Autor Wątek: New York Cosmos - nowa era futbolu! [sezon: 2013/2014]  (Przeczytany 43150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:11:53 »
Nie spodziewaliście się kolejnego postu, co? ; >

końcówka maja 2012 roku...


Cantona: "Możemy wygrać tą ligę"



Dziś przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawą rozmowę z Ericem Cantoną. Dyrektor sportowy oraz trener pierwszej drużyny zgodził rozmowę z jednym z naszych redaktorów. Rozmowa odbyła się w jednym z hoteli w Kuala Lumpur, gdzie New York Cosmos znajduje się w celu kampanii reklamowej. Jutro NYC rozegra swój pierwszy mecz w tym sezonie - spotkanie towarzyskie z Selangor FA, a dziś Cantona opowiada o wizji składu i swoich przypuszczeniach dot. ligi.



nycosmos.com: Panie trenerze, przede wszystkim chcę pogratulować ruchów transferowych. W dość krótkim okresie czasu udało się stworzyć team, który wydaje się mocny.

Eric Cantona: Rozmowy z niektórymi zawodnikami rozpoczęły się rok temu przed meczem towarzyskim z Manchesterem United. Niektórzy zawodnicy już wtedy zgodziła się dołączyć do klubu. Postanowiliśmy jednak, że nazwiska nie będą ujawniane. Ten rok był okresem, gdzie kompletowaliśmy drużyne. Rozmawialiśmy z ludźmi, którzy naszym zdaniem byliby odpowiedni do złożenia drużyny, która ma ambicje powrócić na tron MLS.

nycosmos.com: Czy jednak nie jest przesadą wydawanie pieniędzy na takich zawodników jak Zidane, Campbell czy David James, którzy zaraz zakończą kariery?

Eric Cantona: Rozmawialiśmy z jeszcze starszymi zawodnikami. Nie sądze, aby taki Zizou mimo 39 lat stracił większą część umiejętności. EURO 2011 pokazało, że mimo lat nadal posiada to "coś", co przyciąga. I przede wszystkim tym się kierowaliśmy. Pierwszy sezon ma przyciągnąć kibiców ponownie do klubu. Po to pojawiły się duże nazwiska, by przyciągnąć do NYC. Zdajemy sobie sprawę, że po sezonie, dwóch Ci gracze już nie będą grali w piłkę, ale póki są w stanie grać i chcą nam pomóc w przywróceniu drużyny to dlaczego mamy z tego nie skorzystać? Tak jak mówię... Taki Zidane, czy David James to nadal są świetni zawodnicy. Ja mogę się z Panem założyć o połowę swojego majątku, że gdyby teraz Zizou trafił do Realu czy innego świetnego klubu europejskiego spokojnie wywalczyłby miejsce w pierwszej jedenastce, mimo że ma 39 lat.

nycosmos.com: Heh, chyba jednak nie podjąłbym się zakładu. (śmiech) Kontynuując rozmowę. Wszystkich nas zastanawia transfer Neymara. Czemu Brazylijczyk pojawił się tylko na pół roku?

Eric Cantona: Neymara załatwił Pele. On ma świetne kontakty. Niestety działacze Santosu byli na tyle stanowczy, że nie chcieli go oddać całkowicie i zgodzili się jedynie na półroczne wypożyczenie i to też tylko dlatego, że sam gracz chciał przetrzeć podobne ślady, co jego dużo starszy mistrz Pele. Jednak nie mam się co martwić. W swoim składzie mam kilku innych napastników równie dobrych, a jeśli będzie taka potrzeba to jestem skłonny nawet sam wyjść na boisko.

nycosmos.com: Jednak chyba forma już nie ta.

Eric Cantona: Praca na treningach z tymi chłopakami pozwoli mi zrzucić tą zimową oponę (śmiech).

nycosmos.com: Przejdźmy do ligi. Widzi Pan realną szansę na wygranie ligi już w pierwszym sezonie gry po reaktywacji klubu?

Eric Cantona: Tak, dlaczego nie? Jak już wcześniej mówiłem mamy ambicje na zdobycie najwyższego trofeum. Poza tym jeżeli będzie się odpowiednio pracować z każdym zawodnikiem to bez znaczenia jest to ile ma lat oraz w jakim był piłkarzem zanim trafił do klubu. Najtrudniejszy będzie początek, ale po to są mecze towarzyski, by ten początek jakoś przebrnąć. Chłopaki muszą się ze sobą poprostu ograć. Myślę, że mistrzostwo Major League Soccer jest priorytetem. Możemy wygrać tą ligę.

nycosmos.com: Dość pewna siebie teza. Co będzie jak nie uda się osiągnąć założonego celu?

Eric Cantona: Nie przyjmuje tego do wiadomości. Sportowcy, trenerzy, asystenci i każda osoba, która jest w jakikolwiek sport włączona poprostu musi myśleć pozytywnie i musi być pewna siebie. Inaczej nie osiągnie nigdy najwyższego celu. Ja byłem, jestem i zawsze będę pewny siebie, dzięki czemu pozwala mi to osiągać to co już mi się udało.

nycosmos.com: Jak Pan ocenia zmiany, które zaszły w światowym futbolu?

Eric Cantona: Nie chcę tego komentować. Przyzwyczaiłem się do starej formuły, ale pewnie gra najlepszych klubów świata razem spowoduje podniesienie futbolu na wyższy level.

nycosmos.com: Czyli nie podoba się Panu nowa forumła?

Eric Cantona: Powiedziałem, nie chcę tego komentować.

nycosmos.com: Porozmawiajmy jeszcze o Malezji. Potrzebne takie tournee po azji?

Eric Cantona: Potrzebne.

nycosmos.com: Dlaczego...?

Eric Cantona: Wyjazd do Malezji jest przede wszystkim jedną z kilku części kampanii reklamowej NYC, która ma na celu rozreklamowanie klubu na światowej scenie futbolu. Ma na celu przypomnienie dawnych czasów, dawnych sukcesów i tego, że NYC będzie się liczyć w futbolu.

nycosmos.com: Głęboko w to wszyscy wierzymy. Kończąc powoli wywiad... Słyszał Pan o wiadomości o śmierci Giorgio Chinaglii?

Eric Cantona: Tak, to przykra wiadomość. Giorgio był jednym z najlepszych zawodników NYC w historii. Oddając mu hołd nie ciągnijmy tego tematu.

nycosmos.com: Na sam koniec zapytam o wizje trenera przed pierwszym spotkaniem w tym sezonie i pierwszym takim oficjalnym po reaktywacji klubu.

Eric Cantona: Przeciwnik, z którym będziemy grali nie jest rewelacyjny i to mnie martwi. Może zaistnieć taka sytuacja, że piłkarze nie podejdą do tego spotkania w 100% skoncentrowani ze wzg. na poziom rywala. Będę się starał poprawić to i zobaczymy na ile mi to wyjdzie. Nie chcę jeszcze zdradzać pierwszej jedenastki, ale mogę obiecać, że ze wzg. na mecz towarzyski szansę gry otrzyma wielu zawodników, co nie powinno dziwić.

nycosmos.com: Dziękuje za wywiad. Trzymamy kciuki za NYC w MLS no i mam nadzieje, że przyjdzie mi usiąść z Panem za rok po sezonie gratulując wygranej w Major League Soccer.

Eric Cantona: Dzięki śliczne.





Żegnamy najlepszego strzelca w historii New York Cosmos.
Giorgio Chinaglia nie żyje!


Włoski napastnik urodzony 24 stycznia 1947 roku w latach 1976–1983 był jednym z najlepszych strikerów New York Cosmos. Przez 7 lat rozegrał 213 spotkań, w których strzelił aż 193 bramki co jest rekordem NYC po dzień dzisiejszy.
Giorgio Chinaglia zmarł na atak serca w swoim domu w Naples na Florydzie.
Pragniemy żłożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym.
Niech spoczywa w pokoju.




Krótki filmik z niektórymi bramkami Chinagliego dla NYC.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 20:39:54 wysłana przez Daro. »

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:17:01 »
Przyznam że ta kariera jest najlepsza na forum, masz bardzo wiele pomysłów, ponadto potrafisz bardzo ładnie przedstawić kadrę. Szkoda tego super strzelca, nie znałem go ale był ważną postacią tego klubu. Też uważam ze możecie wygrać tą ligę, kadrę macie solidną. :)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:21:59 »
Cytuj
a jeśli będzie taka potrzeba to jestem skłonny nawet sam wyjść na boisko
no to czekamy, aż sam Cantona dołączy do zespołu :D

wywiad bardzo mi się podoba, realistyczny dość :)

zobaczymy czy uda się wypromować Cosmos w Malezji,
oby to było 'kosmiczne' tournee :]
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:30:10 »
Bardzo ładny wywiad, chyba jeszcze nie widziałem w karierze tak realnego, nie sztucznego. Kolejny plus dla Twojego opowiadania. Decyzje o zatrudnieniu staruszków ryzykowne, ale warto zwrócić uwagę, J A C Y to staruszkowie :) Jestem dziwnie przekonany, że dadzą jeszcze wiele dobrego światowemu i amerykańskiemu futbolowi. Nieco szokuje deklaracja Cantony w sprawie ewentualnego powrotu na boisko - jakim by nie był piłkarzem, ma na karku 46 wiosen i natury nie oszuka. Trochę zagalopował się jak zwykle pewny siebie Francuz. Widać w nim głód piłki nożnej po tych wszystkich przygodach z beach soccerem, kinem i Bóg wie czym jeszcze. Jeśli chodzi o to tournee na wschodzie, wszyscy dobrze wiemy, że NYC robi to dla kasy. Ale przynajmniej ciekawie będzie :)

Co do śmierci Chinaglii - filmik na razie tylko napocząłem, ale patrząc na statystyki jego kariery... niech spoczywa w pokoju.



Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:33:28 »
początek czerwca 2012 roku...


Po 27 latach przerwy New York Cosmos powraca do gry.



27 lat kibice New York Cosmos na całym świecie czekali na moment oficjalnego spotkania towarzyskiego. Przebywająca na malezyjskim tournee ekipa NYC dziś rozegrała swój pierwszy oficjalny mecz towarzyski po powrocie do światowej sceny futbolu. Spotkanie odbyło się na Shah Alam Stadium przy 80 tysięcznej publiczności przeciwko stołecznej drużynie Selangor FA - trzecią drużyną w Malezji. W samym spotkaniu nie mecz był najważniejszy, a powrót NYC do gry. Mecz rozpoczął się jednak smutnym akcenten. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego piłkarze uczcili hołd zmarłemu niedawno najlepszego strzelca w historii NYC - Giorgio Chinaglii. Trener Cantona w tym spotkaniu postawił na ustawienie 4-2-3-1. Najbardziej wysuniętym graczem został Neymar, który miał odpowiadać za bramki w meczu. Początek spotkania rozpoczął się zgodnie z planem. W 6 minucie po 27 latach przerwy padła pierwsza bramka dla New York Cosmos w oficjalnym spotkaniu. Strzelcem bramki brazylijczyk Neymar, który wykorzystał prostopadłe podanie Zidane'a i bez większego trudu pokonał goalkeepera gospodarzy. Gracze z Malezji jednak nie oddali łatwo skóry i walczyli bardzo zacięcie. Efektem tego był wyrównujący gol w 13 minucie strzelony przez Bosko Balabana. Remis trwał tylko 4 minuty. Bramkę na 2:1 trafił w dalszym ciągu niezawodny i dysponujący perfekcyjną techniką Zinedine Zidane. Mecz miał być łatwą przeprawą dla naszych graczy, ale gospodarze za wszelką cenę chcieli zepsuć nam dobry nastrój. W 29 minucie gol na 2:2 autorstwa Rahima wprowadził w złość trenera Cantone, który po raz pierwszy wstał z ławki trenerskiej pokrzykując uwagi do swoich graczy. Krzyk Cantony szybko podziałał, bo już po minucie Neymar dał bramkę na 3:2. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło, a w przerwie gry trener Cantona dokonał aż siedmiu zmian. Z boiska zeszli: Goodson, Bridge, Bedoya, Zidane, Hargreaves, Neymar i Smith, a w ich miejsce pojawili się: Campbell, Cruise, Judge, Ganso, Deco, Trezeguet i Iraheta. W drugiej połowie nasi gracze strzelili jeszcze 3 bramki. W 47 i 66 trafił David Trezeguet, a szóstą bramkę dołożył Deco w 79 minucie. Gospodarze trafili dwukrotnie. Drugą bramkę strzelił Bosko Balaban w 58 minucie i Gunalan w 80 minucie. Powrót na boiska po 27 lat można uznać za udany. Zwycięstwo 6:4 to w meczu towarzyskim jeden z lepszych rezultatów. 80 tysięcy kibiców z pewnością nie mogli żałować na emocje, które pojawiły się na boisku i aż 10 strzelonych bramek. Gospodarzom jednak trzeba oddać hołd za zaangażowanie. Ekipa Selangoru zdecydowanie chciała wygrać ten mecz, jednak na całe szczęscie dla nas mecz ułożył się w ostateczności na naszą korzyść.




Selangor FA 4:6 New York Cosmos
Bosko Balaban 13', 58', Rahim 29', Gunalan 80' - Neymar 6', 30', Zidane 17', Trezeguet 47', 66', Deco 79'




Ocena meczu: 4/5


Ocena 4/5 przede wszystkim za 10 bramek w meczu towarzyskim i zaangażowanie gospodarzy, dzięki którym mecz był ciekawy i do ostatnich minut nie można było stwierdzić jakim rezultatem zakończy się mecz.


Gracz meczu: David Trezeguet


David wszedł na drugie 45 minut i strzelił dwie bardzo ważne bramki, które mocno przyczyniły się do wygranej naszej ekipy. Mimo 34 lat cały czas w dobrej formie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 20:37:17 wysłana przez Daro. »

leoarsalan90

  • Gość
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:35:24 »
no mecz świetny, pełen emocji i co najważniejsze i co cieszy goli ! pytanko, skąd, z jakiej stronki wziąłeś wzór ustawień ???

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:38:48 »
Bardzo fajnie się to czyta. Wynik dla "Cosmosu" jak z kosmosu.  :D  Jednak przyczepie się do jednego, logo NYC powinno być chyba po prawej stronie, a nie po lewej? ;) Skąd masz te ładne składy? :D
PS Grasz na własnych ustawieniach czy na jakimś patchu? :) Bo chętnie bym pograł NYC. Oczywiście nie opisując kariery.  ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:39:11 »
no mecz świetny, pełen emocji i co najważniejsze i co cieszy goli ! pytanko, skąd, z jakiej stronki wziąłeś wzór ustawień ???
Zainstalowałem Photoshopa. ; )

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:40:30 »
Mmm... Wspaniale zobaczyć ich wszystkich razem, w jednej drużynie :) Kapitalne widowisko, jak to zwykle bywa w meczach towarzyskich podczas wszelakich tournee ;) Strasznie cieszy mnie gol Zizou, mojego idola z wczesnego dzieciństwa... Widać też, jak ważny dla Waszej ekipy będzie Neymar, szkoda, że tylko przez pół roku. Malezyjczycy walczyli twardo, a prym wiodła ich gwiazda, Balaban (to on jeszcze gra? :o). Obyście w takiej dyspozycji dotrwali do inauguracji MLS :)

Oczywście odcinek kapitalny.



Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:41:17 »
Jaki talent!  ;D Grafik, karierowicz... Co ty jeszcze przed nami skrywasz?!?  :D

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:41:37 »
hoho, ale się nastrzelaliście, 10 bramek w sparingu ze stołeczną drużyną z Malezji
cieszą mnie bramki Deco i Zidane'a :) mimo to, dwa gole strzelił Trezeguet, który został zawodnikiem meczu :)

co do tego wzorku do formacji, to faktycznie, prosty, każdy może zrobić, ale bardzo fajne wygląda :) a liczy się pomysł :)
" border="0

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:42:37 »
Bardzo fajnie się to czyta. Wynik dla "Cosmosu" jak z kosmosu.  :D  Jednak przyczepie się do jednego, logo NYC powinno być chyba po prawej stronie, a nie po lewej? ;) Skąd masz te ładne składy? :D
PS Grasz na własnych ustawieniach czy na jakimś patchu? :) Bo chętnie bym pograł NYC. Oczywiście nie opisując kariery.  ;)
Dzięki.
Pro Evolution Soccer 6 + patch PES6.5 v5 + moje modyfikacje, czyli dodanie MLS i New York Cosmos itp. ; )

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:48:39 »
Do tego jeszcze patchmaker!  ;D Ta kariera jest niesamowita. Chyba mamy faworyta na najlepszą karierę kwietnia. ;)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:54:02 »
Genialnie to wszystko robisz. Jedyny minus to Neymar, powinien być punkt w regulaminie zabraniający kupowania tego gościa (ew. wypożyczania, jak u ciebie :) ). Odnośnie meczu to za wiele nie można napisać, to tylko sparing, ale i tak pokazał jak potężna jest twoja ofensywa. Zidane, Trezeguet, Neymar, Ganso, Deco, nawet drewniany Smith... to musi robić wrażenie.

E: A, to nie jest ten Alan Smith od United? To zwracam honor. Nie drewniany.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 20:55:35 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:58:33 »
E: A, to nie jest ten Alan Smith od United? To zwracam honor. Nie drewniany.
Nie, nie... to jest młodziak Korey Smith z Norwich City. Tak nawiasem mówiąc to liczę, że ten gość właśnie będzie robił szum na skrzydle i mam nadzieje, że będzie przyczyniał się do zwycięstw NYC. ; )

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:44:12 »
Po 27 latach kibice NYC ponownie mieli okazję zobaczyć swoją drużynę w akcji. Ich pupile nie zawiedli i po emocjonującym meczu pokonali Selangor. Na brak emocji nie mogli narzekać fani obydwu drużyn, gdyż bramki padały średnio co 9 minut. Świetne wejście zaliczył Trezeguet. Francuz wszedł na drugie 45 minut i zdobył dwa ważne gole. :)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:52:34 »
Teraz, 90 procentach to na mecze będą przychodzić emeryci, którzy kiedyś zachwycali się grą takich mistrzów jak Pele  ;D .

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 05, 2012, 13:11:43 »
Pierwszy sparing udany ,wynik jak  z hokeja ale to tylko gra kontrolna.Fajnie wyglada twój skład ,mieszanka "staroci" z młodziezą typu neymar i ganso ;) Szanse na wygranie MLS napewno są choc łatwo nie bedzie.

Co do kariery to brak słów napewno najlepsza na forum. Napewno najwiekszy faworyt na kariere kwietnia.

Moim zdaniem po obejrzeniu filmiku to Giorgio Chinaglia to był w tamtych czasach maszyna do strzelania bramek.Gdyby grał w naszych czasach pewnie byłby rywalem dla Messiego czy Ronaldo

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 05, 2012, 18:40:56 »
czerwiec 2012 roku...


Pech 31 letniego Anglika.



W trakcie towarzyskiego spotkania z Selangor zmieniony w trakcie przerwy przez trenera Erica Cantone defensywny pomocnik New York Cosmos - Owen Hargreaves schodząc ze schodów potknął się zrywając więzadła w lewym kolanie. Jak lekarze donoszą wymagana jest operacja, która zostanie zaplanowana w ciągu kilku najbliższych dni. Rehabilitacja może potrwać, aż do 6 miesięcy. Jest to niewątpliwie poważna strata dla klubu. Jednak 31 Anglik słynie nie tylko z dobrej gry w środku pola, ale także z tego, iż jest kontuzjogenny.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 05, 2012, 18:53:04 »
Buhahashahshahah :D Hargreaves już nawet ze schodów nie potrafi schodzić :) Z jednej strony szkoda piłkarza, ale z drugiej to w jakich okolicznościach łapie kontuzje (nawet w realnym życiu) są bardzo zabawne :)
Swoją drogą kariera, jest jedną z lepszych na forum. :)
Pozdrawiam :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: New York Cosmos - nowa era futbolu!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 05, 2012, 18:53:04 »