Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 102627 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 01, 2012, 11:23:51 »
Aktualizacja pierwszego posta :)

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 01, 2012, 11:43:10 »
Świetne podsumowanie, widać, że włożyłeś w to sporo pracy - czyta się naprawdę zacnie :). W kolejnych dwóch meczach rundy rewanżowej Reading czekają ciężkie spotkania z Arsenalem i Aston Villą. Trzeba będzie pomyśleć nad ustawieniem i taktyką; mam nadzieję, że nowi gracze dobrze wejdą w drużynę.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 01, 2012, 12:06:22 »
Cóż presja jest na The Reds jednak mam nadzieję że sobie z nią poradzimy. Pierwsze dwa mecze to hity z Chelsea i Manchesterem United liczę że nasza gra się poprawi a wyniki będą lepsze niż w poprzedniej rundzie gdzie po pierwszych dwóch meczach nasz dorobek wynosił 0 pkt.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 01, 2012, 12:08:19 »
świetne podsumowanie, mam taką nadzieję że moje transfery wypalą. Teraz czekają mnie ciężkie spotkania wyjazdowe z ekipami z wyżej notowanymi

P.S Chyba pomyliłeś Denilsona z kimś innym. ;) On inaczej wygląda

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 01, 2012, 12:09:45 »
świetne podsumowanie, mam taką nadzieję że moje transfery wypalą. Teraz czekają mnie ciężkie spotkania wyjazdowe z ekipami z wyżej notowanymi

P.S Chyba pomyliłeś Denilsona z kimś innym. ;) On inaczej wygląda
To on. Tzn Denilson z Sao Paulo :P Wiem jak wygląda ten z Arsenalu, najwidoczniej w patchu coś porypali :)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 01, 2012, 13:48:56 »



Oficjalnie: Nowi zawodnicy w WBA!

Co prawda okienko transferowe niedawno się zakończyło, ale pomimo tego do drużyny West Bromwich Albion dołączyła dwójka doświadczonych piłkarzy, którzy przez ostatnie kilka miesięcy pozostawali bez klubu. Obecnie drużyna zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a te transfery niewątpliwie mogą się przyczynić do tego, że The Baggies zaczną w końcu wygrywać i kolejno unikną spadku. Poniżej przedstawiamy Wam krótkie biografie zawodników, ich wypowiedzi oraz komentarz menedżera WBA.



Owen Hargreaves trafił do West Bromwich Albion z wolnego transferu.
Podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. Będzie pobierać pensję w wysokości 80 tysięcy funtów tygodniowo.


Owen Lee Hargreaves to 31-letni Anglik, urodzony w Calgary w Kanadzie. Pierwsze kroki stawiał w juniorskiej drużynie Calgary Foothills FC, gdzie w '95 roku wraz z drużyną wywalczył tytuł mistrza Kanady U-15. Kiedy miał 16 lat został wypatrzony przez skautów Bayernu Monachium i kilkanaście miesięcy później trenował już pod czujnym okiem Haralda Hoppe'a ówczesnego trenera juniorów Bayernu. Po przejściu juniorskich szczebli w klubie Hargreaves zadebiutował w pierwszym składzie Bawarczyków w wieku 19 lat. W tym samym roku wraz z klubem sięgnął po mistrzostwo kraju i Puchar Europy. W kolejnych sezonach Hargreaves coraz częściej pojawiał się w wyjściowej jedenastce ekipy z Monachium, gdzie spędził 10 lat, występując łącznie w 218 spotkaniach. Latem 2007 roku piłkarz za 17 milionów funtów trafił na Old Trafford, będący ówcześnie okrzykiwany jednym z najlepszych angielskich zawodników.  Niestety pechowe i liczne kontuzje sprawiły że w przeciągu czterech sezonów rozegrał dla Manchesteru United zaledwie 39 spotkań. Owen był już bliski przedwczesnego zakończenia kariery, ale ostatecznie podpisał roczny kontrakt z Manchesterem City. Niestety drobne urazy i nierówna forma spowodowały, że defensywny pomocnik 4 razy reprezentował Obywateli. Ostatnie pół roku Owen Hargreaves nie był związany z żadnym klubem, ale starał się na własną rękę utrzymywać swe ciało w jak najlepszej kondycji. Tuż po zakończeniu zimowego okienka transferowego w 2013 roku, piłkarz związał się umową z West Bromwich. Zawodnik ten miewał też okresy w swej karierze kiedy był etatowym zawodnikiem kadry Reprezentacji Anglii. Do tej pory rozegrał w niej 42 mecze.

"Jestem bardzo zadowolony z tego, że WBA zainteresowało się moją osobą. Pomimo tego, że nie występowałem w ostatnim czasie w żadnym klubie, czuję, że jestem w bardzo dobrze przygotowany by z miejsca wskoczyć do pierwszej drużyny. Patrząc na historię moich problemów zdrowotnych, wiem, że trener The Baggies sporo ryzykuje, ale dam z siebie wszystko w każdym meczu w jakim da mi szansę wystąpić. " - skomentował Owen Hargreaves

"Myślę, że pomimo jego wieku i dotychczasowych problemów będzie dla nas bardzo dobrym wzmocnieniem. On jest wielkim profesjonalistą i wiemy, że w każdej minucie kiedy będzie przebywać na murawie będzie dawał z siebie 100%. Jest skuteczny w defensywie, a także radzi sobie całkiem nieźle w akcjach ofensywnych. Uważam, że idealnie wpasuje się do stylu naszej gry. " - powiedział TheKrzychu, menedżer WBA.





Per Krøldrup trafił do West Bromwich Albion z wolnego transferu.
Podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. Będzie pobierać pensję w wysokości 80 tysięcy funtów tygodniowo.


Per Billeskov Krøldrup to 33-letni doświadczony obrońca urodzony w  Farsø w Danii. Pierwsze piłkarskie szlify czerpał w duńskim Boldklubben af 1893, gdzie w wieku 19 lat zadebiutował w pierwszym zespole. Po dwóch latach i 57 występach dla B.93 przeniósł się do Udinese Calcio, mając już wtedy zaliczony debiut w Reprezentacji Danii. Tam spędził cztery lata i 91 razy zakładał koszulkę "Zebrette". Latem 2005 roku za kwotę 5 milionów funtów przeszedł do Evertonu. Tam jednak doznał okropnej kontuzji i musiał poddać się operacji, przez co wystąpił tylko w jednym ligowym spotkaniu przeciwko Aston Villi. Dodatkowo był tamtego dnia najgorszym zawodnikiem na boisku. Sztab Evertonu zdecydował się zerwać z nim umowę, a duński stoper związał się umową z ACF Fiorentiną. Włoską drużynę reprezentował przez dłuższy okres czasu występując w 145 spotkaniach. Z dniem 1 lipca 2012 stał się wolnym zawodnikiem i od tamtego czasu nigdzie nie trenował. W reprezentacji Danii zaliczył jak dotychczas 33 występy.

"Ostatni mój pobyt na Wyspach Brytyjskich nie był zbyt udany, ale mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Nie grałem w kilku ostatnich miesiącach, ale jestem w każdej chwili gotowy do wejścia na boisko by wspomóc kolegów. Rozmawiałem z trenerem i wiem, że jestem w jego planach. To mnie motywuje do ciężkich treningów i jestem z tego powodu szczęśliwy. " - skomentował Owen Hargreaves

"Myślę, że ten transfer to świetna wiadomość zarówno dla niego, klubu jak i wszystkich kibiców WBA. Ostatnimi czasy nie grał, ale nadal jest silny, dobrze gra w powietrzu i potrafi się nieźle ustawić. Z pewnością wprowadzi sporo spokoju w naszej grze defensywnej. Owszem miał nieudany pobyt w Evertonie, ale taki piłkarz jak Per zasługuje na drugą szansę.  " - powiedział TheKrzychu, menedżer WBA.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 01, 2012, 13:54:30 »
<3
:D

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 01, 2012, 14:24:15 »
Zapowiedź 19 kolejki Premier League


Everton FC vs Southampton FC
Początek nowej rundy to wręcz idealna szansa dla ekipy Evertonu aby zacząć wygrywać i odbić się od dna. Na Goodison Park zmierzą się oni z ekipą beniaminka Southampton. Święci spisują się w tym sezonie naprawdę nieźle jednak nie wzmocnieni  w okienku transferowym mogą nie podołać mocno wzmocnionej ekipie gospodarzy z Belhandą, Matrim oraz Torje na czele.
Nasz typ: Everton FC


Tottenham Hotspur vs Fulham Londyn
Drugie spotkanie i druga szansa dla gospodarzy na przełamanie. Tottenham musi w końcu zacząć wygrywać. Koguty mają jednak o wiele cięższe zadanie bo przyjdzie im mierzyć się z drużyną z czuba tabeli. Fulham na pewno nie jedzie na White Hart Lane po to aby się bronić. Obie ekipy dokonały w zimie mocnych wzmocnień, które zapewne wypalą już w pierwszej kolejce.
Nasz typ: Remis


Stoke City vs West Ham United
Gospodarze są rozpędzeni i zapewne nie mają w głowie myśli o tym iż West Ham może zatrzymać ich doskonałą serię. Zwycięzcy FA Cup grają na własnym stadionie. Na Brittania Stadium ciężko gra się każdemu, dlatego też cinosław powinien przygotować się na ciężki początek pracy z Młotami. The Hammers jednak już nie raz sprawili niespodziankę w tym sezonie. Tym razem jednak zmierzą się z drużyną dla której każdy mecz to mecz o życie.
Nasz typ: Stoke City


Newcastle United vs West Bromwich Albion
Źle się dzieje w państwie Duńskim...tak można by powiedzieć o drużynie Newcastle. Ekipa United nie dokonała żadnych wzmocnień w zimowym okienku co lekko zirytowało kibiców, ale też samych piłkarzy, którzy liczyli na to iż zostaną wzmocnieni w walce o Ligę Mistrzów. West Brom podobnie jak Stoke każdy mecz będzie grać o życie. Piłkarze Albion będą niesamowicie skoncentrowani i zdeterminowani, a dodatkowo wzmocnieni takimi graczami jak Ince czy Morisson mogą zaskoczyć gospodarzy.
Nasz typ: West Bromwich Albion


Wigan Athletic vs Swansea City
Tutaj nie ma wątpliwości i jesteśmy przekonani ,że przynajmniej jeden z naszych typów się uda. Wigan jest totalnie rozbite i właściwie trzeba sobie zadać pytanie, nie czy zdobędą jakieś punkty, tylko czy w ogóle pojawią się na boisku? Czołowi piłkarze odmawiają gry, klub nie ma menedżera, a właściciel chce się wycofać. Swansea czeka idealny początek ligowych zmagań. Spokojne wejście w ligę tylko pomoże im w kolejnych meczach.
Nasz typ: Swansea City


Sunderland AFC vs Manchester City
Wielki hit! Już w pierwszej kolejce po przerwie może dojść do zmiany lidera. Jeśli City wygrają na Stadium of Light zostaną nowym liderem ligi. Obecnie Sunderland prowadzi mając dwa punkty przewagi. City dodatkowo podrażnione porażką w finale pucharu Anglii będzie bardzo groźne. Gracze Sunderlandu szybko muszą przypomnieć sobie jak gra się w piłkę, jak grali na początku sezonu inaczej szybko mogą stracić fotel lidera.
Nasz typ: Manchester City


Norwich City vs Manchester United
Mecz który jest tak naprawdę wielką niewiadomą. United grają w tym sezonie dość przeciętnie, ale ciągle są drużyną dużej klasy. Norwich to natomiast drużyna, którą stać na wszystko. Mogą pokonać każdego ale i mogą przegrać praktycznie z każdym. Cóż patrząc na pozycję w tabeli i zimowe wzmocnienia wydaje nam się iż Carrow Road będzie świętować.
Nasz typ: Norwich City


Liverpool FC vs Chelsea Londyn
Drugi hit 19 serii spotkań. Na Anfield zawita Chelsea Londyn. Obie ekipy grają poniżej oczekiwań. Większa presja będzie ciążyć na The Reds. Marcin14 krytykowany za zimowe transfery musi szybko udowodnić iż nie mylił się. Kibice Chelsea wielbią menedżera z transfer Falcao więc wydaje nam się iż wybaczą ewentualną porażkę. Chelsea zagra więc bez tak wielkiej presji. Osobiście jednak przeczuwam Falcao show..!
Nasz typ: Chelsea Londyn


Queens Park Rangers vs Aston Villa
Ciężko wskazać faworyta tego starcia. Aston Villa, która była przez moment wiceliderem ligi na pewno jest w tym sezonie w dobrej formie. Piłkarze z Birmingham grają jednak mało skutecznie, a to może okazać się kluczem jeśli spojrzymy na obronę wraz z bramką ekipy QPR. Gospodarze chcą utrzymać swoją doskonałą pozycję w lidze, a pokonanie Aston Villi na pewno doda im pewności siebie i wiary we własne możliwości.
Nasz typ: Queens Park Rangers


Reading FC vs Arsenal Londyn
Reading jest na topie i zarówno oni jak i Arsenal doskonale o tym wiedzą. Kanonierzy na pewno nie przyjadą na Madejski Stadium po jak najniższą porażkę, ale na pewno też nie można stawiać ich w roli faworytów. Reading dążyć będzie do 7 zwycięstwa w lidze z rzędu!! Takiej serii nie miała jeszcze żadna ekipa. Gospodarze mocno wzmocnili się w zimie i w tym Arsenal będzie upatrywał swojej szansy. Na pewno Ci piłkarze nie będą ze sobą jeszcze tak dobrze zgrani. W drużynie The Gunners pojawić się powinno dwóch nowych zawodników, a być może adrian4900 zdecyduje się na skład niezmieniony.
Nasz typ: Remis

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 01, 2012, 14:56:23 »
co tu się porobiło, że faworytem meczu Norwich City vs Manchester United są gospodarze :P

oby więcej takich zapowiedzi

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 01, 2012, 15:08:43 »
Podsumowanie transferow mega
mam taką nadzieję że moje transfery dają drużynie wiele pożytku
Zapowiedz kolejki też bardzo fajna:)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 01, 2012, 15:59:08 »
Stoke jest teraz na fali, więc przydałyby się trzy punkty; inaczej będzie ciężko o utrzymanie. Choć w sumie będzie trudno, bo West Ham w 18 meczach stracił tylko 17 goli.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 01, 2012, 16:32:18 »
Rogal co mnie tak jeździsz w podsumowaniach, tryb poznaniaka włączyłem  :(

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 01, 2012, 16:47:48 »
Rogal co mnie tak jeździsz w podsumowaniach, tryb poznaniaka włączyłem  :(
Tylko prawda. Wszyscy się wzmocnili, więc zamiast LM może zostać Ci środek tabeli :)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 01, 2012, 17:11:34 »
Połowa składów jest :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 01, 2012, 18:11:11 »
Rogal co mnie tak jeździsz w podsumowaniach, tryb poznaniaka włączyłem  :(

Bardzo dobrze.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 01, 2012, 22:43:39 »
Podsumowanie super,widac ze wlozyłes w nie duzo pracy :) Choc wiekszosc juz nas skresla w walce o mistrzostwo to jeszcze nie powiedzielsimy ostatniego słowa,mam nadzieje ze Falcao sie zacznie szybko spłacac razem  z Giroud moze stworzyc dobry duet . Jednak wiadomo jak to bywa w pesie lubi zaskakiwac :D . Jak dla mnie niezwykłej profanacji dokonał manager United który to oddał takich graczy jak scholes czy giggs :D To tak jakbym sprzedał Terrego czy Lamparda... W meczu z Liverpoolem bedzie niezwykle ciężko tak jak my nie sa w dobrej sytuacji .Potem mecz u siebie z Quenn'sami,którzy zaskakuja w tym sezonie ,bedzie szansa na skrocenie dystansu do czołówki. Przed nami 20 kolejek,patrzac na to ze kazdy moze wygrac z kazdym 11 punktów straty do  Sunderlandu to nie jest az tak wiele ,na dodatek graja juz na samym poczatku z City :D Zapowiada sie ciekawie

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 19/20!!
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 03, 2012, 10:32:30 »

KOLEJKA 19

Everton FC 2:0 Southampton FC
16' 1:0 Fellaini(Belhanda)
53' 2:0 Matri

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tottenham Hotspur 0:0 Fulham Londyn

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Stoke City 1:0 West Ham United
43' 1:0 Cisse(Bosingwa)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Newcaslte United 0:1 West Bromwich Albion
61' 0:1 Hargreaves RW

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wigan Athletic 0:1 Swansea City
90' 0:1 Eliseu(De Guzman)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sunderland AFC 1:0 Manchester City
83' 1:0 Samobój

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Norwich City 0:2 Manchester United
12' 0:1 Van Persie
44' 0:2 Rooney(Valencia)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Liverpool FC 1:0 Chelsea Londyn
71' 1:0 Suarez(Torres)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Queens Park Rangers 1:1 Aston Villa
85' 1:0 Granero
88' 1:1 Fontas(N'Zogbia)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Reading FC 0:3 Arsenal Londyn
29' 0:1 Walcott(Sterling)
45' 0:2 Cazorla(Walcott)
62' 0:3 Valbuena

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


KOLEJKA 20

Southampton FC 5:2 Arsenal Londyn
28' 1:0 J.Roberts(Defoe)
45' 1:1 A.Lopez(Valbuena)
48' 2:1 J.Roberts(Ramirez)
61' 3:1 Defoe(J.Roberts)
64' 4:1 J.Roberts
85' 5:1 Mayuka(Do Prado)
88' 5:2 Walcott(Suso)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Reading FC 3:1 Aston Villa
40' 1:0 Samobój
45' 2:0 Saha(Robson Kanu)
47' 2:1 Diego
75' 3:1 Palombo(Del Piero)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Queens Park Rangers 1:0 Chelsea Londyn
17' 1:0 Doumbia(Parker)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Liverpool FC 1:0 Manchester United
68' 1:0 Suarez(Dzeko)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Norwich City 2:1 Manchester City
2' 1:0 Turner(Wijnaldum)
6' 1:1 Tevez(Aguero)
80' 2:1 Wijnaldum

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sunderland AFC 0:1 Swansea City
15' 0:1 Eliseu

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wigan Athletic 0:3 West Bromwich Albion
14' 0:1 Odemwingie(Popov)
20' 0:2 Ney Santos
59' 0:3 Odemwingie(Ney Santos)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Newcastle United 2:0 West Ham United
17' 1:0 Isco(Ben Arfa)
36' 2:0 Ben Arfa

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Stoke City 2:1 Fulham Londyn
8' 1:0 Cisse
34' 1:1 Aubameyang(Duff)
52' 2:1 Cisse(Miccoli)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tottenham Hotspur 1:1 Everton FC
68' 1:0 Navas(Negredo)
70' 1:1 Torje

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TABELA LIGOWA PO 20 KOLEJKACH:

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 19/20!!!!
« Odpowiedź #457 dnia: Listopad 03, 2012, 10:39:06 »
4 pkt, jest dobrze, bałem się strasznie tego Falcao, ale widać trzech środkowych obrońców opłaciło się :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 19/20!!!!
« Odpowiedź #458 dnia: Listopad 03, 2012, 10:41:12 »
2 trudne mecze za mna , jestem zadowolony z 3 punktow w meczach z drużynami z Manchesteru . Dobrze do drużyny wszedł Wijnaldum . :)
ronaldo3.png" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 19/20!!!!
« Odpowiedź #459 dnia: Listopad 03, 2012, 10:48:58 »
Celność strzałów mojego WBA przeciwko Wigan powala :o
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 10:50:55 wysłana przez thekrzychu »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 19/20!!!!
« Odpowiedź #459 dnia: Listopad 03, 2012, 10:48:58 »