Autor Wątek: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!  (Przeczytany 12720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 15, 2012, 18:13:16 »
Ja tam  raczej wybiorę Pesa ponieważ:
- bardziej czuć przestrzeń boiska niż w fifie
- atmosfera LM, Pes ma tą atmosfere czego brakuje w karierze Fifie (no chyba ze wyjdzie jakiś patch który da te rozgrywki z tą otoczką do fify)
- bardziej ludzcy bramkarze ( w fifie 12 bramkarze stali na lini nie wychodząć prawie cieżko ich było lobować czy kiwać, w Pesie natomiast jest z tym ok co sprawia ze bramki można zdobywac na różne sposoby)
- Fifa pewnie bedzie mi sie przycinać (jednak na mojej grafie nieraz sie tnie)

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 15, 2012, 18:19:04 »
Ja tam  raczej wybiorę Pesa ponieważ:
- bardziej czuć przestrzeń boiska niż w fifie
- atmosfera LM, Pes ma tą atmosfere czego brakuje w karierze Fifie (no chyba ze wyjdzie jakiś patch który da te rozgrywki z tą otoczką do fify)
- bardziej ludzcy bramkarze ( w fifie 12 bramkarze stali na lini nie wychodząć prawie cieżko ich było lobować czy kiwać, w Pesie natomiast jest z tym ok co sprawia ze bramki można zdobywac na różne sposoby)
- Fifa pewnie bedzie mi sie przycinać (jednak na mojej grafie nieraz sie tnie)

Pes ma ładniejsza grafike i animacje i zayebiscie plynnie chodzi, z kolei fifa ma gorsza grafe a wieksze wymagania LOL! :)

jakby w pesie poprawili wyrzucanie piłki przez bramkarza ręką i ogolne szybsze wstawanie, reagowanie jego to byłoby super.

Tak naprawde osobiscie nie mam do czego przyczepic sie wiecej (procz tego powyzszego).
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 15, 2012, 18:20:23 »
Pes ma ładniejsza grafike i animacje i zayebiscie plynnie chodzi, z kolei fifa ma gorsza grafe a wieksze wymagania LOL! :)

jakby w pesie poprawili wyrzucanie piłki przez bramkarza ręką i ogolne szybsze wstawanie, reagowanie jego to byłoby super.

Tak naprawde osobiscie nie mam do czego przyczepic sie wiecej (procz tego powyzszego).
Wiecej z tego silnika nie wycisna,jest poprawa,sa manualne podania!,trzeba czekac na next geny ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 15, 2012, 19:39:09 »
Powiem wprost, przestaniecie? Miejcie choć trochę wyrozumiałości, i przynajmniej w święto nie każcie skakać z wątku do wątku i usuwać spam i kłótnie PES vs Fifa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 20:17:34 wysłana przez Ukassiu »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 15, 2012, 20:50:17 »
Wiecej z tego silnika nie wycisna,jest poprawa,sa manualne podania!,trzeba czekac na next geny ;)

co nie zmienia faktu, że mój post który cytujesz jest prawdą:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 15, 2012, 22:18:22 »
Nic nowego nie pokazali
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 15, 2012, 22:21:34 »
Ukassiu, bez przesady, dyskusja byla prowadzona w dosc spokojnej atmosferze, nie byl to spam.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 15, 2012, 22:49:38 »
Powiem wprost, przestaniecie? Miejcie choć trochę wyrozumiałości, i przynajmniej w święto nie każcie skakać z wątku do wątku i usuwać spam i kłótnie PES vs Fifa.
nie dziw sie ze sa porownania tak samo jak Messiego z Ronaldo Ci ktorzy sa normalni staraja sie wskazac minusy i ich ale na spokojnie a wlasnie dzieci czy szaleni mnisi/fanboye wywoluja takie niepotrzebne klotnie
" border="0" border="0

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:32:21 »
Ukassiu, bez przesady, dyskusja byla prowadzona w dosc spokojnej atmosferze, nie byl to spam.

Tu chodzi o ciągłe dyskusje PES s Fifa, które propagują głównie gracze Fify, to nie jest forum o Fifie. Można krytykować PESa, jeśli ma sie taka opinie, po to jest forum. Można nawet jakieś aspekty porównać z konkurencją  ale jeśli ktoś chce powychwalać Fife i nic więcej to nie tutaj.  Niestety są takie osoby, jak pewnie zauważyłeś, które wchodzą tu tylko, właśnie po to. Zresztą, część z nich to twórcy różnych for, o prześmiesznych nazwach, które niby miały byc dla pesleague.pl konkurencją(tylko nie wiem w czym?) więc dlaczego tu wracacie? Nie wyszło wam?.;P Nie przejmujcie sie, nie wy pierwsi i nie ostatni..;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:33:36 »
Mi zawsze grało się lepiej w PESa. Nie wiem o co te wszystkie bulwersy - przecież nie jest źle. Dla mnie otoczka FIFY jest zbyt ciężka do przetrawienia, gra od EA rządzi i dzieli na konsolach, ale na PC pomijając brak licencji FIFA już czuje oddech PESa na karku. Według mnie to właśnie w wytworze EA piłka ślizga się po murawie, plus te idiotyczne wejścia prosto w piłkę co równa się odbiorowi - o dziwo gracz który był przy piłce nawet nie traci impetu. Więc panowie nie narzekajcie tak bardzo na skośnookich, bo w grach sportowych nigdy nie było wielkich rewolucji. Poza tym z czasem wyjdzie masa nowych edytorów etc. Ja wolę zainwestować w PESa i poczekać chwilę na usprawnienia, nawet od graczy, niż kupić FIFĘ i męczyć się przez całą otoczkę.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2012, 00:20:42 »
Oceniam ze streama z gameplayem i nadal nie wiem o co Ci chodzi.

Nie zrozumiałeś, ale negatywnie oceniasz moją opinię. Gdzie tu sens i logika?

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2012, 00:36:58 »
jako wytrawny od lat koneser gry PES stwierdzam ze sa nowe animacje podan niestety dalej drybling w "8" kierunkach co widac na filmiku gdy drybluja najznamienitsi Ronaldo czy Robben animacje ciagle te same sie powtarzaja ze Streama teraz ogladlem to w sumie duzo sie nie zmienilo zwolnili rozgrywke tak jak mowie dodali inne animacje podan ogolnie sie zastanawiam czy wydawac na tego stuningowanego PESa 12 kase czy kupic FIFe bo moja cierpliwosc juz sie konczy

Wiadome było, ze nie bedzie wielkiej rewolucji, która będzie w PES 2014, ale pare rzeczy, moim zdaniem kluczowych poprawiono, nie ma takiej róznicy grając Ronaldo itp.(nie są botami nie do przejścia.;P), poprawa bramkarzy, poprawa strzałów, gra w obronie, nie jest tak łatwo puścić prostopadłą piłke jak w PES 2012.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:12:17 »
Mi zawsze grało się lepiej w PESa. Nie wiem o co te wszystkie bulwersy - przecież nie jest źle. Dla mnie otoczka FIFY jest zbyt ciężka do przetrawienia, gra od EA rządzi i dzieli na konsolach, ale na PC pomijając brak licencji FIFA już czuje oddech PESa na karku. Wedłu

przecież Fifa na PC to ta sama gra co na konsoli, czemu tu rządzi PES a tam Fifa wg Ciebie?

a prawda jest taka, że Konami robiło shit przez lata i choć teraz nadgonili (imo przegonili) EA to bez OGROMNYCH wydatków na reklamę , będą w tyle.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:11:07 »
ten pes jest fajny najlepszy chyba z pesow na tym silniku ale to tunning 12ki wrecz czasem niezauwazalny. Nie ma sensu porownywac do fify bo tam innowacjami trzymaja na razie pierwszenstwo w wyscigu (i reklama) niemniej narazie u konkurencji rewolucji nie ma jest ta sama gra podobny styl jaki byl zawsze.

niestety konami musi wykonac jakis ruch bo tak sie dluzej nie da tu nie ma juz jak sie ruszyc trzeba w koncu dac krok do przodu a nie tylko malutki kroczek. Nie moze byc tak ze pes wydaje sie byc modem 12ki.  Taki lifting moze przejdzie ale sporo osob nie kupi gry jesli ma poprzednia czesc.  A ja musze i bede krytykowac zastoj u konami bo ci ludzie dodali rzeczy ktore spokojnie powinny byc 2 edycje temu animacje ,strzaly bardziej manualne poruszanie sie.---niby patrza na ta fife ale za bardzo sie spozniaja a kiedys to oni nadawali ton i zyczylbym sobie by te czasy powrocily. Konami nigdy nie mialo takiej kasy ale robili dobra gre teraz moze wybudza sie z tego spowolnienia. chyba dawno temu przesiadka na ten silnik nie byla najtrafniejsza moze trzeba bylo poczekac rok i go dopracowac.


a co do bramkarzy niestety klada sie jak zboze jak to bylo wczesniej ech....skrypty

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:24:07 »
Oceniacie grę przez pryzmat tego, że w 13 nie ma nowego wejścia na boisko, z góry gra wygląda tak samo, nie ma wielu nowych animacji. A w 13 trzeba patrzeć na gameplay. Załączcie sobie 12 pograjcie 1 mecz i następnie pograjcie sobie 1 mecz w 13. I co nie ma różnicy? Gamplayowo jest ogromny skok jakościowy pod tym względem.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:27:57 »
13ke oceniam pod katem i 12ki i tego co w swoich programach robi jenkey z ta roznica ze on robi za darmo a konami sprzedaje produkt wiec chyba trzeba oczekiwac wiecej?  wlasnie dlatego ze sa te same wyjscia widac ze poszli tylko po kosmetyce gameplaju a sprzedawane to jest jako nowa gra

a zmiany menu i gameplaju patchmakerzy robia za darmo wiec? konami nieco  kladzie lache  i wydaje owszem swietny gameplaj ale w cenie nowej gry a nie widze tu az tylu zmian  by jakosciowo zaslugiwalo to na numer 13 raczej 12. i pol . 

za duzy rynek darmowych paczy wiec od konami oczekuje wiecej wlasnie nowych animacji wejsc nowej otoczki bo dla mnie to sprzedanie gamplaju nie nowej gry
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 11:32:19 wysłana przez longfly »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:12:18 »
Porównujesz patch jenkeya do PESa 2012 z PES 2013? Czy Ty aby na pewno jesteś normalny?

Offline AupaAtleti

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.06.2011r.
  • Atleti na Wieki
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:45:29 »
Przecież wiadome jest to że nie zmienią całej gry, bo musieli by wszystko robić od nowa a na to trzeba bylo by około 2-3lat. Ja widzę znaczną poprawę mimo że to tylko DEMO! Czekam z niecierpliwością na pełną wersję bo wiem że będzie znacznie lepsza od 12'ki :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:19:43 »
przecież Fifa na PC to ta sama gra co na konsoli, czemu tu rządzi PES a tam Fifa wg Ciebie?

a prawda jest taka, że Konami robiło shit przez lata i choć teraz nadgonili (imo przegonili) EA to bez OGROMNYCH wydatków na reklamę , będą w tyle.


... Na przykład dlatego, że na konsole nie ma tak wielkich patchów i nie można sobie pozwolić na zmienianie gry, co automatycznie wiąże się z tym, że mało kto chce pograć jakimś Meryside Blue... Tu nie chodzi o to, że FIFA to ta sama gra na PC co na konsoli, tylko że PES na kompie po patchach które zdecydowanie uatrakcyjniają tą grę a ten z konsoli to dwa światy.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:49:34 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e654a887cebf76944fc28571d2446a2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e654a887cebf76944fc28571d2446a2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Filmik z gamescom - PES 2013 Show # 02 PES Full Control  - głównie słowa, mało "gameplayu" (nic nowego:D) ;)
Myślę że do wklejenia w pierwszym poście ; )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 13:55:27 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowy trailer, oraz gameplay stream live z Gamescom!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:49:34 »