Autor Wątek: Nieudany experyment z Data Pack 3 - Prosze o pomoc.  (Przeczytany 837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Nieudany experyment z Data Pack 3 - Prosze o pomoc.
« dnia: Kwiecień 06, 2012, 09:09:05 »
Ok. Odpowiedz poki co znalazlem.
Dziwilo mnie tylko 1. Ten nadpisany plik EDIT nie da rady za chiny otworzyc Ultimate Editor, bo wywala blad. Dopiero jakis experyment z programem, ktory zmienia wersje pliku EDIT, polowicznie rozwiazal problem. Anyway niezly SYF sobie zrobilem :). Przywrocenie mojego stanu gry zbiegnie sie pewnie z wydaniem nowego PES :D


Wiem, ze to pytanie padlo juz wiele razy ale wpadlem w tarapaty z moimi eksperymentami i sie doigralem...wyglada na to, ze 2 ostatnie miesiace mojej pracy poszly sie... Czlowiek uczy sie na bledach, mam kolejny raz nauczke, ze za kazdym razem po edycji robi sie back up ...  :'(

Wlasnie cos mi glupiego strzelilo do glowy i bez zrobienia Backup-u mojego pliku EDIT, nad ktorym ciezko pracowalem, wgralem Data Pack 3 i ...nie wiedziec czemu... po prostu odruchowo nadpisalem plik  :'( >:( ??? :-[ :-\ ... Efekt wiadomo jaki. Na szczescie 2 miesiace temu zrobilem back up tego EDIT pliku tak wiec cala 6 miesieczna praca na marne nie poszla...ale tutaj mam kolejny problem: ktory plik mam usunac zeby PES znow chcial mi czytac moj backup plik v.1.03 Data Pack 2 ? Zmienialem juz w Edytorze wersje do eksportu etc...ale za kazdym razem gdy odpalam gre pyta mnie o nadpisanie pliku. Nie wazne, co wybiore (bez nadpisania - z nadpisaniem) zawsze jest tak, ze danych z edycji nie ma. Kiedy otwieram ten sam plik Edytorem mam m.w wszystko tak jak bym chcial ale kiedy ide do gry to dostaje informacje zeby uaktualnic plik. Wiec teraz pytanie, ktore jeszcze pliki powieniem usunac zeby wrocic do gry z Data Pack 2.

Bardzo prosze o jakies wskazowki...bo nocke mialem zarwana juz :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 10:16:55 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline Radeqq81

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Płock
  • Wiadomości: 2068
  • Dostał Piw: 214
  • Na forum od: 01.04.2010r.
  • Najlepszy Patchmaker/Twórca Dodatków 2012r.
    • Status GG
    • Moje mody,dodatki do PES.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nieudany experyment z Data Pack 3 - Prosze o pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2012, 11:25:23 »
Cytuj
Przywrocenie mojego stanu gry zbiegnie sie pewnie z wydaniem nowego PES

Taka cene sie placi za bezmyslnosc :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
NIE POMAGAM NA PW-OD TEGO JEST FORUM!

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Nieudany experyment z Data Pack 3 - Prosze o pomoc.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 11:35:30 »
:) eh to byl jakis naprawde pechowy dzien... jak mozna byc takim idiota... no nic teraz to musze pisac prace na studia wiec nie wiem kiedy naprawde bede mial czas zeby naprawic PES...chyba sciagne Polska Lige moda :) choc moja byla tak fajnie dopieszczona :(
Tylko Polonia Warszawa!


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nieudany experyment z Data Pack 3 - Prosze o pomoc.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 11:35:30 »