Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 102620 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dreamis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #520 dnia: Listopad 17, 2012, 13:45:47 »
Kurde... Szkoda lecz za długo już Sunderland się utrzymywał na fotelu lidera.Szkoda...

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #521 dnia: Listopad 17, 2012, 14:31:52 »
To musiało się zdarzyć...

Wydaje się iż kończy się powoli piękny sen Sunderlandu. Czarne koty, które przewodziły w tabeli od początku sezonu, w końcu zostało zdetronizowane. Po 26 kolejkach ligowych nowym liderem ligi została ekipa Queens Park Rangers, a prowadzona przez Dreamisa drużyna Sunderlandu lokuje się obecnie na trzeciej pozycji. Do końca sezonu pozostało 12 kolejek więc wszystko może się zdarzyć. Nie mniej jednak Koty muszą znacznie poprawić swoją grę, bo od początku rundy są niemal najgorszą ekipą w całej lidze.

Bitwa o utrzymanie trwa!

vs

West Bromwich Albion czy Stoke City...Stoke City czy West Bromwich Albion, a może obie drużyny? Takie pytania krążą wśród kibiców Premier League już od kilku tygodni. Obie ekipy notują ostatnio doskonałe wyniki i to co wydawało się pewne po pierwszej rundzie czyli spadek obu klubów teraz wydaje się powoli niemożliwe. Stoke i West Brom to od początku rundy rewelacje ligi. Notują kolejne zwycięstwa, zbierając kolejne punkty na swoje konto. Po kolejnych kolejkach obie ekipy mogą wydostać się ze strefy spadkowej gdyż różnica pomiędzy nimi, a pozycją 17 jest znikoma.

Młode armaty trafiają!

Epizod z udziałem Raheema Sterlinga i Jesusa Saeza trwa. Kibice The Reds niemal już zapomnieli o pozbyciu się tych dwóch zawodników przez Marcina14. Ostatnie wyniki Liverpoolu przypomniały kibicom jednak o tym co zrobił z ich ulubieńcami Marcin. Obaj piłkarze przypomnieli o sobie w ostatnich kolejkach kiedy to zdobyli swoje inauguracyjne trafienia w barwach The Gunners. Szczególnie szczęśliwy może być Sterling, którego gol zapewnił Arsenalowi trzy punkty w starciu z rozpędzoną Swansea City. Suso zdobył swojego gola tydzień później jednak to nie wystarczyło aby zdobyć chociaż punkt rewelacyjnym West Bromwich Albion.

Spójrzmy jak wyglądałaby tabela gdyby sezon miał swój początek w połowie rundy:

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #522 dnia: Listopad 17, 2012, 14:41:13 »
Wkońcu Wkońcu Wkońcu !!!
6 pkt brawo!!!

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #523 dnia: Listopad 17, 2012, 14:41:53 »
Cztery punkty znowu!

Tylko coś mnie martwi, że Djibril się zaciął.  :-\
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #524 dnia: Listopad 17, 2012, 14:52:00 »


Menedżer Norwich o transferach


Dzisiaj menedżer walec26 udzielił wywiadu dziennikarzowi "The Times" , oto najciekawszy fragment rozmowy poświęcony możliwym wzmocnieniom i odejściom zawodników :

[R]edaktor : Czy uważa Pan , że drużyna potrzebuje wzmocnień ? Przecież jak na warunki klubu spisujecie się dobrze , macie nawet szanse na europejskie puchary .
[W]alec26 : Każda drużyna potrzebuje wzmocnień . Transfery są potrzebne niezależnie od tego , czy chodzi nam o kluczowego zawodnika czy też o większą rywalizację w klubie .

[R]: W takim razie na jakie pozycje planuje pan transfery ?
[W]: Na pewno będę się starał sprowadzić środkowego obrońcę i skrzydłowego . Nie wiem natomiast czy ktoś odejdzie z klubu , czy będzie trzeba kogoś zastąpić . Mam nadzieję , że wszyscy kluczowi zawodnicy pozostaną w klubie .

[R]: A czy ktoś wyraził już chęć odejścia w najbliższym okienku transferowym ?
[W]: Prawdopodobnie zespół opuści Sebastian Bassong oraz Jonathan Howson .


[R]: Czy wyjawi pan jakich zawodników ma pan na oku jeśli chodzi o wzmocnienia ?
[W]: Nazwisk nie podam , ale mogę powiedzieć , że obserwujemy kilku zawodników z Ligue 1 .


ronaldo3.png" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 17, 2012, 15:16:01 »
No proszę nie spodziewałem się 6 punktów po meczach z Reading i Arsenalem. Naprawdę miłe zaskoczenie :) :P

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 17, 2012, 15:29:26 »
Szkoda straconych punktów na wyjeździe, choć cieszy komplet przed własną publicznością. Coś mało bramek moi strzelają, trzeba się zastanowić, jak to zmienić...

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 17, 2012, 15:40:42 »

Wywiady po meczu z Manchesterem United:

Darren Bent:" Czujemy trochę niedosyt, że nie wygraliśmy tego spotkania, ale zdobyty punkt z Manchesterem City, gdzie grają wielkie gwiazdy nie jest zły. Nie przeważaliśmy w tym meczu bo nastawialiśmy się na kontry, dlatego oni przeważali. Dwa razy prowadziliśmy i tego wyniku nie utrzymywaliśmy."

Diego: "To był ciężki mecz, lecz takiego się spodziewaliśmy przyjeżdżając na Etihad Stadium. Szybko objęliśmy prowadzenie, czuliśmy się pewniej. W drugiej połowie wyszedł Manchester City bardziej zmotywowany do gry. Musimy poprawić trochę grę w obronie, za łatwo tracimy bramki. Bardzo się cieszę że pomogłem drużynie."


****************************************************************************************

Wywiady po meczu ze Swansea City:

Gabriel Agbonlahor: Jestem bardzo zadowolony z siebie. Trener dał mi szansę zagrał 30 minut, i myślę że ją wykorzystałem. Był to bardzo cenny gol, chcieliśmy za wszelką cene wygrać i ja w tym pomogłem."
" Czy przekonałem do siebie trenera? Nie wiem.. bardzo ciężko pracuje na treningach, dlatego chcę grać w każdym meczu. Wiem, że mogę grać jeszcze lepiej."


Richard Dunne: " Był to wyrównany mecz. Graliśmy z drużyną wyżej od nas notowaną w tabeli. Bardzo pomogli nam kibice, bez których trudniej byłoby wygrać.
                     "Gol Gabriela? Na pewno zasługiwał na tą bramkę, bardzo potrzebował jej, bo dawno nie trafiał do siatki. W tym meczu także potrzebowała jej drużyna, wspomógł nas wychodząc na boisko w 60 minucie."

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 25/26!!!!
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 17, 2012, 17:24:16 »
SKŁADY PRZYJMUJĘ DO PONIEDZIAŁKU 16:00!!
27 kolejka:

Southampton FC   Wigan Athletic
Newcastle United   Sunderland AFC
Stoke City   Norwich City
Tottenham   Liverpool FC
Everton FC   Queens Park
Fulham Londyn   Reading FC
West Ham United   Arsenal Londyn
West Bromwich   Aston Villa
Swansea City   Chelsea Londyn
Manchester City   Manchester U

28 kolejka:

Southampton FC   Manchester City
Manchester U   Swansea City
Chelsea Londyn   West Bromwich
Aston Villa   West Ham United
Arsenal Londyn   Fulham Londyn
Reading FC   Everton FC
Queens Park   Tottenham
Liverpool FC   Stoke City
Norwich City   Newcastle United
Sunderland AFC   Wigan Athletic

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 17, 2012, 18:11:24 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wietrzenie składu

Drużyna ma przejść bardzo gruntowne zmiany w składzie którego powodem są niezbyt dobre wyniki.Wiele wskazuje na to ,że większość odejdzie do Swansea z którym klub nawiązał współpracę.Podobno mówi się ,że połowa graczy nie spełnia swoich zadań na boisku czego efektem są takie a nie inne wyniki.Najbardziej zawodzą skrzydłowi oraz obrońcy.Pierwsi mało asystują i strzelają bramek zaś drudzy doprowadzają do utraty wielu bramek.Kto ich zastąpi ? Wiele osób jest wymienianych na czele z Cristiano.
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 17, 2012, 18:32:58 »

Szejk obejmie klub z Liverpool'u?

Media huczą! Dziś, około godziny 18:00, na oficjalnej stronie klubu pojawiła się wiadomość, o rzekomym zainteresowaniu szejka, Al-Walid'a bin Talal'a, który chciałby wykupić wszystkie udziały w klubie i zaprowadzić niebieską część Liverpool'u na piłkarski szczyt. Al-Walid bin Talal, ur. 7 marca 1955 w Dżuddzie to książę, należący do królewskiej rodziny Saudów. Przedsiębiorca i inwestor giełdowy. Jego majątek jest szacowany na około 20 mld USD, co plasuje go na 20 najbogatszych ludzi świata. Sam zainteresowany mówi: ,,Bardzo chciałbym zainwestować w piłkę nożną. Kocham ten sport. Szczególną uwagę zwraca na mnie liga angielska, bardzo lubię śledzić poczynania The Toffess. Czy do tego dojdzie? Dowiemy się już wkrótce. Na razie nie chcę rzucać słów na wiatr, ale prowadzę rozmowy z działaczami Everton'u''. Czy Szejk obejmie klub z Goodison Park? Już niebawem nowe informację!
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 18:39:07 wysłana przez Positive »
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Ironovsky

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.03.2012r.
  • Thierry Henry
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 17, 2012, 19:32:03 »
center]
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sroki na luzie

Sroki są w świetnej formie nasz reporter postanowił odwiedzieć zawodników z Newcastle United na treningu gdzie wypowiadali się z innej strony.
A o to fragmenty.


Papis jaka jest twoja ulubiona gra komputerowa oraz twoje hobby
Hmm, kiedyś grywałem w Hitmana najbardziej podobała mi się część drugą , a hobby uwielbiam łowić ryby.
Bardzo ciekawe

[
Hmm może po zakończonej karierze Papis będzie numerem 47/żart redaktora.[/b]

Najbardziej zadawane pytanie przez internautów , a brzmi ono tak "Ulubiony Piłkarz" zapytaliśmy o to Dembe,Isco oraz Krula

"Moim ulubionym piłkarzem był Peter Schmeichel pamiętam finał ligi mistrzów 1999 to był mecz stulecia !" powiedział Krul.
Inne zdanie mieli Demba i Isco którzy odpowiedzieli Ronaldo
Był to zawodnik najlepszy na świecie w tamtych czasach miał świetną siłę uderzenia i był szybki choć na takiego nie wyglądał.

Może to dzięki Ronaldo , Demba jest jednym z najlepszych z Premier League ?

Drugim tematem jest szukanie sojusznika przez Newcastle United po udanych meczach Sroki szukają klubu do sojuszu z Premier League być może Sroki są w niekorzystniej sytuacji finansowej i po zawarciu kontraktu z sojusznikiem będzie im łatwiej , a może po prostu mają do zaoferowania świetnych zawodników więcej dowiemy się w swoim czasie

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 17, 2012, 19:37:15 »
"Stoke? Czemu nie!" - wywiad z Raffaele Palladino



Raffaele Palladino
urodził się 17 kwietnia 1984 r. w Mugnano we Włoszech. Piłkarz ten może grać na pozycji lewego skrzydłowego lub ofensywnego pomocnika. Karierę seniorską rozpoczął w Benevento Calcio. Po roku graniu w Benevento, Raffaele przeniósł się do Juventusu Turyn. Jednak Włoch nie przebił się do składu i nie rozegrał ani jednego spotkania. Następnie Palladino był dwukrotnie wypożyczany do klubów włoskich. Do "Starej Damy" Włoch ponownie trafił w 2006 roku. W ciągu dwóch lat rozegrał 51 meczy strzelając 10 goli. Od 2008 roku Palladino grał dla Genoi, a od 2011 był piłkarzem Parmy. Sezon 2012/2013 był przełomowy dla Włocha; Raffaele zdecydował się zamienić słoneczne Włochy na deszczową Anglię...

[R - redaktor]: Witam
[RP - Raffaele Palladino]: Dzień dobry
[R]: Spytam od razu, jak podoba Ci się miasto?
[RP]: No cóż, miasto nie jest jakieś nadzwyczajne, ale przeżyć to tutaj można.
[R]: Dobrze, przejdźmy do konkretów. Przyszedłeś w połowie sezonu i już udało Ci się zdobyć tytuł. Jakie to uczucie?
[RP]: Gdy przechodziłem do Stoke, wiedziałem, że ma spore kłopoty; przegrywał mecz za meczem. Jednak w FA CUP coś ruszyło. I nagle udało się zdobyć puchar. Nie zapomnę też dramatycznego finału z City.
[R]: Po przerwie zimowej Stoke zaczął brylować w lidze. W dotychczasowych ośmiu spotkaniach zgromadził już 15 punktów. Co jest przyczyną takiej dobrej gry?
[RP]: Uwierzyliśmy w siebie. Po triumfie w FA CUP, nie byliśmy już dostarczycielami punktów, ale zaczęliśmy grać w prawdziwą piłkę. Dużą rolę odgrywa u nas trener, który potrafi zmotywować chyba każdego. (śmiech)
[R]: Obecnie jest w szczytowej formie. W ostatnich meczach strzeliłeś dwa gole.
[RP]: Jestem bardzo zadowolony z mojej gry. Na treningach nie obijam się tylko bardzo ciężko trenuję. Jestem też szczęśliwy, że przy okazji udaje mi się zdobywać gole.
[R]: Teraz pytanie bardziej prywatne. Z kim najbardziej się lubisz?
[RP]: Oczywiście, że z Fabrizio Miccolim. Jest moim rodakiem, więc staramy pomagać sobie nawzajem. Fabrizio udziela mi też dodatkowych lekcji języka angielskiego.
[R]: Co dzieje się z Cisse? Od sześciu meczy nie strzelił żadnego gola.
[RP]: Nie mam pojęcia chyba, że...
[R]: Chyby że co?/
[RP]: Nie, nie chcę wnikać w to sprawę.
[R]: Dobrze, to byłoby na koniec.
[RP]: Dziękuję bardzo, dowodzenia.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 18, 2012, 18:15:45 »

ZAPOWIEDŹ


Southampton FC vs Wigan Athletic
W pierwszym spotkaniu kolejki zmierzą się dwie najgorsze drużyny tej rundy. Różnica pomiędzy nimi jest jednak taka iż Święci dawno przekroczyli liczbę 30 pkt w tabeli, a gracze Wigan nie zaliczyli nawet okrągłej 20. O zwycięstwie mogą więc decydować indywidualności, których Southampton na pewno ma więcej.
Nasz typ: Southampton FC

Newcastle United vs Sunderland AFC[
Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Ustępujący lider Sunderland zmierzy się z obecną ekipą vice lidera Newcastle. Nie licząc ostatniej fatalnej wpadki z Wigan Sroki grają w tej rundzie doskonale i ciągle dążą w górę tabeli. Czarne Koty ustąpiły z fotelu lidera po 26 kolejkach notując ostatnio fatalne wyniki. Kibice mają jednak nadzieje,że ekipa jeszcze się przebudzi i wróci na miejsce lidera ligi.
Nasz typ: Sunderland AFC

Stoke City vs Norwich City
Ciekawe starcie szykuje się na Brittania Stadium. Rozpędzone Stoke poczuło iż opuszczenie strefy spadkowej jest już bardzo blisko w związku z czym The Potters zostawią na boisku serce, aby tylko w końcu opuścić strefę spadku. Ponadto jeśli obudzi się Cisse Norwich może mieć duże kłopoty. Kanarkom nie można jednak odmówić szans, gdyż to jedna z najbardziej zdyscyplinowanych ekip w lidze. Żelazna konsekwencja w grze obronnej, niezła linia pomocy to czynniki, które czynią Norwich groźne.
Nasz typ: Remis

Tottenham Hotspur vs Liverpool FC
Ciężkie życie w Liverpoolu ma Marcin14. Menedżer po "wybrykach" w oknie transferowym i ostatnich fatalnych wynikach jest już praktycznie na granicy zwolnienia z pracy. Jeśli The Reds nie wygrają Marcin może się już żegnać z pracą. The Reds zadanie mają ciężkie gdyż zmierzą się z nieźle grającą ekipa Kogutów. Od momentu przejęcia klubu przez IDareKI Tottenham gra w końcu piłkę ładną i skuteczną. Nie zawsze daje to punkty, ale na wszystko przyjdzie pora.
Nasz typ: Tottenham Hotspur

Everton FC vs Queens Park Rangers
Druga runda jest dla ekipy Evertonu bardzo udana. Niebiescy pokazują naprawdę dobry futbol w efekcie czego są jedną z lepszych drużyn w tej rundzie. Na przeciw nich staje jednak ekipa lidera. Queens Park Rangers bardzo długo walczyli o liderowanie w lidze więc na pewno nie mają zamiaru po jednej kolejce oddawać liderowania w lidze. Niewątpliwie taki obrót spraw nałoży na drużynę pawłodara10 presję. Rangers to jednak ekipa doświadczona, która powinna sobie z tym bez problemu poradzić.
Nasz typ: Queens Park Rangers

Fulham Londyn vs Reading FC
Ekipa Fulham przeżywała w ostatnich tygodniach mały kryzys. Teraz jednak wydaje się iż wszystko wróciło do normy i Fulham powinno wrócić do czołówki stawki, w której trzyma się od początku sezonu. Reading w ostatnich tygodniach wygrało tylko jedno spotkanie z czterech. Zaowocowało to spadkiem w tabeli, kibice jednak mają nadzieję ,że to tylko przejściowy problem i drużyna wróci do formy prezentowanej w końcówce rundy.
Nasz typ: Remis

West Ham United vs Arsenal Londyn
Widmo spadku zawitało do Londynu. Jeśli West Ham nie polepszy swojej gry to po najbliższych kolejkach może wylądować w strefie spadkowej. Zadanie na najbliższą kolejkę bardzo ciężkie. Derby Londynu z łapiącym doskonałą formę Arsenalem. Młode armaty z Londynu mają jednak jeszcze większe ambicje. Wydaje się iż Arsenal włącza się do walki o tytuł i nie może sobie pozwolić na stratę punktów z ekipą West Ham
Nasz typ: Arsenal Londyn

West Bromwich Albion vs Aston Villa
Lider obecnej rundy ekipa West Bromwich podejmuje nieobliczalną ekipę Aston Villi. Drużyna gości potrafi w jednym meczu wygrać z Manchesterem United, żeby zaraz później przegrać łatwo ze średnio grającą ekipą Chelsea. Aston Villa wydaje się być uzależniona od dwóch graczy. Ściągnięty z zimowym okienku Brazylijczyk Diego niemal w pojedynkę wygrywa mecze dla The Villans. Drugą niesamowicie ważną postacią jest lider klasyfikacji asystentów Charles N'Zogbia. West Brom to totalne przeciwieństwo i ekipa która swoją siłę opiera na wszystkich zawodnikach. West Brom to fenomenalny kolektyw, który jeśli utrzyma się w lidze może zrobić w nowym sezonie wszystko.
Nasz typ: West Bromwich Albion

Swansea City vs Chelsea Londyn
Co w końcu z tą Chelsea ? Takie pytanie zadają sobie wszyscy fani. Dwa zwycięstwa z rzędu i wydawałoby się wszystko idzie w dobrą stronę. Ostatnie dwa mecze to jednak fatalna gra The Blues i tylko jeden punkt, oraz frajersko stracone gole w starciach z United i City. Swansea w ostatnich tygodniach również zakończyło swoją doskonałą serię. Łabędzie pomimo dwóch porażek wciąż są w czubie tabeli i nie odpuszczą walki o puchary.
Nasz typ: Remis

Manchester City vs Manchester United
Ciekawe derby czekają kibiców w Manchesterze. United są na fali, a City spadają w tabeli z każdą kolejką. Ekipa Bartka10 straciła swój polot i już nie jest tak groźna jak była. Cel to jednak wciąż mistrzostwo Anglii dlatego United muszą przygotować się na ciężką przeprawę. Niewątpliwie kibiców czeka wielki spektakl. Typowania zwycięzcy jednak podjąć się trudno.
Nasz typ: Remis

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 18, 2012, 18:47:39 »



Wreszcie! Stało się. 26 kolejka to moment, który na długo zapamiętają kibice Rangers. Po remisie z Fulham i jednoczesnej porażce Sunderlandu ze Stoke ich ulubieńcy awansowali na pozycję lider Premier League. Fora fanowskie The Hoops oszalały.

To nieprawdopodobne! Historia dzieje się na naszych oczach. Będziemy mistrzami, musimy być!   ~ QPR Fan

40 lat chodzę na mecze tej drużyny i jeszcze nie widziałem, żeby grała tak dobrą piłkę. TERAZ, ALBO NIGDY!    ~ hoopers

I tak macie mniej punktów, niż Barcelona frajerzy   ~cULE 4EVER

Zamknij mordę kataloński psie!!!111!    ~CR7&Mou

Hmmm. Nie ważne. Wróćmy do tematu. Jak mówi asystent menadżera Rangers w drużynie panuje świetna atmosfera, a nastroje są bojowe. QPR ma aktualnie 3 pkt przewagi nad Newcastle i mecz z tą drużyną wciąż przed sobą. Jedno jest pewne, łatwo o mistrza nie będzie, ale nikt w klubie nawet nie myśli, że w zachodnim Londynie mogliby przegrać taką okazję.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Ironovsky

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.03.2012r.
  • Thierry Henry
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 18, 2012, 18:48:43 »
Bardzo podoba mi się zapowiedź szlagierami kolejki na pewno będą derby Manchesteru i walka z Vice Liderem i Liderem :) nie umiem sie doczekać :))

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 18, 2012, 18:49:14 »
"I tak macie mniej punktów, niż Barcelona frajerzy   ~cULE 4EVER
Zamknij mordę kataloński psie!!!111!    ~CR7&Mou"

:D No ale prawda :D

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 18, 2012, 19:05:46 »

Koguty wracają do gry!



Dwie wygrane, remis i porażka - to dotychczasowy bilans drużyny Kogutów prowadzonej przez nowego szkoleniowca. Kibice w końcu zaczynają nabierać nadziei, że ich ulubieńcy nadal potrafią grać efektownie i efektywnie. W obozie Tottenhamu nastroje są coraz lepsze - drużyna pnie się po kolejnych szczeblach i nikt nie zamierza odpuścić aż do ostatniej kolejki sezonu. Mecz z Norwich był do wygrania, ale bardziej należy się skupić na wygranej odniesionej nad Sunderlandem, który jest w tym sezonie wyjątkowo mocny.

Kolejne dwie kolejki nie będą spacerkiem dla podopiecznych Darka - o ile mecz z Liverpoolem, który zaliczył ostatnio oddanie aż dwóch walkowerów, może okazać się dla Kogutów zwycięski, tak pojedynek z liderem będzie bitwą do ostatnich minut.

"Cieszy mnie fakt, iż kibice znów mogą poczuć radość wygranej. Chciałbym utrzymać tą tendencje jak najdłużej, ale to nie zależy tylko ode mnie - oczekuje też tak samo dużego zaangażowania od piłkarzy. Tottenham jest wart miejsca w pierwszej piątce w ligowej tabeli, jednak tylko czas pokaże, czy stan punktowy jaki tu zastałem pozwoli na osiągnięcie celu." - powiedział trener Kogutów.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #538 dnia: Listopad 18, 2012, 20:46:59 »

The Latics zaczynają wreszcie grać?

W ostatnich dwóch kolejkach piłkarze Wigan zdobyli 4 punkty. Może nie jest to zbyt szokujący rezultat w kontekście dwóch walkowerów z poprzednich serii spotkań. Jednak mamy nadzieję, że nowy manager rudek9 będzie starał się sprostać oczekiwaniom kibiców i zapewni The Latics utrzymanie.

GROSICKI W WIGAN?


Jak spekuluje portal transfermarkt.co.uk transfer Kamila Grosickiego w kwotach 800 tyś - 1 mln. Euro to tylko formalność. Sam zainteresowany odmawia jak na razie komentarza. Jak twierdzi "Wolę się wypowiadać dopiero wtedy, gdy do transferu już dojdzie".
Miejmy jednak nadzieję, że w nowym klubie "Grosik" będzie grał więcej niż w Turcji.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 19, 2012, 16:58:29 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Przebudowa składu

W letnim okienku transferowym dojdzie do gruntownych zmian w zespole.Klub opuści najprawdopodobniej James który po przyjściu Szwedzkiego skrzydłowego nie znajduję ani w pierwszej jedenasce ani wśród zawodników wchodzących z ławki.Kolejnym graczem ma być Rodwell który najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do Swansea.Jednak największe zainteresowanie wzbudził fakt opuszczenia przez klub dwóch gwiazdorów:Włocha Mario i Argetyńczyka Carlosa.Pierwszy z nich podobno nie gra tak jak od niego oczekiwano zaś od drugiego podpytuje już jeden z klubów BPL.Jednak ich odejśćie głównie związane jest z przyjściem Cristiano gdyż obaj występują na tej samej pozycji co Portugalczyk.
Możecie wysyłać oferty za w/w graczy
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIDZIAŁKU 17:
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 19, 2012, 16:58:29 »