Autor Wątek: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!  (Przeczytany 535083 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #500 dnia: Wrzesień 30, 2012, 20:59:42 »
Ten DLC w połowie października wprowadzi nam tylko transfery czy ogółem poprawki? Bo szlag mnie trafia jak mi FPSY spadają przy powtórkach.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline GrubyMDWRZ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #501 dnia: Wrzesień 30, 2012, 21:40:06 »
Witam . Panowie poraz 1 gram na pesleague , czy bedzie jakas liga , jakies turnieje i gdzie sie mozna zapisac - zdeklarowac do ligi ? Z gory dzieki za pomoc :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #502 dnia: Wrzesień 30, 2012, 21:57:46 »
Będą.

Offline th1ng

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2008r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #503 dnia: Wrzesień 30, 2012, 23:39:26 »
mój problem wygląda następująco:

Warning:
Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software.
As a results you may experience errors during operation.
Your video card does not meet the required specifications.(GPU:VRAM 128MB)

moja karta graficzna to: Intel(D) HD Graphics 3000

znalazłem ten sam problem jesli chodzi o karty graaficzne nVidii, ale nic dotyczącego mojej karty. Proszę o pomoc i z góry dziekuje.


Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 01, 2012, 01:14:03 »
Najbardziej drażnią mnie:
1. Blokowanie się zawodników dobiegających do np. źle zagranej piłki (nic nie daje ani L1 ani prawa gałka). Czyli w efekcie często zdarza się, że gościu, który stoi pół metra od piłki gapi się na nią zamiast zgarnąć, a biegnie do niej np. obrońca oddalony o 10m. Straszne.
2. Całkowicie randomowy wyrzut bramkarzem. Czyli zdarza się, że piłka leci po ziemi, wprost pod nogi przeciwnika mimo, że dałem X na maksa. Rzadko ale jednak się zdarza.
3. Bramkarz często nie wykopuje z pierwszej w stresowych sytuacjach, mimo, że trzymamy [] już jakiś czas.

I mój faworyt :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

jabloon30

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 01, 2012, 07:09:10 »
Najbardziej drażnią mnie:
1. Blokowanie się zawodników dobiegających do np. źle zagranej piłki (nic nie daje ani L1 ani prawa gałka). Czyli w efekcie często zdarza się, że gościu, który stoi pół metra od piłki gapi się na nią zamiast zgarnąć, a biegnie do niej np. obrońca oddalony o 10m. Straszne.
2. Całkowicie randomowy wyrzut bramkarzem. Czyli zdarza się, że piłka leci po ziemi, wprost pod nogi przeciwnika mimo, że dałem X na maksa. Rzadko ale jednak się zdarza.
3. Bramkarz często nie wykopuje z pierwszej w stresowych sytuacjach, mimo, że trzymamy [] już jakiś czas.

I mój faworyt :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
z tym faworytem to wiem o co chodzi dlaczego jest luka w murze bo ronaldo z stojacy w murze zrobil luke swojemu bratu blizniakowi taka braterska pomoc :P ;)

Offline th1ng

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2008r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 01, 2012, 10:17:42 »
błagam pomozcie z tym moim problemem wiem ze to jest do zrobienia super by bylo jakby ktos mi napisal jak to sie robi, gdyz bardzo by mi to pomoglo :F bede dozgonnie wdzieczny

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 01, 2012, 10:25:49 »
błagam pomozcie z tym moim problemem wiem ze to jest do zrobienia super by bylo jakby ktos mi napisal jak to sie robi, gdyz bardzo by mi to pomoglo :F bede dozgonnie wdzieczny

Tutaj ci raczej nikt nie pomoze, bo to jest gowno, a nie forum. Tutaj ludzie pomagaja tylko swoim (znajomym). To forum, to jeden wielki przekręt. I jesli otrzymasz jakas pomoc, to jest to cud. Gdy by nie rozgrywki pesleague, to juz dawno bym kupowal Fife, ale zostaje przy pesi'e, tylko ze wzgledu na pesleague - rozgrywki, bo forum to jedne wielkie gowno.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 01, 2012, 10:28:11 »
Tutaj ci raczej nikt nie pomoze, bo to jest gowno, a nie forum. Tutaj ludzie pomagaja tylko swoim (znajomym). To forum, to jeden wielki przekręt. I jesli otrzymasz jakas pomoc, to jest to cud. Gdy by nie rozgrywki pesleague, to juz dawno bym kupowal Fife, ale zostaje przy pesi'e, tylko ze wzgledu na pesleague - rozgrywki, bo forum to jedne wielkie gowno.

Jesli ktos nie ma pojecia co jest piec, to jak ma odpowiedziec na problem?? ::)
To jest nowy PES i jeszcze na roznego rodzaju bledy nie zna sie odpowiedzi...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 01, 2012, 10:37:49 »
Tutaj ci raczej nikt nie pomoze, bo to jest gowno, a nie forum. Tutaj ludzie pomagaja tylko swoim (znajomym). To forum, to jeden wielki przekręt. I jesli otrzymasz jakas pomoc, to jest to cud. Gdy by nie rozgrywki pesleague, to juz dawno bym kupowal Fife, ale zostaje przy pesi'e, tylko ze wzgledu na pesleague - rozgrywki, bo forum to jedne wielkie gowno.

Moze trochę pokory człowieku? Dlaczego gówno? Bo nikt nie zna odpowiedzi na twój problem to znaczy, ze gówno? Jezeli Ci się nie podoba to znajdź sobie lepsze forum, bo widze, że tylko potrafisz narzekać co chwile nie dajac od siebie nic.


Witam . Panowie poraz 1 gram na pesleague , czy bedzie jakas liga , jakies turnieje i gdzie sie mozna zapisac - zdeklarowac do ligi ? Z gory dzieki za pomoc :)

Mozna już grać wyzwania, są już puchary i turnieje dnia, liga niebawem ruszy. Zapraszam do ogladnięcia poradnika gracza pesleague:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 10:40:11 wysłana przez Ukassiu »

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 01, 2012, 12:09:59 »
Moze trochę pokory człowieku? Dlaczego gówno? Bo nikt nie zna odpowiedzi na twój problem to znaczy, ze gówno? Jezeli Ci się nie podoba to znajdź sobie lepsze forum, bo widze, że tylko potrafisz narzekać co chwile nie dajac od siebie nic.


Mozna już grać wyzwania, są już puchary i turnieje dnia, liga niebawem ruszy. Zapraszam do ogladnięcia poradnika gracza pesleague:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Na moj problem ? Wez ty czlowieku, otworz oczy i zobacz. Wiekszosc ludzi, nie otrzymuje zadnej pomocy od was i od innych. Pokory ? Dla ciebie zwlasza moze ? Gorszego admina od ciebie, to ja nie widzialem. Zawsze sie prules, jak jakis przymuł, kiedys chyba miales nick Lukasz czy jakos tak, tez sie zachowywales jak jakis dzieciak sapiacy sie do kazdego. Aha i jeszcze jedno, czytaj ze zrozumieniem "znajdz lepsze forum". Napisalem ci, ze jestem tu tylko ze wzgledu na rozgrywki pesleague, a forum to jeden wielki przekręt i gowno. Wiec to ty raczej miej pokory i nie mowie tu , ze do mnie ,tylko do innych.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 01, 2012, 16:02:42 »
Na moj problem ? Wez ty czlowieku, otworz oczy i zobacz. Wiekszosc ludzi, nie otrzymuje zadnej pomocy od was i od innych. Pokory ? Dla ciebie zwlasza moze ? Gorszego admina od ciebie, to ja nie widzialem. Zawsze sie prules, jak jakis przymuł, kiedys chyba miales nick Lukasz czy jakos tak, tez sie zachowywales jak jakis dzieciak sapiacy sie do kazdego. Aha i jeszcze jedno, czytaj ze zrozumieniem "znajdz lepsze forum". Napisalem ci, ze jestem tu tylko ze wzgledu na rozgrywki pesleague, a forum to jeden wielki przekręt i gowno. Wiec to ty raczej miej pokory i nie mowie tu , ze do mnie ,tylko do innych.

Nie dostaje pomocy tzn.? Czy to jest forum charytatywne? Jeśli ktoś wie, to komuś pomaga, jeśli nie wie to nie pomaga, to jest chyba proste? Piszesz tak, jakby ktoś dostawał tu pieniądze i miał nakaz wiedzieć jak pomóc tobie z twoim problemem. Jakoś nie widzę byś przynajmniej starał się pomagać innym tu, a sam wymagasz nie wiadomo czego.

Poza tym nie jestem adminem to po pierwsze a po drugie jeśli uważasz, ze jestem najgorszy to twoje zdanie, masz do niego prawo. Nie ważne, że jako jedyny na 30tyś osób tu obecnych, ale masz.;)   Nie jesteśmy tutaj pracownikami na etacie, robimy co możemy, a jeżeli Ciebie to nie satysfakcjonuje to twój problem. Ewentualnie skarga do mściciela czy belze na mnie. Proszę bardzo nie ma nic sobie do zarzucenia.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 01, 2012, 16:06:21 »
Na moj problem ? Wez ty czlowieku, otworz oczy i zobacz. Wiekszosc ludzi, nie otrzymuje zadnej pomocy od was i od innych. Pokory ? Dla ciebie zwlasza moze ? Gorszego admina od ciebie, to ja nie widzialem. Zawsze sie prules, jak jakis przymuł, kiedys chyba miales nick Lukasz czy jakos tak, tez sie zachowywales jak jakis dzieciak sapiacy sie do kazdego. Aha i jeszcze jedno, czytaj ze zrozumieniem "znajdz lepsze forum". Napisalem ci, ze jestem tu tylko ze wzgledu na rozgrywki pesleague, a forum to jeden wielki przekręt i gowno. Wiec to ty raczej miej pokory i nie mowie tu , ze do mnie ,tylko do innych.

To ja już nie jestem najgorszy? Ukassia też 90% forum uważa za gówno?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 01, 2012, 16:21:01 »
Witam, gdzieś tu ostatnio czytałem poradnik jak zrobić zeby nie wyskakiwał komunikat " Pro Evolution Soccer 2013 has not been installed". Pamiętam że trzeba było wejść w cmd i gdzies wpisać cd-key gry. Czy ktoś wie co zrobić?
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Uxi

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.08.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 01, 2012, 18:13:47 »
Witam, gdzieś tu ostatnio czytałem poradnik jak zrobić zeby nie wyskakiwał komunikat " Pro Evolution Soccer 2013 has not been installed". Pamiętam że trzeba było wejść w cmd i gdzies wpisać cd-key gry. Czy ktoś wie co zrobić?

STEPS
1. Go to Start Menu type Regedit and Enter

2. Now, go to HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Wow 6432Node -> KONAMI -> PES2013

3. Then double click on code and enter

SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73

Use as Administrator if dont Work

Mam nadzieje, że nie trzeba tłumaczyć na polski...
Btw. szukanie rozwiązania zajęło mi na google 10 sekund.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 18:15:22 wysłana przez Uxi »

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 01, 2012, 18:59:27 »
mój problem wygląda następująco:

Warning:
Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software.
As a results you may experience errors during operation.
Your video card does not meet the required specifications.(GPU:VRAM 128MB)

moja karta graficzna to: Intel(D) HD Graphics 3000

znalazłem ten sam problem jesli chodzi o karty graaficzne nVidii, ale nic dotyczącego mojej karty. Proszę o pomoc i z góry dziekuje.




Zapewne wiesz co tam piszę.
Starałeś się maksymalnie zminimalizować wymagania grafiki,rozdzielczość i tam w zakładce dać low ?


Moderatorzy,jak już usuwacie cudze posty,to usuńcie i swój spam w nieodpowiednim wątku.
Takie sprawy na PW,albo w odpowiednim wątku.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 19:04:41 wysłana przez diego333 »

Offline sakrama

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 01, 2012, 20:06:00 »
Witam.

Zakupilem jak co roku nowa odslone PES-a.
Zainstalowalem dostepny Data Pack bez zadnych komplikacji jednak okazalo sie, ze sklady wciaz nie ulegly zmianie. Mowie tutaj konkretnie o Ajaksie, ktorym gram. Brak nowych pilkarzy, starzy ciagle widnieja.

Ktos ma podobnie>?

Offline Uxi

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.08.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 01, 2012, 20:08:43 »
Witam.

Zakupilem jak co roku nowa odslone PES-a.
Zainstalowalem dostepny Data Pack bez zadnych komplikacji jednak okazalo sie, ze sklady wciaz nie ulegly zmianie. Mowie tutaj konkretnie o Ajaksie, ktorym gram. Brak nowych pilkarzy, starzy ciagle widnieja.

Ktos ma podobnie>?

Czekaj na DLC, bądź wgraj PESEdit 1.1

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 01, 2012, 20:08:47 »
Witam.

Zakupilem jak co roku nowa odslone PES-a.
Zainstalowalem dostepny Data Pack bez zadnych komplikacji jednak okazalo sie, ze sklady wciaz nie ulegly zmianie. Mowie tutaj konkretnie o Ajaksie, ktorym gram. Brak nowych pilkarzy, starzy ciagle widnieja.

Ktos ma podobnie>?

Bo ten DLC,nie miał na celu aktualizowanie składów,11 października wyjdzie dopiero DLC z aktualnymi składami.

Offline sakrama

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 01, 2012, 20:11:11 »
Przejrzalem liste obecnej aktualizacji i rzeczywiscie nie ma niej transferów. Dzieki za szybkie info. Pozdrawiam

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 01, 2012, 20:11:11 »