Autor Wątek: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!  (Przeczytany 535375 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #960 dnia: Październik 24, 2012, 22:49:52 »
Cytuj
Witam mam problem z instalacją pesa. Gra instaluje się normalnie po podaniu klucza ale gdy wchodzę w grę przez płytę i klikam play to muszę podać serial activation . Skąd go wziąć? Taki sam problem miałem z pesem 12 ale pomógł wtedy crack z neta. Gra jest oczywiście orginalna (kupiona)

Jesteś pewien że dobrze wpisujesz serial, wielkimi literami. Po za tym serial do gry podajesz tylko w czasie instalacji pes oraz przypisując CD-Key kontowi po uruchomieniu gry (kreator konfiguracji).
A serial jest w pudełku na odwrocie instrukcji.
"Serial activation" co mówisz to CD-Key.

ziutek11113

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #961 dnia: Październik 25, 2012, 00:11:03 »
Moze mi ktos wytlumaczyc jak mozna bylo wpasc na tak debilny pomysl i pozbawic PESA mozliwosci grania normalnej ligi wybranym klubem? o_O
Beda moze w jakims patchu wprowadzone takie rozgrywki?

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #962 dnia: Październik 25, 2012, 00:23:44 »
Tylko Japońce mogą na coś takiego wpaść.

Offline zeppelin80

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #963 dnia: Październik 25, 2012, 10:50:27 »
Pytanie z tematu "kontrola nad teamem".

Mam problem, gdy:
1. Wysuwam piłkę zawodnikowi A, ale piłka jednak idzie do piłkarza B lub C (często tego, który jest kryty przez przeciwnika) i w ten sposób tracę piłkę.
2. Wysuwam piłkę na stronę lewą piłkarza, a piłka idzie w jego prawą stronę (gdy akurat po prawej stronie jest on kryty!) i tracę piłkę.

Co radzicie koledzy?

Niby L2 i strzałka podania w przypadku 1 (kontrola nad kierunkiem podania), ale to raczej tyczy sie pytania 1, w przypadku 2 to już chyba nie to rozwiązanie?

Czy jakies konkretne przyciski odpowiadaja za poradzenie sobie z tymi zagadnieniami czy raczej kwestia jakichś ustawień?

Dzięki!

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #964 dnia: Październik 25, 2012, 13:03:47 »
jak wgrać stroje jeżeli w kitserverze nie mam folderu odpowiadających za stroje ?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #965 dnia: Październik 25, 2012, 15:28:18 »
Cytuj
jak wgrać stroje jeżeli w kitserverze nie mam folderu odpowiadających za stroje ?

To go zrób... ten folder

Cytuj
Pytanie z tematu "kontrola nad teamem".

Mam problem, gdy:
1. Wysuwam piłkę zawodnikowi A, ale piłka jednak idzie do piłkarza B lub C (często tego, który jest kryty przez przeciwnika) i w ten sposób tracę piłkę.
2. Wysuwam piłkę na stronę lewą piłkarza, a piłka idzie w jego prawą stronę (gdy akurat po prawej stronie jest on kryty!) i tracę piłkę.

Co radzicie koledzy?

Niby L2 i strzałka podania w przypadku 1 (kontrola nad kierunkiem podania), ale to raczej tyczy sie pytania 1, w przypadku 2 to już chyba nie to rozwiązanie?

Czy jakies konkretne przyciski odpowiadaja za poradzenie sobie z tymi zagadnieniami czy raczej kwestia jakichś ustawień?

Dzięki!

Dostałeś już odpowiedz w temacie co zrobiłeś i który jednoznacznie została zamknięty, jako naruszenie słabego regulaminu.

Polecam trening i tam poćwicz różne elementy.
Super Cancel - to inaczej połączenie wciśniętych razem przycisków na padzie od PS, R1+R2 - masz w tedy kontrole nad graczem który biegnie do piłki kiedy nie da się normalnie nim sterować.

Oraz zmień pass support na zero kresek żądz jedną w ustawieniach profilu, jak chcesz mieć większą kontrole nad podaniami tak jak chcesz, ale co stanowi dla początkujących wielki problem jednocześnie, wiec powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 15:31:47 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #966 dnia: Październik 25, 2012, 16:10:19 »
A JAKI TO FOLDER?

Offline marcin22

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #967 dnia: Październik 25, 2012, 16:17:55 »
Na forum pojawia się coraz więcej tematów związanych z wszelkiego rodzaju problemami/pytaniami odnosnie PES 2013, więc zakładam jeden odpowiedni, do Waszych nurtujących pytań. Każdy kto ma jakiś problem lub pytanie powinien tu napisać!



Kazdy watek typu "PROSZE O POMOC, POMOCY, JAK TO ZROBIC, PYTANIE, PROBLEM" itp. bedzie kasowany!









prosze  no  pomorz mi  zrobic konto na pesleague nie kasuj tego!!:(

Offline marcin22

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #968 dnia: Październik 25, 2012, 16:42:39 »
Na forum pojawia się coraz więcej tematów związanych z wszelkiego rodzaju problemami/pytaniami odnosnie PES 2013, więc zakładam jeden odpowiedni, do Waszych nurtujących pytań. Każdy kto ma jakiś problem lub pytanie powinien tu napisać!



Kazdy watek typu "PROSZE O POMOC, POMOCY, JAK TO ZROBIC, PYTANIE, PROBLEM" itp. bedzie kasowany!



to mi wystepuje po zrobieniu konta                                           Użytkownik o podanych danych już istnieje w systemie.

Offline Zares

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #969 dnia: Październik 25, 2012, 16:47:50 »
Mnie irytują podania na manualu, gdzie gdy za słabo się poda, to przeciwnik przejmie piłkę, a z kolei gdy poda się w sam raz, to często piłka dociera do piłkarza, który jest dalej, a nie tego, do którego adresuję podanie (tego bliżej). Chcę potem szybko przełączyć na tego bliższego piłkarza, ale co Wy, nie ma mowy - nie da się przełączyć.

A co ze wrzutkami? Zwykła wrzutka często ląduje w łapach bramkarza, jakby napastnik miał wlecieć w bramkarza, by sięgnąć piłki głową. Wiem, że częściowym rozwiązaniem jest manualny wrzut, ale tu rodzi się kolejne pytanie - jak wrzucić podkręconą piłkę? U mnie cały czas wrzucają płasko, po linii prostej, bądź wysoko, też po linii prostej. Kontrolowanym strzałem? :)

Offline Snake89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 05.03.2008r.
  • "Staniesz przy niej czy ją poddasz?"
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #970 dnia: Październik 25, 2012, 16:52:11 »
Wie może ktoś jakie unnamendy odpowiadają za stroje do gry w europejskich pucharach Sporting Bragi?
"...Los zada pytanie: „Staniesz przy niej czy ją poddasz?”

Jedna z jej lekcji była o wierności

Tej ostatecznej do ostatniej krwi kropli..."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #971 dnia: Październik 25, 2012, 16:58:47 »
Mnie irytują podania na manualu, gdzie gdy za słabo się poda, to przeciwnik przejmie piłkę, a z kolei gdy poda się w sam raz, to często piłka dociera do piłkarza, który jest dalej, a nie tego, do którego adresuję podanie (tego bliżej). Chcę potem szybko przełączyć na tego bliższego piłkarza, ale co Wy, nie ma mowy - nie da się przełączyć.

A co ze wrzutkami? Zwykła wrzutka często ląduje w łapach bramkarza, jakby napastnik miał wlecieć w bramkarza, by sięgnąć piłki głową. Wiem, że częściowym rozwiązaniem jest manualny wrzut, ale tu rodzi się kolejne pytanie - jak wrzucić podkręconą piłkę? U mnie cały czas wrzucają płasko, po linii prostej, bądź wysoko, też po linii prostej. Kontrolowanym strzałem? :)
Z kontrolowanym strzałem to "zawiesisz" piłkę górą na dłuższy czas, a jeżeli chodzi o dosrodkowanie z biegu podkręcone, to niema takiej opcji/przycisku najwyżej może być trochę podkręcone dzięki wyższemu skillowi podkręcania piłki przez danego piłkarza... Masz jeszcze na 2x przycisk wrzutki dosrodkowanie na wysokość woleja i 3x przycisk wrzutki dośrodkowanie po ziemi to tyle co wiem... :)
" border="0" border="0

Offline marcin22

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #972 dnia: Październik 25, 2012, 17:08:46 »
jak mam zrobic konto jak robie juz 10 razy  wpisuje inny nick i nic ; (

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #973 dnia: Październik 25, 2012, 17:11:08 »
a z poradnikiem się dobrze zapoznałeś?? REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #974 dnia: Październik 25, 2012, 17:12:10 »

to mi wystepuje po zrobieniu konta                                           Użytkownik o podanych danych już istnieje w systemie.
a miałeś konto w 12??
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #975 dnia: Październik 25, 2012, 17:48:45 »
Cytuj
jak mam zrobic konto jak robie juz 10 razy  wpisuje inny nick i nic ; (

Rozbierda**** system normalnie....

Cytuj
Mnie irytują podania na manualu, gdzie gdy za słabo się poda, to przeciwnik przejmie piłkę, a z kolei gdy poda się w sam raz, to często piłka dociera do piłkarza, który jest dalej, a nie tego, do którego adresuję podanie (tego bliżej). Chcę potem szybko przełączyć na tego bliższego piłkarza, ale co Wy, nie ma mowy - nie da się przełączyć.

To już błąd Konami jest.... niedopracowanie systemu podań manualnych i zmiany przeciwnika.... to kuleje od zawsze i raczej będzie. Nic na to nie poradzisz.
Ale odnoszę wrażenie że podania przed patchem 1.01 na manual były lepsze, nie było takich błędów z podaniem przy dobranej odpowiedniej mocy.

Offline GriGor91

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #976 dnia: Październik 25, 2012, 19:29:31 »
Witam
Mam problem z PESem 13 orginal, gdy chce grać przez internet to wyskakuje mi taki komunikat:
your version of PES 2013 is out of data. please upload your game to the last version then reconnect.
Wszystko było dobrze do póki nie wyszedł nowy pacz 2.0 . I nie wiem jak to zrobić
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

Offline zeppelin80

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #977 dnia: Październik 25, 2012, 19:41:33 »

Dostałeś już odpowiedz w temacie co zrobiłeś i który jednoznacznie została zamknięty, jako naruszenie słabego regulaminu.

Polecam trening i tam poćwicz różne elementy.
Super Cancel - to inaczej połączenie wciśniętych razem przycisków na padzie od PS, R1+R2 - masz w tedy kontrole nad graczem który biegnie do piłki kiedy nie da się normalnie nim sterować.

Oraz zmień pass support na zero kresek żądz jedną w ustawieniach profilu, jak chcesz mieć większą kontrole nad podaniami tak jak chcesz, ale co stanowi dla początkujących wielki problem jednocześnie, wiec powodzenia.

Sadziłem, że tamten zostal zamkniety dlatego, że tutaj jest miejsce na tego typu pytania. Dlatego przeniosłem pytania tutaj, ale tylko te, na które nie uzyskałem odpowiedzi ("ćwicz" nie jest odpowiedzią). Pytanie, dla którego odpowiedzią było Super Cancel, nie umiescilem tutaj.

Dziękuję za dodatkowe odpowiedzi, ale ... Czy odpowiedzią na 1 i 2 jest jedynieustawienie 0 kresek dla pass support i nauka kontroli nad podaniami? Dzięki temu będę mógł robić takie rzeczy jakie chcę w związku z 1 i 2? Czy jeszcze podczas gry muszę użyć konkretnych przycisków, aby np. podać na prawą lub lewą stronę zawodnika?

Pozdrawiam

Offline tbma

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2009r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #978 dnia: Październik 25, 2012, 20:00:38 »
Witam. Jak zmienić piłkę w lidze mistrzów?

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #979 dnia: Październik 25, 2012, 20:12:26 »
w ballserwerze
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #979 dnia: Październik 25, 2012, 20:12:26 »