Autor Wątek: Schalke 04 --> Proszę zajrzeć! Przerwa z powodu operacji! Na razie.  (Przeczytany 8141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Schalke 04 --> Granero i Huntelaar nie zagrają, powodem bójka w szatni!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2012, 18:28:09 »
No widać Granero świetnie się wkomponował do waszego zespołu. Niestety ta bójka w szatni z Huntelaarem trochę przyćmiła jego dobry występ. Trener dobrze zachował się w tej sytuacji, pokazuję im kto tu rządzi.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Bez gwiazd też można wygrać! Schalke 2-0 Hertha
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2012, 18:55:59 »
Bundesliga Match #4

Schalke 04 2 - 0 Hertha Berlin




- Mecz na Veltins Arena był toczony w bardzo szybkim tempie. To szybkie tempo przyniosło szybką bramkę. W 4min Farfan niczym kiedyś słynny Maradona ruszył do przodu mijając trzech, czterech obrońców i kiedy był już przed bramkarzem nie mógł spudłować i niesamowitą akcję zamienił na GOLLAAA! 1-0 dla Schalke 04 Gelsenkirchen. Gospodarze cały czas atakowali. W 18min skrzydłem ruszył Jurado, który zszedł do pola karnego, wbił w środek mocną, płaską piłkę, a Marica wślizgiem uderzył futbolówkę, która odbiła się od słupka i wpadła do bramki! Od 18min Schalke prowadziło już 2-0! Dwie minuty po golu Hertha przeprowadziła podręcznikową akcję, ale minimalnie z główki pomylił się pomocnik gości Ottl. 24min mogła przynieść gola kontaktowego, ale po strzale głową ponownie Ottla piłka uderzyła w poprzeczkę i wyleciała przed pole karne. Sędzia w 40min po brzydkim faulu Moravka wyrzuca go z boiska ukazując czerwony kartonik. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy znów zabłyszczał Ottl, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem lepszy okazał się Fahrmann.
Po wyjściu na drugą połowę z dobrej strony pokazał się Raul, który znalazł się na 20m od bramki i po mocnym strzale piłka zatrzymała się na słupku. Do końca meczu żadna z drużyn nie stwarzała już dogodnych sytuacji i wynik dzisiejszego spotkania to 2-0 dla Schalke.


4` Farfan
18` Marica


Czerwone kartki: 40` Moravek
Żółte kartki: 61` Uchida
Żółte kartki: 76` Fuchs


2 - Strzelone Bramki - 0
1 - Asysty - 0
12(7) - Strzały(celne) - 7(5)
3 - Faule - 7
1 - Rożne -1
22 - Przejęcia - 23
54% - Posiadanie piłki - 46%


Wszyscy byli bardzo zadowoleni z gry swoich ulubieńców. Schalke w osłabionym składzie bo bez Huntelaara, Granero i Matipa gładko pokonało Herthe Berlin i wskoczyło o 1 miejsce w górę. Zwycięstwo oklaskiwane było przez prawie 5 minut na Veltins Arena, a sami kibice świętują do tej pory.
Zawodnicy nie mają dużo czasu na odpoczynek bo już jutro zaczynają treningi przed pierwszym spotkaniem w Lidze Mistrzów gdzie zagrają przed własną publicznością z Manchesterem United. Dziękujemy za dzisiejszą obecność i dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 19:15:01 wysłana przez motoboy »

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Schalke 04 --> Bez gwiazd też można wygrać! Schalke 2-0 Hertha
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 24, 2012, 19:09:59 »
Pewne zwycięstwo, ustawiliście sobie mecz już na początku, strzelając 2 gole. Od 40' graliście w dziesiątkę, ale mimo tego nadal mieliście przewagę. W końcówce szansę miał jeszcze Raul, ale trafił tylko w słupek.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 19:25:36 wysłana przez bartosiak12 »

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Bez gwiazd też można wygrać! Schalke 2-0 Hertha
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2012, 19:12:39 »
Pewne zwycięstwo, ustawiliście sobie mecz już na początku, strzelając 2 gole. Wygraną ułatwił wam fakt, że rywale grali od 40' w dziesiątkę. W końcówce szansę miał jeszcze Raul, ale trafił tylko w słupek.

Moravek to zawodnik mojej Schalke ;) i to my graliśmy jednego mniej.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Schalke 04 --> Bez gwiazd też można wygrać! Schalke 2-0 Hertha
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 24, 2012, 19:46:24 »
Coś tak czułem ,że Farfan coś strzeli :) Schalke to ekipa której ten zawodnik może wiele dać tak jak Raul czy Granero . Powodzenia dalej . :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Schalke 04 --> Bez gwiazd też można wygrać! Schalke 2-0 Hertha
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:22:01 »
Bez większych problemów uporałeś się z Herthą. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, jednak po strzale Raula futbolówka trafiła w słupek. Wcześniej nie więcej szczęścia miał Ottl.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Gorzki smak porażki z United na początek Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:31:32 »


Uefa Champions League Match #1

Schalke 04 2 - 4 Manchester United




- Schalke, która w tym sezonie ma przyjemność grać w Lidze Mistrzów podejmowała na Veltins Arena ''Czerwone Diabły''. Mecz od początku ułożyli sobie goście. Już w 3min mogło być 1-0 dla gości, ale w pojedynku 1na1 z Chicharito wygrał Farhrmann. Parę minut później Huntelaar miał dobrą okazję, ale chybił z główki i tylko jęk zawodu na trybunach. Diabłom w końcu się udało i w 11min Javier Hernandez strzelił do siatki Schalke po podaniu od Welbecka. Wręcz bomba poleciała na bramkę De Gei po strzale Huntelaara, ale piłka odbiła się od poprzeczki, linii bramkowej i wybił ją na rożny Vidic. Schalke cały czas atakowało i przyniosło to skutek w 33min kiedy Farfan dośrodkował swoją słabszą lewą nogą na głowę Raula, a ten strzelił dając remis. Manchester miał szansę na bramkę, ale w poprzeczkę uderzył z wolnego Ryan Giggs. Huntelaar znów spróbował uderzenia zza pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Raula, który dokończył dzieło i strzelił na 2-1 Nic tego nie zapowiadało, ale stało się! Na trzydzieści sekund przed końcem pierwszej połowy zdołali wyrównać. Giggs zagrał piłkę w 16-stkę Schalke, a głową skierował piłkę do siatki Smalling.
Zaraz na początku drugiej połowy dobrą sytuację miał Raul, który zabrał piłkę Vidicowi, ale kiedy stanął oko w oko z De Geą, lepszy okazał się ten drugi. Potem było już tylko lepiej dla Manchesteru United. W 55min sędzia był zmuszony wyrzucić Howedesa z boiska za brutalny faul na Rooneyu. Na piętnaście minut przed końcem meczu na prowadzenie wyszli przyjezdni. Z rzutu wolnego dośrodkował Ryan Giggs, a ze wślizgu na drugim słupku strzelił Vidic.
Ogromną szansę na wyrównanie miał w 76min Raul, ale piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce. Odbita piłka trafiła do Rooneya, który zagrał do Chicharito, a ten ustanowił wynik spotkania na 2-4. Kontra wzorowa.


11` Chicharito
33` Raul
44` Raul
45+1` Smalling
74` Vidic
78` Chicharito


Czerwone kartki: 54` Howedes
Żółte kartki: 70` Matip
Żółte kartki: 85` Papadopoulos


2 - Strzelone Bramki - 4
1 - Asysty - 4
17(9) - Strzały(celne) - 11(4)
3 - Faule - 5
4 - Rożne -3
16 - Przejęcia - 19
60% - Posiadanie piłki - 40%



Podsumowując mecz w Gelsenkirchen można powiedzieć, że problemem Schalke jest słaba skuteczność, którą trzeba poprawić od zaraz. Gospodarze mieli okazję do tego, aby tutaj wygrać i mieć komplet punktów, ale niestety Manchester skorzystał na słabej skuteczności naszego zespołu. Następny mecz w Uefa Champions League zagramy u siebie z Villarealem, który w Hiszpanii pokonał Turków(Trabzonspor) 1-0.

Warto też przypomnieć wyniki jakie uzyskały Polskie drużyny reprezentujące się w Lidze Mistrzów:

Legia Warszawa 1 - 0 Panathinaikos
Olympiacos Pireus 0 - 1 Śląsk Wrocław.

Gratulujemy polakom i życzymy powodzenia w następnych meczach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:16:51 wysłana przez motoboy »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Schalke 04 --> Gorzki smak porażki z United na początek Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:09:36 »
Szkoda przegranej z United, ale jestem dumny z Polskich ekip. Ograli Greków, oby na EURO im podobnie poszło .

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Schalke 04 --> Gorzki smak porażki z United na początek Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 25, 2012, 11:10:04 »
Szkoda . :( Po dwóch bramkach Raula byliście w dobrej sytuacji dzięki której można by było zwyciężyć . Jedyne do może cieszyć to to ,że polskie ekipy radzą sobie w Europejskich Pucharach . Oby tak dalej . :)

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Druga porażka z rzędu i możliwe zmiany w zarządzie! Trener?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 26, 2012, 20:14:26 »
Bundesliga Match #5

Schalke 04 0 - 1 Freiburg




- Na Schalke 04 zostały zesłane chyba wszystkie klątwy. Bo jeśli drużyna, która gra na swoim stadionie nie wygrywa takiego meczu z przeciwnikiem o przynajmniej marnej sytuacji sezonowej to dobrze nie jest. Freiburg, który przyjechał na miejscu 17 do Gelsenkirchen miał marne szanse na wywiezienie stąd punktów.
Cały mecz okiem kibica był nudny, mała ilość okazji bramkowych, bardzo słabe strzały w małej ilości i brak jakiegokolwiek zaangażowania. Jednak w 38min bardzo dobrą okazję miał Cisse, który nie strzelił do pustej bramki. To była jedyna okazja na bramkę w pierwszej połowie i mieliśmy remis. W 52min rozruszał się Granero, ale jego strzał zablokował obrońca. Dopiero pod koniec meczu piłka znalazła się w polu karnym Schalke kiedy to Cisse podał do Nicu, a strzał kapitana Freiburga obronił Fahrmann i mieliśmy rzut rożny. W 82min Raul został sfaulowany na polu karnym i mieliśmy rzut karny, do którego podszedł Jurado. Wszyscy wierzyli, że za parę sekund będą uradowani iii... piłka odbija się od poprzeczki i nie ma gola.! Pięć minut później gola na wagę zwycięstwa zdobył Nicu po fatalnym błędzie Uchidy. Obrońca zamiast wybić pewną piłkę, podał ją do przeciwnika. W 91min kolejny już rzut karny odgwizdany dla Schalke i znów Jurado. Zabrał się do strzału ii.. nie ma! Piłka nad bramką.
To co działo się dzisiaj na Veltins Arena trudno opisać słowami. Nuda, a zarazem wielkie emocje w ostatnich dziesięciu minutach. Po tym jak Schalke spadło na 11 miejsce w lidze i wypowiedzi Clemensa Tonniesa można wnioskować, że bardzo prawdopodobna jest zmiana na stanowisku trenera. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne komunikaty z samego środka klubu.

87` Nicu


Czerwone kartki: Brak
Żółte kartki: Brak


0 - Strzelone Bramki - 1
0 - Asysty - 0
4(3) - Strzały(celne) - 3(3)
1 - Faule - 1
1 - Rożne -2
24 - Przejęcia - 12
71% - Posiadanie piłki - 29%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 20:17:04 wysłana przez motoboy »

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Rafa Benitez, Villa-Boas czy Diego Simone? Kto w Schalke 04?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 26, 2012, 21:24:58 »
Zmiana trenera coraz realniejsza? Kto następny?

Po przegranym meczu na Veltins Arena z Freiburgiem stołek trenera w Schalke podobno szuka nowego właściciela. Choć nie podano żadnych oficjalnych informacji to na obecną chwilę wszystko wskazuję na to, że będą roszady w zarządzie Schalke 04. W tej sprawie wypowiedział się dziś Clemens Toennies.




Czy to prawda, że w najbliższym czasie w drużynie Schalke można spodziewać się zmiany trenera? - ''Przed tym sezonem zatrudniliśmy nowego szkoleniowca, który miał wprowadzić naszą drużynę na właściwy tor i pokazać z nią choć cząstkę dobrego futbolu. Do meczu z Freiburgiem nie myślałem głębiej nad zmianą trenera, ale to co wydarzyło się w tym meczu odwróciło moje myśli.'' - Prezes klubu Schalke dość skrycie mówił o poczynaniach drużyny i trenera, ale potem już powiedział jasno i na temat - ''Jeśli tak ma wyglądać dalsza część przygoda Rigi z Schalke to my mu serdecznie dziękujemy. Zatrudniając go miałem nadzieję na odmianę, a tutaj stało się całkiem odwrotnie.'' - Więc na 99,9999% możemy już zastanawiać się kto zostanie nowym trenerem Schalke 04 Gelsenkirchen.





Zapytaliśmy także samego Rige co myśli na temat jego prawdopodobnego odejścia, powiedział krótko -''Jest mi przykro, ale niestety moja droga w Schalke dobiegła końca''.


Atmosfera w szatni Schalke 04 jest napięta i każdy się zastanawia kto może ją ochłodzić. Trzech głównych trenerów, którzy mogą zawitać na Veltins Arenie to: Rafa Benitez, Villas-Boas oraz ten najmniej znany Diego Simone z Atletico Madryt. Prezes Toennies nie kryje zainteresowania osobą Simone, ale wszystko wyjdzie już nie długo. Czekamy z niecierpliwością na poczynania klubu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:14:12 wysłana przez motoboy »

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Schalke 04 --> Rafa Benitez, Villas-Boas czy Diego Simone? Kto w Schalke 04?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 26, 2012, 21:27:54 »
Ja mam Beniteza możesz iść moimi śladami  ;D
Warriors by undertaknen

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Szok! Pep Guardiola w ekipie Schalke 04! To dla każdego!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 27, 2012, 17:49:58 »
Szok! Pep Guardiola w ekipie Schalke 04!

Zamarłem kiedy to okazało się, że stanowisko trenera w Schalke 04 obejmie Josep Guardiola. W końcowej fazie poprzedniego sezonu nikt nie myślał, że szkoleniowiec może opuścić wielką Barcelonę, a tym bardziej, że zasiądzie w fotelu trenera Schalke 04 Gelsenkirchen. Na wieść o tym wydarzeniu cały świat oszalał! Większość była zdziwiona wyborem Guardioli, ale dla kibiców Schalke był to cud zesłany nieba. Jeden z najlepszych trenerów na świecie w ostatnio przeciętnej Schalke. Tak było kiedy dołączał do Barcy. Czy stać go na ogromne sukcesy z drużyną Schalke? Już niedługo się o tym przekonamy jak będzie wyglądać praca Pep`a w Gelsenkirchen.




''Doskonale! Sam nie wierzyłem w to, że stać nas na tak wielką osobowość. To jest więcej niż trener, to mężczyzna który potrafi poruszyć całym światem futbolu. Zbudował najlepszą drużynę świata w ostatnich latach. Wszyscy zgromadzeni tutaj na stadionie możemy się cieszyć i zarazem świętować przyjście osoby, dzięki której będziemy mogli stanąć na nogi.
Nie potrafię wyrazić słowami tego jak bardzo jestem zadowolony z przybycia Josepa na Veltins Arena. Jestem bardzo podekscytowany tym faktem i nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy razem działać w stronę dobra naszego klubu.'' - Clemens Toennies (Prezydent Schalke 04 Gelsenkirchen)





''Dzień dobry! (owacje kibiców). Pewnie wielu się zastanawia czemu właśnie Schalke? Chcę pomagać wszystkim w Gelsenkirchen i czuć pomoc z ich strony. Bardzo trudno było mi się rozstać z FC Barcelona, ale na każdego przychodzi czas mnie właśnie taki czas doczekał. Praca w Barcelonie była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Miałem wokół siebie wielu wspaniałych ludzi.
Chciałbym z całego serca prosić o wsparcie, szczególnie teraz na początku kiedy jak każdy wie nie jest nikomu łatwo! Będę dawał z siebie tyle ile będę mógł. Wiem, że stać Schalke na wszystko i że możemy osiągnąć to co osiągałem z Barceloną.
Wszyscy musimy dążyć do tych samych celów, które już teraz są wyznaczone. Chciałbym wszystkim tutaj zgromadzonym: kibicom, działaczom klubu, zawodnikom obiecać walkę do końca i starania się o to co tylko jest możliwe.
Kończąc dziękuję, że przyszliście wszyscy tutaj mnie powitać, dziękuję!.'' - Josep Guardiola


Puyol: Życzę mu szczęścia i powodzenia w nowej drużynie!




Po prezentacji Guardioli na Veltins Arena wypowiedział się kapitan Barcy Carles Puyol - ''Życzę mu szczęścia i powodzenia w nowej drużynie! Jestem bardzo smutny, że musiał od nas odejść, ale zarazem szczęśliwy z nowego szczęścia Pep`a. Dziękuję za te cztery lata, które mogłem spędzić prowadzony przez najlepszego trenera świata. Moje wspomnienia nigdy nie wygasną, a w Barcelonie zawsze będzie miejsce dla ''naszego Mistera'', Visca el Barca i Visca el Catalunya.''


Były owacje, były łzy i setki wspomnień! Po prawie roku jak Guardiola opuścił Barcelonę nadal wszyscy pamiętają jak on dla nich dużo zrobił. Nikt nie zapomni jak ważną osobą jest Josep. Dla Pep`a Barcelona będzie teraz stać na drugim miejscu. Miejmy nadzieję, że praca w Schalke 04 będzie tak samo owocna i sukcesywna.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:14:01 wysłana przez motoboy »

FanBenzemy08

  • Gość
Odp: Schalke 04 --> Szok! Pep Guardiola w ekipie Schalke 04! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 27, 2012, 21:25:53 »
Szkoda, że zwalniasz trenera. Nawet nie pokazał pełni swoich umiejętności, ale skoro Guardiola zdecydował się na propozycje objęcia posady w Niemczech to trzeba się cieszyć. Dysponując obecnym składem ma możliwości, aby przywrócić Schalke tam gdzie ich miejsce ;) Pozdrawiam

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Debiut Guardioli w lidze! Wylot do Turcji podbić Trabzonspor
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 27, 2012, 23:26:56 »


Bundesliga Match #6

1 - 0



- Schalke 04 Gelsenkirchen do Norymbergi leciało z nowym szkoleniowcem na pokładzie. Gospodarze dzisiejszego spotkania spisują się całkiem dobrze w tym sezonie. Nikt nie powiedział, że Guardiola ustawi drużynę w 1 meczu i wygra mecz trzema, czterema czy większą ilością bramek.
W 11min Raul bił piłkę z narożnika w pole karne, a po strzale Papadopoulos piłka minęła poprzeczkę minimalnie. Farfan w 20min oddał bardzo groźny strzał, ale futbolówkę odbił Ratkovsky. Pierwszą bramkową sytuację gospodarze mieli w 34min kiedy Didavi minął zwodem Metzeldera, ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Po pierwszej połowie nie udało się nikomu strzelić pomimo, że Schalke miało ponad 70% posiadania piłki i piłka była częściej w polu karnym gospodarzy.
Na drugą połowę drużyny wyszły skoncentrowane i Schalke nadal przeważało. W 65min Granero popisał się dobrym strzałem z dalekiej odległości, ale goalkeeper FC1 odbił piłkę na rożny. Na kwadrans przed końcem meczu Huntelaar ruszył sam, a po drodze minął dwóch obrońców, oddał strzał, który zablokował kolejny obrońca. 83min przyniosła sensacyjną bramkę dla gospodarzy. Frantz uderzał piłkę z wolnego(ok. 35m) zakręcił piłkę tak, że Fahrmann nie miał żadnych szans.
Mecz zakończył się drugą z rzędu przegraną Schalke w lidze. Miejmy nadzieję, że Josep Guardiola w niedługim czasie postawi drużynę na nogi.


83` Frantz


79` Papadopoulos
87` Metzelder
Brak


1 - Strzelone Bramki - 0
0 - Asysty - 0
5(4) - Strzały(celne) - 9(7)
1 - Faule - 3
2 - Rożne -4
12 - Przejęcia - 27
28% - Posiadanie piłki - 72%




''Co mogę powiedzieć? Przegraliśmy mecz, który powinniśmy być wygrać. Ja dopiero się tutaj rozpoznaję. Będę pracować cały czas nad składem, aby zgranie i skuteczność sięgnęły szczytu. Graliśmy dobrze w obronie, ustawiłem trójkę w obronie i ten trójkąt spisywał się bardzo dobrze. Stopowaliśmy większość akcji przeciwnika już w środku pola.
Chcę zrobić z Schalke drużynę bardziej ofensywną, która wie co zrobić z piłka, a w pewnym momencie zadać cios przeciwnikowi. Będę dążył do coraz lepszego zrozumienia w klubie bo to jest najważniejsze. Puki co przed nami mecz w Champions League, na który jedziemy w najmocniejszym składzie i oczywiście jedziemy po wygraną.''
- Josep Guardiola, po meczu z FC1 Nuernberg.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:21:07 wysłana przez motoboy »

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 29, 2012, 07:01:28 »



Uefa Champions League #2

1 - 1



- Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze w grupie i bardzo im zależało na trzech punktach. Początek spotkania nie należał do porywających, ale w 19min na bezpańską piłkę wbiegł Halil Altintop i oddał bardzo dobry strzał, po którym stworzył wielkie trudności bramkarzowi. Minutę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mogło być 1-0 dla gospodarzy, ale Fahrmann obronił w ostatnim momencie wyciągając się jak struna. Jedyną groźną akcję przyjezdnych zainaugurowała kontra wyprowadzona przez holendra Huntelaara, który wbił mięciutko piłkę w pole, a strzał głową Farfana nie stworzył większego zagrożenia. Po pierwszej poło mieliśmy remis z przewagą okazji Trabzonsporu.
Na drugą część spotkania w bardzo dobrych humorach wyszli zawodnicy Schalke, którzy dziesięć minut później wyszli na prowadzenie. W 55min niewidoczny jak dotąd Marica dośrodkował piłkę w pole karne a futbolówkę zgarnął dopiero przy końcu pola Jurado, który strzałem z pierwszej piłki umieścił ją w siatce. Od tej pory goście prowadzili 0-1. Od 64min Schalke musiało radzić sobie jednego mniej ponieważ, Granero ujrzał drugą już dzisiaj żółtą kartkę. Przyjezdni z Gelsenkirchen mogli podwyższyć prowadzenie w 82min, ale strzałem głową minimalnie chybił Metzelder. Kiedy wydawało się, że Schalke już ma pewne trzy punkty to się trochę skomplikowało. Kapitalna kontra Trabzonsporu w 91min i Alanzinho umieścił piłkę w bramce. W Turcji przy dość małej ilości kibiców (17tyś) padł remis co Schalke może uznać za porażkę.


55` Jurado
91` Alanzinho


Brak
64` Granero


1 - Strzelone Bramki - 1
0 - Asysty - 1
12(5) - Strzały(celne) - 6(3)
5 - Faule - 5
3 - Rożne -0
18 - Przejęcia - 19
45% - Posiadanie piłki - 55%


W drugim meczu grupy B Manchester United podejmował Villareal. Czerwone Diabły oczywiście były faworytem tego spotkania. Jednak po 90 minutach gry to Hiszpanie wywieźli trzy punkty z Old Trafford pokonując Manu 2-0.
Polskie drużyny również zaprezentowały się po raz kolejny bardzo dobrze, a oto wyniki:

Legia Warszawa 2 - 2 PSG
Śląsk Wrocław 2 - 1 Valencia CF


Wszystkie pomeczowe wydarzenia z konferencji prasowej będą umieszczone w następnym wątku, zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:13:03 wysłana przez motoboy »

Offline Yerpal

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.04.2012r.
  • o.O
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 29, 2012, 07:31:39 »
Szkoda porażki w lidze i straty punktów w LM. Tym bardziej, że Trabzonspor, to drużyna, którą powinieneś wypunktować ;) Miałeś wyższe posiadania piłki, a mniej strzałów na bramkę. Trzeba to poprawić  :D

Neymar11

  • Gość
Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 29, 2012, 08:26:58 »
Pep Guardiola, to trener którego bardzo cenie jednak nie podoba mi się jego styl gry, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Taki zespół jak Shalke powinien liczyć na Szybkie Kontrataki. Sytułacja w Bundeslidze wygląda nie za ciekawie, może się okazać, że nie zagrasz w przyszłym sezonie nawet w Lidze Europejskiej. Powodzenia życzę, przyda się ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 29, 2012, 09:22:03 »
Drugi mecz tego roku w Champions League i tym razem podjeliście ciekawy zespół czyli Trabzonspor. Udało się wam zremisować po ciężkim meczu na stadionie rywala. Jurado strzela według mnie to zawodnik, który pasuje do Schalke ;).

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2012, 10:18:18 »
Na razie wyniki kiepskie notujesz ,ale nowy trener pewnie z biegiem czasu będzie się rozkręcał tak jak całe S04 ,szkoda tylko że wybrałeś właśnie takiego trenera no ,ale trudno. Co do kariery to dodam od siebie ,że trochę brakuję tutaj większej ilości grafiki jakieś screeny czy video lub składy a tak nawet dobrze się to czyta. Powodzenia w następnych meczach. Pzdr.
Warriors by undertaknen

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 --> Wielkie emocje w Turcji! Polacy na szczycie!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2012, 10:18:18 »