Autor Wątek: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague  (Przeczytany 4719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
[Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« dnia: Maj 05, 2012, 22:16:31 »
Yo,
Niedawno, dyskutując z PortoFanem, wpadliśmy na pewien pomysł. Mianowicie idzie o stworzenie do PESa 6 małego patcha (może w sumie i sam OF by wystarczył), który dodawałby nową, wziętą nieco z kosmosu, ale bardzo intrygującą ligą. Tak jak mówi tytuł tematu - Vodafone Andalae Superleague. ;) Może żeby nie zalewać potokiem słów, zorganizujemy to w formie mini-faq:

Q: Co to jest Andalae?
A: Andalae Island (Wyspa Andalae) to taki nasz mały świat, może inaczej - nasza wymyślona wyspa, leżąca gdzieś daleko na Oceanie Indyjskim. Gdzieś między Jawą i Australią, jeżeli umiecie geografię. ;) Fantazyjna historia polega na tym (chociaż nie jest ważna), że na wyspę ściągały pewne ilości emigrantów z różnych części świata i w ten sposób wykreował się pewien specyficzny kraj, chociaż co dla nas o wiele ważniejsze - bardzo specyficzna liga. ;)

Q: No dobra, to daj pan coś więcej o tej wyspie.
A: Wymyślona fabuła ma raczej wyjaśniać, a nie zabawiać. Otóż, teoretycznie w trakcie II Wojny Światowej wyspę wykorzystywały siły USA i Australii jako jedną z wielu baz morskich. Po wojnie został jedynie mały garnizon U.S Navy, który kontrolował bazę wojskową - Liberty Bay i jedyne miasto, Andalae City. W latach 50tych wyspa, poniekąd amerykańska dostała wolną rękę od USA i zaczęli na nią ściągać ludzie z całego świata. Niewielu, ale zawsze. I tak po trochu, po trochu, aż w XXI wieku wyszło małe, bogate coś. Takie tam fantazyjności, trzecioplanowe ;)

Q: No to kij z tym, a liga? Futbol? Jak to?
A: Mały timeline jest, wzorowany głównie na schemacie lig azjatyckich. To tak wyliczę na szybko:

Cytuj
1977: Andalae Soccer League, pierwsza liga amatorska dla czterech zespołów (Liberty Bay Marines, Pyongyang 1976, Welling FC, Montrose Rangers). Przez kolejne lata liga była powiększana o kolejne, nowe teamy.
2001/2002: Do ligi dołącza wzorowany na Chinach Suzhou Steelers jako zespół numer osiemnaście. Liga tętni życiem. W 2002 przechodzi profesjonalizację - zawodnicy dostają prawdziwe kontrakty, zarabiają za grę, słowem - interes się kręci.
2003: Powstaje pierwsza, poważna federacja piłkarska na wyspie Andalae.
2005: Przyjęcie Andalae Soccer Federation do AFC. Liga zaczyna przechodzić pierwszy etap profesjonalizacji - czyli, operowanie coraz większą kasą i początkowe ściąganie piłkarskich emerytów za ogromne (jak na tamte realia) pieniądze.
2007: Nisko rozstawione kluby z wyspy przystępują do eliminacji AFC Champions League. Andalae City FC przechodzi eliminacje i dociera do fazy grupowej ACL. Tam zbiera ogromne wciry, ale wyspa staje się coraz bardziej znana.
2010: ASF przyjęta do FIFA.
2011: Vodafone sponsorem tytularnym ligi (takie tam :D)
2012: Start sezonu 2012 (system wiosna-jesień). Prawdopodobnie również start drugiej ligi.

Q: Aha...a jak by ta wyspa miała wyglądać tak w ogóle?
A: Projekt wraz z zaznaczonymi miastami klubów jest. Mojego autorstwa, a ze mnie grafik żaden, więc i fajerwerków nie ma. Ale wiadomo o co chodzi.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Q: No dobra...a te kluby jakie?
A: Generalnie to każdy jest wzorowany na jakimś regionie świata - będą tam grać gracze o takich nazwiskach. Poza tym każdy team będzie miał pewnie 3-4 prawdziwych piłkarzy, którzy na Andalae próbują się wybić, albo dorobić do emerytury :D Składy po 18-20 piłkarzy. Od razu dam proponowaną listę:


Cytuj
1. Andale City FC (USA/Międzynarodowy)
2. Montrose Rangers (Szkocja, Irlandia Płn.)
3. Welling FC (Anglia)
4. Pyongyang 1976 (Korea)
5. Kariyushi United (Japonia)
6. Suzhou Steelers (Chiny)
7. C.D.F Santiago (Hiszpania)
8. Liberty Bay Marinos (USA)
9. A.S.S Aquilla (Włochy)
10. Maghreb El Ayun (Maroko/Algieria/Egipt)
11. Energie Insternburg (Niemcy)
12. Maccabi Asqualon (Izrael)
13. Dynamo Andale City (Europa Wschodnia)
14. C.F Internacional Magrao City (Brazylia)
15. FK Olimpija Mitrovica (Bałkany)
16. Olympique de Quevilly (Francja)
17. Osmanspor SK (Turcja)
18. Club Amerigo Vespucci de Nueva Cartagena (Argentyna)

Q: Co z reprezentacją?
A: Ano właśnie ma być. Podmieni się jakąś Łotwę czy inne cholerstwo i będzie. I będzie super :D

Q: Jeszcze miałem zapytać...ten, no. Jak by to miało wyglądać od strony technicznej?
A: Najpierw trzeba by złapać jakiś dobrze zrobiony aktualny OF, żeby na nim pracować. Wiadomo, żeby inne ligi też były grywalne. A tak...pewnie się wystrzeli Eredivisie w kosmos - to jest 18 slotów - i ewentualnie Other B na kluby drugoligowe. Priorytet to jednak pierwsza osiemnastka.

Q: A jak będą tworzeni piłkarze?
A: Staty będziemy podbierać randomowo, pewnie kopiować od jakichś zawodników trzeciej kategorii. Paru talenciaków czy tytanów pewnie jednak będzie, no i nie zapominajmy o prawdziwych zawodnikach. Chociaż oni...to albo emeryci, albo jak wspominałem, trzecia kategoria. Chociaż może jakiś koks wpadnie? ;)

Q: Hmm, można jakoś pomóc? I czy projekt w ogóle wystartuje?
A: Cóż, bawię się z tym raczej dla samego funu, po prostu zapytałem raz PortoFana i TheKrzycha o zdanie i wyszło, że coś może z tego być. Na pewno będę się z tym bawił, bo stworzenie autorskiej ligi to moje marzenie od dawna. :D. Ten temat to póki co takie badanie opinii - czy ludzie by w to grali, czy by ich to interesowało...w klasyczną szóstkę chyba jeszcze wielu ludzi gra (patrząc po karierach), więc to chyba odpowiednia gra. Pewnie że chętnie bym się wziął za PESa 12, ale na moim kompie nie pójdzie za żadne skarby świata...zresztą, zrobić to najpierw na 6, a potem bawić się w konwersje do nowszych gier to chyba żaden kłopot ;)

A co do pomocy...im więcej tym lepiej. Ale ludzi ogarniętych. Więc nie że pierwszy lepszy napisze i już - będę się musiał nad tym zastanowić. W sumie razem z PFem, bo de facto działamy razem. Wracając do pracy, potrzeba by było głównie kreatywnych ludzi. Poza składami trzeba jeszcze wymyślić przecież klubom historię (dość krótką, wg. ogólnego kanonu), jakieś fakty, wszelakie dane. Co do strony graficznej, to póki co tylko PortoFan, bo ja z fotoszopem jestem na bakier. Graficy głównie do tworzenia wszelakiej maści logosów, może grafiki w grze, ale i kitsów. Poza tym, może coś zmieniło by się w układzie teamów, kto wie...generalnie ludzi pracowitych i ludzi z fantazją, niekoniecznie łączących oba walory. Wtedy można by realnie myśleć o stworzeniu czegoś większego...

...a jak nie, to sam się z tym pobawię. Bo mam chęć. No i PortoFana :D Póki co chcę koniecznie znać Wasze opinie i ew. ludzi chętnych do współpracy - odpisywać! Może coś z tego być :D


Okej, póki co na tyle. Może Porto będzie chciał się wypowiedzieć, no problemo. Ale ode mnie to tyle. To teraz oczekiwanie na opinie. Gralibyście w takie coś? Chcielibyście pomóc? To ważne. Więc czekam. ;)

Sincerely,
Miura


" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2012, 22:25:41 »
Super, ciekawy pomysł.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2012, 22:39:09 »
Super pomysł. Co do realizacji: na pewno mógłbym pomóc przy robieniu ofa (tutaj proponuje of z patcha 6.5). Historię klubów ewentualnie też mogę zrobić. Gdy trzeba by było kitsów, mogę coś tam spróbować. Ale ostrzegam, w grafice, choć coś tam czasami próbuję robić, jestem słaby. :) Jednak mogę coś spróbować, jakieś logo czy co, a kto wie, może się uda. :D Jednak gdyby zabrakło rąk do pracy na tym forum, można porbóbować na innych polskich forach o tematyce pesa. ;) Jednak gdy to nie wystarczy, zostanie nam jeszcze evo-web.

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2012, 22:48:51 »
Odpiszę z góry ;)

@Jaxok:
Co do OFa, to wolałbym zacząć na jakimś czystym, schludnym na sezon 11/12. Można takie znaleźć na evo-web, więc zagadać do autora to nie problem. Potrzeba 24 sloty (bo jednak zrobi się drugą ligę - kompletna ML), to jest główne wymaganie.

Jak już ktoś chce dołączyć, to słać mi GG, będziemy dyskutować. Co do pracy to będzie wyglądać tak, że pewnie każdy dostanie jakiś klub/kluby i będzie go opracowywał. Ja wstępnie (jako boss, hoho) biorę na celownik Andale City, potem Kariyushi United i Osmanspor. Trzeba stworzyć skład, zaproponować 3-4 prawdziwych grajków, wymyśleć przydomki, trenerów, historię, gwiazdy z przeszłości, stadion (tylko naprawdę małe, bo to tylko wyspa) i pewnie jeszcze wiele innych. Naczelnym szefem od logosów jest PortoFan i do niego kierować propozycje.

@pawlodar_10

Oczywiście że ciekawy, :D (boss_mode)

Póki co nasz skromny skład wygląda tak:
*Miura - MegaUltraBoss, głównie od backgroundu i gry - teamy: Andale City, Kariyushi, Osmanspor
*Portofan - LogoBoss, głównie od grafiki - teamy: Maghreb El Ayun.
*Daro - KitsBoss, głównie od kitsów. A teamy? Póki co nie wiemy, ale jakieś na bank. :D


No, jeżeli będzie się rozwijać to się przebuduje pierwszy post i tam będą informacje wszystkie. Na razie tyle. ;)
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2012, 22:56:09 »
Szykuje się coś bardzo ciekawego a zarazem dosyć nowatorskiego. Jednak to bardzo dużo roboty, pewnie się jeszcze ktoś zgłosi do pomocy, jednak nie sądzę, że będą to tłumy. Będzie ciężko takie coś rozhulać w małym gronie, jednak widzę tu ogromny zapał i wieżę, że to może się udać. Niestety ja do takiego czegoś nie mam głowy, nie mogę wam pomóc, jednak z całych sił was dopinguję i trzymam za was kciuki ;)

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2012, 22:56:43 »
Tutaj of po zimowym okienku: :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
H
istoria(takie tam, mistrz/wicemistrz)
Cytuj
1977/78 Welling FC/Liberty Bay Marines
1978/79 Welling FC/Pyongyang 1976
79/80 Pyongyang 1976/Montrose Rangers
80/81 Pyongyang 1976/Liberty Bay Marines
81/82 Liberty Bay Marines/Pyongyang 1976
82/83 Andale City FC/ Liberty Bay Marines
83/84 Andale City FC/Pyongyang 1976
84/85 Andale City FC/C.A.V de Cartagena
85/86 Maccabi Asqualon/Olympique de Quevilly
86/87 Liberty Bay Marines/Internacional Magrao
87/88 Welling FC/Andale City FC
88/89 Energie Insternburg/Andale City FC
89/90 Andale City FC/Internacional Magrao
90/91 Pyongyang 1976/Dynamo Andale City
91/92 Dynamo Andale City/Andale City FC
92/93 Montrose Rangers/Maghreb El Ayun
93/94 FK Olimpija Mitrovica/Osmanspor SK
94/95 Andale City FC/C.D Santiago
95/96 Welling FC/Liberty Bay Marines
96/97 A.S.S Aquilla/Pyongyang 1976
97/98 Dynamo Andale City/Kariyushi United
98/99 Kariyushi United/Andale City FC
99/00 Kariyushi United/Andale City FC
00/01 Welling FC/Pyongyang 1976
01/02 Dynamo Andale City/Welling FC
02/03 Suzhou Steelers/Dynamo Andale City
03/04 A.S.S Aquilla/Suzhou Steelers
04/05 Andale City FC/Pyongyang 1976
05/06 C.D.F Santiago/Suzhou Steelers
06/07 Andale City FC/Welling FC
07/08 Andale City FC/C.D.F Santiago
08/09 Suzhou Steelers/Andale City FC
09/10 Suzhou Steelers/Andale City FC
10/11 Suzhou Steelers/Andale City FC
Skończone :)
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 15:42:58 wysłana przez Jaxok »

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2012, 22:59:19 »
Jaxok - GG, tak będzie najlepiej. Nie ma co tutaj za dużo spamować.
Mam zrobioną z PFem taką krótką listę jak kluby dołączały do ligi i to mogę jeszcze pokazać:

Cytuj
Andalean Soccer League (1977-2002):

*1977:
-Liberty Bay Marinos
-Pyongyang '76
-Welling FC
-Montrose Rangers

*1980:
-Andale City FC
-A.S.S Aquilla

*1983:
-C.D Santiago
-Internacional Magrao
-C.A.V de Cartagena

*1984:
-Olympique de Quevilly
-Energie Insternburg

*1986:
-Maccabi Asqualon

*1990:
-Maghreb El Ayun
-Dynamo Andale City

*1993:
-Osmanspor SK
-FK Olimpija Mitrovica

*1997:
-Kariyushi United

*2001:
-Suzhou Steelers

I tyle. Na forum nie dyskutujmy, tylko pokazujmy prace. Dyskutujmy na GG ;)
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2012, 23:05:29 »
A można prosić o GG? :)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2012, 23:29:17 »
Ja również pomogę  ;) - moje gg 771601
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2012, 23:32:41 »
Miura znów zaskoczył nas czymś niesamowitym.
Co ty masz w tył łbie, to się w pupci nie mieści :D
Też bym pomógł, ale podobnie jak Barthez nie mam do tego głowy. Choć jeśli nie ma ludzi, pisz, gg masz ;)

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2012, 10:44:28 »
może ja też coś pomogę.
GG: 11152278

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2012, 15:53:59 »
No, to czas zaprezentować część prac, bo pracujemy od wczoraj. ;)
Generalizując, w ten sposób będą ręcznie zrobione i opisane wszystkie kluby, żeby wprowadzić ludzi w klimat gry. Od strony technicznej ciągle pracujemy nad wyborem OFa, ale dzisiaj/jutro powinno się wszystko wyjaśnić. ;)

To co, mały opis dla rozruszania towarzystwa (herb autorstwa PortoFana ofc):

Cytuj

Nazwa: Kariyushi United
Rok założenia: 1996
Rok dołączenia do ASL: 1997
Barwy: Pomarańczowe
Przydomki: "Orenjiiro" (Pomarańczowi), "Yamato-no Jiman" (Duma Yamato)
Stadion: Yamato Saijo (7.500)
Sukcesy:
*Mistrz: 1999, 2000
*V-Mistrz: 1998
*Puchar Ligi: 2004, 2007, 2011
Rekordy klubowe:
*Występy: Yoshihiro Shimazu, 412 występów (1996-2011)
*Bramki: Tadayoshi Matsudaira, 154 gole (1996-2004 i 2009-2011)
Kibice:
*Kosy:  Suzhou Steelers, Pyongyang 1976, Andale City FC
*Zgody: Dynamo Andale City, Energie Insternburg, Internacional Magrao City


Historia klubu:

Kariyushi United zostało założone 17 czerwca 1996 przez obywateli pochodzenia japońskiego w stolicy prefektury Yamato - Kariyushi, wraz z rosnącym zainteresowaniem tym sportem  w regionie. Dotychczas jedynym klubem w stanie Occidental był biorący udział przy zakladaniu ASL koreański Pyongyang 1976. Od samego początku oba środowiska nie były do siebie pozytywnie nastawione, a spotkania Kariyushi i Pyongyang stały się jednymi z gorętszych rywalizacji derbowych w wyspiarskiej lidze (do której w 1997 roku dołączyło Kariyushi). Pierwsze lata w wykonaniu Orenjiro były niemal jak z bajki - nowy zespół wniósł do rodzimej ligi wiele świeżości i polotu swoją szalenie szybką i efektowną grą. W latach 1999 i 2000 zdominował rozgrywki, dwukrotnie wyprzedzajac krajowego giganta - Andale City FC. Po tak wspaniałych sukcesach gwiazda Kariyushi nieco przygasła, by niedługo zastąpiła ją trzecia, dysponująca nieliczonymi pieniędzmi siła - założony w 2000 roku Suzhou Steelers. Yamato podjęli próbę rywalizacji z nowym gigantem, byli jednak - podobnie jak większość ligi - bezradni wobec finansów Suzhou. Po utworzeniu profesjonalnej Super League Kariyushi początkowo również miało kłopoty, karta odwróciła się jednak w 2004 roku, gdy United pokonali Suzhou w finale Pucharu Ligi. Turniej ten wygrali również trzy i siedem lat później, w trakcie których regularnie plasowali się w górnej połowie tabeli. W 2011 roku trenerem Kariyushi został były pomocnik reprezentacji Japonii, Takaji Mori.

Charakterystyka:

Styl Kariyushi jest bardzo podobny do stylu zespołów z Wysp Japońskich. Ładnie określił go kiedyś piłkarz CSKA Moskwa, Keisuke Honda: "Różnica między japońskim futbolem a europejskim jest jedna. W Japonii co chwila mówią mi bym bronił, a w Europie z kolei, bym strzelał." Gra United od zawsze była pomieszaniem holenderskiego futbolu totalnego i japońskiej fantazji. Futbol szybki i ofensywny, oparty o dobrzych technicznie i szybkościowo zawodników, złożony w agresywnej formacji 4-3-3. Ofensywny nie znaczy jednak, że drużyna się nie broni - pressing na całej szerokości boiska i szybkie kontry sprawiają, że każdy broni i każdy atakuje. Brzmi fantazyjnie, ale ma swoje wady, bo Orenjiro często popełniają błędy w obronie. Najczęściej zawodzi komunikacja między obroną a bramkarzem, oraz błędy w ustawieniu tego drugiego. Te same rzeczy są od piętnastu lat bolączką Dumy Yamato. W nadchodzącym sezonie 2012 newralgiczna pozycja bramkarza wydaje się być pewna jak nigdy dotąd, bowiem zarząd zdołał skusić do gry w Super League byłego bramkarza reprezentacji Japonii, 36-letniego Yoshikatsu Kawaguchiego. Siła doświadczenia powinna pomóc tylnym formacjom jednego z bardziej efektownych zespołów ligi. Kapitanem zespołu jest wiekowy, 34-letni stoper Yoshihiro Shimazu, związany z Orenjiro przez całą swoją karierę. Najbardziej znanymi rodzimymi zawodnikamu klubu są wspomniany Shimazu oraz dwójka bocznych napastników - z lewej stronie rywali nęka utalentowany 21-letni snajper Mitsuhide "Toki" Akechi, z prawej zaś najlepszy strzelec w historii klubu, 32-letni Tadayoshi Matsudaira, który w 212 grach w barwach Dumy Yamato zdobył 154 bramki. Klasyczną dziesiątką w tym zestawieniu będzie sprowadzony w styczniu Robson Ponte.

Wszystkie cztery miejsca dla zawodników spoza Andalae są aktualnie zajęte. Do emerytury dorabiają wspomniany Kawaguchi, oraz 45-letnia żywa legenda J-League Kazuyoshi Miura. Linią obrony kieruje 35-letni Tsuneyasu Miyamoto, a istotnym wsparciem dla drugiej linii jest niegdyś gracz Bayeru 04 Leverkusen i Urawy Red Diamonds, Robson Ponte.

Kapitan - Yoshihiro Shimazu:

Gdy latem roku 1996 pierwszy zarząd amatorskiego klubu Kariyushi United zorganizował nabór do klubu, na amatorskiim boisko przy Nakajima-Gai w Kariyushi zebrało się blisko stu ludzi, chętnych do dołączenia do zespołu. Rzecz jasna - jak na ówczesne realia Andalae - zebrali się lokalni robotnicy, barmani, fryzjerzy, sprzedawcy, młodzi sportowcy ze szkół sportowych - wszyscy chętni do uprawiania sportu i reprezentowania swego miasta w wolnym czasie. W gąszczu ludzi ciężko było się wyróżnić, bez problemu udawało się to jednak tęgiemu, dwudziestoletniemu mechanikowi samochodowemu z podmiejskiej Numaty. Yoshihiro Shimazu, bo tak nazywał się owy mechanik, od razu wpadł w oko kapitana zarządu założycielskiego, Souna Hojo. Soun, który przez dwanaście lat występował w barwach Andale City FC na pozycji stopera, od razu zauważył w Shimazu potencjał do gry na stoperze, głównie dzięki jego warunkom fizycznym. Gdy w 1997 roku Orenjiro zgłaszali swoją drużynę do rozgrywek ASL, Yoshihiro Shimazu, z numerem 3 na koszulce, mierzył (wg. danych klubu) 194 centrymetry i ważył 97 kilogramów. Tęga budowa wraz z bujną czupryną i nietkniętym niemal zarostem tworzyło obraz bezlitosnej bestii strzegącej drogi do swojej bramki. Charyzmatyczny stoper, który niedługo potem został kapitanem na boisku, (gdy karierę piłkarską w 1999 roku skończył grający trener Soun) świętował ze swoimi kolegami z zespołu i mentorem na ławce dwa tytuły mistrzowskie w 1999 i 2000 roku. Rosły Shimazu, wraz z szybkim jak błyskawica Tadayoshim Matsudairą stali sie bożyszczami kibiców Orenjiro oraz sławami na całej wyspie. To oni wyprowadzali swój zespół na murawę Andalae National Stadium w 2002 roku, gdy oficjalnie otwierano rozgrywki Andalae Super League - wtedy też Shimazu podpisał profesjonalny kontrakt i został zawodowcem pełną gębą. Ich też na przyszłość zespołu namaścił trener Soun, który w 2004 roku został prezesem klubu, opuszczając ławkę trenerską. Okres między 2001 a 2004 rokiem był dla Dumy Yamato dość ciężki, z racji dominacji nowej siły zza miedzy - Suzhou Steelers. Steelers często kusili Shimazu wielkimi pieniędzmi, ten jednak nigdy oferty rywala nie przyjął - czym jeszcze bardziej zjednał sobie kibiców. Suzhou z prób sprowadzenia Shimazu nie rezygnowało aż do 2007 roku, gdy kapitan Kariyushi wzniósł ligowy puchar po raz drugi i zadeklarował chęć gry w United do końca kariery. Chociaż wielokrotnie mógł opuścić Andalae (trafiały się oferty z niższych klas rozgrywkowych z Chin i Australii), pozostał w klubie będąc swoistą opoką i mentalnym wodzem Orenjiro. Przed sezonem 2012, który będzie piętnastym sezonem Yoshihiro w profesjonalnym futbolu, licznik jego występów stanął na 412 występach w barwach Kariyushi United. Rekord klubowy i jeden z najlepszych wyników w historii ligi. Oprócz rekordów, Shimazu wraz z kolegami będzie bronić zdobytego w 2011 roku pucharu ligi. To sukces, ale na tym władze klubu nie chcą kończyć. Prezes Hojo w wywiadzie dla Andalae Soccer News powiedział, że z nową generacją talentów i kapitanem Shimazu realnym celem jest obalenie hegemonii Andale City i Suzhou Steelers. Sam kapitan zapytany o cele na ten sezon unika jasnych deklaracji, ale otwarcie przyznaje, że ludzie Yamato będą żyli Dumą Yamato, która zawsze gra do ostatniej minuty i kwadrans dłużej. I że wszystko jest możliwe. Czy 36-letni kapitan Orenjiro wzniesie ligowy puchar po raz trzeci?

Gwiazda - Mitsuhide "Toki" Akechi:

W 2007 roku drużyna Kariyushi świętowała zdobycie drugiego w historii pucharu ligi ASL. Szesnastoletni wówczas Mitsuhide, uczeń sportowej szkoły Ryutsu Keizai, wraz z resztą szkolnej drużyny obserwował sukces Orenjiro z trybun Andalae National Stadium. Już wówczas był przymierzany przez prezesa Souna do drużyny jako lider nowej generacji piłkarzy Kariyushi. Mitsuhide w 2009 roku zakończył edukację w Ryutsu Keizai i zgodnie z oczekiwaniami został zakontraktowany przez United wraz z innymi utalentowanymi zawodnikami z prefektury Yamato. Już w pierwszym sezonie lewonożny napastnik szerzej znany jako Toki uratował United parę ważnych punktów wchodząc z ławki i zdobywając cenne bramki. Dziewięć goli w siedemnastu grach sezonu 2009 - jak na juniora całkiem nieźle. Następny sezon Akechi rozpoczął już w pierwszej jedenastce, po drugiej stronie mając powracającą z Brisbane Rovers legendę klubu, Tadayoshiego Matsudairę, a na środku ataku wciąż bawiącego się w futbol Kazuyoshiego Miurę. Wymieniona trójka zdobyła łącznie 47 bramek, z czego 19 przypadło w udziale Tokiemu. Pomimo częstych porównań, Mitsuhide jest nieco innym zawodnikiem niż Tadayoshi Matsudaira. Matsudaira bazuje głównie na szybkości i sile fizycznej, Toki zaś dysponuje brylantową techniką, dryblingiem i soczystym uderzeniem z drugiej linii. Serca kibiców zdobył na dobre po wbiciu trzech bramek w meczu derbowym z Pyongyang 1976 (3:2), ratując tym samym prestiżowy triumf nad rywalem. Na Yamato Saijo nikt nie wyobraża sobie pierwszej linii bez Akechiego, chociaż coraz większe pieniądze oferuje żywo zainteresowane Tokim Suzhou (skąd my to znamy), Andale City, oraz kluby australijskiej A-League i japońskiej J-League 2. Na dzień dzisiejszy jednak snajper jest związany z Dumą Yamato trzyletnim kontraktem i zamierza go w całości wypełnić.

Kariyushi United - Skład:


Bramkarze:
1. Genjiro Nakabayashi
12. Yoshikatsu Kawaguchi (INT)
33. Shigetomo Oyamada

Obrońcy:
2. Yoshiaki Mogami
3. Yoshihiro Shimazu (C)
4. Sekisou Nakano
5. Tsuneyasu Miyamoto (INT)
6. Nobushige Oyamada
20. Muneshige Tachibana
22. Nambu Haramasa

Pomocnicy:
7. Katakura Morioka
8. Shingen Takeda
10. Masatane Kasahara
13. Atsushi Asai
14. Motonari Mouri
16. Robson Ponte (INT)
21. Yoshitsugu Otani


Napastnicy:
9. Tadayoshi Matsudaira
11. Mitsuhide "Toki" Akechi
17. Yasuyuki Lopez
18. Kazuyuki Kuranuki
23. Kazuyoshi Miura (INT)


Trener: Takaji Mori

Długie, tak, ale ma być wszystko jasne. Być może dodamy coś jeszcze do standardowego opisu klubu, to też nie jest opis ostateczny - jedynie przykład. Kiedyś znajdą się opisy wszystkich klubów.
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 06, 2012, 18:29:39 »
 :o

jak z wikipedii ;)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 06, 2012, 18:49:31 »
Anjin'ku (Oberpałko ;D) jak coś to wal na GG 40233945 (Tak, tak wreszcie je założyłem po 2-3 latach ;D) - Chyba nic nie pokszaniłem :D Jak coś to możem coś zrobię ;)
Zajebiaszczy pomysł ;)
Powodzonka i liczę, że coś będę mógł zrobić :D (znajdź mi coś :P)
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 18:53:17 wysłana przez Sklado »
widzew.png" border="0

Offline Pes6 rlz

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Gdzieś na końcu świata...
  • Wiadomości: 321
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2009r.
  • Pozdrowienia dla wszystkich ;)
    • Status GG
    • :)
Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2012, 20:33:10 »
Pes6rlz - Kit's; Logo; Wyobraźnia

GG:23292618

Się polecam ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: [Projekt] Vodafone Andalae Superleague
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2012, 20:33:10 »