Autor Wątek: Schalke 04 --> Proszę zajrzeć! Przerwa z powodu operacji! Na razie.  (Przeczytany 8140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.


SCHALKE 04

Rok założenia: 1904
Barwy: niebiesko-białe
Przydomek: Niebiescy
Adres: Ernst-Kuzorra-Weg 1 45891 Gelsenkirchen
Telefon: 0209-36180
Fax: 0209-3618109
Prezes: Clemens Tonnies
Menedżer: Jose Riga
Strona: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


28 lipca na UEFA.com podano oficjalną informację na temat zmiany trenera w drużynie Schalke 04. Mało kto spodziewał się, że stanowisko trenera może objąć człowiek z nie dużym, europejskim doświadczenie. A jednak, stało się! Nowym menedżerem ''Niebieskich'' został Jose Riga, który zostawił Standard Liege dla Schalke.



- ''To wielka przyjemność móc poprowadzić taki zespół jak Schalke. To marzenie każdego trenera być w takim zespole i reprezentować go na najwyższym, europejskim szczeblu. Postaram się o to, aby każdy mówił o mnie i o mojej drużynie jak najlepiej bo tego chce każdy z Gelsenkirchen.'' - to słowa Rigi na pierwszej konferencji prasowej w Schalke.

Przed nadchodzącym sezonem głos w konferencji zabrał także Prezes klubu Clemens Tonnies. Pytany o cele i wzmocnienia w tym sezonie odpowiedział - ''Chcemy wygrać wszystko! Jesteśmy konsekwentni i wiemy, że to bardzo trudne. Ale z drugiej strony każdy wie jakimi zawodnikami dysponujemy i co oni potrafią. Jeśli chodzi o transfery to sprawa otwarta i nie wykluczone, że sprowadzimy jedną bądź dwie gwiazdy futbolu.''


Przed rozpoczęciem ligi Schalke na swoim stadionie podejmie w towarzyskim spotkaniu Rosenborg Ballklub. Termin tego spotkania ustalony jest na 2 sierpnia 2011r. Przeciwnik niegroźny, a z drugiej strony trzeba będzie uważać, bo Rosenborg to drużyna potrafiąca grać piłka i bardzo dobrze kontratakować.
   

« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2012, 21:36:01 wysłana przez motoboy »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Schalke 04 --> trener z wielkim temperamentem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:41:24 »
Ciekawy początek, zobaczymy co będzie dalej ;) Krótko, ale okey :D To chyba Twoja pierwsza kariera więc witamy Cię w naszym gronie :D.
Zamiast tego loga Schalke z tłem to może wybierz to ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 11:55:49 wysłana przez United Forever »

Offline duce12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2012r.
  • C. Ronaldo the best player ever
Odp: Schalke 04 --> trener z wielkim temperamentem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:55:14 »
Nowa kariera. Mamy nadzieje, że poradzisz sobie Schalke 04 w Bundeslidze i zdobędziesz jak najwięcej trofeum. Powodzenia. :)

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> trener z wielkim temperamentem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2012, 13:06:11 »
Mecz towarzyski #1

Schalke 04 2 - 1 Rosenborg Ballklub



- Schalke 04 wygrała mecz towarzyski na swoim stadionie z Rosenborgiem. Był to debiut nowego trenera Jose Rigi, który wyszedł w przyzwoity sposób. Przez cały mecz przeważała drużyna gospodarzy, ale jak wcześniej wspominaliśmy Rosenborg postraszył gospodarzy paroma dobrymi kontrami. Nerwowy początek w wykonaniu Schalke i w 7min błąd popełnił Fuchs, ale wbiegający na wolne pole Asen nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 19min wynik spotkania otworzył Jurado. Świetne prostopadłe podanie Farfana między obrońców i środkowy pomocnik Schalke lekkim strzałem w dolny róg bramki umieszcza piłkę w siatce. Nie długo po strzeleniu bramki przez Schalke, rywale mieli bardzo dobrą sytuację na wyrównanie ale Winsnes nie strzela z nie całych 10m od bramki, fatalne pudło. od tamtego czasu inicjatywę przejęli gospodarze i nie pozwalali na nic przeciwnikom i mogli udokumentować swoją dużą przewagę w 41min. Huntelaar po samotnym rajdzie wbiegł w pole karne i potężnym strzałem uderzył w słupek po czym, piłka wyleciała za bramkę. Po pierwszej połowie spokojne prowadzenie drużyny z Gelsenkirchen. Zaraz po przerwie bo już w 50 min kapitan Rosenborga miał świetną sytuację na 1-1, ale bramkarz Fahrmann zdołał obronić. Radosna 58min dla Niebieskich, a powodem tej radości był gol Huntelaara. Jurado zagrał górną piłkę do Farfana, a ten spojrzał w pole karne zobaczył wbiegającego Holendra, dośrodkował i Huntelaar wykończył akcję strzałem głową. Bardzo dobry kontratak drużyny Rosenborg po stracie Uchidy na połowie boiska przyniósł gola kontaktowego, którego zdobył Jamtfal. W 73min trybuny zamarły po strzale Prici, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce i wyleciała za boisko. Wprowadzony na boisko Pukki podał do Farfana, a ten z pierwszej piłki odegrał do wybiegającego Pukkiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam i mógł strzelić na 3-1, niestety po próbie lobnięcia piłka uderzyła w poprzeczkę.

Jak sami widzicie każda z drużyn mogła dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Goście zaprezentowali się bardzo solidnie, ale nie aż tak żeby pokonać dzisiejszych szczęśliwców jakimi okazali się piłkarze Schalke 04. Gratulujemy drużynie z Gelsenkirchen zwycięstwa i życzymy powodzenia w następnych meczach.

19` Jurado
58` Huntelaar
61` Jamtfal

43` Uchida
54` Fuchs
67` Papadopoulos


2 - Strzelone Bramki - 1
2 - Asysty - 1
12(6) - Strzały(celne) - 6(3)
8 - Faule - 0
0 - Rożne - 1
25 - Przejęcia - 20
62% - Posiadanie piłki - 38%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:49:53 wysłana przez motoboy »

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Granero w szeregach Gelsenkirchen
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2012, 14:55:58 »
Oficjalnie: Granero w szeregach Schalke 04



Krążyło wiele plotek na temat transferu pomocnika Realu Madryt do Schalke 04. Zawodnik królewskich nie dostawał wiele minut w drużynie Mourinho i chcąc się wybić musiał zmienić klub. Hiszpańskim pomocnikiem interesowały się takie kluby jak Inter Mediolan, Manchester City czy AS Roma. Los jednak wskazał drogę Hiszpanowi do Gelsenkirchen. Prezes klubu Schalke był bardzo zadowolony z sfinalizowania transferu jakże błyskotliwego zawodnika.
Esteban Félix Granero Molina ur. 2 lipca 1987 w Madrycie ma zaledwie 25 lat i ma bardzo dużo czasu na rozwijanie swoich umiejętności. Prawie całą dotychczasową karierę piłkarską spędził w Realu z dwuletnią przerwą, którą spędził w Getafe. Trener Jose Riga interesował się tym zawodnikiem jeszcze za czasów kiedy trenował Standard Liege. Jose był bardzo zadowolony po tym kiedy Granero podpisał 2-letni kontrakt z niemiecką drużyną. Schalke 04 musiało zapłacić za 25-letniego pomocnika 21mln euro, a zarobki roczne wynosić będą 3,7mln euro.

Po prezentacji na stadionie odbyła się 45 minutowa konferencja prasowa z udziałem działaczy Schalke jak i nowo pozyskanym zawodnikiem. Wypowiedź trenera oznaczała jedno - ''To wielka sprawa mieć takiego zawodnika w swojej drużynie''.

Prezes mówił o małych komplikacjach podczas finalizowania transferu - ''Sfinalizowanie tego transferu nie było łatwe, Madryt chciał za tego zawodnika więcej pieniędzy, których my nie mogliśmy dać. Naszą ofertę przebiła AS Roma, ale ostateczna decyzja należała do zawodnika, a ten wybrał właśnie nas''

Ostatnie minuty na konferencji prasowej były poświęcony wypowiedzi nowego gracza Schalke - ''Bardzo się cieszę, że trafiłem do Schalke, bywałem w Niemczech niejednokrotnie i bardzo mi się tutaj podoba. Będę grał z kolegą, którego znałem bardzo dobrze. Jest nim Raul i mam nadzieję, że będzie nam się tutaj wszystkim dobrze współpracowało. Chcę dać mojej nowej drużynie jak najwięcej, a w zamian chcę poczuć atmosferę swojego nowego domu.'' - tak zakończył nowy gracz Schalke 04.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:50:07 wysłana przez motoboy »

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Schalke 04 --> Granero w szeregach Gelsenkirchen
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2012, 17:13:24 »
Jestem pewien, że w Realu Madryt nigdy nie byłby kluczową postacią. W ekipie z Zagłębia Ruhry ma szansę zyskania statusu gwiazdy.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Rozpoczęcie sezonu bez owacji
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2012, 18:22:55 »
Bundesliga Match #1

Schalke 04 2 - 4 TSG Hoffenheim



- W ramach pierwszej kolejki Bundesligi Schalke 04 Gelsenkirchen podejmowało u siebie TSG Hoffenheim. Bezwzględnym faworytem tego meczu było Schalke 04. Potwierdziło się to już na początku meczu, po bardzo dobrym rozegraniu ofensywy Schalke piłka powędrowała do Raula, a ten z około 35m huknął jak z armaty i piłka wpadła do bramki. Od tego momentu to goście przejęli inicjatywę i atakowali. W 9min 100% sytuację miał Babel, ale jakimś cudem z linii bramkowej piłkę wybił bramkarz gospodarzy. W 14min zrobiło się trochę nieciekawie, a po faulu na Babelu czerwoną kartkę ujrzał Matip Dwie minuty później atmosferę podgrzał skrzydłowy Schalke. Draxler po brutalnym wejściu od tyłu w nogi Ibertsbergera ujrzał czerwoną kartkę i gospodarze grali już w dziewięciu. Hoffenheim zagrało znakomitą akcję liczącą zaledwie 3 podania i w sytuacji sam na sam znalazł się Obasi, ale na szczęście obronił jego strzał Fahrman. Ataki przyniosły skutek bo w 21min Salihovic doprowadza do zasłużonego wyrównania. Pięć minut później było już 1-2 dla Gości po tym jak Ibisevic podał do Roberto, który miał przed sobą pustą bramkę. Schalke szukało sposobu na żelazną defensywę TSG i znalazło. Holtby minął obrońcę na skrzydle, zagrał płasko w pole karne a Jurado nie trafił do pustej bramki. 44min to minuta, w której Hoffenheim podwyższyło swoje prowadzenie. Escudero chciał podać do bramkarza, ale szybszy okazał się Obasi, który zagarnął piłkę i wbił ją do bramki. 45+2min, a więc doliczony czas gry i kolejny atak Hoffenheim. Chyba sami się tego nie spodziewali, że przed przerwą jeszcze mogą trafić. Salihovic zagrał prostopadłe, górne podanie za obrońców gdzie wbiegał Babel, a ten kiwnął goalkeepera Schalke i strzelił na 1-4.
Po wyjściu drużyn na drugą połowę na prawdę obie drużyny grały bardzo statycznie i gra toczyła się głównie w środku pola. Przez blisko 30min gry nic się nie działo. W 70 min Hoffenheim kontratakowało a Babela zatrzymał faulem Escudero, za co ujrzał żółtą kartkę. Źle wykonany rzut wolny i błyskawiczna kontra Schalke przyniosła drugiego gola strzelonego przez Raula. Hofanheim po stracie gola miało rzut karny, ale Ibisevic posłał futbolówkę nad poprzeczką. W 84min bardzo ładnym strzałem popisał się wprowadzony 4min wcześniej Farfan, ale piłka minęła słupek minimalnie.

Podsumowując mecz na Veltins Arena można powiedzieć, że goście zasłużenie wygrali ten mecz. Zawodnicy Schalke dzisiaj mieli za mało skoncentrowania przez co sędzia pokazał dwie czerwone kartki. Początek sezonu w wykonaniu Schalke bardzo słaby, ale nikt nie traci wiary bo cały sezon dopiero przed nami.



Spytany o przebieg meczu trener Schalke Jose Riga odpowiedział - ''Przegraliśmy mecz przez własną głupotę, powinniśmy mecz pierwszej kolejki na swoim stadionie wygrać. Co ja mogę na to poradzić, zrobiłem wszystko co w mojej mocy, jeśli mam kogoś obwiniać za porażkę to obwiniam całą drużynę wliczając w to mnie.'' - więc jak widzimy trener dość spektakularnie odniósł się do wydarzeń z meczu.

3` Raul
20` Salihovic
25` Roberto
44` Obasi
45+2` Babel
71` Raul


Czerwone kartki: 14` Matip
Czerwone kartki: 16` Draxler
Żółte kartki: 70` Escudero


2 - Strzelone Bramki - 4
2 - Asysty - 3
10(5) - Strzały(celne) - 10(7)
4 - Faule - 5
2 - Rożne - 0
21 - Przejęcia - 16
56% - Posiadanie piłki - 44%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:50:18 wysłana przez motoboy »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Schalke 04 --> Rozpoczęcie sezonu bez owacji
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2012, 18:46:20 »
Granero bardzo dobry transfer zobaczymy jak się potoczą jego losy w Bundeslidze.Szkoda porażki z "Wieśniakami". Raul niezawodny.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Schalke 04 --> Rozpoczęcie sezonu bez owacji
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2012, 18:56:36 »
Granero to dobry zawodnik który moim zdaniem bardzo dobrze pasuje do ekipy Schalke . :) Pierwszy mecz nie za dobrze ci wyszedł . ;/ No ale cóż. Taka jest piłka. Szkoda straty punktów ale mam nadzieje ,że w kolejnym meczu zdobędziesz 3 pkt . Powodzenia . :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Schalke 04 --> Rozpoczęcie sezonu bez owacji
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2012, 21:57:38 »
witam nowego w naszym gronie. popracuj nad czcionką i grafiką, a będzie o niebo lepiej. opisy w miarę dobre

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Rozpoczęcie sezonu bez owacji
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:16:32 »
Bundesliga Match #2

Schalke 04 0 - 0 FC Kaiserlautern



- Po pierwszy dosyć nieudanym spotkaniu w wykonaniu Schalke jak i Kaiserlautern przyszedł czas na konfrontacje tych dwóch drużyn w drugiej kolejce Bundesligi. Miejscem spotkania był stadion Schalke 'Veltins Arena'. Gospodarze byli teoretycznie faworytami, ale po tym pierwszym przegranym meczu 2-4 z Hoffenheim można było spodziewać się wszystkiego.
Początek był bardzo ciekawy i w 9min po długim rozgrywaniu piłki pierwszy swój strzał na bramkę oddał Granero, ale beż większych problemów obronił to bramkarz. Trzy minuty później w fantastycznej sytuacji znalazł się Raul, ale nie potrafił pokonać goalkeepera i wciąż był remis. Po kwadransie gry na Veltins Arena kolejnym rajde w tym meczu pochwalił się Holtby, który podał do Raula na 16 metr od bramki, a ten posłał piłkę nad poprzeczką. Do 32min gra toczyła się spokojnie, ale jeden mały błąd obrony i szanse na strzelenie bramki z tłoku miał Tiffert, który jednak spudłował. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy miał jeszcze okazję na bramkę holender Huntelaar, ale jego strzał po pięknej paradzie obronił bramkarz drużyny przeciwnika. Tak więc do przerwy bezbramkowo.
Już po przerwie bo w 50min kontratakiem zaatakowało FC Kaiserlautern i po za wcześnym wślizgu Papadopoulosa miał otwartą sytuację Shechter, ale wywalczył jedynie rzut rożny. Pięć minut później z bardzo dobrej strony pokazał się Granero, który minął dwóch obrońców i zdołał dośrodkować w obręb pola karnego na wbiegającego Farfana, który strzałem głową uderzył w poprzeczkę. W 59min Farfan podał do Huntelaara, który w asyście obrońców zdołał wywalczyć rzut rożny. 76min mogła przynieść pierwszą bramkę dla drużyny z Gelsenkirchen po wygranej główce Kluge i podaniu do Raula, który z pierwszej piłki odgrywał to Huntelaara, ale troszkę za mocno. Kibice już powoli tracili nadzieję na wygraną, a w 88min Moravek zagraniem w obrońców gdzie znajdował się Marica dał 100% reprezentantowi Rumuni, który jednak uderzył wprost w bramkarza.

Bezbramkowy remis? Szczerze mówiąc ten mecz od początku do końca należał do Schalke, ale zabrakło ułamku szczęścia. Co poradzić najważniejsze, że jest pierwszy punkt w sezonie, oby było ich więcej.  

Czerwone kartki: Brak
Żółte kartki: Brak


0 - Strzelone Bramki - 0
0 - Asysty - 0
14(6) - Strzały(celne) - 4(1)
2 - Faule - 1
2 - Rożne - 1
21 - Przejęcia - 21
57% - Posiadanie piłki - 43%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:50:32 wysłana przez motoboy »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Schalke 04 --> Pierwsze punkty!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:41:40 »
Porażka , remis na początek sezonu. Ale dobry klub poznajemy po tym jak kończy a nie zaczyna. Powodzenia w kolejnych spotkaniach

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Liga Mistrzów i słowa Fergusona
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:58:54 »
Grupy Ligi Mistrzów rozlosowane!



31 sierpnia 2011r poznaliśmy grupy Ligi Mistrzów, w których to będą zmagać się najlepsze 32 drużyny z Europy, które zakwalifikowały się do tych spektakularnych rozgrywek.

To co nas najbardziej interesuję to, to z kim zagra Schalke 04 Gelsenkirchen. Otóż znaleźliśmy się w Grupie B, a więc zagramy z Manchesterem United, Villarealem i Trabzonsporem.

O to pełne zestawienie grup Ligi Mistrzów na sezon 2011/2012r :

Grupa A: Inter Mediolan, Malaga, Lille Metropole, FC Basel
Grupa B: Manchester United, Schalke 04, Villareal, Tabzonspor
Grupa C: FC Barcelona, Anzi Machachkala, Dynamo Kijow, Bayer Leverkusen
Grupa D: Manchester City, PSG, Legia Warszawa, Panathinaikos
Grupa E: Bayern Monachium, Shakhtar Donieck, SL Benfica, Otelul Galati
Grupa F: AC Milan, FC Porto, Besikta, CSKA Moskwa
Grupa G: Real Madryt, Borussia Dortmund, Zenit, Ajax
Grupa H: Chelsea, Valencia, Olympiacos, Śląsk Wrocław




Spytany o tegoroczne losowanie grup trener Schalke 04 odpowiada - ''Mam przyjemność pierwszy raz prowadzić drużynę w tych rozgrywkach i nigdy nie miałem kontaktu z tak wielkimi drużynami jakimi są Manchester, Villareal czy Trabzonspor. Wiem, że grupa jest wyrównana i każdy ma takie same szanse na awans. Będziemy walczyć jak równy z równym. Nasz cel na tą chwilę to awansować z grupy.'' - zapytany także o trudne początki w lidze i debiut Granero, powiedział - ''Wszyscy musimy się za klimatyzować w drużynie i wtedy będzie lepiej. Choć ten drugi mecz wyglądał dobrze to chcę jeszcze więcej. Jeśli chodzi o debiut naszego nowego zawodnika to powiem, że nie jestem zaskoczony. Zagrał naprawdę przyzwoicie i cieszę się, że mamy go u siebie.''



Głos zabrał także kapitan Niebieskich Howedes - ''Grupa jest ciężka, ale do wygrania. Podchodzę do sprawy bardzo optymistycznie, ale znam każdą z drużyn i wiem na co ich stać. Pamiętam kiedy spotkaliśmy się z United, było ciężko i zabrakło niewiele. Wszystkie trzy drużyny powalczą o awans i trzeba się dobrze przygotować biorąc pod uwagę, że pierwszy mecz gramy w Manchesterze.''- a co powiesz o Granero? - ''Młody, dobrze wyszkolony chłopak. Jest szybki, dobrze podaję i strzela. W naszej drużynie na pewno się odnajdzie i pokaże na co go stać''



Ferguson: Schalke może namieszać!

Na man-utd.com ukazał się wątek z ciepłymi słowami trenera Czerwonych Diabłów o Schalke 04.
Sir Alex Ferguson po losowaniu powiedział - ''Mamy klasowych przeciwników w grupie, ale to co najbardziej chodzi mi po głowie to pojedynki z Schalke. To bardzo dobra drużna, która ma nowego, bardzo inteligentnego trenera. Oglądałem ich mecze w tym sezonie i jeśli chcemy z nimi wygrać musimy stanąć na wysokości zadania'' - zakończył.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:50:48 wysłana przez motoboy »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Schalke 04 --> Liga Mistrzów i słowa Fergusona!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:24:15 »
Powinieneś wyjść z drugiego miejsca. Jednak spotkania z Villarealem oraz Trabzonsporem nie będą należeć do najłatwiejszych.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Schalke 04 --> Liga Mistrzów i słowa Fergusona!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:04:23 »
Grupa wyrównana, ale za razem bardzo trudna. Myślę że dasz radę, jednak szybko nie odpuszczaj.
Śląsk i Legia też nie mają za łatwo;)

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Werder na kolanach 0-2! Granero gwiazda!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:27:14 »
Bundesliga Match #3

Werder Brema 0 - 2 Schalke 04



- Do Bremy zawitała słabo spisująca się Schalke 04. Pomimo słabych wyników mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Werder przed tym meczem zajmował 10 pozycję i na pewno chciał się umocnić w tabeli. Na stadion przybyło około 7 tysięcy kibiców z Gelsenkirchen. Można powiedzieć, że było goło, ale wesoło od początku do końca. Mecz rozpoczęli gospodarze i po dość niefortunnym przyjęciu piłki przez Fritza skorzystał na tym Granero, który podał do Jurado, a ten z pierwszej oddał do Hiszpana i w 11min było już 0-1 dla Schalke. Bardzo szybko po stracie gola do ataku ruszył zespół Werderu, ale świetną okazję zaprzepaścił Pizzaro. Bardzo dużą szybkością zaprezentował się na skrzydle Kluge, który położył obrońcę za sobą i dośrodkował, ale w ostatnim momencie w polu karnym Raula uprzedził Boenisch. Dziesięć minut później dobrym strzałem Granero postraszył bramkarza Werderu, ale skończyło się na strachu. W 31min strach zamienił się w wyciąganie piłki z siatki. Granero korzystają z błędu obrońców, wbiegł w pole karne i podwyższył wynik na 0-2. Pięć minut później Avdic minął Howedesa, wypuścił piłkę, ale w ostatnim momencie wybił na rzut rożny Papadopoulos. Przez prawie całą drugą połowę nic się nie wydarzyło. Wszystkie akcję i strzały były zaprzepaszczane. Dopiero pod koniec meczu, bo w 85 świetną okazję miał Huntelaar, ale kopnął mocno i nad bramką. Dwie minuty później Granero uderzył bardzo ładnie, ale bramkarz wybija z linii bramkowej.

Schalke odniosło pierwszą wygraną w tym sezonie i awansowało na 7 pozycję po trzech kolejkach. Oby ten wiatr w żaglach był przy drużynie Rigi do końca sezonu. Wypowiedzi piłkarzy i trenera później.  


11` Granero
31` Granero



Czerwone kartki: Brak
Żółte kartki: Brak


0 - Strzelone Bramki - 2
0 - Asysty - 1
5(2) - Strzały(celne) - 12(5)
1 - Faule - 3
2 - Rożne - 0
24 - Przejęcia - 21
40% - Posiadanie piłki - 60%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 15:16:56 wysłana przez motoboy »

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Schalke 04 --> Werder na kolanach 0-2! Granero gwiazda!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:49:19 »
No i w końcu Granero  zrobił swoje :) Po dwóch nie najlepszych pierwszych kolejkach Hiszpan zapewnił wam w końcu 3 punkty.  Oby tak dalej . :) Powodzenia .

Offline duce12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2012r.
  • C. Ronaldo the best player ever
Odp: Schalke 04 --> Werder na kolanach 0-2! Granero gwiazda!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:12:04 »
Granero pokazał co potrafi. W końcu macie te 3 punkty po nieudanych meczach w Bundeslidze. Mieliście więcej szczałów, ale nie wykorzystanych.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Schalke 04 --> Granero i Huntelaar nie zagrają, powodem bójka w szatni!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:16:21 »
Pomeczowe wypowiedzi!... a w tle AFERA w szatni!

Konferencja prasowa się opóźniła o blisko godzinę z powodu zamieszania w szatni Schalke 04.




Spytany Jose Riga o to jak z jego perspektywy wyszedł mecz jego drużyny z Werderem, odpowiedział - ''Jestem bardzo zadowolony z całego spotkania. Zagraliśmy skoncentrowanie, czuliśmy respekt do przeciwnika bo wiedzieliśmy na co go stać, ale pokazaliśmy 90 minut dobrej piłki.'' - A wyróżnia Pan jakiegoś zawodnika ze swojej drużyny w tym spotkaniu? - ''Tak! Bardzo podobał mi się występ naszego nowego skrzydłowego Granero. Grał bardzo solidnie, omijał przeciwników, zagrywał świetne piłki, a co najważniejsze strzelił 2 bramki. Poza tym dziękuję całej drużynie za to w jaki sposób zaprezentowali się w dzisiejszym meczu.''

Na koniec rozmowy dziennikarz telewizji HD Sports Germany zapytał o sytuację pomeczową w szatni Schalke - ''Nie chcę mówić o tym zdarzeniu. Po prostu zawodnikom było za wesoło, a z drugiej strony puściły nerwy. Jest mi przykro z powodu takiego zdarzenia, ale co mogę zrobić, dziękuję.''




W konferencji prasowej tradycyjnie brał udział kapitan drużyny Schalke 04, Howedes. Pytany głównie o to co działo się w szatni, mówił - ''To bardzo nieprzyjemne uczucie kiedy zawodnicy z tej samej drużyny używają wobec siebie przemocy. Huntelaar i Granero będą musieli się pogodzić i znów stać się drużyną bo to im dzisiaj nie poszło między sobą.'' - chcąc dowiedzieć się więcej, dziennikarz zapytał o reakcję trenera - ''Nasz trener zareagował bardzo spontanicznie. Nie brał większego udziału w zamieszaniu i z tego co wiem to tych dwóch zawodników nie zobaczycie Państwo w najbliższym spotkaniu.''


Jak widzimy nawet w drużynie z Gelsenkirchen puszczają nerwy. Co ciekawsze w tym o to zdarzeniu brał udział nowy zawodnik pozyskany z Realu Madryt, czy to początek nieporozumień jego w drużynie? Oby jak najszybciej sobie to wyjaśnili bo może być nie ciekawa sytuacja w Schalke.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 21:03:31 wysłana przez motoboy »

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Schalke 04 --> Granero i Huntelaar nie zagrają, powodem bójka w szatni!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:14:28 »
Ta afera niezla  ;D Szkoda tylko ,że są potem problemy z zawodnikami . Hunter i Granero muszą się pogodzić i załagodzić morale zawodników oraz naprawić atmosfere w szatni . Ciekawe jak to wszystko się skończy ;>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 --> Granero i Huntelaar nie zagrają, powodem bójka w szatni!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:14:28 »