Autor Wątek: Chelsea London by MCPL | Problem z savem :-(  (Przeczytany 18242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Chelsea London by MCPL | Problem z savem :-(
« dnia: Sierpień 12, 2012, 13:50:35 »
Tak, prowadzę dwie kariery na raz, także to, iż jest moja kariera FIFA World Cup wcale nie oznacza zakończenia kariery londyńską Chelsea ;).
Witam, jest to moja pierwsza kariera, dlatego też prosiłbym o wyrozumiałość. Co do zasady "koment za koment", to obowiązuje ona tylko w przypadku mądrych komentarzy. Warunkiem mojej odpowiedzi na waszą karierę jest posiadanie w podpisie odnośnika do niej. Co do gry, to jest nią PES 2012 z wgranym patchem PESEdit 3.5.1. Grać będę na poziomie Top Player.

Chelsea FC

Pełna nazwa klubu: Chelsea Football Club
Przydomek: The Blues
Barwy: niebieskie
Debiut w najwyższej lidze: 1907 rok
Stadion: Stamford Bridge
Właściciel: Roman Abramowicz
Prezes: Bruce Buck
Trener: Roberto Di Matteo

Kto dołączy do Chelsea?
Z drużyny odeszło wielu wspaniałych piłkarzy, m.in. Dider Drogba. Kto zatem w ich miejsce dołączy?
"Najpoważniej zastanawiamy się na nad kupnem bramkarza, gdyż zarówno Cech, jak i Hilario nie są już młodymi piłkarzami.
Przy okazji nasze szeregi może zasilić również prawy obrońca, którego nazwiska nie zdradzę oraz skrzydłowy" - zdradza Abramowicz.
Z niecierpliwością zatem czekamy na to jakie wieści przyniesie nam okienko transferowe.

Pierwsza szansa na trofeum, czyli Puchar Londynu!

Chelsea FC - Fulham
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 09:18:36 wysłana przez MCPL »
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

pasztelan

  • Gość
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2012, 13:57:20 »
Pierwsza kariera, tak?

Graficznie wygląda bardzo dobrze. Ja bym Ci radził zmienić czcionkę (ja przynajmniej takiej nie cierpię) i napisać troszkę więcej tekstu, może o tym "Pucharze Londynu". Może rzedaj kilku zawodników, Drogba, Bosingwa, Kalou i leśne dziadki nic nie wnaszące jak Hilario i Fereira

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:01:09 »
Pierwsza kariera, tak?

Graficznie wygląda bardzo dobrze. Ja bym Ci radził zmienić czcionkę (ja przynajmniej takiej nie cierpię) i napisać troszkę więcej tekstu, może o tym "Pucharze Londynu". Może rzedaj kilku zawodników, Drogba, Bosingwa, Kalou i leśne dziadki nic nie wnaszące jak Hilario i Fereira
Przeczytałem poradnik od deski do deski i trochę wzorowałem się na karierze mojsesha. Co do Drogby, Kalou, Bosingwy, to w moim patchu już ich nie ma. Ale nie wykluczone, że kogoś jeszcze sprzedam.
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:02:38 »
Wstęp trochę skromny, ale skoro to Twoja pierwsza kariera to w porządku ;) Co do samego wyboru, to wybrałeś ciekawie :D Czy ja wiem, czy jest sens kupować bramkarza? Jest Petr Cech, a na wypożyczeniu w Atletico Madryt młody Thibaut Courtois. Poszukaj raczej napastnika bo odszedł Drogba, a Torres mimo iż to dobry zawodnik, to nie wiadomo jak trafi z formą ;)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:31:42 »
Jak na pierwszą karierę to wszystko wygląda bardzo dobrze. Pewnie długo musiałeś patrzeć jak to robią najlepsi na forum , u ciebie zapowiada się fajna powieść. ;) Chelsea to dobry klub , macie szanse na zdobycie już pierwszego trofeum , choć Fulham nie odpuści. ;) Powodzenia .

Offline BigMilk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:19:15 »
Początek do najlepszych nie należy, ale zobaczymy jak to dalej się potoczy. Chelsea to bardzo fajny klub, z dobrymi piłkarzami. Ostatnie transfery są poprostu wyśmienite. Marin, Hazard na pewno będą dobrze grać.

Torres mimo iż to dobry zawodnik, to nie wiadomo jak trafi z formą ;)
Bądź co bądź, ale Torres w Pesie radzi sobie doskonale. Gdy grałem karierę Chelsea (nie opisywaną na forum) to był 3 razy z rzędu królem strzelców :P. Zobaczymy czy i u Ciebie tak będzie. Powodzenia ;).

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Początki kariery... | Zapraszam!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:36:20 »

Ćwierćfinał Pucharu Londynu - 02.08.2012 / Godz. 20.45 - 18°C - Stamford Bridge

Chelsea London 3:1 Fulham

'37 '81 Torres '90+ Ashley Cole - '88 Senderos


Dzisiaj rozegrany został pierwszy mecz o Puchar Londynu. Zaczęła Chelsea i już w 3. minucie doszło do pierwszej groźnej sytuacji, kiedy to Raul Meireles strzelał z dystansu. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką. Na kolejną dobrą akcję musieliśmy czekać aż do 21. minuty, kiedy to w identycznej sytuacji znalazł się Torres. Jego strzał obronił pewnie Stockdale. W 37. minucie napastnik Chelsea nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi Fulham, oddając piękny strzał z dystansu. Do przerwy 1:0 dla Chelsea. Na początku drugiej połowy do ataku ostro ruszyło Fulham i już w 57. minucie była pierwsza okazja do zdobycia bramki. Wtedy to Dembelele z główki próbował pokonać Petra Cecha. Czeski bramkarz jednak pewnie obronił uderzenie napastnika gości. Na kolejną akcję musieliśmy czekać aż 24 minuty. Wtedy właśnie Torres po otrzymaniu prostopadłego od Lamprada znalazł się w sytuaji sam na sam i lobem pokonał golkipera Fulham. Gości nie chcieli być dłużni i już 7 minut później Senderos po rzucie rożnym zdobył pięknego gola z główki. Piłkarze Chelsea zdali sobie sprawę z tego, że ich zwycięstwo wisi na włosku. Dlatego też ruszyli do ataku. Po pięknej serii podań prostopadłych w sytuacji sam na sam znalazł się Ashley Cole i bardzo mocnym strzałem pokonał Stockdale'a. Chelsea wygrało 3:1 i awansowało do półfinału Pucharu Londynu, w którym to zmierzy się z Arsenalem.

Pozostałe mecze Pucharu Londynu:

Arsenal London 3:2 Tottenham Hotspur

Queens Park Rangers 0:1 West Ham United

Crystal Palace 2:0 Millwall FC



« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 20:08:33 wysłana przez MCPL »
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:41:45 »
jak na pierwszy raz wygląda to całkiem elegancko. ciekawy pomysł z Pucharem Londynu, zespołów tam co nie miara.
postaraj się aby logo London Cup było bez tła. przy pozostałych meczach zmniejsz loga klubów, bowiem zajmują za duży obszar posta ;)
powodzenia.

pasztelan

  • Gość
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2012, 18:34:33 »
Cytuj
przy pozostałych meczach zmniejsz loga klubów, bowiem zajmują za duży obszar posta

Dla mnie jest w sam raz. Ciekawy pomysł z tym "London Cup", w karierze Daav One Atletico jest "Madrid Cup", ale to mało ważne. Torres nieźle zagra w tym spotkaniu, ciekawe, czy będziesz chciał kupić napastnika. Aha, i apostrof dawaj po minucie, a nie przed  ;)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:24:51 »
Również uważam ,że czcionka jest fatalna. Poza tym nie podoba mi się to przedstawienie składów, już gdzieś o tym pisałem, ale cóz taki patch. Strasznie drażnią mnie te białe światełka.
Póki co w pierwszym meczu zagraliście dobrą piłkę i wygraliście pewnie. Czekam na dalsze losy.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:31:10 »
Również uważam ,że czcionka jest fatalna. Poza tym nie podoba mi się to przedstawienie składów, już gdzieś o tym pisałem, ale cóz taki patch. Strasznie drażnią mnie te białe światełka.
Póki co w pierwszym meczu zagraliście dobrą piłkę i wygraliście pewnie. Czekam na dalsze losy.
Co do Game Planu, to szukam fajniejszego. W tym patchu, rzeczywiście przyznam jest fatalny a znowu domyślny też nie za bardzo mi się podoba. Co do czcionki, to może doradzilibyście mi jakiej użyć, bo nie za bardzo się w tym temacie orientuję.
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

pasztelan

  • Gość
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:44:48 »
Zwykłej! Jak chcesz to zwiększ czcionkę do 11

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Chelsea London by MCPL | Pierwsze mecze Pucharu Londynu rozegrane!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2012, 22:22:57 »
dokładnie. te loga z pozostałych meczów zdecydowanie za duże. szpecą ogólnie obraz.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.

Półfinał Pucharu Londynu - 06.08.2012 / Godz. 20.45 - 19°C - Emirates Stadium

Arsenal London 1:6 Chelsea FC

6' 67' Torres 43' Vermalen (s.) 61' Raul Meireles 79' Hazard 90+' Ramires - '41 Podolski


Jak ten czas leci. Niedawno Puchar Londynu się zaczął a już mamy półfinał. W nim zmierzy się Chelsea z Arslenalem. Zaczęła Chelsea. Już w 6. minucie padł pierszy gol. Wtedy, to Torres po otrzymaniu prostopadłego podania przelobował bramkarza, zdobywając pięknego gola. W 12. minucie Mata strzelał z dystansu ale jego strzał pewnie wybronił Szczęsny. W 41. minucie po wielkim zamieszaniu w polu karnym Chelsea, gola zdobył Podolski. Gospodarze jednak mogli cieszyć się prowadzeniem tylko przez 2. minuty. Wtedy właśnie Vermalen przy próbie wybicia piłki na rzut rożny wpakował ją do własnej bramki. Takiego pecha Arsena już dawno nie miał. Do przerwy wynik 2:1 dla Chelsea. W drugiej połowie piłkarze obu drużyn wyszli bardzo zmotywowani. Już w 53. minucie z dystansu strzelał Hazard. Piłka trafiła jednak w poprzeczkę. W 61. minucie Raul Meireles znalazł się w identycznej sytuacji, jednak tym razem nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi. W 67. minucie Torres nie dał żadnych szans golkiperowi Arsenalu posyłając mocny strzał do bramki. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać 12. minut, bo właśnie po takim czasie Hazard zabrał się do dryblingu w polu karnym rywala. Po okiwaniu obrońców pięknym strzałem pokonał Szczęsnego. Chelsea jednak wciąż było mało. W doliczonym czasie gry gola zdobył Ramires, który to nie zmarnował sytuacji sam na sam i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Chelsea wygrała 6:1 i w wielkim finale Pucharu Londynu zmierzy się z West Ham United.

Pozostałe mecze Pucharu Londynu:

Crystal Palace 0:1 West Ham United
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:44:20 wysłana przez MCPL »
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Dobry pomysł z tym London Cup. Najpierw wgraliście z Fulham. Ale teraz ?! Co to ma być ? :D :D Bo pogromem tego nie można nazwać. Zagraliście po prostu wspaniale z tak silnym przeciwnikiem jakim są Kanonierzy. ;) Wielkie gratulacje , jesteście na dobrej drodze by wygrać trofeum. ;) Bardzo cieszy znakomita postawa Torresa. Widać ,że zaczyna grac na miano swoich oczekiwań. ;)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Więcej strzelić się chyba już nie dało. Imponujący wynik, który zapewnia Wam być może zwycięstwo w pucharze bo w finale czeka West Ham, które wydaje się być słabsze od Kanonierów. Przez pewien moment mecz był wyrównany, a po bramce Podolskiego widniał remis. Samoboj jednak ustawił to spotkanie, bo od tego czasu zaczęliście totalnie dominować i pewnie zwyciężyliście. Brawo.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Nowe nabytki!


Imię i nazwisko: David Marshall
Narodowość: Szkocja
Wiek:: 27 lat
Wzrost: 191 cm
Waga: 79 kg
Kwota transferu: 780 tyś. €
Umowa podpisana na: 2 lata
Numer na koszulce: 12


 

Imię i nazwisko: Gregory Van der Wiel
Narodowość: Holandia
Wiek:: 24 lata
Wzrost: 183 cm
Waga: 70 kg
Kwota transferu: 12 mln €
Umowa podpisana na: 2 lata
Numer na koszulce: 5



Imię i nazwisko: Robin Van Persie
Narodowość: Holandia
Wiek:: 29 lat
Wzrost: 188 cm
Waga: 71 kg
Kwota transferu: 21 mln €
Umowa podpisana na: 3 lata
Numer na koszulce: 11

Palmieri wzmocni The Blues!

Do składu dołączył również młody, utalentowany Palmieri. Dotychczas występował on w drużynie młodzików, jednak Di Matteo postanowił dać mu szansę występu w podstawowym składzie. Trener wiąże z nim spore nadzieje, dlatego też umowa została podpisana na 4 lata.
Piłkarz występować będzie z numerem 13.

Oficjalna kadra Chelsea na rundę jesienną sezonu 2012/2013:

Bramkarze:
1. Cech
12. Marshall
40. Hilario
Obrońcy:
4. David Luiz
26. Terry
5. Van der Wiel
3. Ashley Cole
2. Ivanović
19. Paulo Ferreira
34. Bertrand
13. Palmieri
24. Gary Cahill
Pomocnicy:
16. Raul Meireles
7. Ramires
8. Lampard
6. Romeu
25. Essien
22. John Obi Mikel
20. McEachran
14. De Bruyne
21. Marin
30. Benayoun
15. Malouda
Napastnicy:
17. Hazard
10. Mata
11. Van Persie
9. Torres
18. Lukaku
23. Sturridge


« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 14:23:25 wysłana przez MCPL »
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Transfery! | Zobacz kto wzmocnił The Blues!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2012, 14:16:37 »
Jeśli ciśniesz Arsenal w stosunku 1:6 to radzę się zastanowić nad podwyższeniem poziomu trudności. Tylko pozostaje kwestia ile to zmieni skoro na Top Playerze już tak sobie jeździsz po przeciwnikach :P
Palmieri to chyba standardowy nabytek, ale nie dziwie się, Ci lepsi juniorzy PESowscy rozwijają się w zastraszającym wręcz tempie. Nie wiem czy Arsenal oddałby w ręce lokalnego rywala Van Persiego. Nie dość, że obie drużyny z Londynu to jeszcze niedawno pocisnęliście ich tak, że to powinno odsunąć ich od sprzedaży Holendra.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Transfery! | Zobacz kto wzmocnił The Blues!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2012, 14:28:56 »
W ankiecie co do "Man of the Match" padł remis, dlatego też postanowiłem wylosować jedną z opcji.
Padło na "nie", tak więc zostaje dotychczasowy styl opisywania meczy ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 14:35:20 wysłana przez MCPL »
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Chelsea London by MCPL | Transfery! | Zobacz kto wzmocnił The Blues!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:06:21 »
Ankieta była ledwo parę minut i zostały oddane dwa głosy, mogłeś poczekać trochę dłużej z decyzją :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea London by MCPL | Transfery! | Zobacz kto wzmocnił The Blues!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:06:21 »