Autor Wątek: Turniej na 4 osoby w jednej grupie na jednym PC  (Przeczytany 1819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [PL]Radek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2008r.
Turniej na 4 osoby w jednej grupie na jednym PC
« dnia: Październik 29, 2012, 13:08:39 »
Witam,
Szukałem odpowiedzi na moje pytanie lecz jej nigdzie nie znalazłem, więc zdecydowałem, że założę nowy temat.

Gramy ze znajomymi turnieje każdy z każdym, zapisywaliśmy wyniki na kartce lecz narodził się pomysł "może zrobi to za nas PC" zliczenia wszystkiego, aby w dalsze mecze wliczało się zmęczenie, kontuzje i inne czynniki.

Mam pytanie odnośnie ustawienia turnieju na 4 osoby - w jednej grupie, na jednym pc
Znalazłem możliwość w konami cup ustawienia 4 zawodników - ok , ale minimum 8 jest, więc dzieli na dwie grupy z czego dalszych 4 to PC.

I tu moje pytanie czy jest gdzieś możliwość ustawienia turnieju bez różnicy dla ilu osób w grupie, lub też dla tych 4 osób w jednej grupie.

Takiej możliwości moim zdaniem nie ma (chyba, że coś przeoczyłem) w takim razie mam pytanie czy ktoś ogarnięty mógłby jakiegoś moda stworzyć lub też nakierować mnie jak coś takiego dało by się zrobić? Oczywiście jeśli istnieje taka możliwość.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Turniej na 4 osoby w jednej grupie na jednym PC
« dnia: Październik 29, 2012, 13:08:39 »