Autor Wątek: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013  (Przeczytany 18102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:23:30 »
porazka z tym nowym pesem nigdy tak nie ciela gra jak 13 inne gry mi chodza na full jak rage gta 4 shifty a tu nonstop \
sie trzesa nazwiska nad pilkarzami ma ktos jakis pomysl moze

Offline Osama_Vinladen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Somwhere in Jungle
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2012r.
  • Just wanna get a knife and go STAB, STAB, STAB
  • Gram w: War Thunder
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:41:32 »
nareszcie jest recenzja od cda ;D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Just wanna get a knife and go STAB, STAB, STAB, STAB

Offline b3st77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:43:21 »
Panowie w tym pesie nie można zagrać w ogóle żadnej ligi która bym chciał ani nie ma komunikacji gdzie można było stworzyć sobie puchar lub ligę? czy ja już oślepłem.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:53:16 »
Co wy macie do kamery?
chodzi o latwiejsza dla sterowania kamere z wersji pes 2010 i wczesniejszych gdzie kamera nie zmieniala kata po zblizaniu do bramki tym samym ulatwiajac strzaly podania w akcjach podbramkowych

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:35:48 »
porazka z tym nowym pesem nigdy tak nie ciela gra jak 13 inne gry mi chodza na full jak rage gta 4 shifty a tu nonstop \
sie trzesa nazwiska nad pilkarzami ma ktos jakis pomysl moze
Włącz synchronizację pionową [V-sync]
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:36:46 »
Panowie w tym pesie nie można zagrać w ogóle żadnej ligi która bym chciał ani nie ma komunikacji gdzie można było stworzyć sobie puchar lub ligę? czy ja już oślepłem.
Usunęli to, ile razy trzeba to powtarzać?

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 26, 2012, 10:22:23 »
Jestem po parudziesieciu godzinach spedzonych na graniu w nowego PES-a. Oczywiscie Sproboj zanim kupisz.

Zmiany na plus, ktore zauwazylem to:
1) rekacje bramkarzy
2) System podan oraz IQ zawodnikow.
3) Faule (sedzia nie odgwizduje ich juz tak czesto)

Niestety na tym koniec.

Reszta jest dokladnie taka sama jak to bylo w 12.

1) Zawodnicy nadal uciekaja od pilki
2) Spalone - masakra (gra nadal jest zbyt sterylna)
Przynajmniej mogli dac opcje aby wprowadzic jakis level nieomylnosci sedziego, przeciez tak jest w prawdziwej pilce (nie rozumiem dlaczego tak ciezko jest dostawic jeden suwak)

3) Zagralem z ciekawosci 2 rundy na TOP PLAYER w lidze Mistrzow.
Na 12 rozegranych spotkan w 1 rundzie komputer mial 30 rzutow wolnych pod moja bramka (16-35 m ) m.w
z czego strzelil 10!!!! bramek ... Przeciez to jakas maskara...
Zagralem wiec druga runde 8 meczow, komputer mial w sumie 11 rzutow wolnych pod moja bramka (16-35 m ) strzelil w sumie 5 bramek z rzutow wolnych, w jednym meczu 2 bramki, ktore przesadzily o wyniku spotkania.
BEZNADZIEJA!!! To nawet sie nie pokrywa z prawdziwymi statystykami. Masakra.
Jak zanize poziom to z kolei, zwodnicy komputera zachowuja sie jak osly, ze nie ma przyjemnosci z gry.

Reszta typu system rozgrywek ilosc druzyn... jak pisalem wczesniej, konami poszlo na skroty, bo juz sie nauczylo, ze inni zrobia to za nich...

Genralnie LIPA. NIE KUPUJE CZEGOS CO JUZ MAM. Czekam na Patch Jenkeya1002. Zapewne uratuje, jak zwykle, im gre w jakims procencie.

Szczerze pierwszy raz od ...1998!!!! zamierzam wrocic do Fify, ktora mi sie zaczyna coraz bardziej podobac. KONAMI dalo ciala na max.
Tylko Polonia Warszawa!


Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 26, 2012, 12:48:52 »

3) Zagralem z ciekawosci 2 rundy na TOP PLAYER w lidze Mistrzow.
Na 12 rozegranych spotkan w 1 rundzie komputer mial 30 rzutow wolnych pod moja bramka (16-35 m ) m.w
z czego strzelil 10!!!! bramek ... Przeciez to jakas maskara...
Zagralem wiec druga runde 8 meczow, komputer mial w sumie 11 rzutow wolnych pod moja bramka (16-35 m ) strzelil w sumie 5 bramek z rzutow wolnych, w jednym meczu 2 bramki, ktore przesadzily o wyniku spotkania.
BEZNADZIEJA!!! To nawet sie nie pokrywa z prawdziwymi statystykami. Masakra.
Jak zanize poziom to z kolei, zwodnicy komputera zachowuja sie jak osly, ze nie ma przyjemnosci z gry.


Ciekawe co piszesz. Ja tego nie zauważyłem, bo zagrałem z kompem 2 mecze dopiero na najwyższym poziomie. Obydwa przegrałem :P. Gram głównie z kumplami (ok. 30meczów), to nie mam tego problemu. A z wolnego strzeliłem gola tylko raz. ;P
Nie wiem co by mogło być wyjściem.. Może polepszyć o kilka punktów bramkarzy? Ja ustawiam często obrońcę na linii strzału - w bramce, to często wybija główką ;P (głupie to, ale działa ;] ). Często faule (moich kumpli głównie) kończą się żółtą kartką, nawet te bez wślizgu. Ale uważam że to ich wina, bo grają zbyt agresywnie ;]. Ale raz kumpel dostał czerwoną za po prostu delikatne podłożenie nogi, fakt, od tyłu. Ale byłem w szoku!!! :/

Offline Patryk19210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2011r.
  • De las glorias deportivas que campean por España v
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 26, 2012, 13:02:17 »
to inny pes o czym człowieku mowisz, poziom gry jest dobry na najwyższym za każdym razem wala z wolnego "golasso" a spalone wszystko dobrze a minusem jedynym pes ja brak licencji wszystkich(angielska itd)
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
Noble y bélico adalid,
caballero del honor.
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline iwan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2006
  • location: BYTOM
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2006r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 26, 2012, 15:56:19 »

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 26, 2012, 16:43:29 »
to inny pes o czym człowieku mowisz, poziom gry jest dobry na najwyższym za każdym razem wala z wolnego "golasso" a spalone wszystko dobrze a minusem jedynym pes ja brak licencji wszystkich(angielska itd)

Mozesz jeszcze raz napisac...po polsku.

Tylko Polonia Warszawa!


JesuOtaku

  • Gość
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:27:58 »
A od CD Action ocena 7.5, bo autor w recenzji przyznaje otwarcie, że jest fanem FIFY - czy to trochę nie jest nie fair wg. Was ? Czy recenzji nie powinien pisać ktoś, kto robi to profesjonalnie, a nie od pierwszego zdania ustawia się za jedną grą, a w konkurencyjnej szuka minusów na siłę ?

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 27, 2012, 16:30:24 »
kopiuje to co napisałem w innym temacie bo admin mi cały zablokował...

wróciłem do PESa od edycji 2011 i bylem zachwycony - 2012 poszli krok do przodu ale spieprzyli gre przez kiepski balans spidziarzy...
przy 2013 - czytając newsy...grając w demo - byłem ZACHWYCONY tym co przygotowuje KONAMI.
Kupiłem więc PESa z wypiekami na twarzy i stało się.....online zweryfikowało.....
Chciałbym wiedzieć czy macie podobne odczucia co ja czy po prostu może to ja jestem tak beznadziejny w tą gre że w **** dostaje 7/10 meczy.
Jak narazie ten PES to JEDNA WIELKA KATASTROFA AI.
1. Piłkarze gubią piłkę spod własnych nóg - mało tego że nie wiadomo czemu ją zgubili to jeszcze będąc od niej dosłownie pół metra nie potrafią jej odnaleść - AI jest totalnie zagubione ....nie sięgają przelatujących pod ich nogami piłek, nie są zorientowni w terenie...nie dobiegają do wolnych piłek  - wcale też ten co jest najbliżej nie zabiera sie za jej zgarniecie jak widzi ze kolega z odleglosci 30 metrów do piłki próbuje do niej dobiec...
2. Piłki przelatują pod nogami!!! fuck shit!! ja rozumiem siatki  i w ogole - ale bez kitu żeby 3 obronców przepuszczało pod nogami wolne piłki!!
3. tyle było gadania o aktywnym AI a oni sie nie wystawiają poza skrzydłowymi.
4. Wciśnięcie wypuszczenie zawodnika (naciskanie gałki pawej) najczęściej gówno daje bo oni zamiast wyskoczyc do przodu jak to było w 2012 to ledwo truchtają
5. podania ONE TWO podobnie - podający bez totalnego przekonania drepcze sobie do przodu zamiast z automatu ruszyć
6. Bramkarze to katastrofa!! nie ruszają często dupy nawet jak piłka leci (a nawet stoi!!) metr od nich - często nawet nie ruszą się w linii by dostosować swój kąt do ataku tylko stoją debile z boku.
7. Bramki padają z DUPY - co drugi strzał z byle miejsca kończy sie bramką.
8. KONAMI w ogole tej gry nie zbalansowało!! - znowu do łask wrócili spiderzy i dryblarze - jeden koles głupimy zwodami lewo prawo przechodzi całą obronę....
9. Obrona.....tak nieskładnej obrony jeszcze nie było....poprzednio chociaż te błędy można było korygować reczną zmianą zawodnika...ale teraz? przy przenikaniu piłek pod nogami....i gubieniu piłek...dennym bramkarzu....obrona jest dla mnie wielkim bólem.
10. Każdy faul z podwójnym przyciskiem kończy się żółtą kartką....
11. jak zwykle obroncy przy podaniu prostopadłym przeciwnika bardzo często na moment przystają w miejscu co jest momentalnie wykorzystywane przez jakiegoś spidera....który obojętnie czy ma balans 90 czy 60 i tak wyprzedza obronce lub go nawet przepchnie..
12....podanie na dobieg straciło na skuteczności nawet przy prostych podaniach i oczywistego toru - najczęściej kończy sie przejęciem bo zostało krzywo wykonane  - bardzo lubie uzywać manuala ale kurde - po coś to podanie na dobieg chyba jest? jesli prostej piłki nie można dać na dobieg to po kigo maja jest w ogole ten przycisk?

Gra zupełnie nie nagradza gre kombinacyjną, która tak świetnie sie zapowiadała w tym PESIE...
Już pomijam wywalenie Legends online....bo może wraz z DLC wrócą...ale ewidentnie ta gra nie jest skończona i ja się czuje OSZUKANY przez KONAMI - ja wierny fan i obronća PESA przed dziećmi FIFY - zostałem zrobiony w bambuko....fuck - nawet player muzyczny ma z 5 kawałków! ....kolejne DLC to zwykłe rozciągnięcie pracy developerów...
i jeszcze jedno - większosc ocenia grę po zagraniu kilku meczów z komputerem i mówią że np. bramkarze mają lepszą reakcję....to jest wszystko G. Prawda jesli zaczynamy grać z zywym przeciwnikiem - bramkarze to jeszcze wieksza katastrofa niż w poprzednich edycjach....oceniajcie po online.
póki co fakt - w offline z komputerkiem gra się przyjemnie...ale nie po to kupuje sie tego typu gry....
Takiej lipy jeszcze nie było i nie wiem jak wy ale ja walcze ze sobą by to pudełko z grą nie rozpieprzyć o ścianę i przejechać walcem......
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 16:34:15 wysłana przez Blasi »
Steam: BlasiPL

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 27, 2012, 17:36:24 »
Chyba trochę przesadzasz. Na największych serwisach na świecie PES dostaje oceny 8-9, a taki Blasi sądzi, że to najgorszy PES w historii.

1. Jeszcze nigdy nie zgubiłem piłki spod nóg
2. 3 obrońcom piłka pod nogami przeleciała? Ciekawe ;o Choć fakt, że czasami puszczą pod nogami coś, co mogą spokojnie sobie przyjąć
3. Jak dla mnie AI działa świetnie
4. Nie wiem, nie używam.
5. U mnie działa dobrze. Nie ma żadnego dreptania
6. AI bramkarzy i tak w porównaniu z 12 jest dobre. U mnie nie ma problemu z wychodzeniem do piłki, a jak już, to można przecież przytrzymać przycisk podania prostopadłego i bramkarz leci za piłką. Co do ustawiania się, to jak dla mnie jest dobrze, choć czasem przy strzałach z dystansu stoją za daleko od bramki
7. Tym pokazałeś, że jesteś jakimś rozkapryszonym dzieciakiem, który jak traci bramkę, to rzuca padem o ścianę. Ja w ML po 19 kolejkach (mecz 15 minut poziom Super Star) mam straconych 15 bramek, to chyba nie dużo? Wystarczy trochę umiejętności, dobry pressing, pójście we 2 na zawodnika z piłką itd.
8. Ale teraz nie wiem, czy to Ciebie przechodzą zwodem w lewo, prawo, czy Ty przechodzisz wszystkich. Jeśli to 1 to popracuj nad odbiorem piłki, nie tylko trzymaniem przycisku podania. Jeśli to 2 to zmień poziom na wyższy
9. Kolejny raz powtórzę, popracuj nad obroną
10. Ja zauważyłem, że żółtą kartką kończą się faule (oprócz wślizgu) od tyłu, czyli jak będziesz za zawodnikiem i naciśniesz przycisk podania.
11. A w prawdziwym futbolu tak nie ma? Zawodnicy także zatrzymują się, żeby złapać wybiegającego zawodnika na spalonym, choć fakt, że czasami to irytuje.
12. Ja najczęściej strzelam właśnie bramki po podaniu prostopadłym i wyjściu sam na sam z bramkarzem. Potrenuj

Ależ oczywiście, że w nowym PESie jest bardzo ważna gra kombinacyjna. Co do online, to wiadomo, jak to bywa w dzień premiery, dużo serwerów pada. Z tego co wiem, to z Fifą po premierze też są problemy w online.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:20:48 »
te Twoje najlepsze serwisy na świecie oceniały grę na podstawie wersji offline przy niedziałających serwerach!!!
połowa recenzji pojawiłą się przed premierą samej gry (w tym serwerów) oraz od razu po premierze - też 3 dni serwer nie działał!
jak te Twoje wielkie najlepsze sewriwsy światowe w obliczu takiego TOALNEGO braku rzetelności dziennikarskiej teraz wyglądają??
to tak jakby oceniać Street Fightera 4 po grze z komputerem i 2 kumplami....(dla tych co grają online wiedzą o czym mówie jak wiele jest możliwości grania zupełnie inaczej tą samą postacią- w głowie mi sie to nigdy nie miesciło dopóki sam w online nie zaczałem grac - to samo z pesem)
jest to rewelacyjny przykłąd na to jak denne są media.
twoja odpowiedz "zmień poziom na wyższy" świadczy tylko o tym że odnośisz sie do gry z komputerem  - a ja mówie przecież o grze ONLINE z żywym człowiekiem - zrozum że to jest zupełnie co innego.
Ja tez bardzo chwaliłem tą gre offline dopóki nie zacząłem grac w MLO...
i nie jest to wynik CHYBA łącza bo fakt że lagi są ale nigdy to aż takiego chaosu to nie generowało....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 19:24:14 wysłana przez Blasi »
Steam: BlasiPL

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 27, 2012, 20:55:39 »
Gamezilla dała ocenę 8,5.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 27, 2012, 21:30:01 »
po co to mówisz?
Steam: BlasiPL

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:08:07 »
DLATEGO:
                      Oceny i Recenzje Pro Evolution Soccer 2013
W tym temacie proponuję zamieszczać wszystkie oceny i linki do recenzji Pro Evolution Soccer 2013, czy to krajowe, czy zagraniczne.
Myślę, że sporo osób chce się dowiedzieć jak jest oceniana nowa kopanka od KONAMI.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:08:56 »
Gamezilla dała ocenę 8,5.

FIFA? Konami: "Będę go zjadł!" .;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:12:14 »
To raczej FIFA będzie zjadała KONAMI. ;)

Czy tylko ja zauważyłem, że demo w tym roku znowu było lepsze od pełnej wersji? Czy po prostu tylko ja tak sądzę?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Oceny i recenzje Pro Evolution Soccer 2013
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:12:14 »