Autor Wątek: Pesleague? HAHAHA.  (Przeczytany 16250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 14, 2012, 17:25:42 »
większej głupoty niż ta która piszesz jeszcze nie widziałem...

i to jeszcze w wykonaniu osoby, która sama zaczęła i prowadziła wątek odnośnie rankingu UEFA :)

dlaczego Polska nie ma 4 drużyn w lidze mistrzów jak np. Hiszpania?? Przecież rok 2013 może być przełomowy...... "to niesprawiedliwe, że mamy tylko jedną drużynę w eliminacjach do LM a hiszpania czy anglia 4" - tak wygląda to co napisałeś Ukassiu :)

Co ty porównujesz? Co ma do tego ilość zespołów?   Ja mówię, o nierównym traktowaniu graczy na starcie. Dlaczego gracz Joe Cole, który zajął pierwsze miejsce w grupie jest w drugiej lidze, a gracz, który zajął w tej samej grupie 2 miejsce gra w pierwszej? To jest według ciebie sprawiedliwe?  A mój przykład jest idealny. Real, który w ostatnim sezonie Ligi Mistrzów doszedł daleko, powinien mieć punkty bonusowe w grupie na starcie, a takie PSG nie, jeśli rozgrywki miały by tam wyglądać jak tutaj u nas w lidze.

Co do twojego przykładu to nie rozumiem, co ma wspólnego z punktami bonusowymi. Polska ma mało zespołów w pucharach bo jest nisko w rankingu, i tak samo w lidze pesleague, Dawid Dave był rozstawiony przy wybieraniu grup bo jest wysoko w rankingu, a ja byłem nisko w rankingu więc miałem trudniejszych rywali.



Liczy się dla mnie dobro i nowych i starych graczy. Ale jak sam Ukassiu dał przykład - nawet w Lidze Mistrzów czy w takich sprawach jak reprezentacje jest ranking, który nie jest tworzony na nowo co roku a aktualizowany. Nowi przechodzą całą ściężkę jak każdy - nikt nie dostaje 1 miejsca za free...

No i co ma ranking do gry PSG w LM?  Eliminacjami do LM tak naprawdę są ligi krajowe i z tego co wiem, uczestnicy poprzedniej edycji LM nie maja punktów bonusowych na starcie, ani nie mają punktów, za to, ze są wysoko w rankingu UEFA.

Co do troszczenia się o starych graczy. Powiedz mi bo cały czas nie mogę zrozumieć. Co niby dają punkty bonusowe, ze maja zatrzymać starszych graczy? To, może od razu dajcie im pierwszą ligę bez eliminacji bo tak sobie zażyczą? Nikt w piłce nie ma żadnych forów, nikt nie ma dodatkowych bonusów, są jedynie rozstawienia jeśli ktoś w bliskiej przeszłości dobrze grał i to jest wystarczający handicap.



Cytuj
Pozyskiwanie nowych klientow jest bardzo wazne. Ale rownie wazne jest utrzymanie tych ktorzy sa z nami. Czemu?? Bo są sprawdzeni, nie stwarzaja klopotow, mozna na nich liczyc - czysty marketing.

Jak na razie straciliście jednego nowego gracza, być może kilku więcej, Ilu zatrzymaliście dzięki punktom bonusowym? Chyba nie trzeba odpowiadać, ze żadnego bo to by była parodia, starsi gracze, po prostu chcą mieć łatwiej i dlatego chcą takich punktów, nie liczac tych, którym zależy choc trochę na serwisie jak np. David Dave, choć dla niego to była by niekorzystna zmiana i właśnie to chyba, dużo mówi o tym systemie.

« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 17:49:07 wysłana przez Ukassiu »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 14, 2012, 18:24:19 »
wrzucić WIDOCZNE info z ankietą co do bonusów na główną i przeprowadzić głosowanie wśród graczy - załóżmy od stu byłaby o czymkolwiek mowa tzn. o jakiś zmianach na przyszłe el. Bo tak na razie, to możemy gdybać co tak naprawdę teraz o tym sądzi większość graczy tak jak nasze społeczeństwo o katastrofie smoleńskiej...
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 14, 2012, 19:15:50 »
Może w następnym sezonie zrobimy tak 

 Punkty bonusowe jak i taryfikator punktów dodatkowych






I Liga – 8 najlepszych graczy  - pkt  do uzgodnienia

II liga – 7 najlepszych graczy  - pkt  do uzgodnienia

III liga – 5 najlepszych graczy - pkt  do uzgodnienia

IV liga  - 4 najlepszych graczy-  - pkt  do uzgodnienia
Reszta gra od nowa z zerowym kontem bez taryf ulgowych

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 14, 2012, 19:45:14 »
Nie gram w 2 lidze i nie pogram w 1, bo już napisałem, że chcę się wypisać z ligi, czy to jest ciężko zrozumieć?

Poziom przedszkolny - bo to nawet nie jest dziecinada - kaprysy jak u kobiety przed miesiączką...Skąd się tacy ludzie biorą? Co to za różnica w której lidze się gra? Przecież chyba istotą jest to żeby się bawić i sobie popykać w wolnym czasie. To jest GRA KOMPUTEROWA - tylko, ale chyba niektórzy tego nie rozumieją, smutne to a jednocześnie zabawne :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 14, 2012, 19:49:42 »
Po części można zrozumieć jego aspiracje co do umiejętności, które prezentuje, nie do końca równe zasady i to, że mówił coś o tym, że ma czas tylko na jeden sezon
" border="0" border="0

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 15, 2012, 12:16:45 »
Poziom przedszkolny - bo to nawet nie jest dziecinada - kaprysy jak u kobiety przed miesiączką...Skąd się tacy ludzie biorą? Co to za różnica w której lidze się gra? Przecież chyba istotą jest to żeby się bawić i sobie popykać w wolnym czasie. To jest GRA KOMPUTEROWA - tylko, ale chyba niektórzy tego nie rozumieją, smutne to a jednocześnie zabawne :)
Czytaj może wszystkie posty, a jeżeli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj, co? Bo to w ogóle jest totalny brak kultury i dziecinada.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 20, 2012, 02:28:56 »
16 graczy mialo gorszy wynik w eliminacjach od JoeCole a gra w 1 lidze taka statystyka.
Wygranie wszystkich meczy w eliminacjach nie gwarantuje awansu do 1 ligi.
Skoro tak jest to chyba oczywiste ze cos jest nie tak...

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 20, 2012, 11:19:56 »
16 graczy mialo gorszy wynik w eliminacjach od JoeCole a gra w 1 lidze taka statystyka.
Wygranie wszystkich meczy w eliminacjach nie gwarantuje awansu do 1 ligi.
Skoro tak jest to chyba oczywiste ze cos jest nie tak...

Możesz przestać już wałkować ten temat ??

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 20, 2012, 11:49:35 »
Każdy grajać w turnieju czy eliminacjach zapoznał się z regulaminem i je akceptuje. Wcześniej było określone co i kto za co dostaje pkt. Kolega mógł wziąść zespół z 4 koszyka (dodatkowe pkt), byc w 1 dziesiątce rankingu ( dodatkowe punkty). Jak by wgrał grupe napewno był by w 1 lidze.

Pozdrawiam
Kończe i zamykam temat.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 20, 2012, 11:49:35 »