Archiwum > Rozrywka

Jaką masz średnią ocen na koniec roku szkolnego?

<< < (11/13) > >>

herubq3:
REJESTRACJA lub LOGOWANIECo tam szkoła jutro egzamin zawodowy mnie czeka.;)

--- Koniec cytatu ---
Ja własnie dzisiaj po egz. zawodowym :D w środę praktyka.
Powiem wam  że w gimnazjum to najbardziej trzeba się uczyć z podstawowych przedmiotów typu, matma, polski,angielski i niemiecki.
Dlatego, że później w szkole średniej będziecie mieć braki a matura teraz jest ważna.

btw widzę, że 3/4 userów w tym temacie to gimby :O

Lewy23:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEtechnikum inf., klasa 2
śr. 4,8 ; zachowanie b.dobre ( na marginesie 158 godzin opuszczonych  :D )

--- Koniec cytatu ---

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha. Zabawne.
Po pierwsze: Twój dawny nick to "OjciecDyrektor". W profilu ustawiłeś sobie 18 lat, a kiedyś wybuchła afera i wyszło na jaw, że masz 13 czy tam 14.
Po drugie: nie pierd.ol, że masz b. dobre zachowanie. Albo nie masz tyle godzin opuszczonych (bardziej prawdopodobne), albo nie masz takiego zachowania. U mnie jak masz 50 godzin opuszczonych to jest nieodpowiednie.

Maelecjus:
Ja 1 gim. i mam średnią 4.1. :)

Levy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEHahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha. Zabawne.
Po pierwsze: Twój dawny nick to "OjciecDyrektor". W profilu ustawiłeś sobie 18 lat, a kiedyś wybuchła afera i wyszło na jaw, że masz 13 czy tam 14.
Po drugie: nie pierd.ol, że masz b. dobre zachowanie. Albo nie masz tyle godzin opuszczonych (bardziej prawdopodobne), albo nie masz takiego zachowania. U mnie jak masz 50 godzin opuszczonych to jest nieodpowiednie.

--- Koniec cytatu ---

Może wliczał soboty, niedziele i święta... :D

NexaT:
Chciał zaistnieć dziffki! :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej