Autor Wątek: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!  (Przeczytany 11061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 30, 2012, 20:16:29 »
Co tam się stało w meczu z Wenlo to ja nie mam pytań. To co zrobił wprowadzony w 65 minucie Castaignos też nie mam słów. Świetne wejście do drużyny i hattrick w tak krótkim czasie. Chyba po takiej wygranej można powoli mówić, że celujecie w tym sezonie w zwycięstwo. Taki pogrom musi robić wrazęnie. Rewanż wzięty z wielką nawiązką.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 30, 2012, 20:56:13 »
Widzisz, tak narzekałeś że nie możesz zrobić transferów a tu proszę jakie BUM  ;) Same talenty, na pewno przydadzą się w dalszej walce i (oby) na arenie europejskiej. Zresztą ostatnio notujecie tak dobre wyniki, że inna opcja wydaje się nierealna. Mi tam nie przeszkadza że RKC odnosi tyle sukcesów i nadal pnie się w górę - popatrzmy na to poważnie, mocnym klubem odechciewa się szybko grać, bo jest skazany na zwycięstwa, a nie daj Boże zalicz pare porażek i też jest niezły zjazd. No a z drugiej strony mamy średniaki i kluby słabe, drugoligowe nawet, którymi, jak dla mnie, kariery prowadzi się najlepiej bo bierze się czynny udział w dynamicznym rozwoju klubu i budowaniu jego pozycji w lidze czy w Europie. No i w końcu kto prowadząc taki słabszy klub nie dochodzi do czegoś co jest praktycznie niemożliwe? Ja z moim Wolverhampton w LE (drużyna ma potencjał na to, no ale wiemy jak jest), czy wiele innych przykładów. Nie jest to zupełnie nierealne, ale patrzmy prawdzie w oczy - nikomu się nie bedzie chciało czytać jak będą ciągłe baty i uczestnictwo jedynie w lidze i pucharze, to chyba jasne. Także prowadź karierę po swojemu a ja Ci dobrze życzę z całego serca :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 30, 2012, 21:52:57 »
ciekawe wzmocnienia, szczególnie Castaignos i Ola John. Pierwszy z panów potwierdził już swoją wartość w ostatnim meczu. i to premierowym. aż przy czterech golach miał swój udział, więc można przypisać jemu zwycięstwo w pojedynkę. MVP zasłużone w pełni :P

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 31, 2012, 10:58:31 »
Bardzo dobre transfery zrobiłeś. Młodzi gracze, którzy mogą w Waalwijk pograć parę sezonów. Co do ostatniego meczu to Castaignos pokazał swoją wartość i to że warto było się nim zainteresować ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 31, 2012, 15:01:31 »
Świetny mecz w twoim wykonaniu. Może na taki wynik się tutaj nie zapowiadało, ale jak to się mówi każdy mecz jest inny. Raz można miażdżyć a raz można być miażdżonym. W końcówce spotkania zagrałeś iście po profesorsku :D. Niczym moje Juve w pierwszej połowie ze Sportingiem :D. Powodzenia dalej :P.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 31, 2012, 17:28:07 »
Castaignos? on przecież przeszedł do Twente za bagatela 7 patyków?

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 03, 2012, 16:11:11 »
Jeśli grasz na pes edit zapraszam do turnieju. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2012, 18:21:42 »
Fantastycznie zagraliście w spotkaniu z Venlo, a zwłaszcza Castaignos. Nie lada sztuką jest skompletowanie hattricka w 20 minut, na dodatek grając 25 minut spotkania, a jemu się udało. Ale to dobrze, jest wartościowy zmiennik, a kto wie, być może nawet niedługo będzie on waszym podstawowym zawodnikiem. Ciekawe co by było, gdybyś nie wpuścił go na boisko :D Strzelił trzy bramki, przy czwartej asystował, kapitalna sprawa. Swoją drogą trochę szkoda, że nie było tutaj klasycznego, ale to chyba mało ważne :D

PS. To Luc Castaignos, a nie Costaingos

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: RKC Waalwijk-Venlo zniszczone!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2012, 18:21:42 »