Autor Wątek: Lazio Rzym by pasztelan - Panie Turek, kończ pan te wygłupy...  (Przeczytany 16868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:49:53 »
Są wystarczających rozmiarów, tylko tekst trochę Ci na te linie wchodzi i niepotrzebnie to wolne miejsce zapchałeś zdjęciem żółtej kartki, rozplanuj to po prostu inaczej żeby wszystko się ładnie rozłożyło. Mecz powinniście wygrać na pewno wyżej, zabrakło skuteczności, tak więc skończyło się tylko na jednej bramce. Wiem, że to tylko przedsezonowe przygotowania i taki dosyć luźny turniej, ale nie możecie odpuszczać w tak ważnym aspekcie gry jakim jest wykończenie.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:42:15 »
Widzę, że forma graficzna posta jest coraz to bardziej popularna. Zgodzę się z Darkiem, że w niektórych miejscach tekst wyjechał Ci za "ramkę" i ta żółta kartka jest niepotrzebna. Masz jeszcze parę meczy towarzyskich, wiec możesz to spokojnie skorygować ;) Co do wielkości screenów to są w porządku ;) Co do samego meczu, to musicie poprawić skuteczność, bo w zbyt wielu sytuacjach pozwoliliście sie dobrymi interwencjami wykazać Casilli.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2012, 14:52:22 »
Mogą być są dobrze widoczne i czytelne ;) Podoba mi się ten styl. Schludnie i wszystko co najważniejsze dostajemy.
W finale czeka Cię mecz z QPR. To dobra ekipa ale wy wcale nie jesteście gorsi. Powodzenia w finale.

Offline Cygar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.05.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:45:00 »
Graficznie twoja kariera prezentuje się całkiem przyzwoicie. Post w formie strony, przyzwoita galeria no i trochę niedokładności przy dodawaniu tekstu. Jednak tak jak już moi poprzednicy wspominali masz sporo czasu aby to poprawić. Ja osobiście jeszcze bym zdjęcia obrysował, ale to już tak przy okazji piszę. Gratuluję ci awansu do finału i czekam na mecz z QPR.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2012, 16:43:44 »
Tak jak koledzy wyżej napisali graficznie prezentuje się bardzo dobrze , opisy też na poziomie  ;) Co do meczu to gratuluje skromnej wygranej z hiszpańskim rywalem.Patrząc na statystyki to mecz musiał dziwnie wyglądać posiadanie piłki po stronie Espanyol a strzałów prawie dwukrotnie więcej z twojej strony :) Teraz czeka Cię mecz z QPR liczę na twoje zwycięstwo  :) :)

Cytuj
PS. Mogą być takie małe składy i statystyki?

W sam raz nie za małe , nie za duże  :) :)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 11, 2012, 20:11:11 »
No post nawet ładny, lecz przydadzą się też jeszcze małe korekty. Mianowicie także uwazam za zbędną tą żółtą kartkę, na moje możesz poświęcić statystyki i je zmniejszyć do poziomu linii przeznaczonej na tekst, powiększyć obrazki z drużynami do takiego samego rozmiaru jak statystyki i będzie super, no tylko jeszcze nie wychodź z tekstem na ramki. A mecz myślę, że powinien zakończyc się zdecydowanie wyższą wygraną waszej drużyny. Szkoda zmarnowanych okazji przede wszystkim Rodallegi, który był najbliżej strzelenia szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej kolejne wasze ataki przyniosły bramkę, ale jak mówiłem jedna jak na tyle okazji to trochę za mało.. :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 12, 2012, 10:09:02 »
Zdjęcia składów i statystyk w sam raz. Skromna wygrana z Espanyolem. Patrząc na przebieg meczu to powinniście wygrać sporo wyżej. Nie dopisywało wam dziś szczęście, a w szczególności brakowało Lazio skuteczności. W końcówce Espanyol mógł wyrównać, ale Tejera zmarnował 100% sytuację. W finale zagracie z QPR. Gospodarze łatwo skóry nie oddadzą, lecz według mnie jesteście o wiele lepszą drużyną.

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 12, 2012, 11:00:06 »
Co do grafiki to nawet to ładnie wygląda ale jest tam jeden wyjazd poza obszar tekstu. Co do wyniku to (1-0) i to po trudnym spotkaniu ,bo był to wyrównany mecz, ale różnica (11) celnych strzałów zaś rywal -> tylko (3) i tak to się kończy choć to mecz o prawie żadną stawkę.
Warriors by undertaknen

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:09:59 »
Graficznie bardzo dobrze. Gratuluję zwycięstwa z Espanyolem, choć trochę szkoda, bo mogło być spokojnie 2:0
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:27:57 »
Lazio może nie ogrywa rywali jednego za drugim , jednak historią swojego klubu oraz wielkością możecie się zawsze chwalić. ;) Wyczyściliście swój zespół i zgarnęliście na swoje konto 15 milionów Euro. ;) Za taką kwotę można by się już o kogoś dobrego postarać. ;)

PS. Co do statystyk oraz stylu pisania wszystko jest w najlepszym porządku ;)

pasztelan

  • Gość
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Są transfery! - rewolucja kadrowa
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 12, 2012, 19:32:27 »


Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:23:14 »
Cóż, gratuluję zwycięstwa, choć QPR tanio skóry nie sprzedało. Graficznie wszystko bardzo dobrze, ale również co najważniejsze wszystko bardzo estetycznie opisane. Ogółem świetna kariera. Masz u mnie stałego czytelnika.
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:29:28 »
Z tego co piszesz to mieliście dużo szczęścia ,że tego nie przegraliście i miałeś farta iż dobrze tego dnia był dysponowany Niki. Gdyby nie jego dwie bramki byłoby ciężko. Chętnie bym zobaczył ten kiks bramkarza. Swoją drogą chyba przez ten błąd stracił zaufanie w oczach menadżera. Tak jak mówię, QPR grało trochę lepiej, ale to przy Was było szczęście.

PS. Zmieniaj nazwę tematu bo przegapiłem pierwszy mecz myśląc ,że nic nie dodałeś.

pasztelan

  • Gość
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:06:43 »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:14:42 »
Mogę się znów trochę poczepiać?
Pod paskiem nawigacyjnym gdzie jest "strona główna" itd jest nierówno, obetnij to co wystaje. Tytuł jest w pewnym momencie krzywo podkreślony, loga są postrzępione na krawędziach, następnym razem polecam użyć zmiękczenia w postaci rozmycia, co dodatkowo doda miłego dla oka efektu. W niektórych ramkach linia wychodzi poza obszar prostokąta, albo linia jest przerwana. Takie detale, ale trzeba o nie zadbać. W ogóle jakoś w całości tej strony są w niektórych miejscach dziwne postrzępienia, jeśli przemieszczasz jakiś element to zadbaj o całokształt. Prześledź jeszcze raz tekst bo są małe babole językowe ( w Udine jest np "niełduo")
Dobry pomysł, żeby przybliżyć sylwetki innych drużyn, ja na przykład mam problem z określeniem siły rażenia średniaków i słabszych ekip w Serie A.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:23:02 »
Jeśli miałbym się czepić to właśnie o loga i literówkę przy Hamsiku, a konkretnie przy Marku. Czepiać się jednak nie lubię, są to dla mnie szczegóły, gdyby były poprawione byłoby super, ale teraz też źle nie jest. Najważniejsze co opisałeś. Fajnie to wygląda, w kilku zdaniach opisałeś osłabienia i wzmocnienia klubów oraz ich ogólny potencjał. Co do typów nie zgodziłbym się tylko co do Genoi. Myślę,że będzie ich stać na coś więcej nawet bez Veloso i Palacio.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 13, 2012, 16:41:30 »
Bardzo fajne przedstawienie waszych rywali... Tak jak RoGalos napisal mozna sie przyczepic literowki przy Hamsiku. A po za tym wszystkie typowania OK, oprocz Torino. Moim zdaniem zostana w lidze. Ledwo, ledwo ale zostana. A tak poza tym super.
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Graliśmy w QPR Cup! Jak nam poszło?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 13, 2012, 21:12:43 »
napracowałeś się przy tym przedstawieniu sylwetek rywali. ale... rób to nieco dokładniej. pomijając kilka literówek, zadbaj o szatę graficzną, która w niektórych miejscach jest zwyczajnie pokiereszowana. mówię tu o logach i podkreśleniu tytułu. ;)

pasztelan

  • Gość
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Sylwetki naszych rywali w Serie A
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:12:37 »


PS. Sorry za brak statystyk i małe przecięcie w 8 zdaniu od góry, ale jakoś dziwnym trafem nie mogłem całej grafy wgrać na hosting, więc podzieliłem ją na dwie części. Tym razem się trochę bardziej postarałem, myślę, że nie będziecie już do mnie mieć pretensji

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Sylwetki naszych rywali w Serie A
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:21:07 »
Cóż pechowo trafiliście, gdyż już w 1. kolejce musieliście zmierzyć się z mistrzem kraju. Nie daliście się jednak i wygraliście to spotkanie. Martwi mnie jednak, to iż Juventus miał wiele sytuacji sam na sam, w przyszłości może się to dla was źle skończyć, dlatego też trener powinien popracować nad grą obronną zespołu.

PS Jest parę literówek w opisie meczu ale nie będę się czepiał ;)
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lazio Rzym by pasztelan - Sylwetki naszych rywali w Serie A
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:21:07 »