Autor Wątek: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!  (Przeczytany 5793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElPolaco

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2009r.
  • BARCA!!!
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:45:03 »
Te wszystkie dodatkowe punkty np. w Lidze są przyznawane za poprzednie sezony?
Visca El Barca!

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 04, 2012, 21:20:02 »
No własnie o tym mówiłem że pkt powinny być przyznawane dopiero od chwili zmian w regulaminie a nie tak jak chcą zrobić admini

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 04, 2012, 21:20:57 »
Te wszystkie dodatkowe punkty np. w Lidze są przyznawane za poprzednie sezony?

nie tylko za ten i za te rozgrywki co sie teraz skonczyly

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 04, 2012, 21:38:39 »
No tak, Haker ma rację, zawsze z chłopakami siedzimy sobie w takim miłym gronie, polecam, szczególnie granie sparów/wyzwań i możliwość komentowania tego na tsie - ekstra :)

Nareście może Awek się ogarnie... :P

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 05, 2012, 19:53:34 »
"
W związku z rozpoczęciem nowego sezonu ligowego oraz nowym zagraniem stosowanym przez wyrafinowanych graczy jakim jest „podawania piłki w obronie non-stop” Zarząd pesleague.pl postanowił, że taka gra będzie karana miesięcznym banem oraz wyrzucenie gracza z danych rozgrywek. Przetrzymywanie piłki przez 45 minut i podawanie sobie pomiędzy obrońcami psuje atmosferę i odpycha od grania w naszą ukochaną kopankę. Jesteśmy przeciwni tego rodzaju zagraniu i nie będziemy tego tolerować. Aby udowodnić takie zagranie należy przesłać nam filmik pokazujący, że przeciwnik nie gra fair."

No tu to trza by było non stop kamere mieć włączoną albo inne ustrojstwo co może mulić komp. Jeden tu taki fifak jest co z nim na pewno trzeba odpalić kompa. Z drugiej strony to też bdzie wrzało gdyż będą kłótnie że jeden bedzie twierdził iż drugi trzymał piłke w podaniach na swojej połowie przez prawie cały mecz, a drugi będzie go kwitował że bzdura ja tylko musiałem cofnąć gre bo co miałem iść na strate piłki bo Ty tak chcesz?? Oj będą ta kłótnie. Zwłaszcza jak sie gra gorszym teamem na lepszy i nie możesz sobie pozwolić na gre w stylu huurrrrrrrrraaaaaaaaaa. trza troche pomyśleć. Ale fakt faktem lemerskie 40 min w obronie tępić surowo.

Co do nagrody w lidze Fair play to lekkie przegięcie. Takie moje zdanie. Gra za pieniądze ( dla bogatszych graczy) nie powinna być lepsza niż od pozostałych rozgrywek.

nie będzie kłótni, dlatego że to że ktoś zgłosi nie znaczy że będzie to zakwalifikowane jako gra na czas decydować będzie o tym zarząd i brać pod uwagę będziemy wszystkie czynniki np można zrobić screena z statystykami procent posiadania piłki
taki zapis będzie w reg. że to my decydujemy kiedy trzeba spełnić parę warunków jednym z nich to np to że komuś to się nagminnie zdarza - bo tak jak wcześniej się wypowiadałem to jest piłka nożna i nikt nie będzie nikomu dyktował jak ma grać o ile jest to w ramach zdrowego rozsądku

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 05, 2012, 19:54:33 »
Powinna być mała zmianka regulaminu jeszcze w turniejach i pucharach dnia mianowicie.
1.Podczas turnieju i pucharu dnia każdy kto gra powinien na czas startu p,t dnia być zalogowany na danym serwerze bo już nie raz się zdarzyło że czekałem na gościa 5 min aż dopiero pesa odpali albo pisze czekaj tylko zrestartuje grę bo coś muli administrator powinien to sprawdzać jeżeli kogoś nie ma to od razu powinna być kara jakaś za to w postaci wo
2.Czas powinien być przestrzegany bardziej np pisze że do 22,30 rozgrywamy wszystkie mecze i ci co rozgrywają na lobby mecz po 22,30 czyli jest godz 22,30 a ktoś dokańcza mecz to powinno jemu się dać dograć a ci co jeszcze nie dograli grupy i dopiero mają zamiar rozpocząć mecz od razu wpisywać wo i tyle pozdro

co do T/P to już kwestia opiekuna jeden pozwoli na załatwienie czegoś co powinno być przygotowane przed T/P a inny nie np brak ld ja np czekam chwilę nie ma i out

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:02:47 »
Powinna być mała zmianka regulaminu jeszcze w turniejach i pucharach dnia mianowicie.
1.Podczas turnieju i pucharu dnia każdy kto gra powinien na czas startu p,t dnia być zalogowany na danym serwerze bo już nie raz się zdarzyło że czekałem na gościa 5 min aż dopiero pesa odpali albo pisze czekaj tylko zrestartuje grę bo coś muli administrator powinien to sprawdzać jeżeli kogoś nie ma to od razu powinna być kara jakaś za to w postaci wo

Chetnie Ciebie zatrudnie do tego gdy bede robil T/P i bedzie ok. 50 osob :D :D

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2012, 22:34:24 »
Mam pytanie co do zmiany regulaminu, czy jeżeli ktoś gra np. od 80 min do końca na czas, nie daje dotknąć piłki, to też się liczy pod ban, czy trzeba grać jak Awek żeby dostać bana??

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 07, 2012, 12:12:56 »
jak Awek

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2012, 13:36:30 »
wszytko jest z głowa, nagraj pokaż :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ogłoszenia - dodatkowe bonusy, zmiana regulaminu oraz nabór!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2012, 13:36:30 »