Autor Wątek: pes2013 cheaterzy i quiterzy  (Przeczytany 15487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2012, 20:58:06 »
Cytuj
michaW

jak dla mni emogli by raz puścić jakieś hmm demko ze wspólpracy:P  to by było lepsze niż ten chłam.. fifa ma swoje zalety... ale ogromne wady które odpychają.. pes ma nawet fajne rzeczy, ale dupy nie urywa.. ale z kolei mało błędów.. przez to tak nie odrzuca..
ogladam kanał jednego goscia co gra w fife.. włączył demo pesa.. i pokazał go z najgorszej strony.. wgl nie wspominając że to demo.....

Recepta prosta, graj na konsoli PS3. Inna, załóż firmę i zrób trzecią konkurencje dla kopanek obecnych na rynku.
Nie ma chętnych, a jak są nie wiedzą jak za to się za brać, bo Konami i EA na siłę coś próbują ale wątpię że im to się uda. I nawet silnik graficzny next-next-next genowy im w tym nie pomoże.

A ułomność online na oszustów jak była tak zawsze będzie w tej i innych grach.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 06, 2012, 19:34:53 »
Recepta prosta, graj na konsoli PS3. Inna, załóż firmę i zrób trzecią konkurencje dla kopanek obecnych na rynku.
Nie ma chętnych, a jak są nie wiedzą jak za to się za brać, bo Konami i EA na siłę coś próbują ale wątpię że im to się uda. I nawet silnik graficzny next-next-next genowy im w tym nie pomoże.

A ułomność online na oszustów jak była tak zawsze będzie w tej i innych grach.
Taa...Najgorsze są początki, ale mam w końcu nadzieję, że firma pokroju 2k Sports się za to weźmie.
@mateusz9966 W pełni się z tobą zgadzam. Wg mnie najwięcej zależy od Konami co oni zrobią na nowym silniku. Jak się nie przyłożą to obie EA i Konami będą wciskać dalej buble za 150 złotych.
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 06, 2012, 21:37:57 »
Taa...Najgorsze są początki, ale mam w końcu nadzieję, że firma pokroju 2k Sports się za to weźmie.
@mateusz9966 W pełni się z tobą zgadzam. Wg mnie najwięcej zależy od Konami co oni zrobią na nowym silniku. Jak się nie przyłożą to obie EA i Konami będą wciskać dalej buble za 150 złotych.
oj nie nażekaj nie jest tak zle...gra sie dobrze,online jak masz w miare net to tez jest ok,a ucieczkiz meczów były,są i bedza bo dzieci musza sie cieszyc ze aby WYGRYWAJA :o :o :o

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 07, 2012, 17:06:30 »
oj nie nażekaj nie jest tak zle...gra sie dobrze,online jak masz w miare net to tez jest ok,a ucieczkiz meczów były,są i bedza bo dzieci musza sie cieszyc ze aby WYGRYWAJA :o :o :o
Patrzę na to bardziej z informatycznej strony. Widziałeś inną grę z takimi "jazdami" ? Myślę, że przegranie meczu, nawet przez Konami nie jest taką tragedią, ale nie zdobywanie pkt za takie cyrki ze strony Konami i cheaterów to lekka przesada
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 07, 2012, 18:24:36 »
Patrzę na to bardziej z informatycznej strony. Widziałeś inną grę z takimi "jazdami" ? Myślę, że przegranie meczu, nawet przez Konami nie jest taką tragedią, ale nie zdobywanie pkt za takie cyrki ze strony Konami i cheaterów to lekka przesada
z bardziej informatycznej strony to jak masz dobrego kompa bez wirusów z dobrymi sterownikami i dobry net to nie ma problemów...gorzej jak się na jakiegoś noba trafi co sie rozłaczy....

Offline WykaszatoR

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 07, 2012, 20:27:32 »
Witam  może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego jak gram sobie od pewnego czasu w ML i coraz częściej zdarza mi się że jak prowadzę z kimś kto jest bardzo wysoko w rankingu i zbliża się koniec meczu i pewny jestem  już zwycięstwa to taka osoba rozłącza się  i nie ponosi żadnych konsekwencji w postaci utraty punktów za mecz przerwany i co gorsza ja na tym nic nie zyskuje bo nie dostaje żadnych punktów w rankingu no i przede wszystkim kasy za wygraną  >:( ???,zastanawia mnie to dla tego bo jak mnie nieraz prze problemy z netem rozłączyło co prawda było to moze ze 4 razy ;D mimo remisy czy powadzenia dostałem walkowera na korzyśc przeciwnika i na dodatek utrate punktów i zero kasy ,dlaczego tak się dzieje ze jedni mogę sie kiedy chca rozłaczać i nic nie traca a inni są poszkodowni ,szukam logicznego wytłumaczenie ale nie potrafię go znaleśc może ktos z z was potrafi mi to wytłumaczyć o co w tym biega i dziwie się tylko że Konami nic z tym nie robi i pozwala na takie zachowanie a wręcz faworyzuje takie zachowanie wedle mojego odczucia ? Pozdrawiam PES maniaków  ;D a oto przykład najlepszych :) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9253209d2746d6722c8f5f91f5a9b676&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9253209d2746d6722c8f5f91f5a9b676&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

A najlepiej to wyjść do pulpitu a nie męczyć się z yt i nei tracimy punktów...smutne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1.04 CRACK

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 08, 2012, 19:16:05 »
z bardziej informatycznej strony to jak masz dobrego kompa bez wirusów z dobrymi sterownikami i dobry net to nie ma problemów...gorzej jak się na jakiegoś noba trafi co sie rozłaczy....
Co ma piernik do wiatraka ? Odnoszę się do nazwy wątku
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2012, 15:05:06 »
O matko ludzie czym Wy sie przejmujecie tym ze Wam wyniku nie zapisalo bo prowadziliscie 3:0 i gosc sie rozlaczyl w ostatnich minutach hahaha przeciez to tylko gra a z kolejnym pesem wszystkie konta zostana wyzerowane i nikt nie bedzie pamietal ze taki mecz sie odbyl.
Ja w ranking match mam biland 27-10-32 z czego z ponad 25 meczy wyszedlem bez gry bo nie bawi mnie gra na lagach a takie zdarzaja sie bardzo czesto w ranking match.
We wszystkich tych spotkaniach dostalem wo na korzysc przeciwnika i mam rating poniezj 350 i w ogole sie tym nie przejmuje bo to tylko gra haha wyluzujcie nie gracie dla pieniedzy tylko dla zabawy.
A jak chcecie pograc z ludzmi ktorzy sa fair play grajcie na pesleague tutaj jest sporo takich.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2012, 16:53:20 »
Zamiast tylko i wyłącznie pisać jak to was w chu***ja i mnie też z resztą zrobiono poprzez rozłączanie się, najlepiej pisać ciągle do Konami (w spieranych językach supportu).
Krótko, zwięźle i na temat. O sprawdzenie logów dla danej osoby za ucieczkę (wyjaśniając że pod koniec meczu, kiedy to wygrywaliśmy... ), dołączając zdjęcie (po rozłączeniu - komunikat że dostaliśmy zero punków, kasy).

Jedynie notoryczne upominanie (spamowanie) skrzynki Konami, może ich zmotywować do odpowiednich działań przez jak największą liczbę osób.

Po prostu ludzie wykorzystują lukę (jeśli można tak to nazwać) w online i uciekają bez straty punktów a najwidoczniej Konami nie wie na jakiej zasadzie działa ucieczka i nie może za wiele zrobić (co nie znaczy że nie są winni tego że system online itp. jest od zawsze kulawy, tragiczny).

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 20, 2012, 17:41:52 »
O matko ludzie czym Wy sie przejmujecie tym ze Wam wyniku nie zapisalo bo prowadziliscie 3:0 i gosc sie rozlaczyl w ostatnich minutach hahaha przeciez to tylko gra a z kolejnym pesem wszystkie konta zostana wyzerowane i nikt nie bedzie pamietal ze taki mecz sie odbyl.
Ja w ranking match mam biland 27-10-32 z czego z ponad 25 meczy wyszedlem bez gry bo nie bawi mnie gra na lagach a takie zdarzaja sie bardzo czesto w ranking match.
We wszystkich tych spotkaniach dostalem wo na korzysc przeciwnika i mam rating poniezj 350 i w ogole sie tym nie przejmuje bo to tylko gra haha wyluzujcie nie gracie dla pieniedzy tylko dla zabawy.
A jak chcecie pograc z ludzmi ktorzy sa fair play grajcie na pesleague tutaj jest sporo takich.
Tak samo jak pobierzesz patcha który będzie wywalał co 2 kolejki. Nie wściekniesz się i będziesz grał na luzie ? Dla mnie to frajda z gry jak się wygra jakiś meczyk na luzie, co nie oznacza, że się spinam jak przegrywam. Po prostu dział komputerowy powinien działać jak należy (mówię ogólnie)

Zamiast tylko i wyłącznie pisać jak to was w chu***ja i mnie też z resztą zrobiono poprzez rozłączanie się, najlepiej pisać ciągle do Konami (w spieranych językach supportu).
Krótko, zwięźle i na temat. O sprawdzenie logów dla danej osoby za ucieczkę (wyjaśniając że pod koniec meczu, kiedy to wygrywaliśmy... ), dołączając zdjęcie (po rozłączeniu - komunikat że dostaliśmy zero punków, kasy).

Jedynie notoryczne upominanie (spamowanie) skrzynki Konami, może ich zmotywować do odpowiednich działań przez jak największą liczbę osób.

Po prostu ludzie wykorzystują lukę (jeśli można tak to nazwać) w online i uciekają bez straty punktów a najwidoczniej Konami nie wie na jakiej zasadzie działa ucieczka i nie może za wiele zrobić (co nie znaczy że nie są winni tego że system online itp. jest od zawsze kulawy, tragiczny).
Bardzo dobra uwaga
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 20, 2012, 22:08:36 »
O matko ludzie czym Wy sie przejmujecie tym ze Wam wyniku nie zapisalo bo prowadziliscie 3:0 i gosc sie rozlaczyl w ostatnich minutach hahaha przeciez to tylko gra a z kolejnym pesem wszystkie konta zostana wyzerowane i nikt nie bedzie pamietal ze taki mecz sie odbyl.
Ja w ranking match mam biland 27-10-32 z czego z ponad 25 meczy wyszedlem bez gry bo nie bawi mnie gra na lagach a takie zdarzaja sie bardzo czesto w ranking match.
We wszystkich tych spotkaniach dostalem wo na korzysc przeciwnika i mam rating poniezj 350 i w ogole sie tym nie przejmuje bo to tylko gra haha wyluzujcie nie gracie dla pieniedzy tylko dla zabawy.
A jak chcecie pograc z ludzmi ktorzy sa fair play grajcie na pesleague tutaj jest sporo takich.
taa taki madry jestes a kolega robil tak samo i juz ma ranikng c i sobe moze teraz grac ale  za ile beda mu liczone do ratingu spotkania to samo konami ne wiem bo na c nie sa liczone punkty i nie gra sie ze wszystkimi wiec bez demagogii

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 21, 2012, 01:41:38 »
taa taki madry jestes a kolega robil tak samo i juz ma ranikng c i sobe moze teraz grac ale  za ile beda mu liczone do ratingu spotkania to samo konami ne wiem bo na c nie sa liczone punkty i nie gra sie ze wszystkimi wiec bez demagogii

Ja gram ze wszystkimi ktorymi chce bo gram przez friendly match lobby nie gram ranking match ;]
A na te punkty to mam wyjebane hahaha to tylko gra kolego te punkty jesc mi nie dadza ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2012, 14:21:51 wysłana przez DavidDave »

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 21, 2012, 09:30:25 »
Tez mam rating C bo mnie goscie wkurwiali jak zaczeli przycinac gre i sie rozlaczylem bo nie bede grac na lagach

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 21, 2012, 19:23:58 »
Tez mam rating C bo mnie goscie wkurwiali jak zaczeli przycinac gre i sie rozlaczylem bo nie bede grac na lagach
też mam C...i jak spadłem na C t ojuż 140 meczy rozegrałem i nic bo gram z kolesiami z c tylko praktycznie,a ci jak tylko przegrywają to uciekają z meczu...i jaka tu sprawiedliwość jak konami losuje mecze w których jest słabe połączenie i nie da rady grac...

Offline KompletnyNoob

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2012, 20:13:00 »
Nie tylko ML jest praktycznie nie grywalna bo tryb competition to też parodia. Wygrasz dwa mecze w trzecim dostajesz nooba od Barcelony albo Argentyny który w 85 min się rozłącza i bez pkt następny mecz znowu losuje ci tego nooba 87min i podobna sytuacja aż czas eliminacji się kończy. W ciągu godzinnych eliminacji zwykle dwóch takich gości jest którzy kończą grę zabawą w lagowanie przy niekorzystnym wyniku jeśli uda się na nich trafić dość wcześnie kiedy jest czas to pół biedy ale kiedy 15min do końca eliminacji to praktycznie można nie grać.
Jak ktoś myśli że im rating spada na C to się grubo myli bo na A grają cały czas. A wam że rating spada tzn. że się po prostu rozłączacie a nie robicie sztucznego obciążenia łącza internetowego i anulowania meczu bez konsekwencji utraty pkt. Tak naprawdę póki nie wymyślą jak to zrobić żeby nie było quiterów gra w ML, competition czy rankigowe friendly nie ma praktycznie sensu.
W pucharach praktycznie 30% grających Barceloną kończy mecz lagowaniem przy niekorzystnym wyniku zawziąłem się i zapisuje ich nicki na kartce ale wydaje mi się że Konami i tak im nic nie zrobi nawet jak ich zgłosić

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 21, 2012, 20:42:25 »
witam musze sie podzielic moja frustracja ,moze ktos ma jakas rade :p otoz nie rozlaczam sie nigdy mimo porazek ,mialem couretsy AA ,jak wiadomo cheaterow nie brakuje i czesto zdarza mi sei ze ktos rozlacza mecz gdy wygrywam ,dzisiaj z couretsy AA zrobilo mi sie B ,jak to [cenzura] mozliwe??? przeciez to jakas kpina gram uczciwie a tu taki ch... mozna jakos sprawdzic procent rozlaczonych meczy czy trzeba sie zadowolic jakas chu... literka ,ktora nic nieodzwierciedla!?

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 21, 2012, 21:48:45 »
Po raz kolejny się zawiodłem i to będzie ostatni.W ofline gra się fajnie natomiast online to jakaś kpina.Grałem(gram) w fifa 11 na ps3 oraz fifa 12 na pc i tam jeśli przegram to wiem,że przeciwnik był lepszy.A tu jakieś zacinki,spowolnione reakcje i do tego brak możliwości ustawienia kamery według własnych upodobań.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2012, 21:50:44 wysłana przez dj79 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 21, 2012, 23:12:04 »
witam musze sie podzielic moja frustracja ,moze ktos ma jakas rade :p otoz nie rozlaczam sie nigdy mimo porazek ,mialem couretsy AA ,jak wiadomo cheaterow nie brakuje i czesto zdarza mi sei ze ktos rozlacza mecz gdy wygrywam ,dzisiaj z couretsy AA zrobilo mi sie B ,jak to **** mozliwe??? przeciez to jakas kpina gram uczciwie a tu taki ch... mozna jakos sprawdzic procent rozlaczonych meczy czy trzeba sie zadowolic jakas chu... literka ,ktora nic nieodzwierciedla!?
tez się nie rozłączam tylko ze mna a mam C i gram i gram i nic się nie zmienia... śmieszne...

Offline buubuu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2006r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 22, 2012, 02:26:15 »
Mam pytanie czy jest jakaś opcja zagrania z wybraną osoba MLO??

Chodzi mi że mój kolega zaczął w tym samym dniu grać MLO i teraz chciałem z nim sie zmierzyć ale nie widzę takiej możliwości czy się mylę??

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2012, 10:28:48 »
Mam pytanie czy jest jakaś opcja zagrania z wybraną osoba MLO??

Chodzi mi że mój kolega zaczął w tym samym dniu grać MLO i teraz chciałem z nim sie zmierzyć ale nie widzę takiej możliwości czy się mylę??
w MLO możecie zagrać między sobą tylko przypadkiem ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2012, 10:28:48 »