstw i pomówień dlatego w pes12 darujmy sobie pass suporti asysty niech kazdy gra jak chce a jesli w pes13 konami zmieni cos w tym temacie wtedy bedzie mozna zagrac bez asyst ;)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2012, 14:39:10 »
ta liga jest od kilku lat i powiem szczerze, ze nie bylo przez tyle lat nieprzyjemności. Jak ktos bedzie psuł atmosfere - wyrzuce.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2012, 18:19:44 »
jezeli ta liga jest taka fajna i wszyscy tak ja chwala to czemu takich samych zasad nie zastosujecie do zwyklej ligi przyjemniej by sie gralo a napinacze by wylecieli ;]

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2012, 21:47:07 »
jezeli ta liga jest taka fajna i wszyscy tak ja chwala to czemu takich samych zasad nie zastosujecie do zwyklej ligi przyjemniej by sie gralo a napinacze by wylecieli ;]
Bo ta liga jest płatna. Z reguły to wyklucza nastoletnich napinaczy, dzieci jarające się Messim i Ronaldo i samymi sobą. A zwykła liga to tradycja że jest darmowa, bo straciłaby mnóstwo użytkowników :)

Offline Marco1993.pl

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2011r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2012, 19:24:35 »
Witam, mieszkam w Niemczech, i teraz niewiem czy moge tesz grac w tej lidze ? i jak to zrobic ? bo w niemczech sie płaci z euro ?

dz za oppowiedz

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2012, 21:45:10 »

Jezeli gramy slabszymi zespołami to da sie wychwycic, czy ktos ma  0 czy 2 kreski, ale to tylko bedzie swiadczyc o nim, ze nie gra fair i jest cwaniaczkiem. Dalej w regulaminie mozemy dodac taki punkt:
- Nie właczamy Pauzy w trakcie meczu - wtedy bedzie pewnosci ze zawodnik nie zmieni pass support w czasie meczu jak np bedzie przegrywal. WIem zaraz beda komenty typu, ale jak to przegrywam, chcę zmienic taktyke itd.
Wyjasniam, taktyke ustawiasz  w gameplanie, masz ich 4. W czasie meczu mozesz zmieniac taktyki bez wychodzenie do PAUZY, tak samo z przesuwaniem druzyny do rpzodu czy do tyłu, to tez robisz dynamicznie  w czasie meczu. KAzdy bedzie mial takie same szanse wtedy. Zamiana zawodnika robimy tylko w czasie normalnej przerwy po 1 połowie, jesli chcemy oczywiscie.

W czasie przerwie meczu tej opcji nie da sie zmienic, bo nie ma jej w menu, tylko i wylacznie jak wciskamy PAUZE w trakcje rozgrywki.
tak się głupio składa że zmiana opcji asyst w trakcie meczu pozostaje taka sama jaka była przed rozpoczęciem meczu ...zmieniona w trakcie meczu nie działa...

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2012, 06:28:01 »
to akurat nie masz racji !!!

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2012, 22:19:30 »
A te koszulki to jaka firma produkuje? Jakieś informacje na temat gramatury, rozmiaru? :P

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2012, 22:26:51 »
A te koszulki to jaka firma produkuje? Jakieś informacje na temat gramatury, rozmiaru? :P

Nicke pesleague

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2012, 22:42:15 »
to akurat nie masz racji !!!
sprawdz sobie ...z wieloma graczami już o tym dyskutowałem i tak jest jak mowie...

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2012, 13:43:33 »
Witam, mieszkam w Niemczech, i teraz niewiem czy moge tesz grac w tej lidze ? i jak to zrobic ? bo w niemczech sie płaci z euro ?

dz za oppowiedz
Marco no ale co za problem?? Pytalem msciciela i tak sam teraz patrze - dajesz ze placisz w PLN (bank sam to sobie przeliczy podczas przelewu) i pozniej wybierasz forme platnosci przelew lub przekaz

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2012, 08:17:52 »
Gdzie jest jakaś lista z graczami którzy się zapisali już ???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2013!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2012, 08:17:52 »