Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397392 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Akadyjczyk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1240 dnia: Grudzień 31, 2012, 10:44:28 »
nie po to żebym robił tak samo tylko żeby można było z tym jakoś walczyć...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1241 dnia: Grudzień 31, 2012, 11:28:01 »
Nic nie zrobisz wiedząc jak to się robi, bo nie masz na to wpływu czy rozłączy czy nie.

Ten ranking uprzejmości też totalna lipa....
Na 50 meczy, powinno być na 20 lub 10 meczy.
Do tego nikt nie daje FearPlay praktycznie w ogóle....
Tylko zazwyczaj osoby które uciekają to osoby z bardzo szybkimi łączami które nie potrafią przegrywać i zależy im na rankingu.
Więc nawet jak spadną na C, to nie problem dla nich wbić na B lub A, bo właśnie takie osoby z konkretnymi łączami mają łatwiej.
A jak taki jeden ucieknie bez konsekwencji dla obu graczy to i tak zostaje naliczone rozłączenie do naszego rankingu uprzejmości.
I to jest wadą online. Większej mierze jakość połączenia świadczy o wyniku a nie umiejętności.
Po za tym online jest kulawe i będzie.

W obecnych czasach można zrobić naprawdę wiele i to dosłownie. Ale to gra w pierwszej kolejności robiona na konsole więc wygląda jak wygląda.
Ja gram w Ranking Match i nikt nie uciekł mi nawet jak wygrywałem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 11:33:46 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1242 dnia: Grudzień 31, 2012, 14:46:09 »
Nic nie zrobisz wiedząc jak to się robi, bo nie masz na to wpływu czy rozłączy czy nie.

Ten ranking uprzejmości też totalna lipa....
Na 50 meczy, powinno być na 20 lub 10 meczy.
Do tego nikt nie daje FearPlay praktycznie w ogóle....
Tylko zazwyczaj osoby które uciekają to osoby z bardzo szybkimi łączami które nie potrafią przegrywać i zależy im na rankingu.
Więc nawet jak spadną na C, to nie problem dla nich wbić na B lub A, bo właśnie takie osoby z konkretnymi łączami mają łatwiej.
A jak taki jeden ucieknie bez konsekwencji dla obu graczy to i tak zostaje naliczone rozłączenie do naszego rankingu uprzejmości.
I to jest wadą online. Większej mierze jakość połączenia świadczy o wyniku a nie umiejętności.
Po za tym online jest kulawe i będzie.

W obecnych czasach można zrobić naprawdę wiele i to dosłownie. Ale to gra w pierwszej kolejności robiona na konsole więc wygląda jak wygląda.
Ja gram w Ranking Match i nikt nie uciekł mi nawet jak wygrywałem.
w połowie masz racje w połowie nie... niektórzy maja słabsze internety i są lagi z nimi i rozłącza bez winy nikogo i tacy nie powinni grac w necie, a ci  co chcą TYLKO wygrywać to uciekają... tylko jak się tak często rozłącza to i tak musi później grac uczciwie dużo meczy żeby go do A wrzuciło lub B i żeby do rankingów i turniejów wrócił wiec to nie jest głupota a jak mało grasz online to nie pisz głupot...a ja tam nie fauluje ani nie gram na czas i mam dużo fair play,a jak denerwujesz swoja gra innych i jak ktoś biegnie sam na sam z bramkarzem i sfaulujesz go od tyłu albo ogólnie faulujesz i grasz na czas nudząc swoja gra innych to nie licz na fair play... gram online od pes 6 to wiem coś o tym...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1243 dnia: Grudzień 31, 2012, 15:56:08 »
Cytuj
w połowie masz racje w połowie nie... niektórzy maja słabsze internety i są lagi z nimi i rozłącza bez winy nikogo i tacy nie powinni grac w necie, a ci  co chcą TYLKO wygrywać to uciekają... tylko jak się tak często rozłącza to i tak musi później grac uczciwie dużo meczy żeby go do A wrzuciło lub B i żeby do rankingów i turniejów wrócił wiec to nie jest głupota a jak mało grasz online to nie pisz głupot...a ja tam nie fauluje ani nie gram na czas i mam dużo fair play,a jak denerwujesz swoja gra innych i jak ktoś biegnie sam na sam z bramkarzem i sfaulujesz go od tyłu albo ogólnie faulujesz i grasz na czas nudząc swoja gra innych to nie licz na fair play... gram online od pes 6 to wiem coś o tym...

I tutaj jesteś w wielkim błędzie.

1. Konami nie określiło jaki jest download zalecany bądź minimalny. Jedynie upload minimalny, co każdy raczej spełnia. Więc tutaj można mieć do nich pretensje że gra puszcza osoby z łączami mniej niż 2Mbps...
2. Jak są lagi, to nie spowodowane tylko i wyłącznie tym jak kto ma szybki internet, ale i odległością gracza do serwerów Konami bądź nawet z przyczyn tras jakie pokonują pakiety danych do ich serwerów. Nawet jak grają dwie osoby z łączem 6Mbps mogą mieć lagi, bądź opóźnienia.
3. Skąd wiesz że jak wskoczy na C to zaraz musi podbić na A ? Do gry wystarczy B. Osoby które mają A i tak dostają w najgorszym wypadku gracza z B a osoby z B dostają nawet z C.
4. "Ogarnięty" gracz który ucieka nie pozwoli sobie spaść na C.
5. Wiele osób nie fauluje, nie ucieka, gra uczciwie, nie kosi itd. ale mimo tego nie dostaje od przeciwnika FairPlay bez względu na wynik bo wiele osób gówno to obchodzi i liczy się tylko wygrany mecz.
6. Nie trzeba wiele grać żeby wiedzieć co jest na rzeczy.

7. Wszelakie pretensje można mieć do całej specyfiki online w grze, a co z czym idzie brak postępu ze strony Konami. Liczy się dla nich sprzedany produkt (jak wszędzie), nie ważne jak funkcjonuje.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1244 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:10:34 »
I tutaj jesteś w wielkim błędzie.

1. Konami nie określiło jaki jest download zalecany bądź minimalny. Jedynie upload minimalny, co każdy raczej spełnia. Więc tutaj można mieć do nich pretensje że gra puszcza osoby z łączami mniej niż 2Mbps...
2. Jak są lagi, to nie spowodowane tylko i wyłącznie tym jak kto ma szybki internet, ale i odległością gracza do serwerów Konami bądź nawet z przyczyn tras jakie pokonują pakiety danych do ich serwerów. Nawet jak grają dwie osoby z łączem 6Mbps mogą mieć lagi, bądź opóźnienia.
3. Skąd wiesz że jak wskoczy na C to zaraz musi podbić na A ? Do gry wystarczy B. Osoby które mają A i tak dostają w najgorszym wypadku gracza z B a osoby z B dostają nawet z C.
4. "Ogarnięty" gracz który ucieka nie pozwoli sobie spaść na C.
5. Wiele osób nie fauluje, nie ucieka, gra uczciwie, nie kosi itd. ale mimo tego nie dostaje od przeciwnika FairPlay bez względu na wynik bo wiele osób gówno to obchodzi i liczy się tylko wygrany mecz.
6. Nie trzeba wiele grać żeby wiedzieć co jest na rzeczy.

7. Wszelakie pretensje można mieć do całej specyfiki online w grze, a co z czym idzie brak postępu ze strony Konami. Liczy się dla nich sprzedany produkt (jak wszędzie), nie ważne jak funkcjonuje.
co z tego ze będzie miał 6 mb/s jak będzie miał ping większy niż ten co ma 2 i już są lagi...a chyba po to jest ten ranking uprzejmości że jak masz A to wiadomo ze masz mniej problemów z łączem i rozłączaniem się niż ten co ma ranking B itd... Mecze są w pierwszej kolejności losowane według rankingów... Ludzie nie dają fair play bo nie lubia przegrywać (ci młodsi gracze raczej to są) a jak jak są lagi jak ktoś z tobą gra a ogólnie z innymi lagów nie ma to też nie dostaniesz...możemy tak pisać i wymieniać zdania a to i tak jest bez sensu...taka jest gra i trzeba grać jak jest a nie aby narzekać...zawsze można grać w fife jak komuś pes nie odpowiada ;)

Offline Shoocik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.02.2011r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1245 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:13:13 »
Grałem wczoraj sobie z pewnym użytkownikiem, on miał ranking większy od mojego dlatego za wszelką cenę chciałem z nim wygrać, pierwszy mecz z nim wygrywałem 4-0 ja Real on Barcelona, przy 44 minucie gra zaczęła lagować, co przez 44 minuty gry nie miało miejsca, konfrontacja się zakończyła z powodu słabego połączenia (wiadomo że to ten koleś coś zrobił żeby nie popsuć sobie rankingu) i ja nie awansowałem w rankingu ani on nie stracił, potem łącze się z kolejnym graczem ale patrze że to znów ten sam co poprzednio, ja Real on Chelsea, wygrywałem do 81 minuty 6-0 ale w 85 znów zaczęło lagować i mecz z powodów złego stanu połączenia zakończył się, i znów ta sama sytuacja ja nic w górę, on nic w dół, ale spadł mi za to ranking uprzejmości z A na B,pamiętam, że jego nick to było coś na końcu z ACB albo ABC 660 "miejsce".
Dzisiaj grałem sobie już z innym użytkownikiem, przegrywałem 1-0, potem remisowałem na 1-1 i gra zaczęła lagować, on dzięki temu wygrał 3-1 a miał słabszy ranking niż ja o 200 pozycji. jego nick to "Ruslanram" mógłby ktoś to złosić, bo co to za przyjemność z gry jeśli oni specjalnie lagują żeby pokonać przeciwnika, to jest idiotyzm i szkoda, że Konami nic z tym nie może zrobić ;/

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1246 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:24:00 »
Zawsze można przenieść się na Konsole.
Ona nie daje możliwości takich co PC, no chyba że typ będzie latał między konsolą a PC aby na PC zrobić przeciążenie łącza... co jest raczej idiotyzmem.

Po prostu pisać i pisać na okrągło, nawet jeden raz w tygodniu, nawet ten sam text o problemach jakie są z graczami co uciekają z meczów i lagują takie mecze.
Może się zlitują z którąś edycją...

Ale owe gra na PC będą zawsze kulą u nogi w online.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1247 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:39:08 »
Zawsze można przenieść się na Konsole.
Ona nie daje możliwości takich co PC, no chyba że typ będzie latał między konsolą a PC aby na PC zrobić przeciążenie łącza... co jest raczej idiotyzmem.

Po prostu pisać i pisać na okrągło, nawet jeden raz w tygodniu, nawet ten sam text o problemach jakie są z graczami co uciekają z meczów i lagują takie mecze.
Może się zlitują z którąś edycją...

Ale owe gra na PC będą zawsze kulą u nogi w online.
trzeba liczyć ze się trafi na dojrzałego gracza który gra dla przyjemności i ma dobre łącze ...  :P

Offline radius_bo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1248 dnia: Styczeń 01, 2013, 09:13:54 »
Cześć wszystkim!
Wam też nie działają serwery (service is currently unavailable)?

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1249 dnia: Styczeń 01, 2013, 15:38:18 »
W tym temacie będziemy opisywać problemy w trybie on-line, rejestracje itd. Masz problem pisz, ale wcześniej zobacz, czy dany temat nie był już poruszany


Na wstępie musimy ściągnąć tzw. DLC Z POZIOMU GRY! Jak to zrobić:

Odpalamy GRE - następnie INFORMATION i pobieramy DATA PACK UPDATE!


Jak ktoś kupił oryginał, a nie może grać, bo płyta pękła/pożyczył/nie chce jej zużywać (tzw. NO DVD)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE






Zakładanie kont:

Jeżeli grałeś już w pes 2010/2011/2012 to możesz użyć tego samego KONAMI ID i HASŁA (ale wpisujemy je w grze, nie na stronie), jeżeli nie miałeś pes'a 2010/2011/2012 (lub zapomniałeś loginów) to załóż konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE




1. W polu KONAMI id wpisujemy jakieś hasło (cojnajmniej 8 znaków) składające się z samych małych liter, jakiejś liczby i zawierające jedynie takie znaki: " - _ "    - Przykład: gramwpesa_23

2. W polu password pod Konami id wpisujemy wyraz składający się z co najmniej 8 znaków.     Przykład: ligapesleague12


Reszta pól już jest łatwa w wpisywaniu :P

Przy rejestracji na STRONIE KONAMI jest wymagane podanie GAME ID zbędne do gry w PES 2013 (game id potrzebne jest tylko do pes'a 2010 ale wypełnić to także należny - taki wymóg Konami :) )

GAME ID - wyraz składający się z co najmniej 8 znaków zaiwrający litery i liczbę.     Przykład: krasnoludek82

GAME ID password - hasło składające się z co najmniej 4 znaków SAME LICZBY!!      Przykład: 0023300320



Kiedy założymy już swoje konto na KONAMI, to wchodzimy w grę i przechodzimy do OPTIONS i wchodzimy w ONLINE SETTINGS i tam zakładamy konto...

UWAGA! Przy zakładaniu konta w grze wpisujemy KONAMI ID oraz HASŁO... A przy opcji REGISTRION CODE wpisujemy po prostu CD-keya!
Gdy to wpiszemy i przejdziemy dalej, to nadajemy sobie NICK jakim będziemy posługiwać się w grze (pamiętaj ze nie będziesz miał możliwości zmiany nicku! Oraz jeśli masz zamiar grac na pesleague to zaleca się nadanie takie samego nicku jak i na stronie)

Jak przejdziemy cały ten proces, to możemy zabrać się za granie! :)




Panowie wchodźcie na nasz kanał mIRC  :)  Gramy tam Puchary, turnieje, wyzwania i gadamy na różne tematy. To jeszcze lepsze niż forum :P

Trzymajcie instrukcje: REJESTRACJA lub LOGOWANIE





help   nie mogę pobrac tego pliku z rapidgator jest jakies alternatywne zródło zebym mógł pobrac??

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1250 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:33:41 »
Cytuj
help   nie mogę pobrac tego pliku z rapidgator jest jakies alternatywne zródło zebym mógł pobrac??

Naucz się wypowiadać, nawet w takim świecie jak internet. "help" - ile ty masz latek....
Tak samo naucz się spokojnie myśleć.

Jak byś trochę prześledził wątek z PES domyślił byś się że ten crack działał na wersji 1.0, czyli czystym pes po instalacji bez poprawek.

Zerknij do FAQ. Tam masz link do poprawki 1.03 i crack (no-dvd - jak byś nie wiedział).
Z poziomu gry ściągasz DLC.

Offline wisniakatalonczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1251 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:07:39 »
Witam , mam problem...

Przedstawie na początku najważniejszy... pamięć vRam mojego komputera wynosi 64, minimalna potrzebna do odpalenia PES13 ...mimo tego odpalam grę i gram ale niektóre rzeczy nie chcą się odpalić , mało tego gra od razu się wyłącza ,dzieje się tak np. gdy włączam exibition match lub gdy włącze ustawienia składu itp...Ale już np gdy włącze Ligę Mistrzów to mogę rozegrać normalną ale w dalszym ciągu gdy właczam ustawienie składu to gra od razu się wyłącza...

Kolejnym problemem , najważniejszym jest to że nie mogę pobrać patcha najnowaszego 1.03...Sciągam go normalnie dając w grze INFORMATION -> Data pack download ...Czekam aż się sciągnie , po wszystkim samo się instaluje i niby wszystko ok...ale włączam Ranking Match i jest napisane Testing Network Environment-> choose your on line settings i na końcu znowu napisane jest YOUR VERSION OF PRO EVOLUTION SOCCER 2013 IS OUT OF DATE PLEASE UPDATE YOUR GAME TO THE LATEST VERSION THEN RECONNECT

Wiem że chodzi o tego patcha ale nie mam pojecia jak go ściągnąc...poradzcie coś....

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1252 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:25:45 »
Ty nie pobierasz patcha tylko DLC, musisz sciagnać też patcha 1.03, masz u nas newsa o nim w dziale aktualnosci.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1253 dnia: Styczeń 01, 2013, 22:11:34 »
Cytuj
Witam , mam problem...

Przedstawie na początku najważniejszy... pamięć vRam mojego komputera wynosi 64, minimalna potrzebna do odpalenia PES13 ...mimo tego odpalam grę i gram ale niektóre rzeczy nie chcą się odpalić , mało tego gra od razu się wyłącza ,dzieje się tak np. gdy włączam exibition match lub gdy włącze ustawienia składu itp...Ale już np gdy włącze Ligę Mistrzów to mogę rozegrać normalną ale w dalszym ciągu gdy właczam ustawienie składu to gra od razu się wyłącza...

Kolejnym problemem , najważniejszym jest to że nie mogę pobrać patcha najnowaszego 1.03...Sciągam go normalnie dając w grze INFORMATION -> Data pack download ...Czekam aż się sciągnie , po wszystkim samo się instaluje i niby wszystko ok...ale włączam Ranking Match i jest napisane Testing Network Environment-> choose your on line settings i na końcu znowu napisane jest YOUR VERSION OF PRO EVOLUTION SOCCER 2013 IS OUT OF DATE PLEASE UPDATE YOUR GAME TO THE LATEST VERSION THEN RECONNECT

Wiem że chodzi o tego patcha ale nie mam pojecia jak go ściągnąc...poradzcie coś....

Masz laptopa ? Jeśli tak jaką masz inną grafikę ?
Musisz w tedy (jak masz laptopa) w właściwościach karty graficznej ustawić aby ATI lub GeForce był jako domyślną grafiką w systemie.

Co do DLC i poprawki konami zerknij do tematu FAQ na samym dole prawie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 22:37:39 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1254 dnia: Styczeń 01, 2013, 23:32:09 »
WPISUJE LOGIN ID  HASŁO I NUMER Z CD KEY  OMIJAM OPCJE  KONAMI ONE TIME PASSWORD SERVICE USERS ONLY  DAJĘ ENTER I WYSKAKUJE   INCORRECT KONAMI ID . KONAMI ID PASSWORD  OR KONAMI ONE TIME PASSWOR SERVICE  O CO KAMAN >

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1255 dnia: Styczeń 01, 2013, 23:40:51 »
OMG...

Zadajesz mnóstwo pytań, wręcz banalnych... co chwile co innego.

Hasło i login muszą być takie same jak zakładałeś konto (wielkość znaków) oraz CD-KEY wpisuje się bez odstępów i innych znaków, wielkimi literami.

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1256 dnia: Styczeń 02, 2013, 14:48:17 »
takie cos mi wyskakuje przy logowaniu onnline   
incorrect registration code

 cd key wpisuje poprawny bo tym kodem  instalowałem gre

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1257 dnia: Styczeń 02, 2013, 16:31:04 »
Już nie chcę zacząć brzydko pisać...

CD-KEY wpisujesz tylko i wyłącznie WIELKIMI LITERAMI bez spacji, ukośników, myślników.
Robisz tak, sprawdzałeś dla pewności poprawnie wpisany klucz... ?

Trzeba mieć talent żeby zrobić konto i nie zalogować się w grze online, korzystając z danych rejestracyjnych. Wina jest po twojej stronie. Męcz się dalej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 16:33:48 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1258 dnia: Styczeń 02, 2013, 16:54:00 »
oczywiscie robie tak jak mówisz wpisuje sam kod duzymi literami sprawdzane pare razy moze wina polega na tym ze cd key mam z neta ma to jakies znaczenie ??  

oto cd key
SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73

a wpisuje go tak

SHVY3LE9TMNH7K5LJN73

 i lipa

oprócz tego jakies password service wyskakuje
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 17:02:14 wysłana przez sinio »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1259 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:21:24 »
Ty, tak poważnie... ?

Z neta... ? Chcesz na kluczu już przez kogoś aktywowanego grać online... ? Masz tzw. "pirata" i ty chcesz grać online....

Koniec tematu. Na przyszłość określaj się jaśniej, aby szybko rozwiązać problem i w jak najłatwiejszy sposób.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1259 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:21:24 »