Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 101340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 20, 2012, 10:20:12 »
Mozna by rzec ze kolejka remisów :D Niestety remis z Evertonem sprawia ze siegamy coraz blizej dna... Pozostaje czekac na okienko transferowe moze wtedy uda sie posprzatac bo byłym managerze

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 20, 2012, 10:32:09 »
Spotkanie z liderem, nie przestraszyliśmy się rewelacji i zagraliśmy swoje i jak widać opłacało się i wygraliśmy 1:0. Tym bardziej cieszy że Sunderland nikt nie mógł pokonać do meczu właśnie z nami. Cieszy kolejny awans i obecnie już 6 lokata jednak do drugiej pozycji tracimy zaledwie 2 pkt więc w 13 kolejce z Norwich musimy także zagrać bardzo dobrze i liczyć na kolejne 3pkt jednak onie będzie bardzo trudno ponieważ Norwich gra rewelacyjnie i jest sąsiadem w tabelii więc tym bardziej mecz będzie emocjonujący.

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 20, 2012, 10:45:48 »
Remis z Newcastle nie jest złym wynikiem, ale znów straciliśmy pierwsi bramkę i trzeba było gonić. Tak jak i shady, czekam na otwarcie zimowego okienka transferowego, może uda się jakoś wzmocnić zespół i wyjść na dobre z "gorącej strefy".

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 20, 2012, 10:46:08 »
Znowu remis. Muszę to jakoś ogarnąć, w przeciwnym razie chyba odejdę, bo nie ma sensu dołować takim klubem jak Everton.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 20, 2012, 11:00:37 »
Nie no nie wierzę zwycięstwo z Arsenalem. Cisse kolejny gol no i w końcu jakiś skrzydłowy się przełamał.

Mam pytanie, dla czego w bramce stał Green, a nie Sorensen?
Mój błąd. Sory. No ale chyba narzekać ostatecznie nie możesz :)

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 20, 2012, 11:15:05 »
Po statystykach widać, że byliśmy lepszym zespołem od Manchesteru City. Udowadniam meczem na mecz, że możemy walczyć z każdym. Szkoda tej porażki, ale trzeba walczyć dalej, jest jeszcze naprawdę mnóstwo kolejek do wygrania.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 20, 2012, 12:37:59 »
Mój błąd. Sory. No ale chyba narzekać ostatecznie nie możesz :)

Nie no spoko  :)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 20, 2012, 12:46:49 »
hmmm Remis jak na pierwszy mecz nie ma zle

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 20, 2012, 12:48:47 »
Tottenham dominował w meczu i mogę być zadowolony z remisu

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 20, 2012, 17:19:25 »
4:1 dobry wynik, teraz Sunderland, będzie ciekawie.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 20, 2012, 18:07:33 »
Czas coś zmienić w taktyce, bo coś nie ma takiego gazu, jakbym chciał.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI 12 KOLEJKI!!
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 21, 2012, 07:43:57 »
SKŁADY NA KOLEJKI 13/14 PRZYJMUJĘ DO WTORKU 15:00!!!!!
13 kolejka:

West Bromwich   Southampton FC
West Ham United   Swansea City
Fulham Londyn   Manchester City
Everton FC   Manchester U
Tottenham   Chelsea Londyn
Stoke City   Aston Villa
Newcastle United   Arsenal Londyn
Wigan Athletic   Reading FC
Sunderland AFC   Queens Park
Norwich City   Liverpool FC

14 kolejka:

Liverpool FC   Southampton FC
Queens Park   Norwich City
Reading FC   Sunderland AFC
Arsenal Londyn   Wigan Athletic
Aston Villa   Newcastle United
Chelsea Londyn   Stoke City
Manchester U   Tottenham
Manchester City   Everton FC
Swansea City   Fulham Londyn
West Bromwich   West Ham United

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 21, 2012, 10:07:52 »
Rangersi wciąż w czołówce!

Po dobrym starcie rozgrywek ekipa Queens Park utrzymywała się w czubie tabeli. W dwóch kolejkach jednak ekipa Rangers totalnie zawiodła i wypadła poza strefę premiowaną grą w Lidze Mistrzów. Dzięki ostatnim zwycięstwom jednak i dobremu układowi pozostałych spotkań Rangers wskoczyli na miejsce drugie w tabeli. Przed ekipą Queens Park plasuje się obecnie tylko Sunderland, a z tyłu zostały takie marki Arsenal, Manchester City czy też świetnie grające Fulham. Wydaje się ,że jedyne czego brakuje ekipie Rangers do ciągłych zwycięstw do skuteczny napastnik. Bobby Zamora i Andy Johnson są piłkarzami klasy dobrej, ale drużyna walcząca o mistrzostwo kraju potrzebuje czegoś więcej!


City w końcu idą w górę!

Czarne chmury opuściły niebieską część Manchesteru. Przynajmniej tak może się wydawać. City w końcu po serii słabych spotkań zaczęło wygrywać i na chwilę obecną przegrywa walkę o Ligę Mistrzów gorszym bilansem bramkowym. Ekipa Bartka10 wydaje się jednak rozkręcać i jeśli menedżer znajdzie złoty środek tak jak zrobił to w Sunderlandzie to City mogą powrócić do walki o mistrzostwo Anglii.



Sunderland z nowym trenerem!
Po trzech tygodniach gry bez menedżera obecny lider tabeli ekipa Czarnych Kotów została przejęta przez nowego szkoleniowca. Ekipę Sunderlandu poprowadzi nieznany dotąd menedżer o dość skąpym doświadczeniu Dreamis. Na nowym trenerze ciążyć będzie presja utrzymania wybornej dyspozycji Kotów z tego sezonu. Szkoleniowiec odpowiedział na kilka pytań zadanych przez naszego reportera. Jedyne co wiemy o nowym bossie Sunderlandu to to iż nie jest osobą, która lubi mówić wiele. Kibice mają nadzieję, że szkoleniowiec woli prowadzić drużynę niż niepotrzebnie dużo mówić.

R:Witam. Przejmuje Pan ekipę Sunderlandu w momencie prowadzenia w tabeli. Jakie cą Pańskie cele?
D:Witam.Nasz cel to Mistrzostwo , chcemy zdobyć je jak w 1936 roku!
R:Czy planuje Pan duże zmiany w grze zespołu?
D:Tak planuję zmiany lecz ich nie mogę zdradzić.
R:Czy ma Pan na oku już jakieś potencjalne transfery dla swojej ekipy?
D:Jasne!Mam dużo młodych zawodników na oku ,a nawet tych starszych których umiejętności mogą was ucieszyć.
R:Nie boi się Pan presji związanej z przejęciem Sunderlandu, który dopiero w ostatniej kolejce poznał goryczy porażki, a ogółem spisuje się fantastycznie?
D:Boję się i to bardzo.Popełnię jakiś błąd i możemy stracić pozycję.Lecz chciałbym być z tym klubem bo go znam od lat.To jest naprawdę zaszczyt prowadzić taki klub.




Wigan wciąż bez trenera!
Komplikuje się sytuacja Wigan Atheltic. Ekipa, która zanotowała tak doskonały start w lidze, teraz spada w tabeli z wielką szybkością i jest już bliska dna ligowej tabeli. Sytuacja staje się powoli tak dramatyczna iż właściciel Wigan obiecał nowemu menedżerowi kwotę 15mln euro w zimowym okienku, jeśli ten obejmie drużynę i wyprowadzi ją ze strefy spadkowej. Wydaje się iż właściciel zdecydowany jest na jeszcze większe koszty związane z zadowoleniem nowego menedżera jeśli tylko ten sprawdzi się na swoim stanowisku.


NOWOŚĆ!!!
Transfery w trakcie sezonu!

Czy nie czujecie czasem przekonania iż Wasze transfery nie do końca były trafne. Czy nie żałujecie źle wykorzystanego okienka transferowego?! Jeśli tak teraz możecie to zmienić. Wprowadzam opcję dokonywania transferów w trakcie trwania sezonu:

1.Każdy menedżer może ściągnąć DWÓCH piłkarzy w trakcie sezonu przez CAŁY SEZON.
2.Piłkarz, którego chcemy ściągnąć MUSI być zawodnikiem WOLNYM w realnym świecie(lub ewentualnie być WOLNYM przez ostatnie 6 miesięcy)
3.Wszystkie takowe transfery MUSZĄ być potwierdzone przeze mnie. Oferty składacie mi na PW!!
4. Za zawodników płaci się tylko ich zarobek, który odejmuje się z Waszego budżetu transferowego. Także jest to sprawa groszowa!!

pasztelan

  • Gość
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 21, 2012, 10:53:39 »
Przejmę Wigan  ;)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 21, 2012, 11:00:44 »
FA CUP 1/32!!


Swansea City vs Wolverhampton Wanderers
Burnley FC vs Fulham Londyn
Newcastle United vs Brighton and Hove
Derby County vs Southampton FC
Queens Park Rangers vs Manchester United
Aston Villa vs Middlesbrough FC
Bolton Wanderes vs Liverpool FC
Arsenal Londyn vs Blackburn Rovers
Norwich City vs Crystal Palace
Reading FC vs Barnsley FC
Stoke City vs Milwall FC
West Ham United vs Sunderland AFC
Tottenham Hotspur vs Watford FC
Everton FC vs Leicester City
Manchester City vs Wigan Athletic
West Bromwich Albion vs Chelsea Londyn

SKLADY NA FA CUP PRZYJMUJĘ DO PONIEDZIAŁKU 16:00. CHOCIAŻ NIE UKRYWAM IŻ GENIALNIE BYŁOBY GDYBYM DOSTAŁ JE JUŻ DZISIAJ GDYŻ MAM SPORO CZASU JAKO IŻ MAMY NIEDZIELĘ.





Wigan chce wrócić!
Wigan w końcu ma nowego menedżera. Oficjalna strona klubowa poinformowała dzisiaj iż funkcję w klubie obejmie dnia dzisiejszego pasztelan. Nowy szkoleniowiec tak jak obiecywano otrzyma w zimowym okienku dodatkowe fundusze dzięki, którym będzie mógł wzmocnić zespół.

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 21, 2012, 11:30:20 »



Sensacyjne wieści z Reading! Dwaj doświadczeni zawodnicy zasilają beniaminka!

Były piłkarz Juventusu Turyn, Alessandro del Piero złożył dzisiaj podpis pod nowym kontraktem, który zobowiązuje go do gry w nowym zespole przez rok. 37-letni napastnik z całą pewnością stanie się wartościowym graczem w ekipie Reading w trwającym właśnie sezonie i pomoże jej w walce o utrzymanie.



Były gracz „Bianconerich” odrzucił późną ofertę Sydney FC, jak również arabskiego Al Hilal i zdecydował się na występy w Barclays Premier League, zwłaszcza, że zawodnik operuje świetnym angielskim, co będzie zdecydowanym atutem.  Del Piero po podpisaniu kontraktu był niezwykle zachwycony i podekscytowany z rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej piłkarskiej karierze:
- Bardzo ważne dla mnie i mojej rodziny było pozostanie na kontynencie. Jestem bardzo zadowolony, że mogłem dołączyć do Reading FC. Jest to dla mnie niezwykle ważny moment, ponieważ chcę kontynuować karierę w jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej, lidze świata. Najważniejszą rzeczą była dla mnie zawsze piłka nożna i chcę pomóc mojemu nowemu klubowi w utrzymaniu.  – oświadczył „Il Fenomeno Vero”. Na mocy rocznego kontraktu Włoch zarabiać będzie 450 tysięcy funtów rocznie.

* * *

Drugim z piłkarzy zasilających "The Royals" okazał się... Polak. 31-letni napastnik Ireneusz Jeleń podpisał kontrakt z klubem z Rading do końca sezonu 2012/2013, wcześniej zainteresowane nim były Apoel Nikozja, Olympiakos Pireus i Buraspor. Polak zdecydował się jednak na występy w angielskiej ekstraklasie, a jak się nieoficjalnie mówi, zadecydowały kwestie finansowe. Były gracz Lille za rok gry w Reading zarobić ma 300 tysięcy funtów.



- Bardzo się cieszę, że będę grał w Premier League. Tutaj gra się siłowo i szybko, czyli jest to coś, z czym zawsze chciałem się zmierzyć. Jeszcze w tej rundzie będę mógł zagrać i strzelać gole. To dla mnie najważniejsze. Chciałbym pomóc drużynie w osiągnięciu celów i wszystko będę robił, by wyszło jak najlepiej. - Stwierdził podpisując kontrakt Ireneusz Jeleń.
Ostatnie lata swojej piłkarskiej kariery Jeleń spędził we Francji. Do zespołu Auxerre trafił z Wisły Płock latem 2006 roku i w tym klubie występował w kolejnych pięciu sezonach, zdobywając 48 bramek w 140 występach. W sierpniu 2011 r. podpisał kontrakt z mistrzem Francji LOSC Lille, w którym rozegrał 13 meczów.



Tak oba transfery skomentował manager "The Royals".
- Jestem zadowolony, absolutnie zadowolony. Mimo iż nasza gra ostatnio nieco się polepszyła i zaczęliśmy zdobywać punkty, to jednak potrzebujemy dział, które będą strzelać dla nas bramki i w ważnych momentach przechylać szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Alex del Piero to klasowy zawodnik, żywa legenda futbolu i cieszę się, że udało nam się go przekonać do występów właśnie w naszej drużynie. Jego ogromne doświadczenie z pewnością pomoże nam w walce o pozostanie na kolejny rok w ekstraklasie, poza tym młodzież będzie miała się od kogo uczyć. Co do Jelenia, wielu twierdzi, że to już nie ten sam zawodnik, co w Auxerre, jednak mam cichą nadzieję, że powróci z formą i będzie ważnym ogniwem naszego zespołu.
Zapytany o to, kiedy obaj zawodnicy pojawią się na murawie, szkoleniowiec odparł.
-Obaj muszą wejść w drużynę, poza tym Jeleń ma delikatne braki treningowe, które należy skorygować, by zawodnik wrócił na odpowiedni dla siebie tor. Myślę, że najwcześniej zobaczymy ich w piętnastej kolejce, gdzie na wyjeździe zmierzymy się z ekipą z Norwich.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 21, 2012, 13:01:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Też mi wolni zawodnicy :D Głupota, że przez 6 miesięcy. Bo ktoś kto był wolnym zawodnikiem przez chociażby 1-2 dni to też może być ściągnięty?! Bez przesady.

PS. 80 tyś funtów tygodniowo dla Del Piero? Rezerwowy Joe Cole zarabia 110 :P
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 13:03:39 wysłana przez thekrzychu »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 21, 2012, 13:15:57 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Też mi wolni zawodnicy :D Głupota, że przez 6 miesięcy. Bo ktoś kto był wolnym zawodnikiem przez chociażby 1-2 dni to też może być ściągnięty?! Bez przesady.

PS. 80 tyś funtów tygodniowo dla Del Piero? Rezerwowy Joe Cole zarabia 110 :P
Bo Joe Cole to największe utrapienie Liverpoolu i błąd ostatnich lat. Kwota zarobków jest kwotą symboliczną, co z resztą napisałem, nie ma na celu uszczuplać jakoś bardzo budżetu tylko dodać to tak,żeby nie było całkiem za darmo.

I nie, nie można ściągnąć wszystkich. Kontroluję to i nie wszystko będę puszczał, a te transfery są w porządku.

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!!
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 21, 2012, 14:03:50 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Też mi wolni zawodnicy :D Głupota, że przez 6 miesięcy. Bo ktoś kto był wolnym zawodnikiem przez chociażby 1-2 dni to też może być ściągnięty?! Bez przesady.

PS. 80 tyś funtów tygodniowo dla Del Piero? Rezerwowy Joe Cole zarabia 110 :P

To jest gra, manager, więc idąc Twoim tokiem rozumowania, takiego Isco nie powinno być w ekipie Newcastle, a Dos Santosa w Norwich, bo pewnie by się nie zgodzili przejść. Del Piero i Jeleń pozostawali przez długi czas wolnymi zawodnikami, zapytałem RoGalosa, czy mogę się wzmocnić nimi, bo Reading jako jedyna ekipa nie zrobiła żadnych transferów, on na to przystał i koniec tematu. Poza tym, młody Kompany zarabia w City 100 koła tygodniowo, więc 80 tysięcy dla takiego dinozaura jak Del Piero to wcale nie mało. No ale kwestia ile dla kogo to "mało" lub "dużo". To tylko zabawa i tak też ją traktujmy...
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 14:10:14 wysłana przez RedHood »

Offline Dreamis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!+Puchar !
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 21, 2012, 15:11:07 »
Czekamy na bramki tych graczy. Bardzo dobry krok dla Menagera Reading.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 13/14!+Puchar !
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 21, 2012, 15:11:07 »