Autor Wątek: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!  (Przeczytany 5748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:32:20 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom informuję, że Zarząd pesleague.pl postanowił o przyznawaniu dodatkowych punktów za wygrywanie poszczególnych rozgrywek. Dzieląc liczbę punktów kierowaliśmy się rangą rozgrywek i ich atrakcyjnością. Jednocześnie informujemy, że 4 miejsca nie zostaną premiowane  (nigdzie nie są premiowane).

Liga Mistrzów:
1. miejsce 8000 pkt
2. miejsce 5000
3. miejsce 3000

Liga Europy:
1. miejsce 6000 pkt
2. miejsce 4000
3. miejsce 3000

Puchar Ligi:
1. miejsce 6000 pkt
2. miejsce 4000
3. miejsce 3000

Mistrzostwa Świata:
1. miejsce 10000 pkt
2. miejsce 8000
3. miejsce 5000

Mistrzostwa Europy:
1. miejsce 10000 pkt
2. miejsce 8000
3. miejsce 5000

Liga Fair-Play:
1. miejsce 10000 pkt
2. miejsce 9000
3. miejsce 8000
4. miejsce 7000
5. miejsce 6000
6. miejsce 5000
7. miejsce 4000
8. miejsce 3000
9. miejsce 2000
10. miejsce 1000

Ligi 1,2,3,4:
1. miejsce 6000 pkt
2. miejsce 4500
3. miejsce 3000
4. miejsce 2000
5. miejsce 1000

Punkty bonusowe za Turnieje i Puchary Dnia pozostają bez zmian. Za bieżące edycje zostaną Pucharu Ligi, Ligi Mistrzów i Ligi Europy zostaną przyznane punkty według powyższej rozpiski. Mam nadzieje, że dodatkowa zdobycz uatrakcyjni rozgrywki!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu ligowego oraz nowym zagraniem stosowanym przez wyrafinowanych graczy jakim jest „podawania piłki w obronie non-stop” Zarząd pesleague.pl postanowił, że taka gra będzie karana miesięcznym banem oraz wyrzucenie gracza z danych rozgrywek. Przetrzymywanie piłki przez 45 minut i podawanie sobie pomiędzy obrońcami psuje atmosferę i odpycha od grania w naszą ukochaną kopankę. Jesteśmy przeciwni tego rodzaju zagraniu i nie będziemy tego tolerować. Aby udowodnić takie zagranie należy przesłać nam filmik pokazujący, że przeciwnik nie gra fair.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz kilka miłych rzeczy:
- poszukujemy moderatora, który będzie przeprowadzał wywiady z graczami oraz zajmie się działem Pesleague TV. Oczekujemy na Wasze „CV” wraz z propozycjami jak ma ten dział funkcjonować. Propozycje proszę składać tu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE!!

- poszukujemy moderatora do ligi PES 2012 na platformę PS3. Potrzebna jest nam osoba odpowiedzialna i życzliwa, która swoimi pomysłami ściągnie graczy do ligi. Satysfakcja gwarantowana, a współpraca z Deimianem7 bezcenna: REJESTRACJA lub LOGOWANIE!!
 
- na forum pojawił się temat ligi Master League 2012. Czy jesteście zainteresowani taką ligą? Jeżeli znajdzie się 20 chętnych stworzymy ją z dnia na dzień. Proszę swoje uwagi i deklaracje składać w tym temacie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE!!
 
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 13:15:52 wysłana przez maciek_pl »

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:47:06 »
A punkty bonusowe za wygranie Ligi ?? Głównych rozgrywek pesleague ??

Offline wisniaww

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2011r.
  • e3p
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:06:39 »
No właśnie za lige też powinny być dodatkowe punkty  dla 3 najlepszych graczy

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:05:16 »
Pomyślimy :) tzn juz wprowadzam :)

Offline Chuca

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.11.2011r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:23:58 »
Bardzo dobre zmiany. Tylko czy przypadkiem nagrody w lidze fair-play nie są za duże? ;)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:46:17 »
Bardzo dobre zmiany. Tylko czy przypadkiem nagrody w lidze fair-play nie są za duże? ;)
a to w czyms przeszkadza?? Ci co nie graja w LFP niech sami zaluja :)

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:26:54 »
Co chodzi o gre FAIR to bardzo dobry krok zespołu pesleague.pl, jednak zeby jeszcze bardziej wyfiltrowac jakosc rozgrywek i zawodników, to chodzi o slabe łącza, bo niestety liga działa tak, ze nikogo nie obchodzi ze ktos laguje bo ma radiowke, czy opoznienia np z jakosci łacza, lub tez lagi z małej wydajnosci komputerów czyt. przerzewanie sie porcesora itd.
Wiadomo kazdy portal chce aby było duzo zawodników, ale to jest jak w innych dyscyplinach, w którch sam adminuje i wiem jak to wyglada, na prawde lepiej miec 20 graczy FAIR i z bardzo dobrymi łaczami( gra bez lagów) niz 40 a połowa to własnie ci co mają ledwo jakies tam łącza i jeszcze je dzielą, juz nie mowiac o wydajnosci komputerów ( przegrzewanie sie lub słabe karty graficzne ). Niestety prawda jest taka a nie inna.

Oczywsicie tu mowa o lidze, nie o wyzwaniach, bo wiadomo, wyzwania sa dobrowolne, kazdy moze sobie zapisac kto jak laguje czy inne tego typu rzeczy i nie grac z takimi zawodnikami.

Załoze sie ze wiele osób narzeka własnie na łacza, czy tez słabe komputery. Rozumiem, kazdy chce pograc z kims online, ale jezeli portal peslaegue.pl mam reklamowac, to chce to robic w pozytywny sposób, tak ?

Co byscie chcile slyszesz np? Własnie ze fajna jest atmosfera na mircu, ze gracze sa fair, ze wszyscy graja bez lagów. A jak jest? Niestety ale czesto odwrotnie i to zasmuca mnie, ale powinno przede wszystkim adminów.

Prosty przyklad, wchodze na mirca, sam tez klnę czasem, ale czemu? bo admini nie robia z tego zadnych konsekwencji, a regulamin mówi wyraznie zakaz uzywania wulgarnych słów szczegolnie na publicznym czacie. Wiec jezeli admini ma to w du..pie to gracz tym bardziej i wchodzi na głowe.

Portal staje sie nieprofesjonalny, niekulturalny i wyglada jak melina !!!

Pozdrawiam panowie admini :).

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:34:23 »
zgadzam sie w 99% z Hakerem...padlina sie zrobila i tyle wygrasz ktos ci jedzie ze jestes slaby ze fart ze w rew wygra itd itd wiekszosc nie umie przegrywac daja upust emocjom na kanale albo podczas meczu graja chamowe...na kanale coraz czesciej syf...pozdro

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:10:27 »
Wszystko fajnie tylko dla mnie wiekszy bonus powinien byc za LM i LE - 10000pkt za wygranie, a lige fair play zmiejszyć, bo trudniej dojść i wygrać finał LM i LE niz wygrac lige Fair Play gdzie jest 7osób, widać troche reklamujecie tą lige no ale dobrze  :)
Pytanie do adminów czy nagrody będą wpisywane za poprzedni sezon? Za LM, LE, PL i Lige ?

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:10:54 »
Dodam moze jeszcze cos rzeczowego w kwestii graczy Lagujacych, czy graczy wulgarnych lub grajacych nie FAIR.

Pewnie beda za chwile komentarze, ze ciezko udowodnic ze lagował, bo LD to nie wychwyci itd itp. TAK macie racje.

Ale.. moja propozycja, szczegolnie dla nowych graczy, ale i tych u których juz sa komentarze negatywne np wiecej jak 5:

Przy rejestracji gracza na portalu potrzeba zrobic test wstepny gracza, a wiec grupa adminów zagra z nim mecz, ale nie musi to by grupa ktora zawodnik zna z nikcu, polecam sie podszyc pod inny nick. Wiadomo dlaczego...

Rozegrac kilka meczy  2-3 ale zawodnik vs admin. Priorytet to taki zeby admin mial dobre lacze, nie ze sie stanie tak ze admin bedzie lagowal w meczu :P.

WIec weryfikacja zawodnika to pierwszy krok, który bym zrobił jak admin, potem na podstawie jakosci meczów, ustawiłbym w jego profilu, co on nie miał by uprawnien do tego, ze jego łacza jest np miedzy 1-10 czy 1-5 i admin okresla jego jakosc łacza.

Dalej np 2 rubryka, zawodnik moze uczestniczyc np tylko w wyzwaniach ( jezeli łacza ma słabszej jakosci), albo moze uczestiniczyc we wszystkich rogrywkach na portalu.


Na tej podstawie na pewno zostanie wyfiltrowana dalsza grupa zawodników o lepszej jakosci łacza.

Na prawde jest duzo sposobów, ja tylko podpowiadam, da sie wszystko jak sie chce :).
To samo na mircu, admini robia autoamtyczne bany za spam itd. to samo moga wprowadzic np za uzywanie wulgarnych słów na czacie.

Wszystko sie da udoskonalic.

Wtedy liga na prawde stanie sie lepsza i zobaczycie panowie admini ze nagle zwiekszy sie liczba zawodników, kosztem usuniecia tych tzw graczy nie fair.


pozdro :0.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:45:02 »
haker wszystko co mowisz to OK ale admini nie maja tyle czasu wiec po to wymyslono LD aby go kazdy uzywal w KAZDYM SPOTKANIU!!!

A 90% meczy rozgrywanych jest bez LD gdzie jasno powiedziane jest ze mecze bez LD rozgrywacie na wlasne ryzyko i nie macie zadnych praw do pozniejszych skarg na lagi i opoznienia.

Proste i skuteczne. Do tej pory nikt ze skarzacych sie na lagi nie gral z LD ;] wiec sami sobie szkodzicie

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:49:02 »
Haker jesli chodzi o lagi to troche przesadzasz po 3 rozegranych mechach admini maja weryfikowac lacze gracza smiechu warte a co z sytuacjami gdzie grasz z graczem 20 meczy wszystko pieknie szybko smiga a w 21 meczu laguje jak cholera ;] poza tym co Ty tak placzesz na te lagi ja rozegralem prawie 2 tysiace meczy w pes12 i moze w 10 mialem takie lagi ze sie grac nie dalo i we wiekszosci byly to mecze w competition division 1 a nie na pesleague ;]
sabbi ma racje LD jest po to zeby go uzywac a Wy tego nie robicie i potem jest placz ja sam osobiscie odpalam LD tylko wtedy jesli gracz prosi i jest to jakies 5% przypadkow tylko ze ja nie placze jak mi przytnie nawet w kluczowej akcji sam na sam ktora mogla przesadzic o meczu bo ludzie przeciez to tylko gra raz sie wygra raz sie przegra gramy dla zabawy nie dla pieniedzy czy tu nie chodzi o czysto sportowa rywalizacje ?

co do mirca to zgadzam sie z Toba w 100% zrobila sie tam straszna melina syf i burdel zero kultury
dlatego przestalem na niego wchodzic a na mecze umawiam sie przez gg

admini mogli by w tym kierunku podjac jakies kroki bany za wulgarne slownictwo i brak kultury
ale nie takie automatyczne ze ktos spamuje i go wywala a po chwili wchodzi i robi to samo ;]

co do bonusow swietna robota idziecie w dobra strone ;) teraz czekam tylko jak zrobicie podobny krok w sprawie kartek :P pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 22:57:15 wysłana przez inovation2 »

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2012, 04:56:19 »
inovation, czekałem własnie na twoja wypowiedz, jak zwykle sie nie zgadzasz, sadzisz ze płacze ? NIE nie płacze, ale ja jako zawodnik posiadajacy bdb łacze  wymagam od drugiego gracza tez dobrego łacza, płace za nie, wiec mam prawo wymagać i cieszyc sie płynna gra online. Kiedys moze to zrozumiesz. Bo tak to co z tego ze ja mam super łącze, wylaczam wszystko do meczu, a drugi ma to w du..pie. Wiadomo to tylko gra, ale tak moza powiedziec grajac z komputerem czy offline z zawodnikiem. Niestety grajac online w złych warunkach marnuje czas dobrego meczu, poza tym na prawde wole przegrac duzo w czystej grze  niz z opoznieniami czy lagami. Wtedy taki cwaniak pisze ze nie umiesz grac itd. Małe dzieci i tyle. Dlatego zawsze odpisuje ze chciałbym z takim zagrac offline i wtedy bym ocenił czy taki super gracz z niego :). Fakt faktem, nie spotykam czesto graczy ze słabymy łaczami, ale są i co najgorsze niektorzy boja sie przyznac do tego, a nie wiem czemu. Sa tacy też, ze jak sie spytam, to od razu mowia ze np maja radiowke, wtedy mowie dobra sprobujemy, ale jak widze ze nie gra sie komfortowo, to zazwyczaj nie gram rewanzu,bo nie ma sensu. Ja nie winie zawodników za to, wiadomo niektorzy nie maja mozliwosci podlaczenia dobrej jakosci NETA :(. Wspołczuje im, no ale to jest zycie.

Co chodzi o LD, niestety oszusci maja sposób i na LD. przekonałem sie niejednokrotnie, aczkolwiek parę razy udowodniłem gorszą jakosc przeciwnika dzieki LD. ALe to nie reguła.
Co chodzi o czas adminów, to powiem ze na pewno ktos by znalazł czas, po za tym  sa jeszcze zawodnicy, którzy moga pomoć, mowie o tych sprawdzonych z dobrymi łaczami.

Da sie wszystko, ale bronienie sie ze nie ma sie czasu, to tylko czyste LENISTWO :).

Dodam, ze czesto gram np z Paczi, Radek94, Bielak, Kapral, fraszka, gadamy sobie na TSie i gramy bez zadnych zaciec. To sa dla mnie sprawdzeni gracze i wiem ze moge z nimi zagrac konkretny mecz, co prawda niektórzy z nich sa trudni do ogrania, ale lubie grac z lepszymi, wtedy sam sie cos ucze :).

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 05:00:19 wysłana przez haker1983 »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2012, 08:35:08 »
Co chodzi o LD, niestety oszusci maja sposób i na LD. przekonałem sie niejednokrotnie, aczkolwiek parę razy udowodniłem gorszą jakosc przeciwnika dzieki LD. ALe to nie reguła.
Co chodzi o czas adminów, to powiem ze na pewno ktos by znalazł czas, po za tym  sa jeszcze zawodnicy, którzy moga pomoć, mowie o tych sprawdzonych z dobrymi łaczami.
jasne ze maja swoje sposoby na LD ale jesli nic nie zglaszacie i co gorsza nie uzywacie to my mamy rece zwiazane

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2012, 08:51:04 »
No i kolejny raz wychodzi, słynne powiedzenie " jeszcze się taki nie urodził,aby wszytkim dogodził". Jeżeli mówisz o przeklinaniu, w pesie jak i na boisku padają moce slowa, ale to nie jest GOLF :D Czasmi puszczają nerwy i moża użyć obraźliwego słowa w powietrze, ale nie w kierunku zawodnika bo za to każemy odrazu.

Nie chcemy wprowadzać tez wojska na MIRCU bo to ma być luźna atmosfera. Czy ty grasz w piłkę na boisku z kolegami?Bo ja tak i czasmi padają mocne słowa, ale po meczu kazdy o tym zapominam bo to jest w ferworze walki.

Czasami chcecie regulaminu przestrzegać, czasami nie....wszytko zalezy od sytuacji w jakiej się znalazles.... bo zadam ci pytanie czy jak grasz T/P dnia grasz z godnie z regulamniem? Nie, na pewno.... i jakos nikt z tego powodu nie daje banów pbo przede wszytkim liczy się zdrowy rozsadek a potem dopiero paragraf!


Wszystko fajnie tylko dla mnie wiekszy bonus powinien byc za LM i LE - 10000pkt za wygranie, a lige fair play zmiejszyć, bo trudniej dojść i wygrać finał LM i LE niz wygrac lige Fair Play gdzie jest 7osób, widać troche reklamujecie tą lige no ale dobrze  :)
Pytanie do adminów czy nagrody będą wpisywane za poprzedni sezon? Za LM, LE, PL i Lige ?

tak bedą, czekamy na PL i odrazu opiekunowie przyznają pkt

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2012, 10:37:15 »
Dla mnie zmiany wyglądają na ok,Ale punkty powinniście przyznawać od tej pory co nastały zmiany a nie za zeszły sezon ;)

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2012, 16:55:35 »
No i kolejny raz wychodzi, słynne powiedzenie " jeszcze się taki nie urodził,aby wszytkim dogodził". Jeżeli mówisz o przeklinaniu, w pesie jak i na boisku padają moce slowa, ale to nie jest GOLF :D Czasmi puszczają nerwy i moża użyć obraźliwego słowa w powietrze, ale nie w kierunku zawodnika bo za to każemy odrazu.

Nie chcemy wprowadzać tez wojska na MIRCU bo to ma być luźna atmosfera. Czy ty grasz w piłkę na boisku z kolegami?Bo ja tak i czasmi padają mocne słowa, ale po meczu kazdy o tym zapominam bo to jest w ferworze walki.

Czasami chcecie regulaminu przestrzegać, czasami nie....wszytko zalezy od sytuacji w jakiej się znalazles.... bo zadam ci pytanie czy jak grasz T/P dnia grasz z godnie z regulamniem? Nie, na pewno.... i jakos nikt z tego powodu nie daje banów pbo przede wszytkim liczy się zdrowy rozsadek a potem dopiero paragraf!


Masz racje co chodzi o emocje, ale czasem poczytaj mirc na publicznym kanale, bo rozumiem przeklinac po meczu w sensie ze fart, czy jakas tam zla akcja, ale to zawodnicy sobie pisza na PW juz, chodzi mi o ogolna kulture na poblicznym czacie maciek. Wiec twoje porownanie troszke nie trafione.  A z kumplami z pracy gramy czesto w pile w zime na hali, a teraz zaczynamy na dworze, i klniemy jak szefcy, to prawda, ale to mala grupka ludzi i przede wszystkim nie jest publiczna :). MIRC to kanał publiczny dla kazdego. Reszte juz nie bede tłumaczył.....

Co chodzi o ustepstwa od regulaminu to zgadzam sie, ale musza wyrazic obie strony tak?, Wiec jezeli gramy jakis T/P i pisze do goscia ze prosze o LD, a on mowie ze sorki ale musze scignac, to wybacz, ale brak przygotowania ze strony zawodnika, mowie juz po losowaniu, jak trzeba grac, albo pisze, sorki a na ktorej wersji LD? Smiech na sali. No cóż, maciek moze mnie nie znasz, ale gram mało T - P ale jak zglaszam sie to czytam podstawowe zasady tych pucharków i stosuje sie, wchodze do danego roomu, odpalam LD i czekam na koniec losowani, oraz pilnuje kalendarza, co niektorzy maja w dupie. 

Wiesz co mnie dziwi, ze ludzi co graja czesto T/P nie znaj regulaminu, ja gram zadko ale jak gram to trzymam sie zasad.  Oczekuje to samo od przeciwnika, bo przystapnie do rozrgrywek oznacza akceptacje regulaminu. Maciek ty jestes admin wiec komu ja to tłumacze sam wiesz :)  Ja tez adminuje ale w innej lidze simracingowej i nie robie to od 2 dni wiec wszystko wiem jak to działa :).

pozdro.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2012, 17:29:48 »
"
W związku z rozpoczęciem nowego sezonu ligowego oraz nowym zagraniem stosowanym przez wyrafinowanych graczy jakim jest „podawania piłki w obronie non-stop” Zarząd pesleague.pl postanowił, że taka gra będzie karana miesięcznym banem oraz wyrzucenie gracza z danych rozgrywek. Przetrzymywanie piłki przez 45 minut i podawanie sobie pomiędzy obrońcami psuje atmosferę i odpycha od grania w naszą ukochaną kopankę. Jesteśmy przeciwni tego rodzaju zagraniu i nie będziemy tego tolerować. Aby udowodnić takie zagranie należy przesłać nam filmik pokazujący, że przeciwnik nie gra fair."

No tu to trza by było non stop kamere mieć włączoną albo inne ustrojstwo co może mulić komp. Jeden tu taki fifak jest co z nim na pewno trzeba odpalić kompa. Z drugiej strony to też bdzie wrzało gdyż będą kłótnie że jeden bedzie twierdził iż drugi trzymał piłke w podaniach na swojej połowie przez prawie cały mecz, a drugi będzie go kwitował że bzdura ja tylko musiałem cofnąć gre bo co miałem iść na strate piłki bo Ty tak chcesz?? Oj będą ta kłótnie. Zwłaszcza jak sie gra gorszym teamem na lepszy i nie możesz sobie pozwolić na gre w stylu huurrrrrrrrraaaaaaaaaa. trza troche pomyśleć. Ale fakt faktem lemerskie 40 min w obronie tępić surowo.

Co do nagrody w lidze Fair play to lekkie przegięcie. Takie moje zdanie. Gra za pieniądze ( dla bogatszych graczy) nie powinna być lepsza niż od pozostałych rozgrywek.

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 04, 2012, 18:03:36 »
Powinna być mała zmianka regulaminu jeszcze w turniejach i pucharach dnia mianowicie.
1.Podczas turnieju i pucharu dnia każdy kto gra powinien na czas startu p,t dnia być zalogowany na danym serwerze bo już nie raz się zdarzyło że czekałem na gościa 5 min aż dopiero pesa odpali albo pisze czekaj tylko zrestartuje grę bo coś muli administrator powinien to sprawdzać jeżeli kogoś nie ma to od razu powinna być kara jakaś za to w postaci wo
2.Czas powinien być przestrzegany bardziej np pisze że do 22,30 rozgrywamy wszystkie mecze i ci co rozgrywają na lobby mecz po 22,30 czyli jest godz 22,30 a ktoś dokańcza mecz to powinno jemu się dać dograć a ci co jeszcze nie dograli grupy i dopiero mają zamiar rozpocząć mecz od razu wpisywać wo i tyle pozdro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 18:05:35 wysłana przez Paczi »

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:01:30 »
wlasnie tak,postarajcie sie jakos usprawnic turnieje... bo np grupa 6 graczy, ja koncze tak na oko poltorej godziny...a inny graja 2 godz  czy 2,5 i wez tu czekaj?bezsensu.... zaczynamy o 20, 80% graczy o 22 konczy faze grupowa a reszta gra do 23...i co mam czekac ?jaki sens?powinien byc jasno zapisane ile czasu mamy na rozegranie danej fazy...i mam w dupie ,sory telefon sory cos mi wypadlo sory musze wyjsc z psem...niech gra w turze 40 a nie 60 graczy ale takich co maja czas na tura a nie mysla ,a 6 spotkan jakos rozegram'... a co do pkt za fair play-hahahahaha wiecej jeszcze dajcie,za bardzo promujecie ta lige...a martinso chcial pkt za ukonczone ligi? prawo nie dziala wstecz...pkt wprowadzone teraz wiec od teraz powinny byc przyznawane a nie za gre 2 czy 3 tygodnie temu,bo zrobi sie syf za takie oczekiwanie na punkty za to co kiedys ktos ugral...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:01:30 »