Autor Wątek: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |  (Przeczytany 56542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 13, 2012, 23:49:41 »
Odpoczynek dobrze robi można nabrać nowych sił i pomysłów (mi to zajęło trochę dużo czasu..), ale są tego minusy.. Wątek MKPES bez mojsesha to coś nie do pomyślenia.. :D Juventus lubię i chciałbym żebyś go nadal opisywał, ale skoro nie sprawia Ci to już satysfakcji to trudno.. :'( Ale z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć ponownie Królewskich w Twoim wykonaniu, mimo tego, że ten temat wałkowałeś już wiele razy ;D Ja także pałam miłością do tego klubu, ale jakoś nigdy nie zdecydowałem się go opisywać tutaj.. w sumie to nawet dawno nie prowadziłem nimi kariery nawet dla siebie.. ale co ja tu o sobie mówię.. Osobiście chciałbym jednak żebyś pozostał przy tej karierze, po maluteńkim odpoczynku (może tydzień wystarczy?? :P) Ale no.. wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.. także rób to, co uważasz za najlepsze ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 14, 2012, 00:00:36 »
spróbowałbym z krótkim odpoczynkiem. chociaż w moim przypadku jest identycznie-inne przygody niz Wisłą nie trwały długo.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:07:54 »
To jest Twoja decyzja. Jeśli Ci się chce opisywać, ale po prostu Juve staje się już nudne i w ogóle Cię nie kręci to rozpocznij Królewskimi, natomiast jeśli po prostu wpadłeś w moment, w którym masz dość wstawiania meczy na forum to odpocznij bo nawet Real nie potrwa długo w takim stanie rzeczy.

pasztelan

  • Gość
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 14, 2012, 11:04:32 »
Tylko nie usuwaj tematu, bo ja od Ciebie loga pobieram!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:03:27 »
Ja ci powiem tak. Dobrze pamiętamy komu kibicujesz i jaką drużynę masz w sercu. ;) Hmm .. ja mam dla ciebie takie rozwiązanie .. znajdź jakiś patch , może Adelante ten od stanka , nie wiem dobrze bo go nie mam. Ale słuchaj ;) : a jakbyś nie grał Realem ? Tylko .. Castillą ? :D Pomysł chyba byłby dobry. Ekipa tam jest dobra , no i awansowali do drugiej ligi. ;) nie było takiej kariery jeszcze. Pomyśl o tym ;)

zloduch1

  • Gość
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:18:54 »
Super kariera !

Offline BigMilk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2012r.
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:29:22 »
Super kariera !
Wszedłeś w ten wątek tylko po to, by to napisać ? To mija się z celem. Jeżeli jesteś już w czyimś wątku to pozostaw komentarz jakiś sensowny, a jeżeli nie masz takiego zamiaru to nie pisz wogóle.

Prawda, kariera jest super. Fajnie byłoby gdybyś to jeszcze pociągnął. Chociaż jakaś mała przerwa nie zaszkodzi. Jeżeli jednak pozostawisz Juve i wybierzesz Real to i tak będzie fajnie. Pamiętam twoją karierę Galacticos jeszcze kiedy nie byłem tu zarejestrowany. Była bardzo, bardzo dobra. Opisy, grafika na bardzo wysokim poziomie. Także powodzenia co byś nie wybrał ;).

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:26:19 »
odpoczynek. wiem, kochasz Real, jednak ta kariera jest bardzo, ale to bardzo fajna. jeśli jednak cie męczy, to mam prośbę-dokończ sezon. już nie zostało ci przesadnie dużo, 13 kolejek i kilka meczy pucharowych, które dla przyspieszenia kariery zawsze możesz przegrać :D

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 14, 2012, 18:43:49 »
No to Juve sobie zrobiło trening strzelecki ;D Bologna dostaje porządne lanie , pewnie nawet przez myśl im nie przyszło to że mogą coś ugrać hehe ..

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 17, 2012, 10:36:18 »
odpoczynek nie głupi pomysł, ale bez ciebie i twojej jakiejś kariery to napewno będzie tutaj wiało nudą. tak szczerze ci powiem to czekałem na ten moment, bo wiedziałem, że cię dopadnie, fajnie byłoby jakbyś zaczął karierę realem i kropka. kochasz ich, te kariery sa swietne, duzo wiesz i wogole...
no moim skromnym zdaniem wroc do realu.

Offline oleczek2001

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
  • Visca el Jaga
Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 18, 2012, 12:16:19 »
Świetna kariera.Zrób krótki odpoczynek i jak to powiedział Przemek112 zagraj Castillą.
Co sie stao-Maciek z Klanu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Stara Dama by mojsesh | DYLEMAT |
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 18, 2012, 12:16:19 »