Autor Wątek: Coś na temat PES 2014...  (Przeczytany 35284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tadek94

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 04, 2012, 19:40:23 »
chlopie zmien ten tekst bo juz wyszedl z mody. caly czasz dyskutujemy tu o nowym silniku w PES 2014 a nie o tym ze np. w PES 13 będzie licencjonowany zespół Schalke 04!!!!!!!!! Wiec dziwne ze mi tu ktos wyskakuje ze screenami z 13 bo do tego jest inny watek: REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Jednocześnie prosimy o nie zakładanie osobnych pojedynczych wątków w tym dziale. a modzi niech patrza jesli sami oczekuja porzadku w dziale...  

A co Ci do tego? Jestes ich "pracodawcom"? To, ze nagłówek jest taki, nie znaczy, ze nie można podac innych informacji. Zresztą gówno to Cie powinno obchodzić, ty nie jesteś od oceniania.  Tak jak mówi mposep ogarnij się po to juz nie pierwszy raz jak upominasz modów, jakbyś był nie wiadomo kim, albo jakbyś kimś takim chciał być.  Jak Ci tu nie pasuje to droga walna, a tak tylko wprowadzasz niepotrzebnie zamęt.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 04, 2012, 19:41:01 »
szykuje się coś zajebistego. ale pewnie ciągnie to za sobą nowe twarze, inne template pod kitsy etc.

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 04, 2012, 20:34:16 »
nie rozumiem to co to za silinik jest teraz skoro nie pozwala wprowadzić śniegu czy brudzących koszulek ...sory ale to kolejne ściemnianie

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 04, 2012, 20:57:12 »
nie rozumiem to co to za silinik jest teraz skoro nie pozwala wprowadzić śniegu czy brudzących koszulek ...sory ale to kolejne ściemnianie

Nie ściemnianie, po prostu silnik Fox jest potężny, tu nie chodzi o sam śnieg czy brudzące się koszulki. Widziałes trailer Metal Geara? Tak może wyglądać PES. Jeżeli tobie chodzi tylko o te niewiele znaczące rzeczy to... Z silnikiem zmieni się gameplay i zapewne KONAMI będzie miało większe pole do popisu. Pamiętasz co stało się z FIFA jak przesiedli się na nowy silnik? FIFA dorównała PESowi, a potem, dla niektórych, przewyższyła go.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 04, 2012, 21:02:25 »
Artur 7 ogarnij się... Przecież to ma być taki nagłówek newsa ^^

Oczywiscie, nagłówek newsa jest o PES 2014, ale jest też parę informacji z PES 2013, dla których nie chcieliśmy robić kolejnego osobnego newsa.. Nie bedę się nikomu tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej.


nie rozumiem to co to za silinik jest teraz skoro nie pozwala wprowadzić śniegu czy brudzących koszulek ...sory ale to kolejne ściemnianie

latajace białe kropki oczywiscie mogły być i teraz, ale chyba nie o to chodzi?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2012, 21:06:17 wysłana przez Ukassiu »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 04, 2012, 21:21:21 »
Oczywiscie, nagłówek newsa jest o PES 2014, ale jest też parę informacji z PES 2013, dla których nie chcieliśmy robić kolejnego osobnego newsa.. Nie bedę się nikomu tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej.
spoko po prostu mnie zmyliles tymi screenami bo jezeli zakladales osobny temat na min screeny z 13 to myslalem ze tam wrzucisz a tu ludzie od 1 postu skupiaja sie tylko na jednym... Jak ktos robi nowy watek to tlumaczylem mu ze jest odpowiedni przy okazji pomoglem tez staram sie trzymac porzadek na Forum mimo iz nie mam napisane pod nickiem Młodszy Moderator
" border="0" border="0

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 05, 2012, 21:54:43 »
Nie ściemnianie, po prostu silnik Fox jest potężny, tu nie chodzi o sam śnieg czy brudzące się koszulki. Widziałes trailer Metal Geara? Tak może wyglądać PES. Jeżeli tobie chodzi tylko o te niewiele znaczące rzeczy to... Z silnikiem zmieni się gameplay i zapewne KONAMI będzie miało większe pole do popisu. Pamiętasz co stało się z FIFA jak przesiedli się na nowy silnik? FIFA dorównała PESowi, a potem, dla niektórych, przewyższyła go.
dobra spytam inaczej...czy uważasz że na tym silniku Konami wyciągneło maxa jeśli chodzi o gameplay , grafike itp?

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 05, 2012, 23:09:52 »
dobra spytam inaczej...czy uważasz że na tym silniku Konami wyciągneło maxa jeśli chodzi o gameplay , grafike itp?

myślę że grafika jest wyciągnięta z silnika na 96-98%... co do gameplayu...
w jednym z dem PES 2012 była taka właściwość że zawodnicy byli tacy... "giętcy", dobrze zwrotni, dynamiczni i tak specyficznie się kierowało... podobało mi się to i zawiodłem się gdy potem tych zawodników "usztywniono":P gdyby budowali na tym silniku gameplay i nagrywali animacje OD PODSTAW, całkowicie od podstaw... to myślę że byliby wstanie wyciągnąć dużo więcej - myślę że teraz jest to 60-70% - aniżeli jest w PES 2012 czy PES 2013... ale nie znam się na tym, więc to tylko gdybanie... ale jednak myślę że PES na tym silniku mógłby być naprawdę na tyle dobry żeby walczyć z FIFĄ... czy silnik słaby? czy KONAMI nie potrafi wykryć tych 3-4 zalet które by przywróciły lata świetności PESa? nie wiem i chyba nikt poza Seabass'em nie wie... ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline DeTeNHa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.08.2010r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:24:10 »
Silnik to nie tylko grafika, ale także i fizyka gry. W silnikach jest to głupie że są "ograniczone" tak jak myślę jest w tym przypadku PES od kilku edycji. Myślę że KONAMI chciało dużo qprowadzić zmian  z 2010 - 2013, ale pewnie wysypywało im się błędami przy pisaniu kodu gry, prosty przykład na starym silniku był kod na to że sędzia wracał do sytuacji sprzed nawet 30-40 sekund i dawał kartki po przywileju, a teraz czemu niby konami od kilku lat usunęło? Moim zdaniem to tylko i wyłącznie wina silnika gry a nie KONAMI ;) (choć teoretycznie wina Konami za silnik :D) Jeśli się mylę to mnie zjedźcie :D
*BoLeK*

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 06, 2012, 09:44:22 »
Silnik to nie tylko grafika, ale także i fizyka gry. W silnikach jest to głupie że są "ograniczone" tak jak myślę jest w tym przypadku PES od kilku edycji. Myślę że KONAMI chciało dużo qprowadzić zmian  z 2010 - 2013, ale pewnie wysypywało im się błędami przy pisaniu kodu gry, prosty przykład na starym silniku był kod na to że sędzia wracał do sytuacji sprzed nawet 30-40 sekund i dawał kartki po przywileju, a teraz czemu niby konami od kilku lat usunęło? Moim zdaniem to tylko i wyłącznie wina silnika gry a nie KONAMI ;) (choć teoretycznie wina Konami za silnik :D) Jeśli się mylę to mnie zjedźcie :D
trafiles z tymi kartkami. znikly smaczki i nie wiem czy to tylko wina konami czy jakichs dziwacznych silnikowych ograniczen. Znikly male rzeczy sam deszcz tez mam wrazenie ze zrobiony po lebkach jak i efekty pogodowe.  Nasuwa mi sie wniosek ze o ile ladnie mozna efekty swietlne w tym silniku zrobic o tyle pogoda to juz  dla niego problem , nasiakajace murawy takze. Slabo to wyglada i pes14ka chyba bedzie krokiem naprzod.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:04:09 »
co prawda poczytałem ostatnie posty.. ale można śmiało powiedzieć że teraz użytkownik mojego i waszego pokroju ma dylemat czy fifa czy pes.. ja osobiście mam taki dylemat, po przejściu niedawno na fife wybrał bym ją, lecz im dalej w las tym bardziej mnie ona zniechęca, a wielkich zmian w niej nie bd.. więc jest jeszcze pes, który kilka zmian wprowadza.. jednak miło by było by do samej gry np master league też coś wprowadzili:)
Lecz jeśli Konami wkomponuje ten nowy silnik baardzo dobrze , co myśle z nowym młodym więc i pewnie ambitnym szefem się to uda.. to mimo tego co zrobi EA sports to pozostanie dla niezdecydowanych jeden wybór :)

Przełamałem się, pograłem w fife i na początku wydała się ciekawa, coś nowego w porównaniu do "starego" pesa.. są tam rzeczy które bym z chęcią widział w pesie, ALE zachowania zadowników.. takie troszke moim zdaniem sztuczne bieganie, dl amnie mała możliwość strzału.. bo w pesie np idąc pod kątem np 30 stopni mogłem lekko podciąć piłke (lobem) totalnie myląc bramkarza strzałem lobowanym na dłuższy słupek, czeho w fifie kategorycznie nie moge zrobić.. przechodząc także przez to że obrońca bd tyłem do piłki normalnie ja przejmuje:P oraz że teoretycznie nie możliwe jest zagranie w uliczkę, bo obrońca to przechwytuje, w pesie natomiast można to wszystko zrobić, i moim zdaniem tu to jest lepiej wyważone niż w fifie.. kończąc na spektakularnych upadkach i złamanych kościach zawodników:P co tak zniechęca że masaksa..
Nie wiem jak dla was ale dla mnie fifa jest uboga taktycznie.. choć w pesie brakuje mi tych "strzałek" że indywidualnie mogliśmy przypisać kierunek biegu gdzie powinien się znajdować mając piłkę, oraz nastawienie, czy zawonik ma być bardziej ofensywny czy bardziej defensywny czy ma być neutralny.. to zastąpiono suwakami.. co mnie bardzo boli
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 06, 2012, 13:01:18 »
Kupa śmiechu jak czytam te wasze komentarze. Widzę, że nie za bardzo wiecie czym jest silnik gry i jaki ma wpływ na tworzenie gry.Chyba nikt z was nigdy nie tworzył nic na komercyjnym silniku.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 06, 2012, 13:16:33 »
Kupa śmiechu jak czytam te wasze komentarze. Widzę, że nie za bardzo wiecie czym jest silnik gry i jaki ma wpływ na tworzenie gry.Chyba nikt z was nigdy nie tworzył nic na komercyjnym silniku.
kupa smiechu jak przeczytalem twoj. ja nic nie musze tworzyc jesli odkad pojawil sie ten silnik widac te ograniczenia to wina silnika madralo. chyba ze tu sa mozliwe megazaawansowane efekty czasteczkowe 3 komplety strojow niszczaca murawa zaawansowane animacje i fizyka tylko konami wali nas w dupe dla zabawy i tego nie wprowadzilo/


Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 06, 2012, 15:32:24 »
kupa smiechu jak przeczytalem twoj. ja nic nie musze tworzyc jesli odkad pojawil sie ten silnik widac te ograniczenia to wina silnika madralo. chyba ze tu sa mozliwe megazaawansowane efekty czasteczkowe 3 komplety strojow niszczaca murawa zaawansowane animacje i fizyka tylko konami wali nas w **** dla zabawy i tego nie wprowadzilo/


To nie silnik ogranicza Konami tylko konsole, programiści i sprzęt na którym pracują.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 06, 2012, 15:56:56 »
To nie silnik ogranicza Konami tylko konsole, programiści i sprzęt na którym pracują.
nie uwierze w to bo wersje pectowe malo roznia sie od konsolowych, za wiele edycji na tym silniku bym dal wiare ze tyle lat zwyczajnie przez konsole konami ograniczalo "potencjal " tego enginu.

Ten silnik jest juz za slaby

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 06, 2012, 16:29:19 »
nie uwierze w to bo wersje pectowe malo roznia sie od konsolowych, za wiele edycji na tym silniku bym dal wiare ze tyle lat zwyczajnie przez konsole konami ograniczalo "potencjal " tego enginu.

Ten silnik jest juz za slaby
Dlaczego pctowa wersja ma się różnić skoro to konwersja a Konami nie chce się ulepszyć wersji pctowej.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline |2udy

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: SHITlandia 666
  • Wiadomości: 113
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.01.2007r.
  • Ping pong najlepszy!
    • Status GG
    • judgementcrematorium
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 06, 2012, 16:53:21 »
Czekamy teraz wszyscy na najmiodniejszy silnik gier piłkarskich w historii! Zdobędzie go PES, albo Fifa tak na moje oko dopiero w 2036 roku jak dobrze pójdzie!
"Kopali tę piłkę pół życia swego biegając niczym w transie po trawie zielonej. . . gonili jak głupcy i nic nie ugrali! Kości gruchały, a karetki na syglane sunęły do nich oplacone z podatków naszych! A można przecież było w komara ciąć!.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:05:19 »
może ktoś tego kolesia zamknąć, zaczyna mnie wkurzać.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:46:54 »
Dzieckiem to on nie jest.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:47:31 »
To nie silnik ogranicza Konami tylko konsole, programiści i sprzęt na którym pracują.

To po co jeszcze na obecnych konsolach będzie nowy silnik? "znafco"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Coś na temat PES 2014...
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:47:31 »